PDA

Pogledaj cijelu verziju : Opet ×××× po calibri



Black Knight
08-02-2003, 17:37
Opet clanak u vecernjem. Navodno tip u calibri 22 godine star razbio 6 auti. Cak na slici u novinama(a novinar je tamo valjda bio uzivo) gdje se vidi samo dio auta se jasno vidi da je to opel vectra i to ona predzadnja s retrovizorima sto idu iz haube, ne ona iz doba calibre. Ja rijetko citam crnu kroniku a ovo je vec drugi put da sam primjetio takvu gresku. Meni nije jasno, cim neki opel nekog razbije odmah je opel calibra.

Odlucan sam redakciji vecernjeg lista napisati jedan email, trenutno mi se ne da jer sam happy pa nemam inspiracije al kad budem onda cu im reci sta mislim o njima i njihovim seljacinama od novinara koji pisu za crnu kroniku a ne znaju ni raspoznati aute, ali vjerujem da su te pogreske namjerne jer ocito svaki opel koji skrivi nesrecu proglase calibrom.

Mozda se cini glupo sto ja tako reagiram ali eto, stvarno mi vec idu na ××××× te seljacine.

Mazdohist
08-02-2003, 17:45
Bleki, nemoj se ljutiti ali ako tebe takve stvari raspidze onda si zbilja "u banani"! ;)

Black Knight_
08-02-2003, 17:49
No dobro, u banani sam. Al cu im jebat sve po spisku, takvi novinari ne zasluzuju svoj posao.

S16 odlog.
08-02-2003, 17:51
Budi ponosan zbog svog auta; a polovica drugih te ×××× zbog njega jer su ili ljubomorni ili puni predrasuda.

L
08-02-2003, 17:53
http://stripshowpics.com/ban/fleshy2.gif

T-IE
08-02-2003, 19:07
Ako misliš na nesreću u Rijeci gdje je 22-godišnjak proletio kroz crveno i slupao 6 auti, onda pročitajte članak u Novom listu, tamo lijepo piše da je dotični imao Opel Vectru i još je i slika. A i stvarno mi nije jasno kako netko Vectru može zamjenit s Calibrom. :smile11:

slika
08-02-2003, 21:54
to je model vectre kao sta vozi nino zenderhttp://www.vecernji-list.hr/2003/02/08/Media/prosao.JPG

????????
08-02-2003, 21:58
koga ti vraga i boga neda mira nino zender ??? zender je firma za prerade, a calibra je prodana odavna, ajde dosadan si već i vragu i bogu. Idi tamo se divi slikicama kvalitete novog A3 :smile06: