PDA

Pogledaj cijelu verziju : Don`t drink and drive!



tvorko
02-02-2003, 23:43
:URL=http://www.expressen.nu/html/bildarkiv/Saburido.htm:Pogledajte do kraja:/URL: i vidite sta alkohol moze uciniti.

zubo
02-02-2003, 23:54
Strava... bez riječi sam...
Bog joj pomogao... nikada ne pijem dok vozim i općenito vrlo malo pijem, u odnosu na ljude oko mene rekao bih gotovo ništa...
Od sutra vozim još sporije...

Girrari
03-02-2003, 00:22
Bože blagi... :(

Dr. Strangelove
03-02-2003, 08:06
...daj nemojte mi takve linkove stavljat.. ubije me to skroz...

Black Knight
03-02-2003, 09:25
Freddie is back!

sepra
03-02-2003, 14:32
Idiot te ubije i trezan, tak da ne valja generalizirat. Kaj onaj mali iz Makarske kaj je sašio dvije trebice bio pijan? Ja sam na primjer primjereniji vozač pijan neg trezan. Znam da sam pijan i da moram bit miran i dobar do kuće i laganini.

alfist_zg odlog.
03-02-2003, 14:39
znaci sepra, onda je u petak od luckog do doma bilo jaaaaako laganini, ha? :smile06:

Black Knight_
03-02-2003, 14:47
Tako je sepra!!!!!

sepra
03-02-2003, 16:15
ne sjećam se :))

Dom-Dom
03-02-2003, 16:41
××××te gore stvari nisam vidio.Strava , bolje da su ju eutanazirali, bar se nebi mučila.

SAAB
03-02-2003, 18:42
Black Knight seljacino ×××××, ako nemas nista pametno napisati, SUTI !!! :smile09:

prc
03-02-2003, 19:02
Dont drink and drive .....
Take grass and fly

rale unlog
03-02-2003, 23:31
ma ja sam ×××××× isao gledat i od sinoc mi se vuce neki osjecaj u zelucu...


bolje da nisam ni gledao

CLIO SPORT
03-02-2003, 23:38
rale......odi na www.rotten.com......bude ti se popravio zeludac!!!!! :)) :)) :)) :))

Black Knight_
04-02-2003, 09:29
SAAB, a ko ce mi to reci dal je nesto pametno ili ne? Ti mozda? Budalo.

Koji bi ja sad ××××× trebo nakon ove slike? Zgrozit se? Pa za sve sto covjek radi u zivotu se da naci takva slika nesretnog slucaja i unistenih zivota. Ocemo pod stakleno zvono? Kaj bi ja sad tu trebo izrazavat svoju sucut? Mrzim debile koji pokusavaju na silu ispast fini.

SAAB
04-02-2003, 11:48
Vidio bih te sto bi pametovao da se to dogodi nekome od tvoji bliznjih. Pricati znas, ali si uprkos tome cista sirovina! :(

Sram te bilo Bleki
04-02-2003, 12:14
Zbilja ti je komentar, blago rečeno, neukusan. Ne radi se o filmu, nego o stvarnoj tragediji, a tome se NE RUGA!!!

gogi-zg
04-02-2003, 12:38
BK vece sirovine na ovom forumu jos nisam vidio a ni cuo, bolje ti je da sutis , pa ce mozda jos i neko pomislit da imas nesto u toj glavi. :smile10: :smile10: :smile10:

Black Knight_
04-02-2003, 12:41
Ma znate kaj, crni humor je crni humor, a dok ne poznajem te ljude, a ni vi salit cu se na taj nacin jer mi uzasno ×××××vo, malogradjanski i sta sve ne zvuce svi ti komentari tipa 'Isuse, strasno... eto vidite sta se dogodi... alkohol je zlo... o moj boze, ovo me zauvijek promijenilo... nikad vise pijan za volan itd'

Mene to nije zauvijek promijenilo, niti je uopce utjecalo na mene na bilo koji nacin. Ja imam svoje misljenje o voznji pod utjecajem. I nikad ne mijenjam misljenja zbog nekakvih pricica jer to znaci da to misljenje zapravo nije imalo nikakvih temelja u pocetku kad se tako lako mijenja. A kad neko pocne prodavat te pricice i ocekivat nekakve reakcije obicno reagiram crnim humorom ne bi li tu osobu otjero sto dalje od sebe tako da nikad ne bi moro cut takvu glupost opet.

I idete mi vi svi na ×××××, ako reagirate na ovakve price kupite si moju sudbinu i moju tajnu pa uzivajte.

gogi-zg
04-02-2003, 12:41
toliko si sirov - da te bacim na vatru, ona bi se ugasila :)) :)) :))

CLIO SPORT
04-02-2003, 12:57
moram priznat da se djelomicno slazem s blackijem!!!! u biti...ovo sto blacky tvrdi je cista praksa....u teoriji nije u pravu ali......neka se javi netko kome je taj gore navedeni link promijenio zivot.....barem 0.000000001%!?
ako sam dobro shvatio,blackyev komentar se ne odnosi samo na na alkohol vec i na brzu voznju na primjer!! (a sto se tice alkohola, ja bi u zatvor strpao one sa iznad 0.2 promila u voznji!vise puta sam slusao price tipa....proletio sam kroz par crvenih semafora,ma bio sam mrtav pijan....) :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

gogi-zg
04-02-2003, 13:11
gle clio sport- jedno je kupiti novi auto i onda se ganjat (naravno trijezan) kad si siguran da te auto nece iznevjerit, a nesto sasvim drugo kupit isluzen stari auto sa 200 konja za koji ocito nema novaca za odrzavanje (kupnja 1 gume i neorginalni dijelovi) takvog covjeka ja prezirem, jer mu je vazniji prestiz od tudje i vlastite sigurnosti.

