PDA

Pogledaj cijelu verziju : sarajevo je mrak grad!!!!



aliena
05-02-2003, 13:40
rođena sam zagrepčanka i nemogu vjerovat kakvi se primitivci javljaju na ovaj forum, i stvaraju sliku nas hrvata kao totalno zaostalog naroda u cjelini.
što naravno nije istina, jer ima i nas normalnih koje molim da daju glasa ne bi li ove seljačine od foruma napravile tompsonov koncert.

elem (zgodna riječ koju sam naučila a znači dakle), htjela sam reći da sam u sarajevu ove zime bila prvi put, na skijanju i oduševila se.
Grad nije ruševina kako se ovdje moglo pročitati, dapače, skoro je sve popravljeno, i za novogodišnje blagdane je bio okićen tisućama lampica kao i svaki evropski grad.
skijališta, jahorina i bjelašnica potpuno su u funkciji, hoteli i žice rade, ima puno turista, vanpansionska ponuda je odlična. cijene umjerene, za naš đep prihvatljive utoliko da uopće netreba gledati cjenike, jer što god pojeli i popili nećete pasti u nesvjest kada dobijete račun. atmosfera je svugdje opuštena, nisam doživjela niti jednu neugodnu situaciju sa obzirom na zg tablice na autu i moj naglasak po kojem se odma kuži od kud sam.
u gradu postoji hrpa izvrsnih mjesta za izlazak, gdje se okupljaju normalni, neopterećeni i otvoreni mladi ljudi.
ćevapi su mrak!(i boli me briga od kojeg su mesa)
upoznala sam puno ljudi, većinu mogu nazvati prijateljima. i drago mi je zbog toga, iskreni su, nisu ufurani, nisu opterećeni servisnim životnim problemima, puno su duhovniji i gledaju na život kroz neku drugu dublju prizmu.

kažu, sarajevo nije što je nekad bilo, ali ko da zagreb je. i kod nas se doselilo brdo neke ruralne rulje, što kao posljedica rata, što globalizacije, ali to je sudbina svih velikih gradova.
samo im nesmijemo dopustiti da nas nadglasaju.

meni se sarajevo dojmilo kao super grad sa odličnom rajom, i nadam se da ću opet imati priliku otići tamo.
:) :) :) :) :) :) :) :) :)

shadow 1
05-02-2003, 14:15
×××ך zemlju koja bosne nema!samo ću to reć!
pozdrav svima,alieni posebno

radoznali
07-02-2003, 21:13
Aliena, jel bilo SEXA u Sarajevu?

aliena
08-02-2003, 13:11
radoznali,
sex je precijenjen-kao takav!

SAAB
12-04-2003, 05:57
Napokon netko pametan! :)

aliena
12-04-2003, 13:33
:) :) :)
s obzirom kakav primitivizam vlada na ovom forumu...

Mary
17-07-2003, 00:45
Iako je malo podavno bila ova tema ipak moram reci nesto...nemogu vjerovati da je ovakvo nesto napisao netko iz Zagreba. Svaka ti cast, ja nikada nisam razumila zasto vi az HR nevolite nas (hrvate) iz BIH??? CUDNO. Zivim u Svicarskoj dvije godine i uvik s ponosom kazem da sam iz Bosne (30km od Sarajeva) ali svaki puta "moram" naglasiti da sam hrvatica i pogotovo ak upoznam nekog iz HR , da sam ucila hrvatski u skoli i da pricanm hrvatski bas kao i on. pozdrav svim normlnim na ovom forumu. :)

paromlin
20-07-2003, 14:19
aliena hvala ti na ovako lijepo sastavljenoj reklami za Sarajevo.
Drago mi je da si se lijepo provela i da planiras opet. Jos jednom hvala, jer ti si dosla kao svijetlo u mracnom tunelu VIDI foruma.

Lubava
04-08-2003, 10:45
ne znam Was kiedyś byliście Jugosławią
teraz każdy chce być albo Hrvatom albo Serbem albo Słoweńcem a prymitywny Bośniak najlepiej żeby zginął
Pozdrawiam krewką Jugosławię gdzie by ona nie była :)

ma hajde mali
24-08-2003, 16:28
alpski cobanine trci za kravama da ih neko drugi ne pomuze!

blebto
29-08-2003, 16:10
M sta ovaj ALPSKI COBANIN PRICA?

Sarajka
16-09-2003, 17:39
Pozdrav svim Sarajlijama.Iz tog divnog grada sam otisla prije dugo godina ali jos nisam zaboravila miris snijega i miris behara. :) :(

skenderija
30-04-2008, 12:20
sarajke,najbolje ste