PDA

Pogledaj cijelu verziju : Otpo mi kotac



Black Knight
03-02-2003, 09:29
Vozim se mislavovom prema dzamiji jedno 80-90 i otpadne mi kotac.... Mocna Tokiceva vilica je pukla nakon 2 tjedna voznje...

I sto je najbolje na kotacu koji je otpo je bila naopacke montirana guma(to je bila ona jedna koju sam naknadno stavio jer mi je jedna bila pukla). Guma je montirana u Vulkalu. Inace Goodyear Eagle F1, guma koju moras biti idiot da ju stavis naopacke.

Jao
03-02-2003, 09:40
A moraš biti i idiot i to ne primjetiti kao vozač.

A i sad ti je očito jasno zašto rijetki u ovoj zemlji imaju aute ''zabijene do poda''.

Sretno u nastavku tvoje vozačke karijere.

Ma nema veze,
03-02-2003, 09:58
bitno je da ti imaš mrak pilu. Moram si ja kupiti jednu takvu zver.

Black Knight
03-02-2003, 10:09
Boze ××××××...

Jeste nasli mene jebat u nedostatku boljeg.

CLIO SPORT
03-02-2003, 11:35
crni legendo........kad krenu ×××××rije s autom nikako da stanu,a?

nego...jel to tebe jebala murija na jarunu blizu placa u petak oko ponoci????????????????? bila je neka calibra crna sa spojlerima i s otvorenim gepekom (brijem da je bicikl virio van ili tako nesto!?) :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

Stender Calibura
03-02-2003, 11:43
Ovdje je tesko biti glup......zestoka je konkurencija :))

Black Knight_
03-02-2003, 13:29
Ma najbolje da sam natovario bicikl unutra, lol

CLIO SPORT
03-02-2003, 13:32
pa kazem da nisam dobro vidio...ali nesto je virilo iz gepeka!?

:smile11: :smile11:

Black Knight_
03-02-2003, 14:26
Nisam to bio ja

INTCP log dead
03-02-2003, 15:28
Evo ti iopelove kvalitete. Tako ti je to kad imaš usrani jednostruki mcpherson i još ktome opelove konstrukcije. Imaš samo jednu vilicu. lol. Da imaš dvostruka ramena kao alfe ne bi imnmao tih rpoblema, jedna bi pukla, al bi nekako mogel voziti. lol hahahah Zar nije i club italia isto pukla vilica. lol :)) :)) :)) Rikava ti 4x4, usrano koči, pucaju vilice, hrđa... :)) :)) :)) :))

rale unlog
03-02-2003, 15:45
ma jel moze i jedna tema a da se ne pljuje po "protivnickom"taboru?

raspao se kotac iz jednog razloga


auto je star i iz njega je izvuceno sve kaj se moglo izvuci


mogu mislit kaj se sve neko radio sa calibrom turbo u ovih 10-ak godina

i onda se nasao mladi nadobudni naivac(dobrocudna uvreda,black....iz vlastotog iskustva govorim)i zadivljen konjima i ubrzanjem je kupio ono kaj je vec trebalo bit na smetlistu


ta sam i ja sa 20-ak godina htio sportski auto za 2000dm pa sam kupio lanciu betu 2.0hpe staru 15 god i trajala je ravno 2 mjeseca u kojima sam ulozio u nju jos taman tolko
al bilo mi je vazno da je 120ks

al bilo je dobro iskustvo jer poslje kad bi kupovao polovne znao sam kaj je bitno i na kaj obratiti paznju i nikad se vise nisam zajebao
ak je auto vec star 10 god i vise,draze mi je da je slbija masina neg neka "sportska"

mrzim kad mi neko tak brije "...a i ja sam u tvojim godinama..."al valjda tak mora bit

black puno srece kad slijedeci put kupujes auto

rale unlog
03-02-2003, 15:49
i intcp,ta se lancia raspadala od hrde,kad su radila svjetla nisu zmigavci,kad je bila osvijetljena instrument tabla nisam imao stop svjetla,masina je bila u komi,kompresija 0,curio benzin.......... pa tvrdim da te sve skup nema veze s markom auta nego sa mojom naivnoscu da kupim staru,isluzenu kantu

INTCP log dead
03-02-2003, 15:59
Kako si mogao kupit auto tako u kurcu. Pa nije imao ni 90 ks, a kamoli 12o ako je mašina u komi. Koji će ti ××××× sportski auto kad mu performanse nisu ni približne tvorničkima.

Ma nema veze,
03-02-2003, 16:02
bolje je kupiti ovakvu zver, makar bila razgužena i raspala se nakon par mjeseci, nego za istu lovu kupiti novi Punto i patiti se u njemu godinama - zar ne???

rale unlog
03-02-2003, 16:06
ma bio je usminkan za prodaju i nije opce lose isao

mozda su mu ulili i kakve aditive,kaj ja znam to je bilo prije 10-ak godina


al u svakom slucaju,platio sam svoju naivnost i mislim da to nema veze s tim kaj je auto bio lancia(il bilo koji drugi model)

Black Knight_
03-02-2003, 16:24
Uopce niste shvatili poantu price.

Vilica je nova(vozena mozda 2 tjedna) i pukla je. Vilicu sam kupio kod tokica. Desna originalna vilica jos nije pukla a vjerovatno niti nece a lijevu sam s×××× u onoj nesreci pa sam moro mijenjat. Posto je ××××no tesko nac polovnu vilicu za kalibru turbo sam otiso kupit novu i samo je tokic reko da ima pa sam uzo od njega, ×××× ga, nisam mehanicar da znam razliku izmedju dobre i lose, al eto, sad i to znam.

Girrari
03-02-2003, 16:30
×××× ga, desi se. Sad si naučio lekciju, nikad više kod Tokića. Pokušaj radije naći neku originalnu, ako ne kod nas, onda vani. Sa vitalnim djelovima nije se za zajebavat (moglo ti se ovo ×××××× desit u puno grđoj situaciji).

Black Knight_
03-02-2003, 16:34
Nista na tom autu nije otislo dok ga ja nisam razbio. Tako da jos uvijek vjerujem da sam kupio dobar auto. Dijelovi koje ja nisam s×××× su jos uvijek dobri.

Dom-Dom
03-02-2003, 16:38
Znam da je sad lako biti "general" , ali i ja imam "dobra " iskustva sa Tokičem.Ti dijelovi su valjda napravljeni na Kosovu ili Albaniji , pa su jako kvalitetni.

alfist_zg odlog.
03-02-2003, 22:46
nemojte me sad plasiti...
ne zajebavam se , ali i ja sam bas kupio kod tokica vilicu za 164 prije dva mjeseca?
da se zabrinem?
nekuzim , pa vilica je vilica, ako pase na 164 zasto bi se raspala?

p.s. rale , pa nisi nikad reko da si imao Lanciu Beta...pa to je mrak auto...dobro, bolje da ti to negovorim :))

rale unlog
03-02-2003, 23:04
ma mislim da je bio ××××n auto,al ne bas ovaj koji sam ja imao

zvana i znutra je izgledao super,untrasnjost je fakat bila moderna za takav auto sa svim onim cukicama


dizajn 5,bila je ona verzija sa 3 vrata

i filing u voznji je bio super,onih rijetkih trenutaka kad je isla


al ××××ga,bio je isluzen

nakon nje sam kupio jos stariju civic-icu,onu malecku,prvu verziju i ta je bila puno kvalitetnija mada je imala ooooooooo km

po dizajnu,unutrasnjosti i filingu u voznji se nisu mogle mjerit,al civic je isao,nis nije trosio i prodo sam ga za skoro istu lovu

rale unlog
03-02-2003, 23:08
http://www.lancia-beta.de/startseite/start12.jpg

rale unlog
03-02-2003, 23:09
sorry black kaj ulecem...

