PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oprez, Amerikanci padaju s neba



Koko
01-02-2003, 17:25
Nije neka auto tema no ne pada svaki dan space shutle, pa da se i toga dotaknemo. Još jedan dokaz o ranjivosti tehnologije. Kada se tako nešto događa najskupljim i najkontroliranijim stvarima na svijtu kako neće automobilima.

A posljedice, već vidim CNN i ludog Busha kako za sve optužuje Marsovce i prijeti im ratom ako ne dozvole inspekcije naoružanja "US"-ovim inspektorima. :))

General Kong * * *
01-02-2003, 17:54
Da stvar bude jos vise u Nostradamus tonu,taj let je bio takodjer prvi let izraelskog astronauta...

E moj Mojsije..

CLIO SPORT
01-02-2003, 18:02
koji su to idioti ti ameri.......ta kanta,taj shatl je star 22 godine!!!!!!!!!!! ja ne ulazim u bus,tramvaj koji je stariji od 10-15g!!!!

VRATITE NAM SADAMA, VRATITE NAM SADAMA!!!!!!!!! (MA I BIN LADEN BI IH DOBRO NAUCIO PAMETI!!!!)

p.s. na CNNu kaze zena...there are some indications that this was a terrorist act!?
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Mazdohist
01-02-2003, 18:04
Bush bi, kad se ta nesreća več desila, volio da su teroristi. Rat bi počeo več sutra, ali na 70 km visine teško su izvedive ikakve ter. operacije.

CLIO SPORT
01-02-2003, 18:07
naravno....ali je zena jos rekla da su mozda podmetnuli ili tempirali nesto prije polijetanja!?

ma strasno....a naj legenda je nelson mandela.....kako je popljuvao busha jucer ili prekjucer!!! strasno

_Stevo
01-02-2003, 19:20
Bush je takva kretenčina da se to neda opisat riječima. A najgore je to kaj on ide u taj rat samo zato da ljudi i na idućim izborima glasaju za njega, makar pola amera nezna niti ko im je predsjednik. To je generalno glup narod. I sad će oni lijepo napast Irak i onda napravit ništa al će si pokupit naftu. A za 50 godina kad će "kao" nestat nafte, ameri će počet bušit Aljasku i da vidiš nafte.

×××× ih bog glupe. Teroristički čin na 70 km visine. Kaj su ih mali zeleni napali. Alien in live...××××××....
Clio Sport imaš pravo, 22 godine star shuttle. Pa zna se kakav napor prolazi letjelica pri prolasku kroz atmosferu...

T-IE
01-02-2003, 19:54
Busha se sjetim svakog 1. i 15. kad benza ide gore. :smile09: :smile09: :smile09: .

Mazdohist
01-02-2003, 20:08
Ajde, kad smo več ošli na politiku....
Pa Amerika je nakon svakog rata u kojem je sudjelovala jačala i jačala i jačala ....i postala ovakva sila kakva je danas.
Nakon letećih talibana tamo je fakat gadna recesija. Moraju se podići i vratiti na prijašnje stanje.
Njima taj rat treba!
To Bush zna i zato sada fuka Europu da ga podrže, a Europa kakva je, malo po malo staje uz Busha. Kao, Ameri su uvijek pomagali nama u ratovima, pa bi bio red da i mi njima...bla, bla....

cezy_
01-02-2003, 21:34
Ma pustimo mi DABL_JUA,pa on je samo marijoneta,zna se ko vlada,ovi kaj imaju tvornice oruzja.Zato treba sto vise ratova izmislit,da poprazne lagere i poberu lovu,a rulja nek gine.

A izraelac je moro bit vnutra,tak da se automacki iz politizira.

Osama bin Laden
01-02-2003, 22:23
Hvala velikom Alahu!!!
Jedan židov i pet amerikanaca manje... :)) :)) :))

LaNciA
02-02-2003, 10:35
I Izrael ima nuklearno i atomsko oruzje pa niko nista a ovima sadamu i koreji nema sta nerade.
zasto niko nista protiv Izraela neradi ubijaju tamo palestinsku djecu ruse im kuce bez veze kao fol to su kuce terorista,ma mater im ××××× zidovsku nije sve ijedan terorist a kamoli dijete. :( Jeste vidjeli prije jednu godinu dana kada su ubili dijete u ocevom narucju direktno ciljano direktno kazem vam ja majku im ×××××.
Treba njima jos jedan Hitler a bilo bi bolje da ih je jos stamanio u Auschwitzu. :))

INTCP log dead
02-02-2003, 11:29
Ja sam za Busha nek ih sve satre. Uživat ću gledat. :))

alfist_zg odlog.
02-02-2003, 11:43
ja sam za Castra.

Viva Fidel!
Viva Revolucion!
:smile08:

206-os
02-02-2003, 12:29
Ma sve je to igra nekih vrlo mocnih ljudi kojima su Bush i kompanija samo marionete. Pa sva zla na svijetu dolaze iz amerike..Bin Laden, Sadam, Milosevic, sve su to njihovi ljudi koji samo sluze da bi Amerika bila kao neki svijetski policajac..ma pun mi ih je ×××××..gade mi se!
Bit ce zanimljivo kad kinezi zamrace pa jebu mater svima..ima ih preko milijardu..

Ma sta se uopce zamaramo takvim sranjima..nemozemo nist kao narod ucinit, pa sta onda moze ucinit skupina pojedinaca koji kontaju sta se dogoadja? Odgovor je-sam se zivcirat i nist vise!

Eto trebalo mi malo da se ispraznim..

prc
02-02-2003, 14:59
ma treba lijepo od iraka, izraela pa sve do kine zalit nuklearkama tako da tisuću godina travčica ne naraste.
A onda lijepo pomalo tamo uzgajati klonove koji če u osvajanje svemira pa ako i najebu ko ih ××××! Ionako su potrošna roba.
A kaj se tiče Hitlera trebali su ga još malo pustiti da uživa čovjerk. Rješio bi nas židova i bio bi mir na zemlji :smile06:

INTCP log dead
02-02-2003, 15:10
Hitler je idiot. Al ima on i dobrih strana jer da nije bilo njega ne bi danas iz njemačke izlazili visokokvalitetni proizvodi. Činjenica je ta, samo što nitko to ne želi priznati, da je Hitler stavio na red sve što je bilo pod njim. Pogotovo njemce i austrijance. A mussolini je nas stavio na red. Da nije bilo komunjara, vjerujte mi ne bi hrvatska bila u ovakvom kurcu kao što ljudi ne bi bili takve ljenčuge i neradnici koji očekuju da im pare padaju s neba. Nije kriv ni račan ni mesić ni tuđman, kriv je neradnički hrvatski narod koji ne zna šta bi sa sobom. Neda mu se ovo ne da mu se ovo. Treba da radiš ××××× ti materina. Oćeš samo paricu usta, a nećeš se oznojit.

Pa vi serite i po bushu i po kome god hoćete, činjenica je da smo mi balkan i uvijek ćemo ostati jer i svijet zna da smo mi njegovo roblje, a to i zaslužujemo. Neradnici, ljenčuge koji zaslužuju prisilan rad. Ovo nije hrvatska ovo je rusvaj ××××××. Mezopotamija je bila razvijenija od ove neše državice. Jadni mi s našim mare adriatico. Eto koliko smo pametni dajemo slovencima more, a talijanima izvore plina.

Francisco Josepho: "Šta će Hrvatima država kad ne znaju šta bi s njom". PAMETAN ČOVAC.

Thompson
02-02-2003, 15:27
××××× ti mater cigansku!!! :smile09: :smile09: :smile09:
Ti ćeš meni pljuvat Hrvatsku ×××××u smrdljivi govansti. Mrš van ak ti se ovdje ne sviđa ×××××sko digićko govno. :smile09: :smile09: :smile09:

_Stevo
02-02-2003, 15:29
Nabijem te na Thompsona. Dabogda ti se ta puška našla na ulaznom i izlaznom otvoru...Thompson kreten!!!

Thompson
02-02-2003, 15:31
Opet je forum pun Srba, zašto smo se mi uopće borili? :smile11: :smile11: :smile11:

Lepi Boba
02-02-2003, 15:41
A šta ima ustaša ovde i to svi pametni sa IQ 60. Pravi genijalci. Nema šta. :smile08: :smile08: :smile08:

INTCP log dead
02-02-2003, 15:49
Eto vidite kakvih je ljudi puna naša usrana državica. Nacionalistički, zatucani, uskogrudni, ograničeni, neobrazovani, neradnici.

I sad mi recite. Kad je europa zadnji put vidjela takvo primitivno ponašanje. Znate kada, kad su barbari spalili rim. Al mi smo još na tom stadiju razvitka.

Thomson, znači ustaša fašist. Mussolini fašist. Pod tvojom titulom trebao bi imati negativno mišljenje o komunizmu. Al svejedno si toliko neobrazovan da u sobi imaš na jednom zidu pavelića, na jednom tita, na trećem tuđmana, a na četvrtom prozor. E jesi ×××××× svaki ti čast.

Mazdohist
02-02-2003, 15:57
INTCP, u tome što si napisao najgore je to ....... što tu ima dosta istine.

_Stevo
02-02-2003, 19:57
Bravo INTCP, bravo :)) :) :)

Thompson
02-02-2003, 20:24
Oj hrvatska matiiii nemoj tugovatiiiii
Živjela Hrvatska!! :smile07: :smile07: :smile07:

Thompson
02-02-2003, 20:26
I da, jebali te i Tito i Račan i srbin Mesić i ×××××× Pusićka... :smile09: :smile09: :smile09:

Omar Sharif
02-02-2003, 20:26
Exclusive news - CNN
"Israeli spaceman Jeshmail Shapiro lost in space last evening"
:)) :)) :)) :)) :))
http://opkikkertje.nl/smilies/ruimte/ufo003.gif :smile06: :smile06: :smile06:

Bill Laden&co
02-02-2003, 20:33
http://www.voyeurweb.com/main/flagwave1.gif

kamo srece
02-02-2003, 22:40
pa da skoci kroz taj prozor ravno na tu blesavu glavu!jelte intcp?to bi mu bio najpametnije!