PDA

Pogledaj cijelu verziju : Je li, "mazdohist",...



real mazda fan
14-02-2003, 00:13
...za koji si ××××× uzeo taj nick :smile11:
Ja kolko vidim ti voliš sve živo ...i mazdu.
Evo konstruktivnih predloga za tvoj novi nick: "Debilohist", "NemamPametnijaPoslaNegoDaKačimSlike", "VolimFerrariANiŠkodiNistaNeŠkodi", "ŠtaĆuKadSamGlup", itd.
Budi originalan, a ne da kradeš tuđe i neodgovarajuće. ;)

Noriaki Kasai !!!
14-02-2003, 00:55
Stvarno je moron×®. Registered one! :)

Mazdohist
14-02-2003, 18:06
Alo kreteni, zašto asm uzeo ovaj nick objasnio sam več u temi "zašto volite baš te automobile" ili tako nešto.
Pa nisam krelac koji če bezrazložno srati po nekim autima samo da bi "palio" kretene poput vas.
Od automobila najviše me privlači dizajn (i to sam prije spominjao) tako da što se tiče motora, ovjesa i ostalih teh. stvari ne ulazim previše u rasprave, ali kada netko ×××× po lijepim autima onda imam argumenata za "protunapade".
Danas je teško naći lošeg proizvođača automobila. Prije 10-15 godina bilo ih koliko hočeš, ali danas..... ne baš.
npr. KIA. Shuma, Rio, Sportage, Joice, Carens - po meni čisto groblje.
A onda opet, čitaš okolo kako Carnival u Americi dobija razno razne nagrade, i Sportage je dobio prije par godina(mislim od AutoMotorUndSport) za SUV godine! KIA Sorento se prodaje kao luda i meni osobno odlično izgleda.
Znači, objektivno gledajući, danas KIA i nije tako loša. Istina, po pitanju dizajna "normalni" modeli su za ku...

Samo sam objektivan, seronje, samo to.

P.S. prerastao sam ××××ckanja kakvima se vi bavite.

3
16-02-2003, 23:45
:smile10:

Noriaki Kasai !!!
16-02-2003, 23:55
Vjeruj mi ništa nisi reko! :smile08:
I prestani da brukaš nick pod kojim pišeš! :smile09: