PDA

Pogledaj cijelu verziju : Benzinac i Dizelaš



594krešo ah
02-02-2003, 21:02
Kupio sam benzinca i mnogi mi kažu trebao si dizelaša. Zašto su dizelaši popularniji, ili možda i nisu.

cuore sportivo
02-02-2003, 21:08
to samo ovisi o tvome đepu,ako te zaboli ona stvar za benzu kupi benzinca,ako tankas po 50 kn bolje ti je dizela

S16 odlog.
02-02-2003, 21:21
Stari moj, dizelaši su ti danas stvar prestiža! Samo se osvrni: VW passat TDI 4-motion vozi uspješni biznismen kojemu cijena benzina uopće nije važna. Ali glavno da je dizel... Ili optički potpuno sređen Golf sa 17" felgama, sa ponosnom oznakom TDI! Ili novi Polo SDI, TDI... samo ih brojiš i gledaš u čudu. Pa šta je svim ovim ljudima? Čak i mladi sve više biraju dizele! Zašto? Zato šta mogu reć da imaju TURBO? Ili imaju konzervativne starce koji ne priznaju ništa drugo od dizela? ... Ne znan
Pitate se i zašto san navea u primjerima samo VW-ove modele? Pa kako san vlasnik istog, užasno me nervira to masovno padanje na tu marku. Da samo znate kako je teško prodat golfa BENZINCA! U top stanju je, a ne mogu ga prodat. A bila bi sasvim druga priča da ispod poklopca motora bruji dizel. I da je bijele boje! ... Ponude bi padale sa neba! A ovako je on samo jedan VW benzinac u moru VW dizela, koji po meni imaju najveći udio u čitavoj dizel-populaciji. Istina da manje troše, ali ja njih ne volin i ne pašu mom stilu vožnje (kad san jednog vozija, u svakoj brzini bi mu dolazija do blokade. Nema tu gušta!)

Završna misao: ×××ך dizele ;)

leseid
02-02-2003, 22:03
glup ko ×××××. Benzin je benzin. Prednosti diesel motora nisu samo u potrošnji goriva idiote. Prvo se raspitaj pa onda raspiši. :smile09: :smile09: :smile09:

Puntolino_
02-02-2003, 22:15
Ma sve su to gluposti, onome ko se puno ne vozi, ne isplati se dizel.
Pošto su danjašnji dizeli svi poredu HI-tec jednostavno svaki popravak dovodi u pitanje egzistenciju jednog računa u banci tako da seniti po pitanju održavanja ne isplati kupiti dizla.
Imam živi primjer: audi A6 2.5tdi, otišla turbina nakon 150 000km, popravak je oko 1000E, bilo da je VW ili audi ili škoda turbina košta isto, pa sad ti računaj kolko si svječica ili benge mogo kupiti za soma eura.
Ili pumpedize! Sve me trnci prođu kad se sjetim tog kvara!

samo tega ne!
02-02-2003, 22:44
turbo na audiu po enti puta.jaaaaaao! :(

Puntolino_
02-02-2003, 22:51
E hebi ga, to mi je u zadnje vrijeme naočitiji i najsvježiji primjer VW-ove "poslovične" kvalitete!

T-IE
02-02-2003, 23:18
Puntolino bilo bi bolje da se manje baviš VW-om. Drž' se Fiata pa neka te trnci prolaze kad na njemu nešto krepa.

Speedster
03-02-2003, 00:42
Dizelasi su trenutno popularniji.Tocka.Zasto?Zato sto se mozes voziti jednako brzo a trositi duplo manje jeftinijega goriva,a polako postaju i prestiz.

594 krešo
03-02-2003, 07:47
istina je dizelaši su danas i stvar prestiža. drže bolju cijenu kao rabljeni, troše manje i dizel gorivo je jeftinije. saxo 1,4 75ks, star 5 godina prodao sam za 4200 e. gdje je ušteda ako je dizel skuplji, održavanje isto tako, bučniji motor, sporo ubrzava...

Sarajevo
03-02-2003, 11:49
Udje Mujo u kafanu i naruchi jednu rakijicu a konobarica mu zabunom natochi dizel-gorivo.....Mujo popi i posta rentabilan u Pichku materinu :)) :)) :)) :)) :)) :)) ;)