PDA

Pogledaj cijelu verziju : TKO JE TAJ SMRDO OD BLACK KNIGHTA?



SHWP
24-02-2003, 13:48
BAŠ ME ZANIMA TKO JE TAJ LIK SA AUTOM OD 205 KS I KOJI JE TOLIKO PUN SEBE,KOJI MISLI DA SVAKI DAN HVATA BOGA ZA MUDA?
ZBOG TAKVIH UMIŠLJENIH LJUDI DRUGI STRADAJU, JER SI ONI UMISLE DA SA SVOJOM MAKINOM MOGU SVE...... :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:
------što više čitam njegove postove,više mi postaje odvratniji.
×××××u mater tko si ti?Spusti krila!!!!!!
Ljute me takva razmišljanja!Ti češ se ubacit meni kad je kolona jer imaš "jak" auto! Ma daj ne seri! Zadnji koji mi je to napravio, a bio je slovenac, dobio je po dupetu svog auta.Naravno mojem autu ništa jer je maloooo dosta veči i jači, a plus toga ima čelični branik od naprijed.jedino što sam morao je to da sam trebao skinut njegovu crvenu boju sa branika...

Black Knight_
24-02-2003, 14:37
U zivotu mi nije ni palo na pamet da se ubacujem u kolonu ko zadnji primic.

Ja pricam o cik cak voznji kad ima prostora za manevriranje, kad se ljudi voze 50-60 i slicno. Kad je kolona je kolona i to je red, tu ulijetanje fakat nije u redu. A kad nije kolona onda ne vidim zasto bi nekom smetalo da ja dodjem prije njega ako se brze vozim. Vozi se i ti brze, ko ti brani.

Black Knight_
24-02-2003, 14:39
A nadalje, tko si ti da mislis da mozes red uvodit zabijanjem svog auta nekom u dupe? To nije primitivno ponasanje? Daj mojne me.

Black Knight_
24-02-2003, 14:42
A sva svojim autom ne mogu sve ali mogu vozit brze od tebe, ali nista zato, kad me ti stignes na semaforu sa svojim bullbarom mozes pokazati svima ko je tu dasa.

:smile08: :smile08: :smile08:

SHWP
24-02-2003, 15:15
Gle blaki,ja sam izgubio frenda zbog njegovog mišljenja da je on svemoguči!
To ga je koštalo jer se sa autom pri 160km/h zabio u zaštitnu ogradu.
Nemoram ti pričat na šta je auto ličio,a kakav je bio on.
Zato mi smeta to,jer je glupo da se na takve načine gine.
Vozi ti brzo,ako misliš da si dobar u tome,al ipak nemoj dovodit u pitanje živote drugih.
S njim su bili još 2 dečka i cura.Jedan je imao obje noge razbijene i dan danas je na štakama.Cura ima unakaženo lice jer joj se glava smrskala na jednoj strani, a ovaj treći je neznam ni ja kakvim čudom izašao samo sa razbijenom rukom i posjekotinama.Možda zato jer je sjedio otraga.
A to što kažeš da si brži,sve je ok.Al imam i ja asa u rukavu :)) a to je Toyota Celica 1.8 T Sport.Pa ono, tu smo negdje,ha? :smile08:
A mogu ubacit ovdje i auto od starog, Alficu 156 2.5 V6, nedavno kupljenu...
Ako misliš da te lažem,probat ću ti poslat slike tu na forumu pa češ se uvjerit.
Znaš kako je kad ti je stari direktor hotela sa 4*. :)) :))

Dom-Dom
24-02-2003, 15:24
SHWP pozdravi oca.Drago mi je da ima još pametnih ljudi na ovom svijetu , a ne smrdljivi snobovi koji kupuje BMW i Mercedese samo da bi se pokazali , a doma nemaju za kruh i mlijeko.
I Celica je mrak... :)

Black Knight_
24-02-2003, 16:44
Mislim da dobro prosudjujem gdje i koliko se mogu ganjat i da li time ugrozavam ikoga. A na koji nacin to prosudjujem to je stvarno preopsirna tema. Jedino sto se tice cik cak voznje tu uvijek postoji mogucnost da za××××s cak ne svojom krivicom ali to definitivno nece biti sudar u kojem bi netko ostao trajno ozlijedjen ili cak bez zivota jer to su male brzine i svi idu u istom smjeru. Definitvno kad su sa mnom ljudi ne dopustam si one spike 'sad cu ja vama pokazati kak to ide'.

A cini mi se po izboru tvojih automobila da ni ti nisi nevinasce...

Uglavnom, mislim da imam vrlo jaku samokontrolu i savjest i zato si dopustam to sto si dopustam. E sad ti mozes reci da sam ja pun sebe ili nesto al istina je da me uopce ne poznas.

trenton
24-02-2003, 17:10
Bleki,ni ja te ne poznam,to je istina, ali da si pun sebe, i to je istina!!!

Black Knight_
24-02-2003, 17:35
A ×××× ga, neke stvari sam morao reci makar sam znao da cu nakon toga ispast pun sebe, ali nije bitno, jer se fakat necu uzbudjivat oko misljenja nekih anonimusa tu na forumu.

V6
24-02-2003, 17:51
ma bleki ti si legenda, jeli pila spremna za let ??? :)

SHWP
25-02-2003, 10:07
Ako ti misliš da je u redu kad se onako naglo ubacuješ, samo daj!Al pazi, da se ne desi da krivo procjeniš i...bum!
Šta kažeš, jel bi me dobio sa tvojom "raketom" da se jednom nađemo?? :smile08:
Znaš šta mislim, možda ni sam neznaš koliko brzo ideš, da ti je to tako prešlo u naviku,pa i kad je još netko s tobom ti i dalje voziš na tvoj način.
Eto baš jučer gledam, vozim cestom,a ispred mene neki tio sa bmw kockica, niš posebno, kučno tjuniran sa felgama itd., i nađe se on ispred kamiona.. krene ga preticavat jer si faca misli da ima zvjerku, kad ono ide auto u suprotnom smijeru, i već sam ih vidio kako se "ljube". Tip se nekako u zadnji tren trgnuo na svoju stranu.To se dešava jer misliš da možeš sve, al nemože brate!I ŠTA DA SU SE NABILI NJIH DVOJE.ZAMISLI JADAN ONAJ U DRUGOM AUTU, NI KRIV NI DUŽAN NASTRADA!!! :smile09: :smile09:

CLIO SPORT
25-02-2003, 10:29
SHWP.....taj tvoj pristup tome je po meni stvrno smjesan(u biti,u teoriji stvarno lijepo zvuci,ali u praksi...!?)!!!! ako cemo tako razmisljat, onda ti i crijep moze past s krova dok se seces gradom pa nastrada potpuno nevina osoba!!!

to sto je taj sa kockicom tako glupo preticao je njegov problem, ne zna procijeniti situaciju i bok! ××××××!

po tvojoj teoriji onda NEMA pretjecanja do splita ili dubrovnika,jel? a do dolje od 10 pretjecanja na 7 ce ti ziher naletiti auto iz drugog smjera i sve je tu stvar procjene! iz mog iskustva sigurniji vozaci su oni koji se cesce ganjaju nego oni koji ga stisnu jednom mjesecno! (znam da ovo glupo zvuci ali je istina,bolje procjenuju situaciju ISKUSNIJI u ganjaju nego AMATERI....eto,ako netko to moze bolje argumentirat, slobodno)

ja(i par ljudi koje znam....ali samo PAR) kada se ganjam sam potpuno miran,nikada mi se ruke ne znoje i mogu najnormalnije pricat i raditi sve isto sto i kada se vozim laganini(fizickih ili psihickih promjena nema)! a ekipa (neki moji frendovi) imaju posebne pripreme i totalno se iskljuce kada se ganjaju a da ti ne pricam koliko puta sam mogao poginut s takvim idiotima koji si zamisle da su McRae tih 15tak-30tak minuta!
sjeti se da su u italiji podignuli ogranicenja brzine!!!!!!!

zato meni ne smeta ako se netko vozi brze.....a na forumu nas ima jako puno!!

p.s. daj mi molim te reci kako se ti to vozis sa celicom ili alfom????? ziher iza kamiona do dubrovnika (zapravo,pretices samo kada je prazna ravnica min 500m)!!??
siguran sam da se MA DA! slaze samnom,ako ne 100% onda 120%!!!
evo i famoznismilic :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

Girrari
25-02-2003, 10:40
Moram priznati da sam ja jedan od onih koji se "isključe" dok se ganjaju. Jednostavno, u tim trenucima, okolni svijet za mene ne postoji; postojimo samo ja, cesta i drugi auti. Ostalo me ne zanima. Radio je ugašen, a i da radi ne bih ni čuo da svira jer su sva moja osjetila podređena vožnji.
I onda mi žena veli: "Se slažeš s onim kaj sam ti govorila u autu?"
Kaj da velim na to nego AHA (i onda si tim odgovorom s××××× cijelo prijepodne slijedećeg dana). :))

SHWP
25-02-2003, 11:04
Ma čovjeće naravno da i ja volim preticavat, i to puno, al opet nejdem preticavat bilo kada i bilo gdje pa da se nađem u škarama ili da se zaletim pa se jedva izvučem iz zavoja!Imam 19 i pol godina, vozim godinu i pol i od tada sam naučio mnogo toga!
Ne volim jurit na cestama koje ne poznajem jer mi se jednom desilo da sam raspalio auto po nekoj ravnici kod pule(prema labinu),a prvi put sam išao onuda, i odjednom mi se stvori veliki zavoj, a ja idem ko lud.Nekako sam usporijo nižim šaltanjem i kočenjem, al sam se preznojio i sam sebi rekao da nikad više po nepoznatim cestama neću jurit ko muha bez glave, što ne znači da ne vozim brzo. Vozim al u nekim granicama.
Najviše mrzim kad mi se neki tip nabi iza sa nekom kantom i želi se pokazat "kao on ima pilu"(najčešće jugić, opel gsi ili neko ××××××)i podjebava, e onda mi pukne živac i spizdim po gasu da se on počinje gušit u prašini iza mene!ne volim preseravanja, i usprkost tome što imam lijep život starci su me naučili da se novac ne ××××, da se sve može odjednom preokrenut i da se može doći na rub bijede.
SMETA MI AROGANTNOST I PREPOTENTNOST, I ONO RAZMIŠLJANJE KADA NEKOG PROĐEŠ PA SI ON KAŽE "E NEŠ BOGME" PA TI SE NABI NA DUPE OD AUTA...
tako sam prošao jednu calibru, crnu, kad on nakon što ga prođem po gasu i faca mene u zavoju prođe!! :smile09:
Kud češ u pičku materinu konju glupi!
Šta da je netko naišao??? Ajd da me prođe na ravnici.Ne nego na zavoju!
Jel i ti CLIO, BLAKI I EKIPICA RADITE TAKVA ×××××× NA CESTI?? :smile11:

CLIO SPORT
25-02-2003, 12:39
ma to su idioti koji riskiraju tako.....naravno...uvijek postoje neka osnovna pravila...nikada u zavoju i nikada po punoj crti (osim u nekim jeeebeno preglednim situacijama kada je u pitanju kamioncic,jugis ili auto takvog kalibra i to samo zato jer dvanulcek takve radnje u drugoj obavlja za manje od 2 sekunde)!!!! :smile06: :smile06: :smile06:

SHWP
25-02-2003, 12:56
Dobar je taj Clio.I meni se sviđa!Štosan je!Nego reci ti meni kako ti ide u kojoj brzini?Na koliko okretaja dobiva ful snagu?
Držanje mu je sigurno ok. Ja sam se ovoga ljeto vozio sa jednim slovencem u onom Cliu što ima motor odostraga. Ne pada mi sad kako se zove, al mogu ti reći da je zvjer od auta. Da ga čuješ kako radi, kako brunda... :smile06:
Auto je perfektan!Brutalan!!
Jesi ti šta tvojem dodao ili ima originalno sve gore?
Kako ti je kad staneš na semaforu u ZG?Jel ima onih "faca" koje se hoće utrkivat za bolji start?Ja kad sam bio u ZG na onim semaforima kod Utrina, ona cesta što prolazi uz Velesajam i INU
sa dvije, tri trake...kad bi stao na semaforu, našli bi se neki paralelno samnom i onako tuniraju motor pa se upali zeleno....i vidimo se na ćevapima!Jadni, ostali malo iza, nešto kao na fast & furious kad se utrkuje sa ferarijem pa ga ostavi.
Šta češ, život je takav! :)) :))

BBs
25-02-2003, 13:00
I MENI SE ZNALO DESIT TAKVO ŠTO?×××××× SE ZALJEPE ZA GUZICU I ŽELE TE PROĆI,ALI NE MOGU KAD IMAJU SLABLJI AUTO!USPIJU SAMO NA NEPREGLEDNIM CESTAMA, GDJE NE VOZIŠ BRZO, I TAKO POKAŽU KAKO SU GLUPI, PRIMITIVNI!
ČIM TE NETKO VIDI U NEKOM BOLJEM AUTU, NABRIJANOM, ŽELI SE POKAZATI, DA VIDIŠ DA I ON IMA MAKINU PA RADI SVAKAKVA ×××××× DA TE PROĐE.JA IH NAJČEŠĆE I PUSTIM, JER MI SE NEDA NATJERIVAT SA TAKVIMA.BILO BI MI GLUPO SPIZDIT AUTO ZBOG TOGA. :smile06:

Dom-Dom
25-02-2003, 13:04
BBS , potpuno se slažem s tobom.I meni je pun k.... takvih pilota.

Yokosuka/
25-02-2003, 14:42
..SHWP kaže:
"ne volim preseravanja,i usprkos tome što imam lijep život starci su me naučili da se novac ne ××××, da se sve može odjednom preokrenuti i da se može doći na rub bijede";ovo je jedna od najpametnijih izreka ovog foruma što se mene tiče,jako zrelo SHWP!,odakle si?...

Black Knight_
25-02-2003, 15:08
Na otvorenim cestama ja se volim ganjat SA nekim a ne PROTIV nekog. Kad vidim da neko OK vozi, ne radi prevelike rizike al opet se ganja onda se ganjam za njim. Ako vidim tako nekog iza sebe onda mu obicno "drzim" cestu nakon sto preteknem da vidi covjek da moze i on i slicno. To je stvarno ok brija. Fakat se tak i skompas s ljudima na putu na more. Mrzim se naganjat s ljudima kojima je zapravo iskljucivi cilj pokazat kak su oni zapravo michael schumacher a ti si za njih voda. Pogotovo kad su takvi likovi u slabijim autima pa moraju ××××no riskirat da bi me stigli.

Po gradu se tek mrzim ganjat s ljudima. Cesto ne znaju granicu. Dvije ×××××× na cesti su jedna previse.

I postivam sva prometna pravila osim ogranicenja brzine. Ali recimo nikad necu vozit vise od 160 bilo gdje osim na autoputu, i to bas autoputu, ne ljubljanskoj i sl.

Jedino se dogodilo par puta da sam preticao po punoj liniji na siroj cesti izvan grada u desnom zavoju ako su brzine manje. Ali iskljucivo zato jer mi se to cinilo ××××no sigurno, jer auti u tvom smjeru se priblize desnom rinzolu jer krate zavoj i onda komotno se mozes po sredini vozit i nece te pokupit auto iz suprotnog smjera jer ima mjesta a posto su nize brzine, 50-80km/h meni druga ××××no radi u tom rasponu, preticanje traje sekundu najvise.

A sto se tice cik cak voznje, mrtvih kuteva i slicno, ja imam neki cudan sklop u glavi i jednostavno se ne mogu prestrojit na nevidjeno. Nema tog boga kolko god da sam napusen ili pijan da se ja prestrojim na nevidjeno. I to me zapravo ×××× jer kad sam i suvozac se stalno okrecem okolo i pizdim i jako sam osjetljiv na lose vozace. I fakat mi se jos NIKAD nije dogodilo da je netko iza mene moro prikocit da me ne pokupi nakon mog prestrojavanja, da mi zablenda i potrubi sto se obicno desava u takvim situacijama.

Nadalje, ako se vozis brze od ostalih ne moras toliko gledat mrtve kuteve. Ako imas bitno vece ubrzanje od ostalih auti onda te oni, cak i da daju gas, ne mogu pogodit dok se prestrojavas.

Ja se uvijek vozim brze od ostalih i kad se ne "ganjam". To je isto dio tog mog sklopa. Uvijek pokusavam "pobjeci" od auti. Ali ne u smislu da moram biti brzi od svih nego jednostavno prirodno bjezim od auti. Ako nista napravim razmak izmedju sebe i njih pa vozim istom brzinom. Sto se tice cik cak voznje onda ne budem toliko nagao nego onak lezernije cruisam izmedju auti. Ako se netko stvarno prebrzo vozi njega pustim bez problema da ode naprijed, nisam primic, glavno da ja nisam "medju" autima. Ne mogu se vozit stalno pored istih auti ako ima mjesta za proc, smeta me to nekak. I mislim da je to dobra stvar, ako se vozis stalno pored istih auti znaju te zaboravit i ljudi se jednostavno prestroje u tebe. Da ne govorim da su i inace puno vece sanse da zbog necije tudje greske i ti nastradas, a ako stalno bjezis od auti manje su sanse da ce te neko od njih sjebat.

Ako me neko u autu ili neki drugi auto ispred mene tjera da vozim sporije nego sto inace vozim onda se fakat uzasno osjecam, ko da me nesto boli, smeta kad idem sporo, jednostavno ne mogu ic tak sporo da ga ××××s. Cista stvar navike. Moj stari se isto vozi brze, ne divlja ali isto vozi brze od ostalih u pravilu. I jednostavno ja sam odrasto vozeci se s njim u autu i imam jednostavno isti osjecaj kojom bi se brzinom trebo vozit po kakvoj cesti a ta je brzina obicno malo veca ali nista pretjerano :)

clio sport, i ova tvoja teorija za ljude koji se iskljuce kad se ganjaju je tocna. ako ne mozes voziti skroz mehanicki nisi dobar vozac. i zato si ja dopustam da se vozim pijan i napusen jer ta mehanika onda bas izadje na vidjelo. jer covjek koji se inace koncentrira da vozi kad se napusi se tek ne moze koncentrirat a kad ti je to mehanicki onda ti nije problem.

u prosjeku vozim bitno brze nego ostali (osim kad znam da sam napusen ko krava onda iz sigurnosnih razloga vozim sporije ne tolko jer mislim da ne mogu brze nego da ne ostavimo nista slucaju), ali rijetko idem do ekstrema. ne volim vozit na rubu jer

Black Knight_
25-02-2003, 15:18
je rub lako preci. Volim se vozit tak da kad napravim krivu procjenu ili se nesto dogodi neocekivano da sam tek onda na rubu. Neakvu sigurnosnu marginu si treba ostavit za greske recimo.

Uglavnom kod mene nema puno razlike izmedju ganjanja i normalne voznje jer ja ni kad se ganjam si ne dopustam previse, jedino malo naglije vozim cik cak kad sam na nekoj takvoj cesti.

Ma kaj ja znam, planiram stavit kameru u auto i snimat kak idem na posao i s posla jedno mjesec dana pa cu izrezat najbolje dijelove pa cete vidjet.

SHWP
26-02-2003, 12:41
Bleki,Bleki ××××n si ti vozač!DANGER!! :))
Yokosuka ja sam ti iz Istre....
To što govoriš da te boli kda te netko prođe ili šta već, i kod mene je tako,ako mi se priljepi neki krelac,kamikaza, pa te onako prođe sa onim prdljivim auspuhom na kojeg je nabijo limenu čizmu, a odostraga mu velikim slovima piše "Remus"!E onda, ako mi to situacija dopusti, nabijem po gasu, prođem ga i upalim mu 4 žmigavca.Možda malo glupo, al nemože si on umišljat da sa kantom od 60 ks može letjeti po cesti!
A da vidiš tek subotom, kad izađem vani sa frendovima, pa odemo u jedan disco bar( ili club, neznam šta je već) i ispred njega je veliki parking gdje se sparkamo, nađemo sa ostalima i cugamo i puštamo mjuzu, a onda se nađu oni seljaci iz unutrašnjosti, koji više znaju talijanski nego hrv. pa ga počinju srat: "ma moj yugo te u startu dobije, ili sigurno nemaš muda vozit u suprotnom smjeru a da ti ide auto"... :smile09: :smile10:
Šta češ, ××××××!
PS:Bleki, jel imaš sliku auta da ju pošalješ? :))

Black Knight_
26-02-2003, 15:36
http://www.vipdata.hr/BK/car.jpg

Sve je to luk i voda
26-02-2003, 16:07
Bleki ne seri dobro znamo da si najveci kreten u okolici i najveci kreten na forumu ( dokazano 1000000 puta ) i fakat tvoja mudro×××××× su fakat previše. Pa da ti se nigdje ne voziš više od 160 osim na autopuru - mislim to moze izreći samo totalni kreten i ××××××, a najgore je kaj jos pokušavaš opravdavati svoje kretenske i primitivne akcije za volanom. Stvarno te žalim a i sve ×××××× koje se vide u tebi i koje su imalo slične tebi. Zbog takvih kretena kao sto si ti nastradaju posteni ljudi i stvarno nema nijedne lijepe rijeci koja bi se mogla svrstati uz tvoj primitivizam za volanom.

SHWP
26-02-2003, 18:49
Lijepo, lijepo!
Koji je motor unutra?Ovdje kod mene ima jedan što vozi Calibru, ful nabrijanu, bijelu sa rozim crtama, velike OZ felge bijele boje(kontam da su 17 ili 18").
Auto ide ful dobro i lijepo se čuje.Jesi taj auto uze iz druge ruke sređenog, ili ti je to prvi? :smile08:
Jel znaš možda tko vozi u Zg onaj viper, crvene boje i onaj Subaru Impreza plavi?
Često sam ih viđao ovo ljeto.

