PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tražim



Puntolino_
26-02-2003, 23:35
1. turbinu za VW jettu, 1.6td, '91g.

2. ako se ne ostvari potražnja pod 1. onda se prodaje dotičan auto(da nebi slučajno pomislili da ja to vozim, to mi je od buduće punice!)

OS-PUNTO
26-02-2003, 23:37
Puntolino,u prvi tren si me zabrinuo. ;)

V6
26-02-2003, 23:39
šta je s tim njemačkim autima, te ovaj dole proizvodi golfa , te ovaj traži glavu za bmw-a, te ovaj turbinu za vw, te opozivi, te generalke na Tdi motorima, raspada se čitav svet :))

Puntolino_
26-02-2003, 23:48
OS fala nebi ja to... užasan je to auto.
Nije nikak išla niti kad je bila dobra turbina, a sad je ta jetta tromija od najtromije peglice i to još nema servo volan tak da morš biti Janica Kostelić da okrećeš volan :))

rale unlog
27-02-2003, 01:59
ma nemojte sve okretat na istu temu,jedni su smece a drugi se dizu do neba

pa auto je star 12 god i to mu je bila zadnja god proizvodnje nakon nekih 8 god


sto znaci da je auto dizajniran i projektiran prije neg se velki broj ljudi s foruma opce rodio


inace,moj savjet je da se to ne popravlja,jedino ak nades jeftinu,FAKAT jeftinu turbinu i majstora

INTCP log dead
27-02-2003, 06:00
Rale nije uopće bitno šta auto ima 12 godina. Auto je bio govno kad je izašao. Spor, ružan, nestabilan, neupravljiv, neudoban i skup. Kud ćeš više. Drek je bio nov sad je još veći.

rale unlog
27-02-2003, 09:36
ne slazem se


tesko je vratiti se u mislima u neka prijasnja vremena,al to je bio jedan prosjecan porodicni auto koji je fino sluzi hrpe i hrpe ljudi

mozda je imao neke druge dobre karakteristike osim ubrzanja i lezanja na cesti,kaj ja znam.....prostranost pouzdanost,mala potrosnja....ne znam ,nisam nikad imao taj auto

u svakom slucaj jako velki broj ljudi je nekaj vidio u tom autu i kupio ga iz nekog razloga
nemoguce da je bio tako "los"

Girrari
27-02-2003, 09:47
Slažem se s Raletom, a nije zgorega reći da je taj autu nastao u doba kada je VW fakat bio ××××no pouzdan i izdržljiv auto.

Puntolino_
02-03-2003, 13:36
Onda? Ima kakvih pametnih prijedloga kaj se tiće ova moja dva zahtjeva?