PDA

Pogledaj cijelu verziju : POTJERA GRADSKIM ULICAMA



zagreb
02-03-2003, 23:40
ZAGREB - Potjeru policajaca za "daewoom" VU 945-AH na Savskoj cesti te prolazak kroz crveno svjetlo na križanju Savske i Slavonske avenije shvatili smo kao poziv da se nešto događa. Utrka Savskom završila je dramatično kod Jadranskog mosta, a mi smo se našli u nemilosti policajaca, poput dvojice muškaraca u "daewoou".

Nekoliko policajaca izvuklo je muškarca iz automobila, stavilo mu lisičine i bacilo ga na pod. Počeli su ga udarati kad je pokušao pobjeći. Mladi policajac uskoro nas je primijetio i počeo vikati da ne snimamo jer "stalno blatimo policiju, pišemo loše o njima i da se izgubimo u roku odmah". Fotoreporter je nastavio snimati pokušavajući uhvatiti detalj, što je razbjesnilo prolaznika, muškarca srednjih godina, koji nas je počeo napadati.
- J... vam mater! Jeste snimili, a? Gdje ste vi bili kad je bio rat, balavci jedni bezobrazni? Jeste čuli policajca kad vam je rekao da prestanete snimati?! - urlao je bijesni muškarac proguravši glavu kroz prozor automobila.
Uskoro se policajac, koji nije imao značku, pridružio bijesnom prolazniku i počeo prijetiti fotoreporteru.
- Znam ja tebe, znam! Živimo mi u istom kvartu, naći ću ja tebe, imam te već dugo na piku. Sve ću policijske patrole nahuškati na vas, sve ćete kazne dobiti! - urlao je policajac.
Uskoro u središtu pozornosti nije bila potjera. Sredovječni muškarac prijetio "odrubljivanjem glave" ako mu ne damo film iz fotoaparata.
- Daj mi taj film ili ću istući tebe i fotoaparat, a tebi ću, mala, zalijepiti takav šamar, jeste čuli?! - bjesnio je prolaznik. Oči svih prisutnih na tramvajskom stajalištu bile su uprte u nasZašto je policija bila u potjeri za "daewoom", nismo uspjeli doznati. (ri)


Policajac (prvi slijeva) je ostavio muškarca i krenuo na Večernjakova fotoreportera
http://www.vecernji-list.hr/2003/03/03/Media/policajac.JPG

krešo 456gt M
02-03-2003, 23:44
nista nisam skuzio ko koga lovi,policajac policajca i onda ....

Lanser
02-03-2003, 23:52
..ideeeš..kada se to dogodilo?

krešo 456gt M
02-03-2003, 23:54
po govoru i pisanju tiska ,proslo noc se to zbilo,ili mozda dan kako izgleda po slikama

Fabiasdiyahoo.com
03-03-2003, 05:14
Vidis kako policajac vici: nemoj da slikas ali kasno je vikao!!!!

DKW_
04-03-2003, 01:36
A baš je našao izigravati Kowalskog (iz Vanishing Point) u Daew00u!

Policajci su ga vjerojatno stigli biciklima...

Fabiasdiayahoo.com
04-03-2003, 04:54
Biciklima BMX ha ha ha ha ha