Sram te bilo Bleki
04-02-2003, 13:12
Ma i ja obožavam crni humor, ali se nikada ne rugam stvarnim invalidima. Jedno je zajebavati se "teoretski", a drugo uprijeti prstom i reći: "Ha, ha vidi Freddiea...".

Black Knight_
04-02-2003, 13:31
Mozda ste me krivo shvatili. Ja sam vozio pijan, mrtav pijan, i nikad nisam proso kroz crveno niti vozio prebrzo. Znam da sam pijan i vozim normalno. I nikad problema.

Postoje dvije vrste ljudi. Jedni skroz izgube kontrolu na opijatima. Rade nerede, izazivaju sore, deru se, rade scene i ne mogu se uopce kontrolirat. Takvi ljudi kad sjednu pijani u auto misle da su schumacheri a zapravo su im vozacke sposobnosti uzasno umanjene zapravo na nuli od alkohola. To se zove vozit prebrzo prepijan. Druga vrsta ljudi koja je u manjini zna da su pijani i normalno voze.

A druga podjela je, vecina ljudi se mora koncentrirat da bi i trijezni vozili auto. Takvi ljudi na alkoholu kako su izgubili svu koncentraciju uopce nisu sposobni vozit jer ne znaju vozit 'mehanicki', nemaju to u sebi.

E sad lijepo uzmes idiota koji se trijezan muci da vozi a pijan misli da je shumacher pa napravi takvo ××××××. I sad bi ja radi schumacher wannabea trebo promijenit svoje stavove o svemu?

Ja fakat nisam imao nikakvih ni 'close call' situacija a vozio sam fakat na svemu, i ljudi koji su se vozili sa mnom i trijezni su rekli da sam super vozio.

Stvar je u nedostatku samokontrole i uopce snage volje da vozis u takvom stanju. A stvar je i inace koliko si dobar vozac. Pod ovim ne mislim kolko brzo mozes proci ne znam koji zavoj nego mislim koliko dobro vozis kad se ne koncentriras tj. koliko ti je dobra mehanicka voznja.
Ja recimo ne mogu skrenut ili prestrojit se a da nisam siguran jel cu nekog pogodit. Jednostavno ne mogu. Ne mogu ni ic u rikverc da ne gledam. Jednostavno je tu neki sklop u glavi koji mi ne dopusta da idem u nekom smjeru u kojem nisam siguran sta cu. I cak kad se vozim kao suvozac uvijek gledam sve mrtve kuteve i okrecem se ko idiot. I nemalo puta sam morao upozoravat vozaca koji me vozi da ne napravi ×××××× pa i pijan

Girrari
04-02-2003, 16:10
Boli me dupe za komentar od Črnog. Svatko na svoj način doživljava stvari. Meni je vidjeti te slike bilo dost' grdo jer idu po redu i ne znaš kaj da očekuješ (mislim, očekuješ nešto loše, ali ne ovako) kad onda šok.
Moj prvi komentar bio je 100% iskren i pod dojmom, a u takvim trenucima nije mi ni do kakvog humora. No ljudi su različiti.
S druge strane, da je to utjecalo na mene, nije.

mytbyte
04-02-2003, 17:47
Meni nije bilo šokantno već jako tužno...ali...ne kažem da treba piti i voziti ali najveći broj teških nesreća događa se zbog prevelike brzine kojoj može ali uglavnom ne mora biti uzrok alkohol već precjenjivanje svojih sposobnosti i sposobnosti vozila, često u službi produciranje svoje osobe...najžalosnije je to što se taj slučaj iz Venecuele može primijeniti i kod nas, ali ne zbog pijanih vozača već zbog loših, nepreglednih i opasnih cesta i automobila koji tako lako planu...kakva mora biti konstrukcija ili starost tog vozila kad je tako planulo... :smile11:

rale unlog
04-02-2003, 18:37
to se dogodilo u USA,austin TX

ni kao pjesaci
04-02-2003, 20:05
http://poetry.rotten.com/chopper/Picture1.jpg

zonta
04-02-2003, 21:49
koji debil ovo postavlja na forum ???????

kaj se tiče rasprave tu sam uz Blekija…………….svi ovo pogledaju, zgroze se i za pet minuta zaborave na sve.

Ja ću i dalje vozit pod alkoholom pa makar gledao ovakve slike svaki dan.

××××ga, to je ista stvar kao da ti stave sliku oboljelog od side u zadnjem stadiju bolesti i onda te pokušavaju natjerat da nikad više u životu ne ševiš………jer tko zna, danas-sutra i ti možeš na njegovom mjestu.
:smile08: :smile08: :smile11:

V6
04-02-2003, 22:09
ajde dosta ovih leševa, fredija i ostalih dreka i govna, UŽIVAJMO u nećem lepšem:

nullhttp://www8.smutserver.com/babes/lostlake/ballay/004.jpg

(-_-)
04-02-2003, 22:09
Ovo nije pješak već pilot helikoptera!!!!! :smile10:

INTCP log dead
05-02-2003, 09:43
Ljudi da se meni ovo dogodi, vjerujte mi pucao bi si u glavu.

Slažems e s blekijevm, al da vam kažem kad sam vidio ovaj link zasuzile su mi se oči.

INTCP lo dead
05-02-2003, 09:46
Ja sam samo jednom vozio pijan i onda sam vozio 30-40km/h. To je bilo pred godinu i pol. :)) :)) :)) :))

SAAB
06-02-2003, 18:45
Blacki trazi psihijatrijsku pomoc dok se jos da sto uciniti! ;)

apokalipsa
06-02-2003, 18:53
http://www.fenomen.cz/gfx/smrt.jpg

dick-head
06-02-2003, 19:01
http://www.usradiator.com/images/smrad.gif