PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prodajem....



GT Car
13-02-2003, 13:40
http://www.r5-turbo.co.uk/images/large/gallery/barry/front1.jpg
Prodajem ovaj auto! 15.01.03 stavljene su mu nove gume,napravljen servis tako da je s njim sve u redu. Ja sam već malo prestar za ovakve aute, mali mi je je pa sam odlučio prodat ga ( iako mi je žao). Ima 170 ks,spušten je 40mm,bbs alu felge 15",KTR180 hibridni turbo,prednji i zadnji žmigavci te ostali pokazivači su prozirni,unutarnja halogenka plave boje umjesto one standardne žarulje.....
JEDINI PROBLEM JE ŠTO NEBI ZNAO PROCJENIT CIJENU ZA NJEGA. inače prva rega je 1990. ma da to puno ne znači jer je sve izmijenjeno.
Ako ima zainteresiranih nek mi prvo jave ovdje pa ćemo se za dalje dogovorit!

Hondo_
13-02-2003, 22:27
Kolko znam kod nas se ne može homologirati auto koji ima volan sa desne strane. ;)

GTA2
14-02-2003, 00:27
A ti si iz UK :smile11:

GT car
14-02-2003, 15:05
Je, auto je od tamo.Tamo sam ga i kupio dok sam radio u jednom restoranu.!Kad bi znao dal se može to sve stavit na lijevu stranu ko ovi naši auti onda bi zto napravio,al neznam....

Mazdohist
14-02-2003, 18:33
Moram priznati da je mali prava "bomba" i malo tko ga ima u jurcanju, ali sa tom konjažom i malom kilažom samo jepitanje koliko bi mi trebalo da završim s njim tamo di ne bi želio.
Još s volanom na "krivoj" strani.....
Možda, da sam mlađi, luđi.

GT car
14-02-2003, 20:12
Ma mali juri ko zvjer!Stvarno šta je je!Tamo u Engleskoj je fora ta što ima puno auto klubova za renaulte, od renault 5-21, tako da smo se ćesto mi iz kluba našli i išli na putovanja, razna natjecanja itd!
Samo jedan je imao jaču peticu od mene i to možda za 10-ak konja i njegov je auto isto bio bomba!Kad bi mogli organizirat mi sa ovog foruma nešto pa da se nađemo i bacimo neku četvrtinu milje, da vidimo ubrzanja, krajnje brzine itd. Baš me zanima kako bi bilo.Koji bi ja bio. :)

69
15-02-2003, 13:53
Za koliko bi ga prodao?
S njim bi mi calibre, alfisti i ostali dudali auspuh jer me nebi stigli.... :smile08:

GT car
15-02-2003, 20:39
...da, a i bullit sa njima.

GT car
15-02-2003, 20:42
Pa evo dao bi ga za 15.000£. Možemo se dogovoriti.

fabiasdi@yahoo.com
15-02-2003, 21:02
A dali ide neka zena sa njom besplatno pa da ga ××××× u auto unutra ili taj prokleti automobilcic ima ugradjene zlatne djelove. da mi ga doneses kuci kao poklon ne bi ga uzeo, vidis da je kao da je ratovao sa mackama :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) ;) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

GT car
31-03-2003, 18:00
×××× ga ja jedva našao tu temu.
dečki ima jedna loša vijest u vezi tog auta.Dok sam čačkao po radiju,kujica za volanom ispred mene zakočila je,ja naravno to nisam skužio,dignem pogled i bum! :smile08:
Murjacima bilo čudno kako petica ima sa desne strane volan,a još čudnije kako izgleda.
Sad su sjebani prednji spojler,hladnjak,oba svijetla i ovjes.Stoji nakrivljeno.
U engl. nema smisla vodit ga na popravak jer ni da dobim na milijunašu nebi bilo dovoljno.PA VAS MOLIM DAL ZNATE KOME SE MOGU OBRATIT,KO SE KUŽI U TAKVE AUTE I KO GA MOŽE SREDIT AL DA ME NE ODERE U NEBESA! thanx

GT car
31-03-2003, 18:02
A onaj drek što je napisao u onom forumu ponuda potražnja u postu za R5 gtt da ga prodaje nek jede govna.×××××ti kad tako kradu nickove.

Pocket Rocket
31-03-2003, 18:10
Još jedna petarda koja je dobila po p....
Neki ljudi ne znaju kako bullitov auto ide...
Pozdrav, ak je mehanika u kurcu, mogu ti pomoći.Za ovo drugo ne, eventualno pomoć nabavit branik, masku...
Ide i moj ko blesav!!!

Gt car
31-03-2003, 18:39
Šta i bulit ima takvog?Jel sređen cool?
Ovo što si rekao za maske itd. nije loše, al treba auto dovest, da se vidi kako mu odgovara.a ti si u zg.ja na moru. shit

Biks
31-03-2003, 18:45
GT car daj mi molim te reci kako si stavio sliku svog auta na forum?To pokušavam mjesecima ali nezmam kako!!! :)) :smile11:

V6
31-03-2003, 19:34
dečki ovo nije otpad, ili možda je, r5.... :smile10: :smile10: :smile10: