PDA

Pogledaj cijelu verziju : LOVE SMS

8770
02-02-2003, 17:53
1. Zasto je zivot gorak?? Zasto su ljudi zli?? Zasto postoji on?? Zasto si otisla ti??
2. Ako vjetar zasvira simfoniju i okrene stranice tvojih nota ti se sjeti mene jer sam bio slucajni prolaznik tvoga ZIVOTA!
3. Poruka ova nek te razveseli, salje ti je neko ko te jako zeli, odavno si zelja srca moga, poljubac ti saljem preko mobilnoga...
4. Evo samo da ti se javim u bolnici sam nemoj brinuti, pronasli su mi kamenac u bubregu, bakterije u zelucu i TEBE u srcu!
5. Ako nikad nebudemo zajedno ja cu imati sina, lijepog i milog a ti imaj kcer ljepu kao ti pa nek se oni vole kad nismo znali mi!!!
6. AKO SE PROBUDIS U OVE SITNE SATE, VIDJET CES DA NETKO MISLI NA TE, A AKO TE NE PROBUDI ZVUK PORUKE OVE, SPAVAJ ANDJELE NAJLJEPSE TI ZELIM SNOVE! VOLIM TE!
7. Cokolada. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od ljesnjaka. Ne. Secer. Nema sanse. ×××× ga i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.
8. V=ece je proslo, O=pet ce doci, L=ijep je zivot, I=to ce proci, M=islim da te volim, T=o nije sve, E=vo jos jednom VOLIM TE!
9. Bori se za srecu, za ono sto zelis, ono sto ti mnogo znaci nemoj da djelis! Ne brini se za druge, jer drugi ce se snaci, ali osobu poput tebe tesko je naci!!!
10. Ne trazim te zivot cio, trazim samo jedan dio, jedan minut tvog zivota jedan pogled tvoga oka, za jedan otkucaj srca te molim, shvati vec jednom da te VOLIM!!!
11. Ljubavi zivota mog, volim te vise nego Bog, mislim na tebe danju nocu, uz tebe ne poznam samocu, tebi pripada srce moje... Hoces li mi dati svoje?!?!
12. ...Kada pada kisa kazu da duse mrtvih dolaze da vide one koje vole... Kada mene vise ne bude, tamo gdje si ti... kisa nikad nece prestati...!!!
13. Sunce gubi zrake kad zadje za oblake, kao i srce moje kad ne vidi oci tvoje! Reci cu sjajnoj zvijezdi sto na nebu sja, nek te poljubi bezbroj puta kad nemogu ja!
14. NE VJERUJ SVI LAZU, NE BACAJ SE U LJUBAV JER CES SE KAJATI, ZIVI BRZO, UMRI MLAD, BOLI TE ××××× GDJE I KAD. PUSI TRAVU, KUPAJ SE U PIVI, IMAJ NA UMU JEDNOM SE ZIVI!!!
15. Ako mi ne odgovoris u roku od 25 sekundi od cega je vec proslo 15 i ako ne stigne za 10 od cega je vec proslo 8 dugujes mi 100 poljubaca.VRIJEME ISTEKLO!!!
16. * * * * * * * * *
* * * * * * * *
* * * * * * * * *
* * * * * * * *
* * * * * * * * *
Prijatelji su kao zvijezde, ponekad ih i nevidis ali, su uvijek tu!
17. Svitanja bez tebe puna su praznine kad oblaci pisu tvoje ime, a u kasnu noc kad grad utone u san, ja cu samo zbog tebe cekati novi dan!
18. 58% mi se svidas, 63% si mi slatka, 75% sve bih skinuo s tebe, 80% mi se svida kako razmisljas, 99% te volim............. 100% znas da se zajebavam!
19. Doci cu ti nocas u san, na obraz cu ti staviti dlan, njezno cu te milovati po licu, necu pustit suzu izdajicu, poljubit cu te u snene oci, pa tiho nestati u noci...
20. Volim te, zasto da krijem, da se opijam, da suze lijem. Volim te, zelim ti to reci, zasto da patim zbog te dvije rijeci???
21. Bio bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmijeh kada se smijes, ucinio bih sve da sam uz tebe!!!!
22. MOZDA CE DOCI VRIJEME KAD CES ME SHVATITI I TVOJE CE SRCE TADA KAO I MOJE PATITI, JER VOLJET CES NEKOG LUDO VISE NEGO SEBE A, ON CE ZUZVRAT BJEZATI OD TEBE...
23. ZNAS LI STA MI SE NAJVISE SVIDJA NA TEBI? MOJE RUKE!!!
24. Ljudi kazu da je lijepo zivjeti u raju, a ja kazem da je ljepse u tvom zagrljaju, mozda sam gresnik pa necu stic da raja - zato me ne pustaj iz svog zagrljaja!!!!!!
25. Sta ce mi ruke sto ne grle, usne sto ne ljube, oci koje vide tebe pored drugog. Srce bez ljubavi ,dusa bez spokoja sta ce meni zivot kada nisam tvoj............
26. More mi je prislo ,pricalo mi je o sebi, o svojoj velicini, o onome sto u njemu zivi. Pricala sam moru o TEBI... i ono se osjetilo malim...
27. Noc je pala ugasio se dan nema te kraj mene al svrati mi u san! Ruke te moje traze srce te moje zove nedostajes mi i noci ove.
28. Volim tvoje oci, volim tvoj glas, volim one noci sto spojise nas, volim kad ljubis i kad si kraj mene, volim sve trenutke s tobom provedene, da li i ti VOLIS MENE!?!?!?
29. Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!
30. Ako vjetar zasvira simfoniju i okrene stranice tvojih nota ti se sjeti mene jer sam bio slucajni prolaznik tvoga ZIVOTA!
31. Nisam te nikad cuvao, mazio, pazio, tvoju sam ljubav gazio, svemu smisljao broj... Sta ce od mene postati mali andjele moj...?!
32. Ja mislim na tebe na Tvoje uzdahe, a od ljubavi strahujem da li to naslucujes i molim za tebe za Tvoje osmijehe dok ceznem i strepim ja mislim samo na Tebe!
33. Znas sta? ................ znas?..................... ne?....................... VOLIM TE.................. JAKO......................
34. Tko ce koga, ja tebe ili ti mene.............................................. .................... mislim pozvati na kavu
35. Jel grijeh sto te zelim svaki tren, i sto mi je pogled zaljubljen. Ako je grijeh to, Bog nek oprosti srcu koje je cijelog zivota cekalo nekoga kao sto si ti.
36. Nemoj da me gledas dok te gledam jer oni koji nas gledaju gledajuci nas posumnjat ce da se volimo!!!
37. Svatko ima zvijezdu da za njega sjaji, svatko ima tajnu koju nekom taji, svatko ima misli koje ga prate, a ja imam srce koje cuvam samo za te!
38. Nocas se nebo na oluju sprema, toliko ti toga zelim reci, a tebe nema.
Opet ce padati one jesenje kise, kako da ti kazem da od prijateljstva ZELIM VISE!!!
39. Tesko je bez ljubavi a ponekad i s njom, moje srce jako pati sreco za tobom! Tebe sam povrijedio i ljubav izgubio, a tako sam te ludo VOLIO i ljubio!
40. Sedam slova, rjeci dvije, a sve skupa VOLIM TE!

8770
02-02-2003, 17:55
41. Kad andeli za vragovima krecu, gube svu svoju srecu... ali ici cu za tobom, izgubiti sreci trag... tko zna mozda jednom zavole se andeo i vrag!
42. Ako su poljupci voda onda ti saljem more, ako su zagrljaji lisce onda ti saljem sumu, ako ljubav traje zauvijek onda ti saljem vjecnost!
43. Sunce gubi zrake kad zade za oblake kao i srce moje kad ne vidi oci tvoje, reci cu sjajnoj zvijezdi sto na nebu sja da te poljubi bezbroj puta kad ne mogu ja!!!
44. Poljubac je odlican nacin da se pronade zajednicki jezik!
45. Pisem pjesmu, posvecujem je tebi, slusam pritom dubok glas u sebi, srce govori rijeci samo od sebe: JA NIKOG NE VOLIM VISE OD TEBE!!!
46. Da sam barem znala koliko ljubav boli, nikad srcu dopustila nebi da tako iskreno voli! Da sam znala koliko cu suza liti, nebi nikad dala usne ljubiti!
47. Nisam pjesnik i ne pisem pjesme jer ono sto osjecam ne stane u pjesmu, ali jedno znam; ponekad rijeci govore vise od djela!
48. Danas necu plakati suze nisu lijek al pamti ove rijeci VOLJECU TE ZAUVIJEK. Danas lazem sebe dobro mi je bez tebe al srce tajnu krije, NIKAD GORE BILO NIJE.
49. Policija traga za osobom koja je zgodna, sarmantna, seksi i nevjerojatno dobra u krevetu. Ti si dakle posve na sigurnom, ali gdje k vragu da se JA sakrijem?!
50. Ugledavsi ti oci k'o dva grumena zlata,upoznao sam moci sile koja me hvata..Srce ti darovao k'o bez glave izgubljen i tada sam shvatio,u tebe sam
ZALJUBLJEN..
51. Spavam jer sanjam te
Budim se jer trebam te
Gorim jer zelim te
Tugujem jer boli me
Zivim jer volim te
Umirem jer nemam te
52. Dobre djevojke su dobre, one lose su jos bolje...
53. Nemoj mislit da bi ja s tobom samo u krevet....……………………………....i kuhinjski stol bi dobro posluzio!!!
54. Dodji da ti nesto sapnem na usta, mozda pronadjemo zajednicki JEZIK!!!
55. Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve...
56. Kazu da je poljubac najljepsi susret na svijetu, hajde da se nadjemo!
57. slovo x je najljepse slovo na svijetu, slovo x je kao ptica u letu, slovo x je urezano u srce moje jer na slovo x pocinje ime tvoje!
58. volim te i ti volis mene, oci ti sjaje, a srce vene, kazem ti ne volim te, a lazem ti jer srce istinu zna, reci mi molim te sta ona ima, a nemam ja?!
59. Jedan jastuk imam i ono je za dvoje
Jedno srce imam i ono je tvoje.
Jedan zivot imam al" nista ne vrijedi, ako sve sto imam ne poklonim TEBI....
60. Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.
61. Daj mi svoje usne da na njima gorim, daj mi svoje srce vidis da te volim, daj mi svoju ljubav, neka bude moja, daj mi svoju ljubav, sudbina sam tvoja......
62. Zivot je seks, seks je sreca ,kad nema seksa tuga je veca. Ako hoces seks ako hoces srecu ti pitaj mene necu reci necu.
63. Prema clanku 24,odluka 3,stavak 1,tocka 5,zakona o sex-u osudjujem te na dozivotni zatvor u mom krevetu.Protiv ove odluke ne moze se uloziti zalba!
64. Hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu.... Cuvaj ljubav da nam ne uvene, cuvaj srecu za mene i tebe!!!!
65. Pocetak svake ljubavi pocinje s milo srce moje a zavrsava sa Sunce li ti tvoje.
66. LJUBAV je tezak posao,ali za tebe sam spremna raditi i prekovremeno!
67. Nije ti stalo, nije stalo znam, ja ti vise duso ne trebam! Nije ti stalo, nije do mene, ja te gubim!
68. Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...
69. Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!
70. Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!
71. Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??
72. Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!
73. Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!
74. Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!
7

8770
02-02-2003, 17:57
75. Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.
76. Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!
77. Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...
78. Ako postoji sjaj onda je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!
79. Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.
80. Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.
81. Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...
82. Ako te zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo nekad najljepsi par...
83. Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.
84. Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.
85. Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.
86. Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.
87. Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...
88. Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!
89. Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!
90. Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!
91. Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj dijeliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.
92. Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!
93. Covjek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan. I zato priusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj tko te voli. DOBRO JUTRO!
94. Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!
95. Cvjeta ruza usred zita, ljubim onu koja cita, ljubi i ti onog tko salje, pa nek ruza cvjeta i dalje!!!
96. Da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti?
97. Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!
98. Svitanja bez tebe puna su praznine kad oblaci pišu tvoje ime, a kad grad utone u san ja samo zbog tebe čekat ću novi dan.
99. TVOJEG ANĐELA ČUVARA MOLIM DA ME PUSTI DA TE VOLIM,DA TI PRUZIM SVOJU SREĆU, OSTAVIT TE NIKAD NEĆU.
100. Voljeti je lijepo, voljeti je lako al voljeti ko ja to nemože svatko. Koliko te volim to se teško piše jer svaki trenutak volim

8770
02-02-2003, 17:57
101. NIJE ZA LJUBAV NITI ZA LJEPOTU VEĆ DA ME SE SJETIŠ NEKAD U ŽIVOTU. DA ME SE SJETIŠ TO TE NE ZADUŽUJEM, TI ME ZABORAVI AKO MISLIŠ DA TO ZASLUŽUJEM.
102. Kad se noć spusti i prekrije prozor tvoj po nebeskoj površini poljubac ti šaljam svoj,nek poljubac stigne gdje ne mogu ja i tiho ti šapne VOLIM TE JA.
103. Moje srce kao vatra gori, diše za prijatelje i ludo ih voli, sada znam zašto Bog prijatelja stvori, jer oni su nada dok sudbina boli!!!!!
104. Kad tebe se sjetim, u mom srcu ljubav se javi, dok u mislima si mojim u oku se suza pojavi! Dok moje srce trenutno boli, tek tada shvatim koliko te volim!!!
105. Klizila je niz obraz i na usni stala,bila je tako vrela i tako mala, u njoj se tuga sastala, u njoj su usnule boli,ta suza je znala da te moje srce voli!! (ali uzalud)
106. Smijem se kad bi plakat htjela osmjehom što dušu skriva jer tako se pred ovim svijetom mora koji u tuđim suzama uživa!!!
107. Blizu si,osjećam miris tvog tijela čujem tvoje disanje i slušam što govoriš.Svaki tvoj pokret i u meni se uzburka krv.Gledaš me,svojim tužnim plavim očima,a ja se pitam značim li ti išta???
108. Kad se sjetiš svih, sjeti se mene .Nemoj me baciti među gole stjene, jer one su hladne i ne znaju za sreću, nemoj da me zaboraviš jer ja tebe nikad neću!!!!
109. Moje su oči plakale te noći. Ja još ni sada neznam tko je sa mnom bio. Samo znam da nije onaj tko je smio!
110. Kada je lutala zvali su je lutalica. Kada je pila zvali su je pijanica. Kada je ljubila zvali su je kurvom. A kada je umrla rekli su znala je da zivi!!!
111. Neka te nebo obasja kada se tamo pojavi oko tebe i nek ti andjeli ne dopuste da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzijes zivot u svijetu ljubavi...
112. Dotakni mi rukom lijevu stranu grudi, tamo gdje je srce pokraj njega budi, tamo gdje je srce osjetis nesto, to je moja ljubav, tamo ti je mjesto!!!
113. Hajde da se mjenjamo! Ja tebi svoje srce, a ti meni poljubce! Ja tebi svoje oci, a ti meni lude noci! Ja tebi dusu soju a ti meni ljubav svoju!
114. Volim te kao skitnica daljine, volim te kao sanjar snove, volim te kao zora sunce, volim te kao jesen kise... Reci mi, molim te, dali te je netko volio vise?
115. Savrsen sex sa djevicom traje 7h i 1min: 4h je nagovaras, 1min ××××s, a 3h se ispricavas, a sa iskusnom zenom 5,5h: 30min predigre, 2h sexa i 3h dolazis k sebi!!!
116. Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve sto ljudima treba, ljubav je potok sto tece iz raja, a poljubac je putic sto dva srca spaja...
117. Volim tebe i tebe hocu, o tebi sanjam i danju i nocu, kao da si stigla iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.
118. Prestat cu da te volim, prestat cu da te gledam, prestat cu da ti se divim, kad prestanem da zivim.
119. Bok moje medeno! Znaj da te volim ××××no, ti si moja cokolada zbog koje je nastala ova balada! I da ti nije palo na pamet ovo izbrisat jer ti necu vise pisat.
120. Ne zali za onim sto je proslo, ne cezni za onim sto ne moze biti, ne boj se onog sto treba doci, ako je tuzno-jednom ce proci.
121. Kad se noc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac ti saljem svoj. Nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja. Tiho ti sapne: Mislim na tebe ja!
122. Taj odsjaj... taj osmijeh... ta inteligencija... to lijepo lice, a nadasve te prelijepe oci...Ali dosta o meni, kako si mi ti?
123. Ne bojim se zara koji tinja, ne bojim se rijeci koja boli, ali se bojim srca koje ne voli... VOLIM TE-zelim ti reci, zasto da patim zbog te dvije rijeci
124. Ljubiti moze biti lijepo, a moze i boljeti, ali jedno je sigurno-nekog moras voljeti.
125. Kad nas tisuce kilometara razdvoje i kad najmanje mislis na mene, moje oci gledaju u daljinu i traze samo tebe.
126. Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu.
127. Od svih rijeci sto rekao si mi u zivotu, o istini i slobodnom bicu, da pjevao si meni... prvi put ne bojim se ljubavi...
128. Tezi visokome jer u dusi ti leze skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi prethode svakom c

8770
02-02-2003, 18:00
128. Tezi visokome jer u dusi ti leze skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi prethode svakom cilju.
129. Ljubav je samo san koji traje dok se ne probudis.
130. Neuspijeh nije ako nesto ucinite pogresno, vec ako ni ne pokusate.
131. Kad sam bio mali, mama mi je rekla da andeli zive u raju. Sad znam da to nije istina. Jer, ako zive u raju zasto si ti tu.
132. Dvije ljubavi kad se sloze, nitko nista tu ne moze, a mi smo dusa jedna i tijela dva!
133. Onog dana kad prestanete gorijeti od ljubavi mnogi ce umrijeti od studeni!
134. Sinoc sam dobio poruku od neba. Bogovi su se zalili da im je pobjegao najljepsi andeo. Ne brini se, nisam te odao!!!
135. Spavaj kao da ne postoji sutra, kao da nema jutra, spavaj i snivaj slatke snove i snivaj me noci ove!!!

8770
03-02-2003, 16:29
136. Ako spavas, probudi se. Ako si budna javi se. Ako se ne javis ×××× se. Ako bas to radis, misli na mene!!!
137. Zelis li vidjeti moje snove? ...Pogledaj u ogledalo i vidjet ces ih...
138. Pisem pjesmu, posvecujem je tebi, slusam pritom dubok glas u sebi, srce govori rijeci samo od sebe: JA NIKOG NE VOLIM VISE OD TEBE!!!
139. Za prijatelje si treba uzeti vremena, za prijateljice KONDOM!
140. Ti si mala slatka ko med, reci cu ti nesto, nije mi bed! Ne glumi nevino dijete sto jede cokoladu vec skokni do mene na............ jednu JEBADU!!!!!!!!
141. Korak naprijed, korak natrag, to je ljubav s tobom. Malo crno, malo bijelo, slatko ali otrovno. Zrno srece, zrno bola cas na nebu cas na dnu...
142. Kazi mi sad, mili moj, zasto je tuzan pogled tvoj, za kim tvoje srce pati hoces li mi svoju ljubav dati. Dok u noci oganj gori, sjeti se dragi, neko te VOLI.
143. Kao more sto se njise, kao kapi kise, kao vjetar sto lagano puse, kao zaljubljene duse, kao sto srce voli i za ljubav moli, kao sto sunce sja, tako te volim ja
144. U posljednje vrijeme vec smetam zivotu,ali da me nema jedna glupost manjkala bi svijetu!

bljuvotine
22-08-2008, 18:27
kakve idiotske poruke. pa nije valjda da to nekom šaljete? :o

Member
23-08-2008, 11:22
Cao. E svka čast onome koji je to poslao. Poruke su ti super... Napokon neka normalna osoba na forumu... Pusa :smile13:

supač
24-08-2008, 12:11
joj ja sam već neke prepisala
:)

Member
24-08-2008, 12:18
Nemoraš prepisivati samo kopiraj...

supač
24-08-2008, 12:55
kak da kopiram u mob? :))

Member
24-08-2008, 20:59