CLIO SPORT
26-02-2003, 19:07
premda je moje misljenje o caliburama jaaaaaaako nisko, iz ovog kuta moram priznat da izgleda.....ajmo reci polumocno!? :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

SHWP
26-02-2003, 21:55
A šta ti clio imaš neki nabildaniji, sportskiji oblik auta?? :smile06:
Jesi se pokušao utrkivat s njegovom calibrom?
Ajd pošalji sliku tvojeg auta, pa da ga vidimo. :))

Lanser
26-02-2003, 22:22
...SWHP..iliSHWP..nemam pojma, a neda mi se vraćat da pročitam..vidi ovako:

Sinko majčin...nemam pojma tko je blek najt nit ga ćitam, al ti si u ovih nekoliko postova dogurao na poziciju broj dva tza kretena ovog foruma iza onog škode...koji je tamo izabran za prvog. Najprije počneš nešto tamo trkeljat i psovat, kao ti nevoliš da ti uletavaju pa im lomiš aute...pa bizonov iscjedku iz uha, pa koji si ti baksuz u bakinim gaćama..pa kome bi ti aute trgao, pa jes ti lud..pa ak je neko toliko spretan da ti se ubaci a ti mlitav ko tapir na infuziji pa koji se onda kuraš imaš tu dizati i kurčiti (oprostite mi dame, babe i ostala fina gospodo), ....da bi za par postova kao postao tu neki prijatelj sa tim knajtom na koga si u par redaka višlje tamo pljuvao..i još ti kao s visoka djeliš tu neke savjete i kao nešto tvoj frend ovo pa ono, pa vi istrijani se skupite na parkingu...nađi si curu ti prištu na čovjećjoj ribici..a nu tu sa frendovima stajat na parkingu..pa nije ti ovov američki film iz sedamdesetih .....istrijan...dosta mi ih je iz vojske...puno vas je more, jer ste kao neki vozaći....još bi sve bilo u redu da nemaš taj neki odnos prema drugima kao ti si nešto,..ma izbrijali ti babu na čelavo a ti to moro gledat...eto..inaće si drag. :smile07:

pajero
26-02-2003, 22:46
Lanser ti si kreten 100 na sat :)) :)) :)) :)) :))

V6
26-02-2003, 23:28
.."prištu na čovječoj ribici" ...čista poezija :)) :)) :))

Black Knight_
27-02-2003, 09:06
Motor je 2.0 turbo.

Oba vipera cini mi se posjeduje isti covjek. Uglavnom jednog sam vidio u garazi kod gabreka.

Vidio sam dvije plave impreze wrx, i to jednu pored druge kak stoje na ugibalistu, vlasnici se ocito znaju :)

Al neam pojma ko su ti ljudi. Cini mi se za vipere da ih neki malo krupniji lik posjeduje.

Black Knight_
27-02-2003, 09:22
UH UH, evo jos jedna slikica :)

http://www.vipdata.hr/BK/car4.jpg

CLIO SPORT
27-02-2003, 10:57
Lansera za precjednika AMERIKE!!! :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

SHWP......pa lijepo sam napisao da mi ova calibra izgleda mocno! moj nije naoruzan spojlerima, vec je potpuno serijski! inace nikada ne bi stavljao spojlere osim MOZDA EVENTULANO AKO neki mali decentni!

malo si kretenast.....otvoris ovaj forum jer KAO blacky je kreten jer se ganja.......onda si se sam otkrio da si u biti ti taj koji se ganja blesavo (palis 4 zmigavaca kada predjes nekoga,isprovociras se kada ti se netko naguzi jer si ocito sporiji i to ×××× tvoj ego....)!
a najjaca je: "JESI SE GANJAO S NJIM??"

ma ukratko........mulac! :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

Girrari
27-02-2003, 12:02
"pa te onako prođe sa onim prdljivim auspuhom na kojeg je nabijo limenu čizmu, a odostraga mu velikim slovima piše "Remus"!E onda, ako mi to situacija dopusti, nabijem po gasu, prođem ga i upalim mu 4 žmigavca.Možda malo glupo, al nemože si on umišljat da sa kantom od 60 ks može letjeti po cesti!"


Kako mi ovi tipovi poput SHWP-a dižu tlak! Nemam Remus, niti bilo kaj drugo nakenjano na autu, ali fakat mi dižu tlak ljudi iz navadene situacije:
Dakle, vozim se onak kak mi odgovara, dostižem tipa sa neusporedivo boljim autom od mojih 60 KS koji se vozi tako kako se vozi iz nepoznatih razloga. Na prvom ravnom komadu (ne u zavoju, na punoj crti ili sl.) ga prestižem. Tada se budi ego vozača dotičnog vozila i na prvom ravnom komadu (a nerijetko i na puno glupljem mjestu; npr. zavoj) me ponovo prelazi. Pa u pičku materinu, znam da imaš brži auto, ali koji se ××××× onda voziš tak sporo da sam te dostigao!? Često mi se događa da ga ponovo dostignem nakon par zavoja.

SHWP
27-02-2003, 15:30
Lan××××,patološki bolesniku šta sad ti ×××ך nešto o istrijanima!? :smile09:
Koga ćeš ti nazivati prištom?? :smile09: :smile09:
Mogu se okladit u neznam ni ja šta da imam boljeg komada u tebe!!(ispada djetinjastvo al kad ga ×××ך ful previše)
Baš si opušak od čovjeka!Sredi dojmove!
Tko ti je rekao da sam se ja sad s njim sprijateljio.Dok sam čitao njegove postove zamišljao sam ga kretenom koji misli da može sve, al šta ako voli nek izvoli al nek pazi da netko drugi ne nastrada zbog njega. Ja nisam od onih koji provociraju na cesti zato jer imam dobar auto, al trebaš shvatiti da tu ima ×××××× koji stvarno imaju jadne aute pa čim vide neki malo bolji, još da ga vozi netko mlađi odmah počinju srat i radit ludorije da te prođu.
Jednom sam stao na semaforu, a iza mene neki lik u polu.Upali se zeleno, ja krenem, a on ostane tamo.I ne kreće. napravim krug i vratim se da vidim ako mu treba pomoći, dal mu je auto stao, i kakom sam se približavao, on krene ful gas.E pa to me naživciralo i krenem za njime da vidim tko je to a on bježi i bježi.Stignem ga, prođem i pogledam tko je.Ne poznajem ga, al bio je isto neki mlađi.I sad vozim ispred njega, i skrenem u jednu sporednu cesti, napravim krug i vratim se na tu glavnu cestu, kad vidim da se netko sa dugim svijetlima meni ponovo odostraga približava i prođe me, trubi i pali žmigavce.Opet ga stignem, prođem i ja palim žmigavce i usporavam da stane,a ovaj konj neznam zašto nakon nekih 100m skreće u sporednu cesti i okreće se natrag.Nije mi se dalo za njime.GUBLJENJE VREMENA!! Odavdje tih 4 žmigavca, konjusino!
A ti girrari, imaš glupo mišljenje!P šta ima veze ako je auto jak, zar ga moram vozit naseljem gdje je OŠ 100 km/H?? :smile09: U takvim se prilikama nekad desi da se oni meni zaljepe!I šta ja sad usporavam promet ili koj ×××××??
Ajde molim te!!
Kad me netko prođe ne palim se odmah, al kad vidim da se samo hoće pokazati,a auto mu krš e onda si dam malo gušta i ja, a taj gušt još više pumpaju frendovi u autu koji žele da ga prođem....
Inače ne volim uvijek brzo vozit, ponekad me uhvati da lagano vozim, da uživam.Eh.. :o
AL OPET SMETA MI ŠTO NEKE STVARI NE SHVAČATE!!! :(

CLIO SPORT
27-02-2003, 15:50
SHWP......tebe ocito netko napumpao u krivu rupu!

ovo sto si gore napisao.......s tim polom......ti si ispao veci kreten nego on!!!!! pazi ovo......vratio si se da vidis da li mu treba pomoc!? kreten........gle, daj promijeni nick i probaj opet jer ovako ces vrlo vjerojatno zavrsiti kao famoznifabiaSDI!!!! :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

T-IE_
27-02-2003, 15:55
Kod mene je situacija s brzom vožnjom sljedeća:
Kad mi se neda ganjat, onda me baš briga dal me prestigne Peglica od 25ks, neka jurilica od 150ks ili Punto s Remusom i spoilerima. Nema toga tko će me natjerat da se ganjam. Vozim svoj tempo i gotovo.
S druge strane, kad mi dođe gušt za brzom vožnjom, onda se utrkujem pa makar i sam sa sobom (ali uvijek se nađe neki pacijent za ganjažu), ali isto u nekim granicama da koliko-toliko ne ugrožavam ostale sudionike u prometu. I isto mi nije bitno dal auto s kojim se utrkujem ima 60ks ili 150ks.
A najviše što mrzim je to kad idem nekog prestizat, a frajer mi napuca gas i onda još gleda u retrovizor i smije se. E onda poludim. Onda sve drugo mi nije važno osim da ga obrijem, i nema tih škarica, zavoja ili punih crta koje bi me spriječile u tome. Par puta sam čak i u zavojima išao prestizat. Znam da zvuči glupo, ali takav sam. Ali mi je još gluplje i jadnije da kad me neko prestiže da mu napucam gas.

Lanser
27-02-2003, 15:59
....ono sa polom stvarno nisi trebao napisati...hahahaha.......lik ostane na semaforu, a tebi čudno..??? hahahaha...

Zašto ja nikad ne naletim n takve frikove na cesti...meni uvijek dosadno...zašto ja nikad ne sretnm nekog SHWP-a..e živote...

Pazi ovo: SHWP se naterava po cesti i naleti na nekog blesimetra koji se vozi malo brže i blica mu jer je SHWP-u otvoren poklopac rezervara..SHWP to shvati kao poziv na utrku te odjuri glavom bez obzira u prvu ulicu na koju naiđe..čovjek sav zbunjen nastavi dalje, a SWP vidjevši da ovaj neide za njim okrene s i počne ga tražit po gradu......No way....zona sumraka....to bi bio film, a glavni glumac umijesto SHWP-a glumi onaj krele iz život je lijep...... :)) :)) :))

CLIO SPORT
27-02-2003, 16:09
lanser.....ROBERTO BENINI!! (mislim da se tako zove)

ali ja bi postavio jacu glumacku ekipu......recimo onaj sluga u DALEKI RODJACI......ili Rowan Atkinson (Mr.Bean)!

e taj film bi "pomeo konkurenciju" kod dodjele Oscara!! :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

Lanser
27-02-2003, 18:40
...da Mister Bean..još bolje..ali dosta zajebancije, mogli bi još koga uvrijedit


Inaće imam jednu ideju, ajmo započet temu (neću ja jer mislim da bi svi mislili da je zajebancija pa se nebi odazvali, nego recimo ti Clio, u kojoj nebi bilo slova i rasprava, već samo automobili i to Ispred svačijeg imena njegov auto..dva ili tri, znači Clio Sport - slika auta, DKW - slika auta...eto da se zna jednom zauvjek...ko što na nekim chatovima ima ime sugovornika, pošto to nasma i nije toliko važno, jer nismo ovdje kako bi našli životnog partnera ili ostvarili moguću vezu (bar se nadam), fino stavimo sliku nečega što bi trebalo predstavljati neku sliku o nama; trenutno financijsko stamnje, afinitete, razmišljanje..a to se najbolje vidi na vlastitom vozilu..


eto!...nek se zove "Auti članova"

ili "MC" - member cars....ili perut nerođene svinje.....šta ja znam.

CLIO SPORT
27-02-2003, 19:05
mislis da bi ekipa stavljala svoje aute???????? odjednom bi u hrvata bilo par feriola,maseratija,lamborghinija,porsea....znas kako to ide!?

onda onaj koji je postavio forum ispada mulac!? hehehhe,neces mene zajebat!

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

pitaj fabiu ili ovog SHWPa

:)) :)) :)) :)) :)) :))

SHWP
27-02-2003, 19:48
E baš ste u kurcu(da budem prost)!!!!!! :smile09:
Ko vas ×××× ako ne želite vjerovat!
Šta se ti nebi vratio pa da vidiš jel sve ok??Ipak je malo čudno da netko stane nasred semafora,stoji, a pali se zeleno, pa žuto pa crveno pa opet žuto...
Mislio sam si da stvarno nešto ne valja i vratio sam se.Možda čovjeku treba pomoć.
Al za×××× se ja!OČITO SE TU RADI O NEKOM KONJU!
Izgleda da ste vi savršeni, da vam se nikad ništa čudno nije dogodilo. UUuu blago vama kad imate takav život!
OČIGLEDNO JE I NJEMU BILO DOSADNO,PA JE DAO PO GASU....http://vatican.rotten.com/bologna-padova/bologna-padova.jpg

CLIO SPORT
27-02-2003, 20:00
ovaj se sjebao kada je upalio 4 zmigavca! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

SHWP,sve ovo sto si opisao po prvi put cujem da netko radi takve stvari!?
:smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

SHWP
27-02-2003, 20:14
E čuj, jel bi ti želio da ti netko stane ako ti je auto u kvaru i da ti pomogne?Ili bi ti bilo svejedno?
ja sam imao tu namjeru, al očito sam naletio na budalu željnu avanture! :smile08: :smile11:

Girrari
27-02-2003, 20:20
SHWP, ti si čovječe totalni kreten van svake diskusije.
Jesam li ja spominjao vožnju u gradu od 100 na sat? Nisam? Kaj ×××ך onda. Ono kaj sam ja pisao odnosi se na otvorenu cestu.

Osim toga kakve su ovo gluposti: "P šta ima veze ako je auto jak, zar ga moram vozit naseljem gdje je OŠ 100 km/H?? U takvim se prilikama nekad desi da se oni meni zaljepe!I šta ja sad usporavam promet ili koj ×××××??
Ajde molim te!!
Kad me netko prođe ne palim se odmah, al kad vidim da se samo hoće pokazati,a auto mu krš e onda si dam malo gušta i ja, a taj gušt još više pumpaju frendovi u autu koji žele da ga prođem...."???

Dakle, ti se kao ne voziš brzo u gradu, ali kad naiđe neki kreten, ti se odmah povodiš u stilu kud svi Turci tud i mali Mujo. A još kad su tu i frendovi da napumpaju još vakuma u tvoju glavu... ma milina.



Lanser, ideja je dobra. Imam digitalca, ali ne znam puknuti slike na net (tj. nemam stranicu).

Dom-Dom
27-02-2003, 20:28
SHWP djelovao si mi na početku OK , ali ovo sad kaj radiš pokazuje da si totalni kreten.Daj čovječe od×××× s ovog foruma. :smile09:

Fabiasdiyahoo.com
27-02-2003, 20:30
Kako vam nije grijota da stavite takvu sliku na forum, dali vidite da je Covek a ne krava, sramota da to radite, e more more!!!! :( :( :( :( :( :o :o

Dr.Mengele
27-02-2003, 20:40
Idiot ko je stavio tu sliku mamu mu ××××× s ovakvim kakav je u autu.Majmune!!!!!!!!!!!!

Fabiasdiyahoo.com
27-02-2003, 20:43
Ma on da bi bio idiot on bi bio kralj nego idiot puta 1000 :)) :)) :)) :))

V6
27-02-2003, 21:15
gume su pirelli :)) :))

CLIO SPORT
28-02-2003, 00:52
V6......za ovo se skida kapa!!!!!
puko sam.... :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Fabiasdiyahoo.com
28-02-2003, 01:05
Da Pirelli P5000 i ja bih rekao da auto je Volvo V70 ili tako nesto a vidis li Fiat Bravu tamo iza kako se smije.

INTCP loog dead
28-02-2003, 10:55
SHWP zaista nije u redu da stavljaš ovakva ×××××× na forum. :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

INTCP lopg dead
28-02-2003, 11:12
SHWP i daj reci kakvo SMEĆE ti to voziš.

I ne vidim zašto ljudi ne bi sređivali aute od 60 ks, jeli kretenčino jet ti misliš da svi imaju para za 200 ks, mamute. I da sređeni yugo te opere u startu, a ti možeš njih nazivat kretenima i ne znamm čime. Još uvijek si toliko primić da misliš da si faca jer imaš skup i jak auto. Kako ti ne shvaćaš da bi baš ti trebao biti taj kojeg boli ××××× što te netko oprao s yugom, ali ti se još daš žicati. Kako si inferioran. A pojma nemaš da taj koji te odrao njega boli dupe šta ćeš ti njega odrati jer ti imaš 200 ks, a on 60. Prema tome kako god okreneš ti si zaista jadan, ako se ideš ganjati s onim od 60 ks jer ako ga ne dobiješ umrijet ćeš od srama, a ako ti njega dobiješ on neće umrijet jer ima još 140 ks rezerve koje ti nisi potrošio jer pojma nemaš o vožnji. I smijati će ti se kako si jadan da se ideš sa triput slabijim autom naganjati. I sad bi netko trebao voziti sporije jer ima 60 ks iz možda nekog strahopoštovanja prema tvojoj kanti???? Pa koji ××××× si ti umišljaš da si na cesti. Ma oprao bi te da imaš lamba, boli me dupe. Ako se meni brzo vozi preteć ću te i zaboli me dupe kako ćeš ti mene oprat. Još najbolje da se vučem iza tebe kao iza nekog boga. A ti se možeš iza trsiti da me odereš ja ću ti se smijati. Znaš zašto zato jer si krele, zato jer se natjeravaš sa autom koji ima 3 puta manje konja, pa zar te nije sram. Ko neki dan neki idiot iza mene se zaljepio sa Leonom 1.8T. Takva kretenčina. Sa dugim svjetlima i misli on pobit mojih 63 ks. U svakom lakat zavoju je pušio. I još je bila uzbrdica, a on ima turbinu i Nm pun ×××××, I onda mamlaz kao nema snage na dugoj šniti. Ma majmun oće punit svoj ego da se zna kako on ima 150 ks i kako može držat korakl sa 60 ks. Koja je faca. E pa takav si ti , da te netko sa strane gleda smijao bi ti se kako si jadan da se ideš natjeravati s yugom. Tebi je očito gušt natjeravati se sa slabijim autom jer očito time kompenziraš svoje vozačko neumijeće. I još stavljaš ove slike ovdje . Ma mrš u pizdu materinu ××××vjetre.

V6
28-02-2003, 18:47
clio sp, :))

Intcp, problem je u vrijedosti vozila, npr. imaš bi×××× koji iskešira 35.000 - 40.000 eura za A6 Tdi , crveno d, crveno i i, i misli kako ja bog i batina sa germanskim strojem neupitne kvalitete i robusnosti, snage i izdržljivosti i onda ga opere neka alfica 33 1.7 iz pitaj boga 1988 valjda, tu taj ponos puca. Jer on nije kupio A6 sa najslabijim motorom, on nije uvjeren da je 3.0 bolji nego Tdi je zakon, i još se utrkivao sa tobom..... :)) :))

Lanser
28-02-2003, 23:24
...otvaram nagradna pitanja za SHWP-a i Fabiju:

1. -čovjek sa slike je imao:

a) tanke brkove
b) guste brkove
c) sijede brkove
c) nije imao brkove


2. - Na ta××××rungu krova unutrašnjosti, prikazana je krv:

a) njegove mame
b) njegove bake
c) njegova
d) fetusa njegovog nerođenog djeteta, sa kojim ga je žena htjela iznenaditi tu večer poslije predivne vožnje morskom obalom.

Pobjednik dobiva policijsku propusnicu da može sjediti sa unesrećenom žrtvom u automobilu cijelu noć i pričat mu viceve.

....možda me sad neki i zamrze....××××ga
:))

Lanser
01-03-2003, 13:22
...no, i???


...kaj su pre teška pitanja?

SHWP
01-03-2003, 14:41
Stvarno mi se neda o nekim stvarima raspravljat.U redu, možda sam pisao gluposti,a l vi ne shvačate ovdašnje ××××××.
Pa ako treba oni bi se ganjali i sa bmw7,mercedesom, bilo čime....
A ti koji voze jugiće žive u okolnim mjestima moga grada, znam ih iz viđenja, al nisam to pisao na objektivan,već subjektivan način.
AL NEMA VEZE,ZABOLI ME ZA VAŠA MIŠLJENJA. A što se tiće slike,to se dogodilo na 75km autoceste bologna-padova prije skoro 1.5god.Bio je to lančani sudar i tada ih je 7 ostalo bez života,nažalost. :( :(
Jednostavno slab sam na živcima,a ovi kad te prođu dižu se do neba.Ma ne samo mene, bilo koga.Kažem, prave svakakve gluposti na cesti samo da prođu.A ja što imam takav auto, to je moja stvar.Što se želim utrkivat iz gušta sa njima,OPET MOJA STVAR..
Očito ne djelimo ista mišljenja, i meni je bed zbog toga,al šta da radim, šta je tu je.
:smile10:

mytbyte
02-03-2003, 00:12
Ja se ne utrkujem s nikim osim, sa samim sobom...obožavanm praznu cestu i zavoje, i volim pretjecati, ali da ću se s nekim natjeravati iz bilo kojeg razloga...jest da mi neki postupci dignu adrenalin i poriv da dotičnog sustignem i izguram ga sa ceste ali se uvijek obuzdam :-)...tko se hoće sa mnom natjeravati nek plati par krugova na Grobniku pa ćemo si štopati vrijeme, drugačije ne prihvaćam...noćna mi je mora kada se spremam pretjecati sporije vozilo i to jasno pokazujem vožnjom malo preko crte i žmigavcem, a iza sebe imam nabrijanka koji bi nas obojicu htio preteći, pa kad se pojavi prilika, on krene preticati zajedno sa mnom...to me najviše razljuti jer moram naglo otkazati pretjecanje i možda birati da li da udarim nabrijanka ili vozilo koje obojica želimo pretjeći... :smile09:

lanser
02-03-2003, 01:45
...koga boli ××××× šta ti radiš kad ti mame nema.... :))

Faqbiasdiyahoo.com
02-03-2003, 02:50
Lan××××, sad se vidi kosi i sta si!!!!!!

SHWP
02-03-2003, 12:54
Sad mi nemojte reći da je u redu kad ti kreneš nekoga preticati, da on nabi gas i ne dopušta ti da ga prođeš jer ne želi prihvatit činjenicu da ima slabiji auto od tebe.
To meni ide strašno na živce jer puno njih to radi.
A isto tako ne volim kada netko vozi više na lijevoj strani pa ti ne dopušta da vidiš dali ide auto da ga prođeš... ili kada netko tamo gdje su lagani zavoji vozi polako, ti ga sustigneš i želiš ga proći, a on na svakoj ravnici nabi gas, pa opet zavoji lagani i on opet laganini.
TO MI JE TAKO PRIMITIVNO! :smile09:

T-IE-
02-03-2003, 13:10
SHWP, u ovom zadnjem postu se 100% slažem s tobom.

SHWP
02-03-2003, 13:22
Kako se nebi slagao kad je to nešto najgluplje što se može radit na cesti.
Meni se to često dogodi,al problem je u tome što to rade i stariji ljudi ne samo ovi naših godina. KRETENIIII

T-IE-
02-03-2003, 13:27
Još mi i nije toliki problem kad se po zavojima teli, a na ravnici nabije gas. Jer cestu Ri-Crikvenica znam napamet tako da točno znam gdje ga mogu prestić.

Ali kad krenem prestizat, a on nabije gas i još se ceri, pa to je za poludit. Takvoga bi ganjao do Dalmacije, do god ga ne prestignem.