PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomagajte drugovi



Lanser
03-03-2003, 18:18
...ma znam da će neki kada vide moj nick odmah odmahnuti glavom, ali čak i ja ovako proklet, gnusan i zadrt trebam vašu pomoć, kolege moji, braćo i ini.


Ako mi možete, a vi mi reknite gdje bih mogao (na netu) pronaći web stranicu sa automobilskim shemama...trebami za mog lansera iz 91'..jerbo ću mu ugrađivat centralno (ne grijanje)...

Eto ko je voljan neka me pomogne, a ja obećajem da ću ga opsovat ko nikoga...

Ostali ajd u materinu, genitalije vam se sasušile i otpale od pretilosti dabogda....valjda. :) :)) ;)

600
03-03-2003, 19:18
Drzniče! :))

Girrari
03-03-2003, 19:32
Evo :URL=http://elektronika.kick.ws/:adrese:/URL:, nije možda najbolje, ali nadam se da bu ti pomoglo.

E sad opsuj, al' pošteno!

psiho
03-03-2003, 20:32
nadao sam se da si shvatio da ti treba pomoć psihijatra.
bolesni tenkre. :o

ma da!
03-03-2003, 21:12
eh lan×××× ja bih ti rado pomogo,al ovaj put ne mogu! :smile10: :( a onih 5 kuna jos nudim! :smile10: :smile10: :smile10:

Lanser
03-03-2003, 21:31
..Girarri...


Sobu ti u slonovoj guzici napravili, tri te dana, četiri stare babe, bosim nogama hranile, ajvarom ti guzicu svako veće punili, albatrosovo govno u korjenu nosa sedam sedmica čuvo, najstariji ti sin osijedio prije od tebe, sve kirurge poimence znao, nos ti iz glave na špagi visio, štakorovim te perutima pod stare dane šopali, čmar ti kiklopov na ženin obraz nalikovo...e nemogu više, drag si mi nekako... :))

Lanser
03-03-2003, 21:37
..fala ti bre kolega žirari, da znaš da umem da cenim, kada neko voli da pomogne..stvarno...šta god ti ustreba, a ja ti pomoći mogu..a ti vapi. Vapi i pomoći ću ti!


Inaće za onaj sam link znao, ali trebaš na njemu platit pa gledat, a ja i dalje tražim jedan - no charge...eto ako ima još netko tko želi da ga prokunem za cijeli život i da mi brat po asfaltu postane neka slobodno priđe i kaže mi...evo...ja sam čovjek, pomučio sam se i našo sam ti ××××nu stranicu.

..Iskreno mislim da ne postoji takva stranica...ali ko zna,.....reče Gnu i prdne. :smile08:

Girrari
03-03-2003, 21:48
E takvog te volim! :)) :)) :))


Znam da se plača, ali koliko sam skužio oko 2-8 eura košta da ti pošalje samo jednu shemu na mail, a to fakat nije puno.
Uostalom, pitaj ga, pa buš videl.