PDA

Pogledaj cijelu verziju : polo, ibiza ili fabia



tihić
07-02-2003, 01:48
neovisno o motorizaciji koji je po vama najbolji

sepra
07-02-2003, 12:10
bez uvrede ali neovisno o bilo čemu meni je Fabia ružna do bola.

Dac
07-02-2003, 14:46
obično se čovjek dvo(tro-)umi oko različitih auta... :smile08:

307
07-02-2003, 15:22
Tri VAG krampa. Jedan ružniji i gori od drugog.
:smile07:

594 krešo
07-02-2003, 19:28
Teško je tu odlučiti. Ja očekujem ibizu ovih dana. Polo mi je bio malo preskup, fabia ima zadnji kraj koji mi se ne sviđa i odluka je pala na ibizu.

V6
07-02-2003, 20:59
definitivno poluproizovodi za ljude koji se ne razumiju u aute a htjeli bi točkove :))

DKW_
07-02-2003, 21:29
Od ova tri autanajbolji je Punto...

:)) :)) :))

T-IE
07-02-2003, 21:33
Uzmi bilo koji, ne možeš fulat, jer dijele istu platformu, mehaniku, unutrašnjost...

Mazdohist PRAVI
07-02-2003, 23:06
Bez konkurencije-definitivno Punto

VR6
08-02-2003, 01:31
Ako je verzija s 5 vrata onda Polo, u metalik sivoj boji. Inace, Ibiza...

kljaštritelj
08-02-2003, 12:54
Fabia sedan ubjedljivo je najružnija. Njezin dizajn odaj kakav je to auto.

fuki
08-02-2003, 14:10
pazi ovog gore šta kaže, pa polo i seat su isti auti u drugom limu u kojem je seat ljepši.

jaa
08-02-2003, 19:46
http://www.compexit.ro/images/fabia/fsnegru.jpg

jaa
08-02-2003, 19:47
i što je ovdje toliko ružno

encore
09-02-2003, 12:01
ubo bi si škodu fabiu, nek mi se čini da je to najkvalitetniji auto od navedene trojke. fabia mi se čini "najozbiljniji". ako se ne varam i najpovoljinja je. unutršnjost njena je po meni najkvalitetnija i najljepša. polo uopće ne gledam, a ibiza mi je preplastična. fak emocije koje seatovci spominju, kada ti ga cura popuši u fabiji to se zovu emocije...

banda !!!!!
09-02-2003, 13:29
još ubodi onaj slavni vw benzinac 1.2 neslućenih perfomasi uz potrošnju od samo 9,6 litara :)) :)) :))

Sexy ibiza a???
12-02-2003, 06:25
Kako ja vidim Fabija je za Pola i Ibizu kao Maybach za S-klasu i seriju 7. Ma Fabija ide u klasu Golfa!!!

Ja sam...
12-02-2003, 06:34
...Vilson,imam Fabiju i Pola a za Ibizu necu da cujem a gotovo ni za Pola, Fabija je cudo auto a Polo mu nije ni do koljena. Kako je Fabija komforna, stabilnija i 100% bolja od Pola a sigurno i od Ibize jer Fabija je auto "PO MJERI COVJEKA".

Ma kakva Ibiza...
12-02-2003, 06:46
Slusajte ludi: Prvi automobil kojeg su vozilji njemci na ovu platformu je fabiju je Fabija. Ferdinand Piech koji je bivsi predsjednik VW je rekao da na novu platformu cemo prvo stavit automobil marke Skoda za to sto ako se brukamo da se brukamo zajedno sa Skodom(a to bi bila VW-novova greska a ne Skodina)i tako Skoda Fabija je postala popularna,bolja i ozbiljnija od pola i ove druge kucke!!! :smile08:

AAAAA
12-02-2003, 06:51
Seat Kucka je samo za unutrasnje sexualne odnose jer kazu da ima sexi izgled, VW Polo za slepe jer ima 4 oci a Skoda Fabia za setnju, za rad, za sve sto je i neki drugi automobil. :)

Ovako...
12-02-2003, 07:00
...svi ste pisalji po vasem misljenju ali ako volite sve da znate sve sve sve za Fabiju,za Pola i za Ibizu, na "fabiasdi@yahoo.com" posaljite mi vase pitanje i ja cu vas brzo,jasno i istinito odgovoriti! Soni :smile10:

Pitanje...
12-02-2003, 07:04
Pitacu te ovako a ne na tvoj E mail: Koje su Fabijine dimenzije? :smile11:

Aaaaaaaaaaaaa...
12-02-2003, 07:10
...Duzina 3,960m; sirina 1,655m; visina 1,445m. Jasno??? :smile06:

HEJ PITAJ GEJ!!!
12-02-2003, 07:13
Pitajte pitajte, cekamo vas sa zadovolstvom!!! :)

FabiaMPI@yahoo.com
12-02-2003, 14:05
Fakat mi nije jasno, dobro znam da ima raznih ukusa ali za fabiju mozes reci i naci neke mane, recimo los image, skucenost nazad, malo ali samo malo veca potrosnja benzinaca (8-9l grad)itd

ALI reci da je >ruzna< pa to fakat nema mjesta :smile09:
totalni neukus


a glede teme i pitanja kad uradis matematiku definitivno Fabia. ;)

INTCP log dead
12-02-2003, 14:26
Mnei je ljepša od Ibize s 5 vrata koja mi je u top 5 najodvratnijih auta u klasi. Inače ni ibiza s 3 vrata je obična buhtla s par lijepih detalja (svijetla zadnja i prednja, ukomponirana maska) ali ostalo je krafnasto i prenapuhano.

Da fabia ima malo drugačija zadnja svjetla koja su btw odvratna i 3 vrata bila bi čak i lijep auto. Do je polo u itvedbi s 5 vrata isto tako dosta odvratan. Onaj s 3 vrata nije tako loš iako ima onako malo seljački blesav pogled.

fabiasdi@yahoo.com
13-02-2003, 07:56
Ja sam Vilson koji sam pisao u prvu stranicu cetiri zadnja pisma i na drugu pisma pod brojem 1,2,4.Ja imam novu Fabiju SDI Elegance koju sam ostavio da miruje kuci jer sam dosao u SAD povodom AUTOSHOW-a gdje sam vidio dosta cuda ali sam vidio jedno cudo nikada prije vidjeno koji ima motor V10 i koji ima 500ks i koji je spreman za 640km/h a ako volite da vidite to cudo i mene kod njega radite slijedece: udjite u WWW.DODGE.COM/AUTOSHOW i kliknite REGISTER i unesite moj indentifikacioni broj koji je "AW2PWZNYA2" i idite i kliknite u REMAINING INSTRUKTIONS ONLINE i vidite to cudo i mene sa njom. Ja za Fabije znam sve sve sve i ako volite nesto da znate u vezi Fabije ili autoshow-a ili bilo kojeg drugog automobila mozete slobodno da pitate na moj E mail ili ovde dolje. Fabija je automobil sa klasu vise koja je daleko daleko daleko kvalitetnija,bolja.ekonomicnija(ako je diesel),stabilnija,komfornija,ozbilnija i lepsa od njenih suparnika. Kao svaki automobil i Fabija ima jednu manu a tj. njeni motori 1.4 MPI (multi point injection) sa 60 odnosno 68ks koji su veoma tromi koji trose previse benzina ,prave buku za to sto su stari i koji su bili montirani u staru Skodu 1000MB(mb-je kratica za Mlada Boleslava, mjesto u Ceskoj gdje se proizvode Njemacke Skode),medjutim ovaj tip motora je opremljen najmodernijom elekronikom i ubrizgavanjem iz Njemacke marke "PITSBURGH",koji je tu pomogao malo ali njegov zadatak je da ubrizga 23% vise benzina za to sto taj tip motora je zedan. Opet taj prokleti sef VW Bernd Pischestrieder je dao naredjenje da se Fabia iz proizvodnih hala izadje sa novim VW prokletim motorom 1.2 HTP(high torque performance) koji ima solidnih 106 Nm ali i trosi ××××nih 9,6 litara i koji je spor kao kornjacin motor i koji treba da se vrti a vozac ne voli da ga vrti jer mu pravi buku i treba dase skrene cesto na benzinskoj crpki ali opet ne voli da ga cuje kako kuka.Ove su dvije velike Fabijine mane koje u pocetku se kupe povoljno pa posle se slome zivci i dzep ide na veljiko prema dolje a sto se tice druge strane ja Fabiju bih dao 5 zvijezdica i svaki onaj koji zna sto je auto.A ko zna koliko ovakvih ××××nih i prokletih mana imaju VW Polo i Seat Kucka(ibiza). Prema tome nemojte da mislite drugcije. Pozdravljam redakciju "VidiAuto" i sve VAS a posebno Email FABIAMPI@YAHOO.COM sa kojim izgleda da sam kolega jer sigurno ima i on Fabiju MPI ali izgleda CLASSIC.

FabiaMPI@yahoo.com
13-02-2003, 09:52
E hvala "above named" na pozdravu, da upravu si imam fabiu classic, oprema sa klimom.

I ja ponesto citam o fabiji tu i tamo i vidim i ti si dobro upoznat sa svim a ovo sa karburatorom nisam znao mada si potpuno u pravu.

Nego pokusao sam da te vidim u USA onako kako si dao instrukcije al si ga iskomplikovao do bola, nece, hajde vidi skini sliku ako je u "jpg" formatu pa je attachiraj ovde.
;)
Pitanje za kraj tko radi elektroniku za Fabiju mislim senzore i indikatore (imao sam mali problemcic) :smile11:

fabiasdi@yahoo.com
13-02-2003, 15:32
Fabija nije potpuno njemacki automobil za to sto se u nju ugradjujuse ceski motori a elektronika moze biti malo ceska i malo spanjolska tu sto se tice motora 1.4 MPI,ali vecina elektronike je njemacka. Recimo,kapa svijecica je marke "CHAMPION" koja ima dvije sitne i dvije malo krupnije koje su povezane sa aparatom koji ide iza kucista vazduhsnog filtera koji je marke "BOSCH" a u njega je unjet VW-ov logo,ato se tice senzora znam da kod motora 1.4 sa 75 ks,1.4 sa 101 ks,2.0 sa 115 ks,1.9 sa 64 odnosno 101 ks oni su u potponosti njemacki a u Fabiju koja je opremljena 1.4 MPI motorom niesam siguran ali rekaobih da su iz Austrije a ako nisu onda su njemacki. Moju sliku probacu da ga slam ovdja ali mozda necu znat pa cu probati da vam jos jednom objasnim Ako imas Fabiju Classic sa klimom onda je to Classic Free ili Classic Free Plus ili mozda doplata od 800 eura pa do 1200 u zavisnosti od kvaliteta klime.Da znas,ja citam svaku automobilisticku novinu koju ja moguce kupiti u Crnoj Gori,a od kraja 97 kupim i Hrvatski AUTOKLUB koji je za 10 ocjenu, a od 99 kupim svaki broj AUTOBLIC-a a sad sam poceo da kupim i Autoplus. Imam kuci jedno 180 novina pa sad kad sam ovde zet mi kopi i on mi ih poslaje i juce su mi dosli 4 novine, 2 BLICA i 2 KLUB-a.Cao pa se cujemo i znaj da mi u Ameriku smo 6 sati posle VAS!!! :smile08:

fabiasdi@yahoo.com
13-02-2003, 16:17
Aj kolega,naucicute jos jednom pa ti orobaj pa ako je moguce stavi tu sliku ovdje:ovako idi u WWW.DODGE.COM/AUTOSHOW, tu ces vidjet jednu sliku gdje je slikan jedan American Muscle S.U.V, klikni gore u "viev your photo" i cekaj malo,pa idi u "registar>" pa cekaj malo pa tu ces vidjet jedno mjesto koje je podijeljeno na dva dijela,a tu pise "your photo ID", na lijevu stranu unesi "AW2PW" a na desnu stranu klikni "ZNYA2", pa stavi tacku na onu rupu pored koje pise "IM NOT US RESIDENT", pa klikni na "16 OR OLDER", pa idi na strielicu na cosak kvadratica da vidis sta ima dolje i klikni na kontinue i ja sam tako vidio moju malu sliku ali ta slika je moguce da se povecava koliko ti oces, pa ako i sad nisi u mogucnosti opet ti mene pitaj jer si moj najslatki kolega.Cao

Paparazzi
13-02-2003, 16:47
Evo mistera, paznja gleda se u beckground ne u frizuru :))
http://www.eshots.com/photos/10615/306/05876.jpg

Pozdrav SDI OD MPI ;)

fabiasdi.@yahoo.com
13-02-2003, 16:54
Ovaj "INTCP log dead" je pisao gore da bi Fabija bila sa troje bila bi ljepsa ali on za to sigurno nije informisan jer prije 6 mjeseca su po pri put prikazane prve slike Skode Fabije SA troja vrata koja ima rtestilizovanu masku,nova svijetla,17-colne aluminske kotace i nesto sira u kojoj je montiran motor 1.8T sa 150 ks. Fabija sa motorom od 2.0 sa 115 ks za 2oo2 je bila opremljena sa: ESP(elektronski program stabilnoisti ili Electronik Stability Program),radio sa CD-om,EPS(Electronic Parking Sensor) koji olaksuje parkiranje, kozni volan,koznu rucicu mjenjaca i rucne kocnice,mreza u prtljazniku.Za Cesko trziste Fabija sa proizvodnih traka izlazi sa 2 nova paketa opreme "ATTRACTIVE I CREATION" ali isklucivo sa kornjacinim motorom od 1.2l i 54 ks a tu ima neke detalje kao sto je dzep e prtljazniku i neke druge sitnice koje su se po prvi put nasle u Fabiju. Samo kad biste znalji kakva oprema dolazi u Fabiju Elegance koja se prodaje u Njemackoj,u Svicarku,u Austriji!!!. A u Hrvatskoj i Crnoj Gori ABS dodji u opciju!!! Ako vas ovo interesuje slobodno me pitate. A ljudi moj kakva je hladnoca ovde u Ameriku, a kakva prokleta klima, isto kao onaj novi motor za Fabiju koji se ugradjuje u kornjace.Cao pa se cujemo a?

fabiasdi@yahoo.com
13-02-2003, 16:57
A,nasao si me jel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fotograf
13-02-2003, 17:12
FabiaSDI daj ako imas spellcheck-Grammar na nekom od bivsih Yu jezika koristi ga.


Padezi su ti u .... :( :smile08:

fabiasdi@yahoo.com
13-02-2003, 19:57
Polako ti pametnjakovicu jer Crnogorci nemaju isti dialekat kao Hrvati!!!

Dr. Strangelove
14-02-2003, 09:26
..nema šta Fabia lep si ko slika..pravi crnogorski krkan... :))

A DA NO
14-02-2003, 11:47
A u jaknu moze stati lobanja x 4 :))

Fabiasdi@yahoo.com
14-02-2003, 18:07
Kad te slikaju tebe kao mene mocices rec slobodno X4 ili suck. :smile10: :smile10:

mytbyte
14-02-2003, 22:46
Ajde, fabiasdi, baš me zanima...je li taj SDI zaista takvo tromo breketalo kako se priča...koliko to troši? ali daj molim te iz iskustva ne iz Auto plusa, blica, kluba, motoa i sl. neinventivno nazvanih hr novina...

