PDA

Pogledaj cijelu verziju : Poduprimo USA !

Detudjmanizator
10-02-2003, 21:32
Danas kada sve vise ljudi uvidja da plemeniti gospodin Bush ima pravo glede Iraka,u RH idalje primitivna manjina javlja se na .net i tel. ankete te u omjeru "90%" izjašnjava se protiv.To je ona močvarna manjina zaostala nakon Franje Tuđmana ratnog zločinca i danas bi hrvatsku uvukli u wsavez s terorističkim državama.OKANIMO SE VATIKANA AKO JE "PAPA" PROTIV NAPADA.

DETUĐMANIZATOR
10-02-2003, 21:37
DOVRAGA ,ako ovaj forum podržava hr znakovlje onda ja nisam Detudjmanizator nego DETUĐMANIZATOR. MOLIO BIH POTPISE POTPORE ZA USA NA MOM POSTU.HVALA!

...
10-02-2003, 23:19
...ko si ti?
Inace YES - USA ima pravo! ALI! ako se Irak moze "razoruzati" na miran nacin ja sam za to! No tako se nesto jos (koliko ja znam) nije u povijesti dogodilo!
Inace Bush je najobicniji kilavac...jedna nula prema A. Goru koji je dobio vise glasova od Busha i u stvari trebao biti predsjednik!

DETUĐMANIZATOR
12-02-2003, 22:18
Od Sadama Huseina gori je samo FRANJO TUĐMAN,a od Osame Bin Ladena veći terorist je samo ANTE GOTOVINA !!!!

samo...
13-02-2003, 11:15
...inferiorni i u 40-e godine zacahuren Fred si moze dati takav blesav nik kao "Detudjmanizator"...

Uopce nema veze ko bi bio na vlasti 1990... cilj je bilo oslobodjenje...a vodili si gu pravi ljudi...

Otkaci...vec jednom...bijedo i jad!

HRVOJEB
13-02-2003, 22:18
Видим ,баш сте их под&#1×××;прли онако лицем &#1×××; д&#1×××;пе.ина&#1×××;е сретна вам следећа љетна сезона.Летите авионима Air Kaide :))

DETUĐMANIZATOR
14-02-2003, 22:05
ovome "samo" gostu:USTASO ××××N TI KOSTI FRANJE TUĐMANA I ANTE PAVELIĆA,oćeš sutrqa na antiameričke mitinge bjedo i jade.Skupit će se 100tinjak ustaša,komunista i anarhista u UNEREĐENI SAVEZ i reć da ste većina.A ti srbine koji se ××××× vi ne izjasnite već jednom.....Srbija,BiH,Kosovo se ne izjasniše JOŠ!? :smile09:

to!!!..
14-02-2003, 22:21
...Volim...detudjmanizatore...neidite jos koji put...cim prije....cekamo vas. Znas - zivot je postao dosadan, monoton - ali KAD cujem ovakve kao ti -odmah mi se vrati elan i odmah se podsjetim i jedva cekam da opet naidjete - da stvari rijesimo propisno i temeljito....jednom zauvjek. E pa kazi mi - koliko dugo cemo jos cekati...

da..
22-03-2003, 22:07
da