PDA

Pogledaj cijelu verziju : Savjet u vezi izbora polovnog automobila cijene oko 12k eura



nikky
03-03-2003, 19:57
Ja ciljam na vw passata 98,99 godište sa solidnom opremom i tdi motorem 110 ks,molim iskustva i eventualna mišljenja?

koji bi još automobil vi izabrali uz uvjete da je turbo dizel i relativno prostran uz max 12k eura??

CLIO SPORT
03-03-2003, 20:41
mozda 626 ditd sa 110konja (ili koliko vec ima)?


vozio sam taj passat.....od moje bivse stari imao taj passat sa 110 konja........nije los...osim sto nisam dobio dojam da odlicno lezi....meni je proklizavao tu i tamo (a nisam ga ganjao)!? mozda lose gume!? :smile11: :smile11: :smile11:

Puntolino_
03-03-2003, 23:04
Stari od moje cure prodaje Audi A6, stariju liniju(izgleda ko 100), 12mj.'96g. Ima motor 2.5tdi, 115ks, 5 cilindara, 145tkm.
Od opreme ima cijelu riznicu: ABS, 2 zračna jastuka, winter paket (koji uključuje grijanje prednjih siceva, grijanje retrovizora i el. podešavanje iznutra, automatsku klimu klimatronik, grijanje mlaznica za pranje šoferšajbe, mjerač vanjske temp....), sportski kožni volan manjih dimenzija(sa oznakom S) podesiv u svim smjerovima, kožni mjenjač(5 brzina), tvornički spušteno podvozje za 2 centimetra i otvrdnuto, 9! komada alu felgi sa zimskim i ljetnim gumama(mislim da su 195/16), maglenke, el. zavjesa za stražnje staklo, sportski sicevi obadva sa podesivom visinom i podesivim lumbalnim dijelom i donjim dijelom koji se da produžiti.........
Možda sam još nešto ispustio osim prdeža, ali to bi bilo to uglavnom. Znam sad će neko reći joj ovo je na listi dodatne opreme a to moj trabant ima serijski ali eto to vam je švabo.

Inaće auto je uglavnom vožen po autoputevima relacije Villingen-Schveningen(cca 900km od Zg.) tak da je odlično uščuvan, ima servisnu knjižicu, stari ga je kupio kao salonski primjerak sa cca 8tkm...

On za taj auto traži 12000€ ali dao bi ga i za 11500. Ima njemačke tablice i još je ovaj tjedan u Zg. pa se može vidjeti. Cijena je normalno sve do rege na ime kupca i sve je legalno i super. Nikad nije bio razbijen osim par ogrebotina od parkiranja.

Daje ga malo ispod cijene jer je auto na firmu gore u švabiji tak da nemora platiti porez, inaće tu na sajmu ima malo takvih auta i cjena ima je viša od ovog, ali ti nemaju niti pola te opreme niti 2.5 motor nego 1.9.

Jeftino dam samo da prodam!

Bez zajebancije za 11500€ možeš imati pravu pilu koja ti kod (brze) vožnje(180-200kmh)autoputem troši oko 7 litara nafte i sa jednim spremnikom jamačno prelaziš 1000km.

ko je zainteresiran, dat ću mu e-majl tavu da peće jajca na oko!

_Stevo
03-03-2003, 23:29
Volvo S40 Td(Tdi) ili kak Clio Sport veli 626 110KS.