http://www.viva-lancia.com/forsale/endress-beta1.jpg

rale unlog
03-02-2003, 23:13
ma evo sad malo cackam po netu i auto mi fakat super zgleda i dalje a star je skoro 30 godina

il je to nostalgija...... :)

http://www.motorbase.com/pictures/contributions/990602//std_79_lancia_beta_hpe_1600-2.jpg

rale unlog
03-02-2003, 23:18
onda me ovo izvuklo,bio je guba autic
i stric mi je prije imao takvog presao hrpe km s njim

http://ns.netmcr.com/~mdouglas/civic1200/bill_payne.jpg

rale unlog
03-02-2003, 23:19
http://ns.netmcr.com/~mdouglas/civic1200/jimcivic1.JPG

rale unlog
03-02-2003, 23:20
malo sam zabrijao s temom al kaj cu


starost i nostalgija
:) :) :)

DKW_
03-02-2003, 23:23
Evo moje proče s Tokićem:

Kupujem ja filter ulja za Alfu 146 1.8 prije oko 5 godina i prodaju mi nekakav valjda turski shit. Mladac kaže: je, je to vam je sigurno za taj auto, ja vam ga tu pred vama pojedem ak nije...

Odem ja mijenjjat taj filter ulja, kad ono - naravno ne paše... Ali u međuvremenu se filter zmazao i zauljio i nisam ga mogao vratit. Tokić Story...

alfist_zg odlog.
04-02-2003, 00:22
hehe rale, ma vjerujem...da znas da sam ja isto skoro kupio jednu tu Lanciu Beta, isto 2.0 , skoro me frend nagovorio , ali to je vec bilo u periodu kad nisam bio bas sa lovom tako da je to otpalo...a taj frend je imao isto takvu samo onu slabiju i jos dan danas place kad je je razbio i onda prodao, a inace vozi bmw i voli honde...ali kaze da se nista od svega toga nemoze mjeriti sa Betom...i svaki put kad vidi u oglasniku da se neka prodaje, ode je pogledati i malo popricati sa vlasnikom. ludo.
Ali cini mi se da ova unutrasnjost nije identicna sa onom koju sam ja gledao, ovdje mi je volan jako ruzan, a u onoj mi je bio super, bice da je frajer zamijenio.
Eh, da i rale, sorry, ali dobio sam tvoju poruku za "gong hei fat choi", ali nisam imao kuna na mobitelu da ti se zahvalim , a i ko zna dal moze vip.me do macau :))

sorry bleki sto nema veze sa otpadnutim kotacem sve ovo sto sam pisao. :)

Black Knight_
04-02-2003, 09:20
Meni je reko gabrek kad sam mu donio vilicu da ugradi da je vilica u kurcu. Al nisam mislio da je tolko u kurcu, pa mogao sam poginut. S Tokicem cu se malo ozbiljnije porazgovarat kad to rijesim.

sinisa1
04-02-2003, 11:05
e bas si klemponja kako nisi skuzio da su ti F1 naopako montirane ? najbolje ti tu calibru gurnut niz savu :)) :))

Ekolog
04-02-2003, 11:32
Ne u Savu, to nikako ne..sta treba da se dovuce ovdje kod nas u Bosnu, dosta smo se prepadali u ratu jos treba calibra da nas dotuce :))

Black Knight_
04-02-2003, 12:13
Delao sam nesto ispod haube dok je tip montirao gumu a posto je to bila zadnja desna tad nisam skuzio. Pa nije da obilazim auto i gledam ga.

bravo
04-02-2003, 16:28
ti si blek konj na entu potenciju.dobro da nisi otišao bez zadnjeg desnog kotaca.jer ××××ga.ko to joj kontrolira?
monitrano krivo i ×××××× na vidi.napuseni bik!

Black Knight_
04-02-2003, 17:06
Mislis da bi ti primjetio? Good for you. Vidis kad si takav sav pametan, zasto si ne nadjes neki posao i neku zenu i prestanes ××××t ××××× online.

bravo
04-02-2003, 21:02
konj je konj.bio i ostao.sretno!

bravo
04-02-2003, 21:33
hej crni konju!daj ti nama objasni kako sad ide truli 3x3!jel lezi,vuce,cupa? :)) :)) :)) jel spojler sad malo pod koso?kak sad gore stoje cevapi?malo se zamasti, jel? :))