PDA

Pogledaj cijelu verziju : PITANJE ZA ZNALCE I ŠVERCERE



lanser
14-02-2003, 15:42
...standardna spika...

recimo ja se odlučim otić u njemačku po auto koji se tu nemože registrirat...vozan ali za dijelove

..e pa sad kako..

-jel ga tu smijem vozit na njemačke table

-jel mora tamo biti registriran

-gdje dobijem probne

eto više mi pitanja ne pada na pamet, jer neznam proces sivog uvoza...

ako netko zna a voljan je pomoći, volio bih da mi pojasni od a do ž..znači od onga trenutka kad ja da Ottu Kleinsschnitzeru 1000 Dem, a on meni Lansera 1,8 Gt 4x4, pa do parkiranja u moju garažu.


Zahvaljujem svima i stvarno trebam pomoć, jel sam što se toga tiće glup.


Hvala još jednom vaš "Lansa" (tako se lanser čita na njemačkom.

:smile06:

INTCP log dead
14-02-2003, 15:47
Lancer 1.8 4X4, pa šta zbog te krame bi ti radio sve te ×××××rije. :)) :)) :)) :)) :)) :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

ero_
14-02-2003, 16:45
rog te ×××× intcp, i ti bi radi krame kao sto je alfa 147 obiso pola svita. pa pusti ga ako mu triba. ja bi mu rado pomogo, ali neznam kako ide taj cili proces... ali kad vec neznam, necu bezveze komentirat... ali vake mi stvari dizu tlak :o

CLIO SPORT
14-02-2003, 17:08
LANSER........odi na www.hak.hr

tamo imas apsolutno SVE!!!!! imas i online izracun trosarine,porez...... :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

e.klasa
14-02-2003, 17:19
Vozilo stranih tablica smješ voziti ako imaš njihovo državljanstvo.Vozilo nemože biti starije od 7 god.za uvoz.vozilo mora proči homogolizaciju,to.jest udovoljavati novim standardima HR.Ne uvozi prije provjere ovih podataka,mogo bise iznenaditi koja vozila nama ne odgovaraju,po tom zakonu.

e-klasa
14-02-2003, 17:26
Što se tiče sivog uvoza,nebi pokušavao,ako te uhvate odgovaraš po više zakona.Najčešći način sivog uvoza moraš nači u Hr isto vozilo slupano(boja,motor,tip)kupiti,ovo dovesti iz Njeme,te se vozati na papire slupanoga,ali nije prepručivo.

lanser
14-02-2003, 20:39
...dečki fala vam ko bratu.


gledaj e klasa, ne brine mene homologacija, i ostala ××××××, jel ga ionako ne mislim registrirat, pošto je auto 1991, pa ju nemože proć ni da ga pozlatim,ali.....
mene brine, mogu li ga ja kako s probnim tablama dovest do dvorišta za rastavljanje...predpostavljam da mogu, jel kako bi inaće svi ovi likovi iz plavog oglasnika dopeljali ako nije moguće...e sad,,.....×××× vuk kita, rodila se bogomoljka...nisam siguran..

ali svejedno vam svima hvala jel ste se u ovim teškim vremenima pokazali stvarno fer i od pomoći.

Pozdrav od lansera :smile07:

Lanser
15-02-2003, 13:50
...ma ništa napisao sam ovaj posljednji post samo da svoju temu stavim opet na prvo mjesto, jel mi niste odgovorili mogu li auto dopeljat od grane do garaže, bez da mi murija STOP kaže. :))