PDA

Pogledaj cijelu verziju : Svašta majka rodi, ali traktor neće!



Puntolino_
02-03-2003, 17:45
stara narodna poslovica kojom bi se najbolje dalo opisati par tenkrea sa ovog foruma kojima neću ja to reći jer oni već to i sami znaju.
Tenkre! Jebali vas golfovi, jebali vas opeli i škode, jebali vas takaj i svi audiji i mercedesi i svi ostali dizajnerski izbljuvci.
Bio sam na sajmu i majko mila pa gledam te sve aute, najbolje se prodaju golfovi i pasati uveženi iz švabije olfo sa oriđiđi 150tkm. Ajme majko spasili su ih od šrota! Ti auti se nisu dizajnerski pomaknuli u zadnjih 20 g niti milimetra! A niti puno kvalitetom!

I zato ja kažem TENKRE!!!

Dom-Dom
02-03-2003, 18:21
Slažem se!
Nemogu vjerovati kolko ljudi mogu biti glupi i tako naivni, ali dobro , ipak je to Balkan.

Puntolino_
04-03-2003, 21:36
Kad misli pod tenkre, onda mislim i na onog vožaća busa iz Zagorja koji me jutros zamalo izgurao s ceste. A da nije kolona i da se svi ne voze jednakom brzinom i da ima neki moderniji bus nego staru setru kojoj treba gladna godina da povuće, nebi mu niš reko, ali ovak: TENKRE!!!

Predlažem da sve svoje ovakve i sl. susrete sedamnaeste vrste izložite na ovom topicu da se svi skupa malo nasmijemo, opsujemo ko ljudi i neznam, prdnemo ko mora i sl.

E da i nakon toga malo dalje opet babica u starom puntu me hoće prestizat a bogami i cijelu kolonu ispred mene i onda kad joj je došo auto iz kontra smijera, nije znala kud će, ja sam joj malo prikoćio da se ubaci ispred mene, a ona to ne kuži neko daje gas malo, malo koći i sirota nezna kam! TENKRENKA!

Hondo_
04-03-2003, 21:54
Danas popodne stojim na semaforu na jednom prometnom raskrižju u srednjoj traci za ravno. U traci za skretanje desno paralelno samnom stoji plava Astra. Njemu se pali zeleno za skretanje u desno i tip ne reagira. U isto vrijeme, cestu na koji Astra skreće, na zeleno za pješake počinje prelaziti dečko od kojih 14-15 g. Dok je dečko došao do pola ceste, vozač Astre se iznenada probudi i krene uz škripu guma i pri tom skoro pregazi pješaka. Zakočio je isto uz škripu guma i kroz otvoren prozor počeo sipati bujicu psovki preprostih i za ovaj furum, sve u stilu da je kao dečko idiot koji ne zna prelaziti ulicu, a ovaj je to, ponavljam, radio na zebri po zelenom svjetlu za pješake. Krenem polako i pogledam vozača Astre iz drugog kuta i osupnem se.
Radi se o bivšem policajcu, zapovjedniku policijske postaje kojem znam ime i prezime.
Stvarno svakakve ×××××× rade u policiji.

FabiaSDI L&K
04-03-2003, 22:09
...i na ovaj forum...

FabiaSDI L&K
04-03-2003, 22:17
... ili...