PDA

Pogledaj cijelu verziju : tko se bavi zvučnom izolacijom



594 krešo
07-03-2003, 20:00
tko se bavi zvučnom izolacijom ili možda zna nekoga tko to radi.

Fabia SDI Elegance.
07-03-2003, 21:40
Znaci i Ibiza buci jel?! Ali mozda u visim okretajima.

594 krešo
08-03-2003, 19:35
Fabia sdi, ugodno sam iznenađen dobrom zvučnom izolacijom npr. kad voziš 100 ili 110 km/h, ali buka postaje izraženija prilikom ubrzavanja iznad 3500 okretaja. Npr uspoređujući sa polom ispod poklopca motora na jednom djelu nema izolacija nego je samo plastika, također ispoda samog samog poklopca nema izolacije, dizeli imaju. Zadovoljan sam iako mi ne bi smetalo da još smanjim buku u kabini pa sam zato postavio ovu temu, ali ne mogu vjerovati da pored toliko znanja nitko ne odgovara. Mislim da svatko zna da je 200 ks više nego 90 ks.Dali ti voziš fabiu sdi. Pozdrav iz vinkovaca.

Fabia SDI Elegance.
08-03-2003, 19:49
Ja imam 2 fabije SDI Elegance koje su dovezene iz Njemacke i jedna medju ostalog ima navigacioni uredjaj (koji jos nejma funkciju u CG) , ESP, EPS............
Dizelasi imaju bolju izolaciju od benzinskih, Fabia 1.4 MPI unutra ima vise buke od SDI ili TDI. Ja inace sad sam u Ameriku ali mislim da to rade oni koji rade u tapacire ili pitaj u Zubak ili tu dje si kupio auto. Sigurno da malo buci u visim okreyajima jer vozio sam novu Ibizu 1.4 16V 101 ks koja je jako dobra ali bez uvrede nije kao Fabia, vozio sam svaki Fabijin motor osim 1.4 MPI sa 60 ks i 1.2 12V pa znam za svaku kakva je.
Kako god bilo Ti si kupio jako dobar automobil i srecno sa njom. Pozdrav iz Rochester Hillsa.