Bio sam ja u Chicagu, samo malo ljevije od Ville d'Etroit, i to u rano proljeće, i smrzo sam se ko pička, znam kako ti je... :(

V6
14-02-2003, 22:53
SDI, to je jedno teško govno od motora, ali...idealno za recimo mješalice za beton, pa razno razne pumpe za bunare, pa imamo tu male radne strojeve, frezice, usitnjivač kukuruza i ostale selske mašinerije pa sve do agregata, recimo u slučaju nestanka struje.... :)) :)) :))

mytbyte
14-02-2003, 23:19
V6, toga se i bojim... :))

V6
14-02-2003, 23:29
čega ? nestanka struje ??? hahaha ili nafte ??? ili oboje ?? Ne brini benzinci prelaze na pli....ups, VODIK I SUNČANE ČELIJE !!!!! zvat će se VS,crveno Č !! :))

mytbyte
14-02-2003, 23:43
Ne, bojim se da će mi se sestra odmah razvesti od budućeg muža kad skuži kakav je taj SDI motor za kojeg on navija (ma dizel, ma još i folksvagenov, ma nema boljeg)...kužiš? Zajebana situacija...

V6
14-02-2003, 23:52
znači...rastajemo se mi,vjeruj nije mi lako....i to radi sdi :smile10:

fabiasdi@yahoo.com
15-02-2003, 05:33
V.A.G.-ov motor 1.9 SDI je jedan od naj sporijih motora na svijetu ali je jedan od naj kvalitetnih,izdrzlivij i jedan od naj ekonomicnij sa prosjecnom potrosnjom od 4.9l.
U otvoreno cesti do 95 kmh trosi 4.0l,
u gradskoj cesti trosido 6.2 l
a prosjecno od 4.9l do 5.3l.Zar je to mnogo!!!

fabiasdi@yahoo.com
15-02-2003, 05:50
za boravio sam da te pitam: Dali su ludi ljudi u V.A.G-u kao sto je: FERDINAND PIECH, VILFRED BOKLEMANN, BERND PISCHESTRIEDER koji su dalji naredjenje da se ovaj motor ugradjuje u:Fabiju,Octaviju,Lupa,Pola,Golfa,Boru,Ibizu,Leona ... Stari Golfov motor od 1.6l je bio atmosferski kao ovaj(ovaj je bolji od njega) i je bio najbolji dizel motor u Evropi,mislim o izdrzlivoscu, a i danas su dobri, a V.A.G.-ov SDI je novije generacije i pun elektronike,dali znate da nejma sajlu za gas a rad u praznom hodu se smanjuje odnosno povecava sa kompjuterom a recitemi koljiko danas ima takvih motora...zar to ima prokleti Fiat,ili Opel ili ili japaski do 2001 godine...pa se cujemo po mene sjutra a po vama posljije podne jer idem da spavam.Cao svimaaaaaaa :smile10: ;) :) :smile11:

Dzejms Bond
16-02-2003, 06:15
Ja kao jedan od naj vecih agenata sa sebe bih uzeo Skodu FABIJU a sexi ibizu i seljackog pola samo za kacor kokosaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fabija je auto za lika kao sto sam ja 007 007 007 007 007

mytbyte
16-02-2003, 16:11
Fabiasdi, hvala na podacima, nije problem što je spor, trom itd ako malo troši, ali zabrinjava moguće neugodan zvuk i napor na putovanjima...bez obzira, za sada nitko drugi ne nudi ništa isplativije, pa ni Škoda...

Fabiasdi@yahoo.com
16-02-2003, 19:54
Takomi njene glave a i moje nije toljiko spor kako kazu i dati pravo kazem nikad ne bih je zamjenio niti onu iz Njemacke,niti drugu jar imaju sve od opreme a imaju i solidna medjuubrzanja jer imaju po 126 Nm.Fabia SDI COMFORT i ELEGANCE imaju bolju izolaciju od Fbije CLASSIC a unutra nema ni buke motora ni sum vjetra. Vjerovaces me kad ga vozis!!! :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile06: :smile06: :smile06: :smile08: