PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srbi uvijek izgube ratove

Dorica Nikolić
06-03-2003, 18:15
Srbin je lud, Srbin je proklet
Jednom ga ubijes on hoce opet

S-pirovi
06-03-2003, 20:43
Ma Srbin je H R A B A R!! Pravi ratnik, za civile i seljake nepobjediv! Neustrasiv!! Ima samo jednu manu... kad se zapuca malko ozbiljnije ima naviku bjezati...i to tako brzo da ga niko ne moze uloviti...!

to
22-03-2003, 22:14
..se zna

isto
23-03-2003, 04:42
Hrvat svoj poraz opravdava sa tudom pomoci.
Hrvasti ce sanjati Srbe sigurno generacijama :)) ali ce isto se busati clintonovom pomoci jer nemogu podnijeti poraz koji su pretrpili a tek strah od Srba koji ih jos uvijek proganja :)) :))

a...
07-04-2003, 20:46
...

Hahahahaaaaaaaaa
17-10-2003, 13:34
Da da vidimo ko je izgubio....gdje vam je velika srbija? Hrvatska je samostalna! Sve smo vas potjerali sa samo 2 vojnim akcijama...i to sami, jedino oruzje smo trebali nabaviti a do tada smo vas kokali sa lovackim puskama i vilama....Vjezbajte jos malo pa pokusajte ponovo a do tada se dalje nervirajte kako ste popusili... ;)

IIIIIIIIIIIIIIIIIIII
17-10-2003, 13:41
http://www.rcp-brcko.com/srbija3.gif

Ratte
17-10-2003, 14:01
Mozes ti tu svoje hiroglife postavit ali svedno sve ratove gubite... ;) null

hehehe
22-10-2003, 03:57
Mi ne valjamo gluposti bez ikakvog smisla ili logike .Vi vecinom mislite konjskom glavom zato ste i proglaseni kao konjusari.
pa evo mi vam otvaramo oci da se poramite ako niste totalno glupi da neznaTE ni to evo dokaza;
Poslije rdugog sv rata Srbi su vladali NE SAMO VAMA VEC SVIM CADASNJIM SUJEDIMA.
POSLIJE DRUGOG SV, RATA sRBI SU VALDALI ISTO SVIMA , I KOJE GUBIO A KO JE POBJEDJIVAO TU JE SVE RECENO I DOKAZANO. :)) :)) :)) :)) ;)

Kara
22-10-2003, 07:50
Ali opet ste popusili na kraju...hahahaha...i to debelu karu srpce..hahahaha....! :))

ama
22-10-2003, 16:29
Hrvati su najveci pobjednici od stoljesa sedmog tu hrvati disu,a pod kim sve ne sami Bog zna. :)) :)) :)) Uglavnom da nisu imali svoje drzave, vec uvjek bili pod tudjom cizmom , 900 godina nisu imali svoju drzavu i oni bi se nekom rugali da je gubio :)) :)) :)) a Srbija je uvjek bila zemlja koja je pobjedjivala neprijetelje ma koliko njih bilo od turaka , austrougara, svaba i uvjek bila glavni bos svima.I opet ce ako bogda uskoro. :)) ;)

Hristos_UK
22-10-2003, 22:49
Nikolic is a Serb surname as far as I know.

KH
23-10-2003, 07:30
Kraljevina HRvatska...tulipani...

ever
24-10-2003, 09:36
ever :))

xy
24-10-2003, 15:14
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

jednom rjecju...
24-10-2003, 16:28
..Srbi su Srbi!
Zar ne Fredo?

haahhaha
27-10-2003, 09:23
Loosers!

bas
28-10-2003, 18:50
neka

bolan
30-10-2003, 06:55
Zasto Srbi nisu odma reagirali vojnom silom a mogli su , jer su biliiznenadjeni i nespremni.Hrvati ih na samom pocetku zasuli optuzbama kako misle veliku Srbiju a oni su nju u stvari i imali.Juga je i bila Velika Srbija zar ne , jest da smo imali svi jednaka prava i da su znali upravljati sto jeje.S obzirom na danasnje stanje opet su oni najsposobniji ekonomski su slomljeni ali vise imaju ostali poteskoca dugova gladnih nego oni.
Kad pogledas logiski oni su bili vjecite age imali su;
Knezevinu
Carevinu
Kraljevinu
pa Jugoslaviju tj veliku Srbiju ali sto su znali upravljati pa da nije niko se ni obzirao.
Sta ce meni moja nacionalna drzava ako gladujem u njoj .Zasto mnogi idu u Njemacku nema veze sta je hitler radio , vazno je da primaju sve i da svi mogu zaraditi.

Za bivsu Jugoslaviju mogu recu da svijet nece pamtiti vise nigdje onakvu demokraciju.Ono je bila demokracija i sloboda , lezi gdje hoces radi sta hoces samo neka nije kriminal.Mnoge zemlje prtiznaju da je to bio jedini pravedni sistem za visenacionalne civilizirane drzave , samo sto je prijeti trulim bogatasima koji su se pretezno obogatili na racun drugih.Mislim da se taj sistem morao raspasti da nebi se dalje prosirio sto to nebi nimalo bilo dobro za tih mali postotak bogatih koji upravljaju siromasnim . E zato se to i desilo na nasim prostorima .

I sada su svi radili za svoj interes a ne za neki nas.Kosovo bi Srbi osvojili ko od sale da im se pustilo i da im nije Kosovo oteto kao i 30% Bosne i 30% Hrvatske jer treba biti realan pa priznati a ne pupmati ko djeca.Smijesno je tvrditi da je neko to sam dobio na oci lagati a sta onda taj svijet da kaze koji je usao u rat sa Srbima radi onih koji sve sebi pripisuju.
Samo je bilo srece za mnoge sto nije kojim slucajem bio onaj Ruski nacinalista na vlasti kad je nato napo srbe inace bi bilo mozda danas more panonsko na citavoj kugli.Ma nije ni danas dobro uvjek negdje neka sila dok ne dodje svemu kraj , mnogi se danas igraju serifa i veliki gazda samo dokle i kako ko to zna.

AMEN
30-10-2003, 09:48
Ajde bolan suti. Srbi su krivi za sve i to cijeli svijet zna! AMEN

Sokoll
30-10-2003, 10:06
Za dom braco za slobodu borimo se mi!

aaaaa...
31-10-2003, 01:58
koji to svijet jeli onaj koji je naturio i planirao rat kod nas jos prije rasturanja SSSR , da bi lakse lesinarili i rasno gazili. :smile08:

..Hrvatski sindrom..
31-10-2003, 06:12
Kad sagledam veliku većinu hrvatskih upisa na ovom i sličnim forumima,ne mogu se oteti utisku i odbaciti pretpostavku da je rec o osobama koje ne znaju sta cine,tako da mi nakon svega pročitanog ostane na kraju ipak samo jedan-jedini moguci zakljucak:

"Srpska mrznja se hrani hrvatskom mrznjom ; ludilo se pospesuje ako neko u ogledalu vidi sebi slicno ili jos gore ludilo suprotnog predznaka."

Ako nema spoljne pretnje onda nema ni »ugrozenog hrvatstva«; ako nema »ugrozenog hrvatstva«, u ime cega ce onda Hrvati
maltretirati, proterivati i pljackati iz RH npr.stanovnistvo srpske nacionalnosti i pravoslavne veroispovesti?
Ako se vestacki proizvede atmosfera podozrenja i mrznje,prema gradjanima druge nacionalnosti i vere (u ovom slucaju prema npr. Srbima , pravoslavcima), onda ce se posteni i realni gradjani RH (npr.Hrvati) mnogo,mnogo teze odvaziti da stanu u njihovu odbranu i zastite ih od sikaniranja i divljastva nametnutog drugima od strane vlastitog polusveta motivisanog podjednako mrznjom i pljackom,koliko i svojom verskom zatucanoscu.

HRVATI..
31-10-2003, 06:37
http://www.pegla.com/images/galerija/20020316_1stElement/26_zabrana.jpg

Srpski Sindrom
31-10-2003, 10:52
Kada sagledam vecinu srpskih upisa na ovom i slicnih foruma, nemogu se oteti utisku i odbaciti predpostavku da je rijec o osobama koje znaju sto cine, tako da mi ostane nakon svega procitanog ostane na kraju ipak samo jedan jedini zakljucak:

"Hrvatska mrznja se hrani srpskom mrznjom!" Sve je to od srba nastalo. Njihovi vladari su ludi, izgubili su svaku mjeru...htijeli su veliku srbiju, sto su vec stoljecima planirali. I za to ima dokaza na papiru, ima podzemne aerodrome itd....
Hrvati su miroljubivi narod koji nikada nije druge drzave napado sto se o srbima nemoze reci. Oni su uvijek bili agresor. Uvijek ceznu za veliko srpsko zemljiste i za veliku moc i za najlijepsu zemlju bivse juge --> HRVATSKA HRVATSKA HRVATSKA!!! e zlocinci slabi necete je nikada dobiti, preveliki nam je ponos i to onaj pravi posteni ponos a ne kao vas zlocinski zvijerski bolesni ponos.

Pozdrav i gonte se!!!

jeli
31-10-2003, 21:11
:)) :)) :)) nesreco konjusarska vas je ponos na zlocinackom nivou.Niko normalan nije proglasavao zlocince pocasnim gradjanima kao vi.
Jeli jesi li ti ikada vidjeo-la kako izgleda skola ako nisi nikaDA krocio.Ako niste nikada bili agresori , otkud vi onda dodjoste u Srbiju za vrijeme austrougarske i okupirali skoro cijelu Bosnu .Bili ste prvi agresori i posljedni sad u Bosni.Mrznja je upravo nastala od vas ustasa , stasa se nemoze uvrstiti u niukakvu vrstu naroda vec u zvijersku rasu koja ke mucila ljudski rod na nacin koji nije niti jedna zvijer mucila pa ni pobjesnela.

Vi crkajete kad vam se istina podnese jer mislite da to niko drugi nezna od Srba , pa bi to kao radije njima priobacili, ali kad vas se hitlerovci srame koji ste nacisti onda znate gdje pripadate.Kazui sacuvaj nas Boze kuge rata i hrvata (miroljubivih). :)) :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile09:

Fredo - Zeljko...
01-11-2003, 23:22
...ovako je izgledo front nakon 2 dana - kolovoz 1995..http://www.kakarigi.net/croatia/news/dossier/hrva2a.jpg

Hrvat 02.11.2003.
02-11-2003, 05:43
http://www.zvrk.co.yu/Slike/zivotinje_divlje/sisari_kopn/ORANGUT.JPG

Serb Syndrom!
03-11-2003, 09:02
Mozete i dalje srat po ovom nasem forumu i pokazat da ste od dna duse pokvareni i da je vas bolesni plan "velike srbije" jos uvijek ziv. Lazete! Provocirate! Vrijedate! Podmetavate! Srbite!!!
Svijet je u ovom ratu vidio da ste vi zlocinski fasisti koji nemaju srca. Vidili su svi, da se vi gustate na klanju, mucenju, ubijanju djece, staraca i ostalih civila...Necemo sad od drgom svijetskom ratu u kojem ste vi cetnici najvise ×××××× napravili. Da vas i engleza nema na ovom svijetu, mir bi vladao na cijeloj kugli.

Hrvat 02.11.2003.
03-11-2003, 12:16

Hrvat 03.11.2003.
03-11-2003, 12:16

tako je...
03-11-2003, 14:42
I ovaj naslov je fakat istina...:-)

Fakat Šreder
03-11-2003, 14:48
http://free.pages.at/livanjski_ustasa/7.jpg

huuuuuuu
03-11-2003, 16:20
Fakat je istina. Jadni su oni samo uvijek jedne te iste slike postave...Joj njih to sve jako jako boli, boli ih kako je to sve ispalo...oni su izvukli kraci kraj... :))

Evo malo promjene
03-11-2003, 17:50
http://www.feral.hr/include/image.php?image=/galerija/images/konj.jpg&size=350

FREDINA NOCNA MORA
03-11-2003, 21:11
...je pri kraju pameti...racunam na jos koji dan i u komi je - garantirano.

Jos nisam vidio nekog Srbina koji se toliko pozrtvovno -
do posljednjeg daha bori za srpstvo.

Sve je napustio i podredio borbi za svoj sveti narod...

Neka ti je sa srecom - sinko, samo steta ti je - jer je bitka odavno izgubljene -

Srpstvo je propala stvar... isto kao i jugoslavenstvo!

Samo srpstvo je jos gore...pobljuvano, popljuvano, izopaceno, izolirano...itd...

grgo
04-11-2003, 05:39
mi smo tek sad pobljuvani a vi ste pobljuvani ima 100 godina pa ne vidim da ste imalo bolji, jos vece ×××××× no sto ste bili.vama da nije svaba i vatikana bili bi gorih od pustinjaka.I tako ste po kulturi najgori narod Balkana.Vi se nikada nemozete oprati svojih zlocina koje ste cinili vec stotinjak godina.

Jebu vas u Čavoglave
04-11-2003, 06:10
U Zagori na izvoru rijeke Čikole,
Stala braća da obrane naše domove.

http://www.orca.org.yu/Galerija/Izlozba/Foto62.jpg

Leži Hrvat do Hrvata, to su braća svi,
Izvolite u Čavoglave, jer smo mrtvi mi!

http://www.orca.org.yu/Galerija/Izlozba/Foto72.jpg

http://www.orca.org.yu/Galerija/Izlozba/Foto81.jpg

Oj Hrvati, braćo mila iz Čavoglava,
Hrvatska vam zaboravit neće nikada!

Hahahaha
04-11-2003, 10:10
Hahahaha...ajde srbici pokazite nam dalje vase snove...a tako vi bi znaci htijeli u cavoglave...hahaha...."necete u cavoglave dok smo zivi mi"...E srpska krajina ne postoji....sve je to hrvatska....da da....izvoli sa tvojim nerealnim slikama....ej boli te jelda....haha...mogu si misliti.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Hrvat,04.11.2003.g.
04-11-2003, 10:34

Dođemo u Čavoglave
04-11-2003, 10:35
http://www.feral.hr/include/image.php?image=/galerija/images/konj.jpg&size=350

jer ste konji viiiiiii.........

Boban
04-11-2003, 10:44
Cekamo vas bagro cetnicka!
Mozete jos jednom pokusat i opet cete nam nase hrvatske kite pljugati da to nije normalno... :)

Bobane,
04-11-2003, 12:35
ovo te moze interesirati:

"Zamenik portparola američkog Stejt departmenta Adam Ereli u ponedeljak je novinarima zvanično potvrdio da su uspostavljeni normalni trgovinski odnosi između SAD i Srbije i Crne Gore (SCG). Ereli je izjavio da je američki državni sekretar Kolin Pauel potpisao ukaz o normalizaciji trgovinskih odnosa dve zemlje i dodao da će ova odluka administracije biti prosleđena Kongresu i stupiti na snagu 1. decembra, po objavljivanju u Službenom listu SAD."

A sta kazes za ovo?
04-11-2003, 12:40
"PRAZNIK U BEOGRADU!

Posle 10 godina izolacije na stadion Partizana stiže Real Madrid, najskuplji tim planete.

ŽIVOT JE LEP!"

Boban
04-11-2003, 13:08
Pa hvala bogu, da se i vasa zemlja konacno polako pocela normalizirati. Znam da ima i kod vas postenih ljudi ali ovo sto na ovom forumu radite je stvarno ispod svakog nivoa. U tom smislu ako si ljudina onda prestani tu stvarati mrznju. Evo sad je na tebi da nesto promjenis... ;)

....
05-11-2003, 10:11
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

O P R E Z
05-11-2003, 10:13
Hrvati su prijenosnici različitih bolesti
Da biste spriječili pojavu Hrvata u svom okolišu, provedite slijedeće mjere:

1. Odlažite hrvate kao ljudsko smeće u zatvorene spremnike ili u za to iskopane jame i prekrijte ih obavezno gašenim krečom i zemljom.

2. Pokupite hrvate svud po svijetu pa ih odložite kao životinjski i ljudski izmet na gnojišta.

3. Redovito čistite kokošinjce, svinjce i staje,(jer tu se hrvati legu i obitavaju) a onda ih u formi izmeta kako im i dolikuje odložite na gnojišta.

4. Zakopajte sve hrvatske ljudske i životinjske otpatke.

5. Gnojišta ljeti prekrijte plastičnom folijom de se čak niti u vrućem gnoju hrvati nebi razvijali.

Svaka površina koja vam se nalazi pri ruci ili u vidokrugu u roku od 10-ak dana može predstavljati leglo hrvata.
U jednu osrednju auto-pepeljaru ispunjenu vrhom može stati oko 10.000 spaljenih hrvata.
Da biste spriječili pojavu hrvata u svom okolišu, provedite slijedeće mjere:

1. Uklonite sve predmete u kojima bi se eventualno hrvati mogli zadržavati i nekontrolisano razmnožavati,kao npr.: automobilske gume, kante, konzerve, stare odbačene frižidere, kade, olupine automobila i dr...
2. Hermetički zatvorite septičke jame, a na oduške postavite mrežice.
3. Ukažite ovlaštenim djelatnicima koji postavljaju sredstva za zaštitu od hrvata na mjesta na kojima se oni zadržavaju ili nedaj Bože okupljaju, kako bi vas mogli od istih zaštititi.
Hrvat je u stanju da prevaljuje velike razdaljine (2-16.000 km), stoga se akciju borbe protiv hrvata provoditi na širem području.

Gubitnik
11-11-2003, 08:48
Eee gubitnici...pa di ste....hahaha.....ne treba nista diskutirati...samo treba najbitniju cinjenicu reci a to je "Vi ste veliki gubitnici!"...hahaha.....

trt
11-11-2003, 16:33
Tocno tako.

jel vi ustaše
12-11-2003, 01:51
znate da igranka još nije gotova ?

Znamo!
12-11-2003, 08:52
Cekamo vas da vas jos jednom pokokamo kao uvijek do sada... :smile09: ali nemojte se plasiti i bjezati ko pickice kao zadnji put...uuuuuuuu....

Cekac
14-11-2003, 08:48
Cek cek cek...da kok kok kok....hhhhhhhhhhhhhhhh ;)

...
17-11-2003, 11:11
jer se uvijek bore za pogresne interese. Nece nikada tu moc imati da nas uniste...a to ih jako pece... ;)

Pece
20-11-2003, 17:28
cepe cepe cepe...

pec
24-11-2003, 08:51
cepe pece cepe pece

Cinjenica
24-11-2003, 16:06
Cinjenica

ne zaboravite..
24-11-2003, 17:37
srbende primitivne. ma cigosi ste vi bili i ostali. zaboravili ste cemu sluzi traktor. SREDSTVO ZA BEGSTVO! Ha, ha,ha... :)) :))

hahaha
25-11-2003, 08:59
hahaha

Read the title!
26-11-2003, 09:23
Read the truth!

....
26-11-2003, 11:08
..ovo je za SVE osim za Srbe!

http://www.mvp.hr/images/05-o-hrvatskoj/foto%20galerija/foto23.jpg

..........
26-11-2003, 11:18
hahahahahaaaaa

kkkkkkkkkk
28-11-2003, 09:05
Srbi = gubitnici! ;)

...
28-11-2003, 16:24
i to veliki :))

mi smo
01-12-2003, 05:29
vam sefirali skoro 100 godina pa vi sad se tjesite i izmisljajte sta zelite da vam bude lakse .Poslije jeeee , nema kajanja.Kad ste glupi gdje cete vi biti pametni kad se bavite lazima i kriminalo svih vrsta.Srbi su za vas i ne samo vas vec mnoge u svijetu ucitelji svega opcenito. ;)

@mi smo
01-12-2003, 08:59
hahaha...jojoj ali vickasti si stvarno to jednostavno moram priznati...hahaha...Nemoj nam tu pricati sto je prije 100 godina bilo...niko od nas onda nije zivio ali sjeti se bejedno srpce kako smo vas mi prije 10 godina izjebali...hahaha......sjeti si cigo i znaj da vas to uvijek ceka dok god ste takvi zvijerski neljudski nevjerni koljaci i ubojice i kad god pokusavate taknuti nepobjedivu HRVATSKU!
Znam ja da vas to ××××no boli sto ste nemocni...muci vas to pa zato i dolazite na nase forume i ××××te okolo opet jedan dokaz da ste pokvareni narod od dna duse...Mi neidemo na vase forume jer smo sretni sto smo vas se rijesili za sva vremena ali vi izgleda nemozete bez nas. Sve je to psiholoski, vi to nemozete preboliti sto smo vam mi sve vase planove unistili i cak smo vas jos jebali, dakle mi smo svama radili sto ste vi sa nama htijeli.
Bog i dodite nam dalje i ljecite se. ;)

@......
01-12-2003, 09:32
okreće se kolo sreće..to ne zaboravi..

Promeniće se odnosi snaga u svetu,pa ćete jednog dana možda i zažaliti za nama..

Inače kolio ja pretim politiku,prognoze su da bi se u najskorije vreme moglo ujediniditi pravoslavlje i katolištvo (narodi koji su tih vera),jer na velika vrata svetu kuca ekspanzija ISLAMA..

Seti se New Yorka 2001.g.,Balija,nekidan
Istambula,pre par godina eksplozije u Istri..itd,itd..

Ove naše internet-razmirice su hvala Bogu u svakodnevnom i stvarnom životu gotovo margnalizovane..
U bliskoj budućnosti,sa približavanjem i jednih i drugih toj "famoznoj,neznam
radi čega toliko prehvaljenoj i prepre-priželjkivanoj EU",stvari će još vuiše nalegati na svoje mesto,tako da za kojih par godina,neće niko osim ×××××× razmišljati o prošlosti..
..trgovina,protok ljudi,kapitala,
itd,itd,..napraviće novo robovlasničko društvo..u kome ćemo i ti i ja biti isključivo robovi..a tako i naša deca..

Mene to toliko ne zabrinjava,koliko me zabrinjava,a gledao i slušao sam preko satelita na HRT nekidan Tog novog kandidata za premijera Hrvatske,iz HDZ,g.Sanadera,koji je jasno i glasno izjavio da je najveći problem Hrvata najcrnje stanje po pitanju nataliteta u istoriji Hrvatske..veoma negativnog odnosa u korist nataliteta u odnosu na mortalitet.čak je izneo i podatak da bi ako se nastavi ovakvim trendom,za par godina,moglo biti čak i do 1.000.000 Hrvata manje..
Čujem da je identično stanje i u Srbiji.
Dakle neće Vam trebati ratovi za totalno fizičko istrebljenje i jednioh i drugih,već će vas na određen način radi vaše bahatosti,psihičke poremećenosti,kazniti i sama priroda,a o Božjoj kazni da ne pričam..

>>Mi neidemo
01-12-2003, 11:12
na vase forume jer smo sretni sto smo vas se rijesili za sva vremena <<

Nece biti bas tako da ste nas se resili za sva vremena. Morace te vratiti svu srpsku imovinu Srbima, popravit im kuce ili sagraditi nove, vratiti pravo vlasnistva na stanove. Sve polako, sve cete ovo morati ispuniti.

Moja zemlja je moja zemlja, nije vasa. Moja kuca je moja kuca, nije vasa. Na moju imovinu nisi placao porez ni ti ni Franjo Budjman, ni tvoj komsija, nego ja, moj otac, moj deda, moj pradeda, itd.

da sizofrenicaru...
01-12-2003, 11:25
...koji uvjek kao papagaj meljes i meljes stalno jedno te isto...

Da ali ti i tvoji ste digli ruku na moj narod i moju drzavu!! TO SAM TI 100 puta rekao! Vi ste to napravili u cilju (opet 100 puta rekao!) da nas unistite, pobijete, posrbite i rastjerate! Protjerali ste oko 350 000 Hravta iz te vase "drzavice" kad ste ju kontrolirali, a vas je bilo najvise oko 300 000. Napravili ste nevidjene zlocine... i sta sad?? Da nismo humani (Franjo ××××ni naoivni) stvar bi bila rijesena 1995! ZAUVJEK!! ali je on naivan dozvolio da odete...NE BI JA!!! da se je mene pitalo. ...
A vi ste porusili SVE hrvatsko na teritoriju koje ste kontrolirali a izbombardirali ste cuda i na teritoriju koje niste kontrolirali a bilo je na dometu vasih topova...

Kad sve to platite (oko 27 milijardi $ iz 1991, plus indirektba steta), onda, cete se moci vratiti kuci... samo ako molite za oprostenje,

100 puta ponovljena
01-12-2003, 13:20
laž,sa Tvoje strane je po svoj prilici isključivo samo za Tebe ISTINA.
A što se tiče ratne odštete i povratka,pa Srbi se kući vraćaju svakodnevno,gdje ti živiš ?!

O priču o otplati "ratne štete",će vjerovatno biti priče,kad ustaše vrate sve što su opljačkali u 2.svj.ratu,kad svu srpsku imovinu dovdete u prvobitno stanje.

Jesi li pratio posjetu Robertsona Srbiji nedavno.
Ratnu odštetu neka i Srbi,i Hrvati,i Muslimani,objese mačku o rep.
Niti će je NATO isplatiti Srbiji,niti će Srbija plati Hrvatskoj,niti će Hrvati Srbima,bukvalno šta je bilo-bilo je,koga nema bez njega se MORA.
Spičaće i vas i nas u isti geto,i bićemo manji od makova zrna.
Za par godina bez granica,pasoša,ići će u zatvor onaj ko nekoga popreko pogleda samo zato što je npr.Srbin na letovanju u Splitu,ili Hrvat u Sokobanji.

Kome ne bude pasalo biće izoliran.

A što se molitve
01-12-2003, 13:24
tiče..ako ti je stalo do nečije molitve idi u sjemenište i izuči za župnika..
jer za to su isključivo crkve namjenjene,a ne kojekakvi hrvatske ××××××tine i šarlatani tvog tipa i kalibra.

jedno je sigurno...
01-12-2003, 14:21
...Srbi nece jos dugo na Jadran. Jos dugo ne u Hrvatsku...jos dugo NIKUD...
osim u ××××× svoje matere...

to je lud nepopravljiv, sizofrenican narod - koji sam zna cekati neku priliku da vikne:
Na ORUZJE...pa tako i napravi, pa dobije po obicaju po picki...pa se påoslije u nedogled place, ocajava...pa opet isto i tako stalno...

u ××××× svoje matere...
U HR NIKADA!! To je sigurno...

Vole jedan blesavi..
01-12-2003, 15:23
Šta će to puno Srbi propustiti što neće po tebi moći u NDH..

Hrpu divljaka,vjerskih fanatika,
manijaka,katoličkog ološa..

Pokrijte se po glavi da vas svet ne gleda Bečki konjušari..

Za "jedno sigurno"
01-12-2003, 15:26
:URL=http://www.harizma.com/turizam/08/index.php:web stranica:/URL:

Hrvati - manijaci
01-12-2003, 15:31
BRATISLAVA
Skup besplatan parking

LETOVANJE u Hrvatskoj zamalo je preselo grupi od 41 slovackog turiste kada su u utorak na povratku u domovinu pokusali da ih reketiraju lokalni mafijasi na parkingu kod mesta Korenica.
Slovacki mediji navode da je vozace na parkingu kraj Korenice napala gvozdenim sipkama grupa od desetak siledzija, trazeci da plate parkiranje koje je inace duz puta besplatno.
Na srecu, u ovoj grupi turista bilo je nekoliko profesionalnih vojnika slovacke armije koji su se umesali u tucu i oterali lokalne napasnike. Vlasnik motela kraj parkinga medjutim nije dopustio da pozovu policiju i lekara koji bi se pobrinuo za lakse povredjene sofere.
Agencija Koalaturs zatrazila je zvanicno objasnjenje od hrvatske ambasade u Bratislavi.
Slovacki mediji tim povodom navode da ovakvo reketiranje na hrvatskim drumovima nije usamljeni slucaj i da magistrala postaje steciste hrvatske drumske mafije.
I drugi slovacki vozaci autobusa tvrde da su suoceni sa pretnjama da ce biti fizicki likvidirani, ili da ce im biti unisteni autobusi, ukoliko lokalnim mafijasima ne plate kada se zaustave na besplatnim parkinzima.

Iz "VIDI" arhiva
01-12-2003, 15:36
Renato , Zagreb 11:57:13 03/7/2000

Kao hrvatski građanin na našem moru osjećam se kao građanin drugog reda. Iako sam znao potrošiti više novaca nego neki inozemni turist, prema meni su se odnosili kao da je moj novac prljav. Dok sam za razliku od Hrvatske u Austriji primljen bez obzira da li ću ili sam potrošio. Zato mislim da bi si naši ugostitelji trebali razmisliti da li žele potrošače (Hrvate) ili štediše(čast izuzecima)strance.

Iz "VIDI" arhiva
01-12-2003, 15:37
Darko, Bjelovar 08:40:43 28/6/2000

U svakom slučaju, nikad više Istra. Naši turistički djelatnici svakako bi trebali naučiti da i domaćeg gosta treba cijeniti, jer ima nas koji cijele godine skupljamo lovu i naporno radimo da bi se malo odmorili na moru i što nas onda dočeka... ponižavanje, uvrede tipa čekaj nijemac ima prednost, a frajer potroši u tjedan dana koliko ja u dva dana i tako dalje. O Balkane moj...

Iz "VIDI" arhiva
01-12-2003, 15:41
Bobby Cooper, hrvatska dijaspora 16:13:39 19/6/2000

najradije bih isao u Hrvatsku, ali posto kod nas gledaju samo kako bi operusali gosta (tj. uzeli veliku lovu), usluge i infrastruktura su nam losije od svih drzava konkurenata (Spanjolska-Italija-Grcka-Turska) - Hrvatska je pravi raj, samo ne moze si to svako priustiti, pa cak ni njeni drzavljani koji zive dugo u inozemstvu, HRVATSKA JE PRESKUPA (KUNA JE PREJAKA), A OSOBLJE I KADROVI SE PONASAJU KAO DA IM NIJE UOPCE STALO DO GOSTIJU, ima tu jos puno toga sto bi nasi ljudi, odgovorni za turizam, mogli nauciti od Spanjolaca, Talijana itd. Poznajem mnoge strance koji su prije dolazili u Hrvatsku na odmor ali im se sada vise ne dolazi, jer oni kazu da ih mozes prevariti samo jednom (preskupo!).Ove cu godine u GRCKU na odmor, ali tko zna mozda cu se uskoro opet pojaviti na Hvaru

SRBINE
01-12-2003, 15:51
Zaboravio si kod ova dva teksta koje si napisao da su u to vrijeme jos uvijek radile glupe SRBENDE. i zato smo vas se rijesili.VI hocete (kao sto vidim iz vasih pisama u cirilici)DA I OVAJ vidi forum "POSRBITE".Nece vam uspjeti iako se gurate kao gace u guzicu.

HRVAT
01-12-2003, 17:03
who about what, grandma about doughnuts

Where did my pencil grandfather itself

PROMIDZBA
01-12-2003, 17:20
http://www.pougarje.com/fotos/HUMOR%20%20(smijesne%20slike)/mala_zemlja%20_za_veliko_××××××.jpg

Koji
01-12-2003, 17:28
××××× je sa tobom Fredo? Nemas boljeg posla nego srati ovdije? Cigo odi××××. Mozda jos ima nade za tebe i taj tvoj vrapcev mozak. ×××× ti svoju kevu Fredo nas. :smile08: :smile10:

Hrvati - manijaci
01-12-2003, 17:44
http://www.index.hr/pusiona/img/5.gif

Greška
01-12-2003, 17:45
upravo ××××× tvoju,nekako mi se više ××××× diže na Šokice. :))

bolan
01-12-2003, 20:04
Nikada hrvati nece moci oprostiti sto su bili 90godina pod komandom Srba zato ce toliko im se svetiti i poturati sve sto im dodje pod ruku.Srbi cuvajte se kuge . :smile06: :smile09:

као
01-12-2003, 20:07
што ни Срби њима неће заборавити све побијене с&#1×××;народнике од стране Хрвата кроз векове.

Са&#1×××;&#1×××;вај нас Боже глади к&#1×××;ге и хрвата!

Hahahahehe
01-12-2003, 20:16
××××te al su ovi hrvati glupi zaista je mizerija sa njima bilo sta diskutirati :)) :))
Ovaj@ je toliko glup a najvise se rasipa po forumima kao djubre po njivama :))
Kaze niko od nas nije ni zivio prije sto godina, dali si ti toliko glup pa da nerazumije najnormalniji tekst i pojma nemas sta procitas vec lupas ko lud po mrtvom magarcu.

Tu ti se mazgo govori skoro 100godfina sto znaci sve do devedesete ×××××ne ustaski nepismeni zato i jeste fasisti kad ste tako glupi i nepismeni .Ko to nije bio rodjen devedeseti , samo klinci koji znaju samo za Tudjmana i miroljubive hrvate - bozanski narod a ovi stariji se srame svoga korjena. :smile06: :smile06: :smile06: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

Hahahahehe
01-12-2003, 20:26
Sto si ti pismen, cigane jedan, procitaj sto si napisao cigo, pa reci da nisi iz Bukovice. Dali si ti ikad vidio, ne pohadjao, skolu? Kakav si ti ×××××n jadan Fredo, jos uvijek sanjas? Koji ××××× je sa tobom bezmozdjani crvu. ×××× ti svoju cigansku kevu, da nemas hrvata nebi znao niti svoje ime, dali je tako Fredski idiota? Mars u ××××× materinu djubre jedno. :smile10:

Mars preko Drine...
02-12-2003, 00:47
Fredo! Mi zelimo samo Hrvatsku za Hrvate! Ne cemo SRBADIJE CIGANSKE KAO TI! :smile09:

Hehehe
02-12-2003, 04:55
- nemozete svojim imanom Srbe zvati :)) Srbi nemaju nista sa ciganima , kao vi sto ste postali od njih pa se sramite :)) Mi Srbi nismo iz Irana ne mozemo biti braca tako da ste vi orave ciganjske krvi koje se ne mozete oprati dok postojite.Piatjte bracu irance ko ste pa cete vidjeti da ste cisti cigani .I nemojte se brate sramiti svoje krvi samo ispadate jos veci cigani sa deponija. :)) :smile06: :smile09: :smile09: :))

December 01, 2003
02-12-2003, 07:00
روزانه HDZ
"مجلس حاضر است در معرفي حقوقدان به قوه قضاييه مشاوره دهد"
هاشم آقاجري نيامد.
HDZ تن از اعضاي سازمان مجاهدين را دستگير كرديم.
سردار قاليباف : نيروي انتظامي با اخلالگران برخورد جدي مي کند
نامه علي اكبر معين فر به وزير اطلاعات
معاهده×ي ژنو امروز رسما امضا مي شود.
ديدار نماينده سازمان ملل با رئيس قوه قضاييه.
جورج بوش براي آيت×الله×العظمي سيستاني پيام فرستاد
شيرزاد : موضوع فن آوري هسته اي بايد از حوزه امنيتي خارج شود.
سعيدي : قوه×‏قضاييه از يك رايزني ساده با مجلس دريغ كرد
"شفافيت و همكاري سازنده ايران با آژانس بين×‏المللي قابل×‏تقدير است".
وزير امور خارجه ايسلند بامداد امروز وارد تهران شد.
رييس مجلس نمايندگان مجمع ملي بلا روس وارد تهران شد.
مشاور نخست وزير ژاپن به تهران مي آيد.
اقتص&#1575

December 01, 2003
02-12-2003, 07:01
شيرزاد : موضوع فن آوري هسته اي بايد از حوزه امنيتي خارج شود.
سعيدي : قوه×‏قضاييه از يك رايزني ساده با مجلس دريغ كرد
"شفافيت و همكاري سازنده ايران با آژانس بين×‏المللي قابل×‏تقدير است".
وزير امور خارجه ايسلند بامداد امروز وارد تهران شد.
رييس مجلس نمايندگان مجمع ملي بلا روس وارد تهران شد.
مشاور نخست وزير ژاپن به تهران مي آيد.
اقتصادی
65 درصـد زعفـران دنيـا در ايـران توليـد مـي×شـود.
بدهي دولت به بانك مركزي درصد HDZ افزايش يافت.
تعرفه×هاي فولاد آمريكا احتمالا در هفته جاري لغو مي×شود.
سال آينده HSS/HDZ ميليارد دلار براي توسعه ذخاير گاز سرمايه×گذاري مي×شود.
سرمايه×گذاري شركت×هاي انگليسي در طرح توليد “پتروليوم كك”.
تعرفه×هاي تعيين شده براي خودرو يعني ممنوعيت واردات.
صفايي×فراهاني : از محل واردا&#15

December 01, 2003
02-12-2003, 07:02
شيرزاد : موضوع فن آوري هسته اي بايد ازتعرفه×هاي تعيين شده براي خودرو يعني ممنوعيت واردات.
صفايي×فراهاني : از محل واردات كالا درآمدي نداريم.
بهاي نفت كاهش يافت.
حضور يك رقيب تازه در مناقصه آزادگان.
رفتارهاي امريكا در عمل مغاير شعار تجارت آزاد است
صدور مجوز واردات دوهزار تن پنبه.
نيروگاه سد دز به شيوه «بي-او-تي» اجرا مي شود.
دولت برای تأمين سلامت انتخاب هيأت بازرسي ت2003.

Hrvatske vesti iz domovine i postojbine.

http://www.cityoftehran.com/images/cot_03.gif

U
02-12-2003, 07:39
××××× materinu, sto je ovaj cigo glup. Srbocigance ×××× mater svoju, to izgleda kao tvoje pismo cigansko mater vam tovari jewbali. Mars u tri pizde materine i to preko pisljive Drine. :smile09: :smile10: :smile11:

...Sve o Hrvatima...
02-12-2003, 07:45
http://users.net.yu/~creation/majmuni.jpg

Katolik
02-12-2003, 08:35
Zivila hrvatska i hrvati, plavi jadran, bezkrajne ravnice, divne planine i miroljubivost katolicka!

hehehe
03-12-2003, 06:43
- sta ga uvaj nadrobi hehehe. lelele glupost vam je nacionalni ponos .Koje ravnice jadan jadran ravnica hehehe e ovakvog duduka ne upozna da sam juce umro.Miroljubivi jest ako imas pet godina a ako si stariji onda si ×××××n za ginisovu knjigu rekorda. :)) :smile06: :smile09:

@hehehe
03-12-2003, 08:59
Procitaj si naslov jos jednom srpce. Evo ja cu ti ga recitirati: "Srbi -U-vijek izg-U-be ratove!"
Ajde smrdljivi coban sjeti se kako ste dobili po picki od nas...Bjezali ste ko svijetski prvaci...hahaha.....Znam da te to sve grize i nikako ti neda mira...A bas si jadan.. :smile08:

hehehe....
03-12-2003, 11:20
Dorica pickica, ajde lizi i pusi mi jaja malo :smile06: :))

ma
03-12-2003, 18:10
mi i kazemo da ste vi krvolocna zvijer koja se hvali kad pobije i protjera starce i djecu .Akoliki ste heroji to smo se uvjerili koliko ste cvili i placali lazi da bi svijet upotrebio silu protiv Srba i da bi vi to kasnije mogli pripisati sebi.Kako ste onda tako popusili u Bosni gdje vas nije svijet Podrzavao , tamo te stradali za sve ratove i popusili tako da vas ima vise stradali, invalida i opaljeni u mozak nego u cijeloj bivsoj skupa. :smile06: Blago nama samo se vi prsite i smanjivajte do nestanka, vasa vas pamet vodi kao bizone.

Mi Srbi se nemoramo hvaliti mi znamo koliko vredimo , a vi sta cete bljuvati stim smo upoznati od davnina a nama to dodje milo jer za dobrim se konjom prasina dize a za losim smrad kao za vama.
Da vam nije bilo Srba ni poslije 900godina nebi se znalo za vas vec bi i danas bili tudja stoka za vucu ili teglenje.
Vi dok o nama lajete mi znamo da duboko vrijedimo , a kad prestanete to ce biti zabrinjavajuce.
srbi su za velike veliki a male mi i ne primjecujeme , vi nam dodjete kao seoski mutavko koji prosipa bi×××× . :))

ujo
03-12-2003, 19:01
... citam i divim se, zbilja,vasim neukusnim objedama, protiv onih , koji su bili spasioci vasih predaka.
dakle, u vrijeme nasega velikoga kralja tomislava ,koji je dosao spasavati srbe od bugara, u vasem ,jos jednom izgubljenom ratu .tako je i sam ne znajuci, pomagao srbima timariteljima svojih konja i naseljavao ih u danasnju krajinu, da bi njegovi potomci, nakon 900 godina, ratovali protiv tih istih timaritelja konja. na kraju cu dodati jos jednu stvar,vi niste nikakav nebeski narod, ma koliko slijepo vjerovali u garasaninova nacertanija.zahvaljujuci HRVATIMA vi imate danas svoju drzavu koja ce u dogledno vrijeme postati PASALUK kao i davno prije. obracam se tebi fredo , iako si srbin (pravoslavac)stanovnik si drzave koja te hrani i u kojoj si kupio taj komp , prema tome ne udaraj onoga tko te hrani to jest svoju domovinu HRVATSKU... ZA DOM FREDO!!!

hehehe
04-12-2003, 02:55
sta lupas konjusaru ,Ja sa hrvatskom nemam nista niti sam ikad bio njezin stanovnik niti bio zelio.Glupi ste da bi shvatili svoj sram , kakav tomislav mislis natomsona sto su ga nedavno holandjani nagradili i urucili mu titulu. :smile06: nemozete sad svoju profesiju i zvanje drugom utrpavati silo , kad se zna da ste Cigani iz Irana koji se sad po najnovijem zovete konjusari jer kao i svaki ciganon se bavi sa onim s cim je postao i zasto je najsposobniji.djaba lupetate niti sam neki Fredo niti sam ikada vasem toru pripadao a sto vas istina izludjuje to su krivi vasi Geni. :smile06:

Joj
04-12-2003, 04:51
hehehe sto si glup. Koja ××××× materina sekira tebe? ×××××ne jedan Fredo pa ti nemas niti jedan gram mozga, ako ga i imas on ti je u guzici ciganine jedan. Odi×××× ××××××tino jedna i nemoj da kenjas trofazne kvake. ×××× ti bosanski majmun kevu u posrano srbsko dupe iz kojeg si ti ispao. Mars djubre jedno. :smile18:

Postena HRvatska!
04-12-2003, 08:52
Hahaha ko o kome laje "ma"...Ovo je hrvatska knjiga gostiju majmune. Pogledaj si malo ko ovdje ljude vrijeda i provocira...to ste vi srbi kao uvijek vi ste od uvijek bili zlocinci, nikada nista dobro niste ucinili...Vi uvijek sve preokrenete dabi si naku umjetnu dobrotvornu savjest krojili...ma vi ste bolesni u tim vasim primitivnim balkanskim cetvrtastim glavama. Vi se mucite, sve to vas ××××no boli pa jednostavno nemozete bez naroda koji vas je pobjedio kraljevski.

Flavio
04-12-2003, 13:39
Hehehehe....sto je Fred hehehehehehe glup hehehehehehe. Ali ja sam gluplji :))

ujo
04-12-2003, 18:18
HM... Nikada nisam ulazio u raspravu ,sa ljudima koji ne znaju o povjesti nista ili imaju iskrivljenu povjest. pogotovu nisam ulazio u raspravu sa provokatorima pravoslavne vjeroispovjesti, jer oni imaju samo svoju povjest, to jest onu koja njima odgovara. ipak nisam mogao otrpjeti uvrede lijepe nase i nasega svetoga rata , za koji su, mnogi pravi hrvatski vitezovi, dali ono najsvetije a to je zivot.pa fredo (ili kako se vec zoves)jos samo par recenica i za mene je rasprava zavrsena , jer nemam sa kim korenspodirati:
1. moras se vratiti u pucku skolu glede abecede (ne znas sva slova).
2. vrati se u pucku skolu glede zavicaja(nisi upoznao svoj zavicaj).
3.isto tako, priroda i drustvo su za tebe xy (moras savladati sta sve postoji u prirodi i sastav drustva).
4. kada sve ovo gore nabrojeno savladas , molim te nastavit cemo sa daljnjim obucavanjem.
provest cu te malo kroz daljnju, a i ovu nama blizu povjest, isto tako, koliko sam vidio, slaba ti je orijentacija. glede toga, malo cemo se pozabaviti, sa geografskim pojmovima i prirodnim granicama .
ipak,fredo, krhko je znanje..... trebat ce ti!
eto za kraj samo toliko ...moj jovane...
p.s. i nikada nemoj zaboraviti onu nasu koju si tako rado slusao ...ZA DOM!!!

za
04-12-2003, 20:56
popravni dom spremene sve ustase.Goli Otok ili blajburg :))

srbosero
11-12-2003, 08:45
Pa da srbitchi, goli otok vas ceka...Mozete na pasu cijeli dan... :smile16:

Alkatric
11-12-2003, 17:23
Goli otok za gole srpske mozgove...

Replika
11-12-2003, 18:10
1. moras se vratiti u pucku skolu glede abecede (ne znas sva slova).
2. vrati se u pucku skolu glede zavicaja(nisi upoznao svoj zavicaj).
3.isto tako, priroda i drustvo su za tebe xy (moras savladati sta sve postoji u prirodi i sastav drustva).
4. kada sve ovo gore nabrojeno savladas , molim te nastavit cemo sa daljnjim obucavanjem.
provest cu te malo kroz daljnju, a i ovu nama blizu povjest, isto tako, koliko sam vidio, slaba ti je orijentacija. glede toga, malo cemo se pozabaviti, sa geografskim pojmovima i prirodnim granicama .
ipak,fredo, krhko je znanje..... trebat ce ti!
eto za kraj samo toliko ...moj jovane...

Čobane!

To što si nabrojao,vredi isključivo za tvoje "generale"..

Lično ja,imam više škole od svih tvojih generala zajedno!
Uzmi indexe od Koradea,Norca,Gotovine,
Dečaka,Šarlije "Daidže"..
Imaju li ih oni uopšte??? :))

Korespondentu
11-12-2003, 18:20
S tim svojim ustaškim ×××××ךtinama,možeš jedino
korespondirati sa mojim dragim prijateljem i nekada radnim kolegom
dr.Slavkom Sakomanom,koji je danas jedan od vodećih hrvatskih stručnjaka po pitanju bolesnika tvog ranga i profila..

..jer ti ili si veće dugo na nekim
"travama",ili ti je od rokanja u venu mozak totalno u autu..

Tebi je izgleda uzor,ili si bio pacijent starog prof.dr. VLADIMIRA HUDOLINA,jer samo on je mogao široke mase držati u zabludama,svojim nacionalističkim i rasističkim hrvatskim bezvezarijama.. :))

su(r)pce
12-12-2003, 08:28
Alaj sto su se ovi srbitchi razbahatili kao prepotentni tinejdzeri...

Sacuvaj nas boze galdi, kuge i srbadije! :smile08:

gladi
06-01-2004, 15:02
gladi :))

cino
07-01-2004, 13:33
Ovo je cinjenica.. :smile11:

dadar
07-01-2004, 16:56
E hehe ovo je fakat istina. Zato i uvijek vode ratove jer konacno jednom hoce pobjediti. Dok se to ne desi nece prestati.
××××ga upali su u to vrazje kolo.

Hajduk Veljko
07-01-2004, 22:08
Srbi svakako imaju nedostatke kao bilo koja nacija ali nismo hiljedu godina bili kmetovi kao neki nasi sadasnji susedi,mislim da pogedjate koji. Bez drzave smo bili par vekova sto je manje od hrvatskog tisucljeca.
Pa neka to istorija opovrgne!!

tih, kako...
07-01-2004, 22:25
...ti nazivas "par vekova" je bilo dovoljno da vas Turci tako posteno izjebu u tintare i tako izmjesaju gene, da ste jedna od najludjih nacija na svijetu...ako nei najludja...

..........
08-01-2004, 08:20
A Hrvati uvijek pobjede ratove.

greška
08-01-2004, 08:35
HRVATI SU UVIJEK NA STRANI PORAŽENOG,ALI SU LJIGAVI PO PRIRODI PA SE BEZ IMALO GRIŽE SAVESTI VEOMA LAKO PRILAGODE NOVONASTALOJ SITUACIJI I OKITE SE POBEDNIČKOM SLAVOM

HRVATE NE ×××× MORAL
GAZILI BI I PREKO MRTVIH HLADNOKRVNO

SPECIFIČAN SOJ LJUDI STE VI HRVATI

HRVATSKA
08-01-2004, 10:39
Da smo u ovom najnovijem ratu bili na strani porazenog onda bi bili na srpskoj strani...e e e ali nismo....Niko nas nije pobjedio djecec, jer jos uvijek imamo LIJEPU NASU HRVATSKU!!!

Veoma kratko
08-01-2004, 18:17
SPECIFIČAN SOJ LJUDI STE VI HRVATI

Izgleda da ste kod fašista dobro zanat ispekli!

lllllllllll
09-01-2004, 08:13
Vi srbi ste narod za sebe jer za sve imate svoju verziju kao na primjer povjest....lazete gdje god stignete...to vam je izgleda ostalo od vasih fasista i terorista...

Libota
12-01-2004, 20:36
I ja bi se isto slozio sa tobom da se nismo sa vragom zajedno tusitali da bi saprali istu krv koju smo prolivali jer nije je bila za nijansu drugacija.
A sto nam jos isti ti stovrazi stalno daju do znanja da smo isti i jednaki pa su nam jedini pri ruci , sto me je bas sram , zasto za promjenu to ne bude svedjanin , francuz ili englez nas zastitinik pa da mozemo nekom u oci reci da je istina laz.

truth
13-01-2004, 08:33
Ma mozete vi pricati sto hocete...ali procitajte si samo naslov...Fakat je istina... :))

Naslov
13-01-2004, 11:43
Naslov sve govori.

huhuh
13-01-2004, 16:49
Uvijek pocinju i uvijek izgube...haha...smijesno i zanimljivo... :smile06:

Hehehaha
13-01-2004, 18:19
a Jos zanimljivije je da smo vama bili glavne gazde 90 godina hehehehe zato ste od muke ovu laz smislili da bi je neko prihvatio kao istinu. :smile06: Na terenu istina govori sasvim drugacije pa vi se sad od muke grizite do kosti, Srbi su vama suduli i opet ce , jer ste vi bili i ostali tudji robovi. :smile06: Nacisti se zadovoljavaju sa svakodnevnim provokacijama , prepucavanjem i lazi koja njima stima , pojma nemaju koliko su glupi niti znaju biti pametniji , zato im nije ni bitno sta svbijet o njima misli kad znaju da su gori od najgori , ruku pod ruku mozete sa siptarskim teroristima i arapskim talibanima koji ubijaju i mrze druge rase u ime boga ,samo kojeg. :smile17: :smile06:

huhuhuhuhahaha
14-01-2004, 11:36
Hahaha..joj kako se ovo srpce iznad mene smije od muke....Pricaj sto hoces...niko ti ne vjeruje jer cijeli svijet zna da srbi bez laganja nemogu. To je cak jedan vas slavni veliki srbin reko.
Vi ste na nas ljubomorni i mrzite nas. Vi nemozete bez nas. Pogledaj ovaj forum...vi srbi dolazite knama a ne mi kvama i tako je uvijek bilo pa cak u ratu ste dosli pa smo vas mi poslali celom nazad preko drine. Sjebali smo vas samo tako i spremni smo svako vrijeme.... :smile16:

polutan
14-01-2004, 18:06
Al' si ti pismen ×××××ne isti si ona iz bibinja sto ne zna dvije rijeci sastaviti a kaze da bi sve Srbe poklala i to sa gustom.
Zasto su fasisti tako glupi , ja razumijem ispustiti slovo ili neko dodati u brzini, ali ne razumijem da tako javno se moze gliupirati i takve rijeci izgovarati koje ni nasi djedivi vise ne upotrebljavaju; knama i kvama :)) i sta covjek ovakvim da kaze vec da su dobri za humor i ismijavanje.
- to je sigurno taj glupi bez nadimka sa vraz<ije @@ i on se ubi jadnik nekim seljackim ubjedjivanjem a nikada ni jednog dokaza ili pametne da progovori .Na istinu se oglasava a joj :)) takav je ......stvarno sramota u danasnje vrijeme tako niskih ljudi.
Daj manite se rikanja pocnite sa dokazima ili se nemojte dalje sramotiti, nije ovo Tomsonoiv koncert pa da su sva hercogovna na okupu. :smile06: :smile06:

@polutan
15-01-2004, 08:37
Pitas zasto su fasisti tako glupi...Pa pitaj si svoju bracu cetnike...

Javi se opet kad imas sto pametno za reci...i nemoj toliko lagati...mislim znam da si srbin ali svedno, pokusaj barem... ;)

@polu(tan)pismen
15-01-2004, 14:36
Polupismen ili nepismen...

hehe
15-01-2004, 16:56
hrvat i da bude pismen ili bezgresan , to ni prici nemoze biti....... :smile06: :smile06: