PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zanima me nešto (Pametan odgovor)



(------)
18-02-2003, 18:29
Na autu mi je otišao jedan karburator.Sad mene zanima,jel se kvari motor ako vozim i dalje taj auto samo s ovim preostalim jednim karburatorom.Mislim jel mu može to naštetit, osim što je vidljivo da slablje vuče. MOLIM PAMETAN ODGOVOR :smile08:

Fabiasdi@yahoo.com
18-02-2003, 18:42
Ja sam dosta procitao o automobilima i tvoj auto sigurno je kakva Argenta ili tako nesto, ti na motor ne mozes nista pokvarit samo nece da ti vuce ni na pola. Dal ti interesuje nesto drugo i dal ti se cini da sam ti dao "pametan odgovor". :smile08:

(----)
18-02-2003, 20:49
Nije nikakva argentina ili šta već.Znači mogu ga i dalje brzo vozit itd a da mu ništa ne bude.

INTCP log dead
19-02-2003, 01:09
Isti k... ko da ti je otišao kad imaš jedan karb. Ne slušaj ovu budalu gore. To netko podjebava posvuda na forumu. Otišao ti je jedan karb i auto ima loše ubrizgavanje na 2 cil. Pošto ti je jedan karb za dva cil. ako ima rješenje da karbovi idu direktno na glavu, ako idu svi na zajedničku usisnu granu to je već druga stvar. Onda se sve skupa mješa u usisnoj i onda raspodjeljuje na 4 cilindra dal radilo 1 ili 2. Al onako u prvom slučaju nije dobro jer se dva cil. pune kako treba a druga 2 u k...

Popravi to što prije i ne deri auto pobogu jesi lud :smile10: :smile10: :smile10:

BTW jel to neka stara alfa??

fabiasdi@yahoo.com
19-02-2003, 02:16
INTCP je danas proglasen za ×××××a godine(procitaj u forum WWW.DTSTUNING.DE. E kurco, pa dal znas da ta benzina koja se ubrizga, ta benzina umijesase i ide ista kolicina na svaki cilindar ali pola manje na ono kolko je isao prije pa motor ima sve na pola, snagu, performanse i trese na praznom hodu a na motor nije moguce dase usteti ni jedan jedini djelov. :smile08:

INTCP log dead
19-02-2003, 11:38
Idiote, jesi ti neka podvojena ličnost ili ti je jako dosadno u životu? Do kad ćeš bit uporan s tim debilnim karakterom? Možda dođeš i na Živu istinu. :)) :)) :)) :))

(-----)
19-02-2003, 14:52
Nije stara alfa već renault 5.
Ja ga i dalje vozim,al kad dam gas slablje vuće,međutim tek naknadno potegne, ko da odjednom dobi svu snagu.
al čuje se neki čudan zvuk u tim trenucima,baš kao da ne rade svi cilindri.
Inače sad nemogu nigdje naći novi karburator, da ga zamjenim,čak ni u trstu.
Jel možda ima netko ovdje da ga može nabaviti.
×××× me to što je to jedna posebna serija petice, koja ima neke dodatke od alpine, al je slablja.
Još sam joj ja dodao neke stvari i dobio malo brzo čudo od 700kg. :))

INTCP log dead
19-02-2003, 15:03
Pa daj ga privremeno sredit kod nekog tko radi s tim.

(----)
19-02-2003, 18:55
Sutra ide jedan lik u Italiju pa će mi nabavit karburator i još neke stvari.
Al ne razumijem zašto mi je otišao. jel razlog taj što je star ili što ga ja derem svaki dan na cesti?
tako sam već jednom mijenjao ventile jer su izgorili.
Stavio sam neku bengu u italiji od 100 i nešto oktana umjesto 98.... haha :smile06:

ŠULE
19-02-2003, 19:10
Prtljaš prijatelju. 5-tica, dve frge, alpina, složio. Dupla frga i dvije frge nije isto. Napiši suvislo što te muči i možda ima lijeka.

Dzejms Bond
20-02-2003, 03:35
(----), baciga na smece i odmah predi na bicikl.




Kako cujem za tebe INTCP-- Internacionalni neutralni tercijalni comercijalni ××××× ha ha ha ha ha ha ha ha :)) :)) :o :o :o :o

(----)
20-02-2003, 14:10
Mamicu si baci na smeće đejmz bondu, pa onda prođi preko nje onim valjkom.
Ionako je već pola hrvatske pregazilo njenu pičku,...pa to je već stara kanta,zar ne?
Šule lijepo sam napisao u čemu je problem.Šta da ti još napišem.Nije to alpina ×××× ga ti.
Idi na net i napiši gts pa ćeš vidjet šta je....
Nisam ja mehaničar. Meni je tako rekao mehaničar i ja sam to napisao ovdje.
a stvari koje sam dodao kupio sam i da da se stave gore, a to su sportski filter, cijeli ispušni sustav, druga čentralina,veći diskovi itd... :o

fabiasdiyahoo.com
21-02-2003, 06:45
Nista od toga.
Pazi se Jamese jer vidis da je ljut na tebe jer sigurno si mu ti kriv :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(------)
21-02-2003, 12:59
Nemože on meni ići govoriti da ga bacim u smeće i da pređem na bicikl.
To mi je prvi auto i vezan sam uz njega jer sam svašta s njim prošao.
imam ja još jedan auto al nema do te petice.
AL JOŠ MI NITKO NIJE DETALJNO REKAO DAL ĆE NAŠTETITI NEŠTO MOTORU AKO GA BRZO VOZIM I U VELIKIM OKRETAJIMA!!!! :smile11:

fabiasdiyahoo.com
21-02-2003, 16:52
Kako neces ostetit nesto u motor kad auto kojem mu ne ide benzin ni na pola da je vozis brzo i na velikim okretajima, jesi ga cuo kako se gusi kad mu dadnes gas. Idi brate kod majstora da ti to sredi ako ima djelova, ako nema voziga najvise do 3500 rpm. A kako bi bilo tebe kad si gladan da te neko istera i da te neko muci, isto ti je to. :smile08: :smile08: :smile08: :smile08:

(----)
21-02-2003, 18:49
Ma ne guši se on kad dam gas!
Samo što se desi da ne potegne kao što može,npr. recimo da mu je prije trebalo sekunda i nešto do 50 km/h, sad mu treba malo duže.
Ma jednostavno neće da vuče,ma da se dogodi kao da se taj karburator vrati u svoju funkciju i onda je sve ok.
Kupovat novi mi se ne isplati,a polovnog nema nigdje majku da mu ×××××.
A nemogu niti stavit neki drugi zato što tom karburatoru šarafi idu kroz njega a ne kao kod drugih.Inače bi ja već stavio drugi. :(
Ma popizdio je motor jadan.Čistim mu ventile malo previše... :))

fabiasdiyahoo.com
21-02-2003, 19:34
Dali trese motor kad je na praznom hodu?Dali ima isti zvuk kao prije? Pa ti ostaviga tako i voziga ali pod kontrolom. Dali se grije teze nego prije?

(---)
22-02-2003, 12:02
Trese se kad je hladan,al se nakon malo vožnje normalno zagrije.
I stalno fijuće.Kad idem u više okretaje onda se čuje onako...fijukanje ventila ili čega već.
Kažem ti,imam osječaja da u višim okretajima i drugi karburator proradi. :smile06:

fabiasdiyahoo.com
22-02-2003, 19:24
Ako volis da znas dali ti radi taj karburator uradi sledece:
1. Otvori haubu
2. Skini kuciste filtera prokletog karburatora
3. Upali auto
4. Neka mu neko da gas i u visim okretajima gledaj dali taj prokleti karburator ubrizga benzin i u kojim okretajima pocne taj proces, ako on ubrizga u visim okretajima, karburator mozda je zacepljen i moze se popravit!!!

Dzejms Bond
23-02-2003, 02:15
××××se ti i petica :)) :)) :)) :)) :))