PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako čovjek može proći hladan pored nove E klase!?



eXT
29-01-2003, 16:35
Zapanjen sam. Ponovo su momci iz Stuttgarta dokazali ko je prvi napravio auto ( u punom smislu riječi) i ko i dalje postavlje standarde.
Svaka čast.

pih
29-01-2003, 17:28
o koja je razlika naprijed, pljunem i po××××m, žabarski fari.
tek sada vidim koliko je stari okan demodiran, naročito pozadi.
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Božana
29-01-2003, 17:43
http://www.donbenz.com/11415.gif
Još uvek najlepša kola u historiji. Kao devojčica maštala sam o merđi. Još uvek maštam i u trenucima lepote samo pomislim na merđu jer nevinost sam izgubila u ovakom lepotanu koji je imao moj dobar drugar Sava. Sava me je tucao kao rdju sa blatobrana, a ja sam jecala kao pocepano remenje. Merđo je najlepši.

Dom-Dom
29-01-2003, 17:47
To su iskrene riječi! :)) :)) :)) :)) :)) :))

SAAB
29-01-2003, 19:42
Dobri argumenti!!!! :)) :)) :))

Speedster
29-01-2003, 21:16
Slazem se nova e klasa je fakat....superiorna....a za 55 AMG kazu da ide ko 911 turbo do 200,mislim da ti sve govori,pogotovo kad se uzme u obzir da je teza oko 400 kg.Dizeli su im odlicni,malo ih zezaju benzinci sa direktnim ubrizgavananjem,ali sve u svemu trenutno najboji auto u klasia i najbrzi)

bufalo
29-01-2003, 21:29
Budimo realni --- ovih amg nema na cesti ni felga od njih koje su usput ružne i bez ukusa. Ostaju samo 200 dizel i sl.

Bela E klas san svakog švapskog taxista, ništa drugo :smile06:

Božana
29-01-2003, 23:32
Sava je umeo mnogo toga da napravi. Umeo je da me razveseli i kada sam bila nesrećna. Stvarno je umeo da me tuca. Bojala sam se da će da me smoždi kao šniclu. Bolelo je ali sam ga volela. Na nesreću i Sava je imao mana. Voleo je da me lupa kurcom. ××××× mu je bio kao cevanica i bolelo je svaki puta. Trpila sam udarce kurcom samo zbog merđe jer u njemu sam bila kneginja. http://www.nin.co.yu/images/2668mecka.jpg

Božana
29-01-2003, 23:48
samo da vas obavestim da ovo gore sam ja sa mojim drugarom Savom na Kalemegdanu u mesecu decembru pre dvadesetčetiri godine.

mrdojka
30-01-2003, 00:27
Bozana, ti bas znas da se zabavljas ...

VR6
30-01-2003, 01:30
Koliko novi E55 AMG ide bez blokade?!

SL55 AMG sa skinutom blokadom ide 325 km/h, zahvaljujuci dobroj aerodinamici, i novu E klasu su hvalili u tome, znaci da bi i ona mogla ici stvarno brzo bez blokade. Pomjeranje blokade na SL55 AMG na 300 km/h kosta 3000 KM (bivsih DM), samo se za skidanje blokade kod AMG-a valjda potpise posebni papir, da se to radi na svoju odgovornost...

General Kong * * *
30-01-2003, 08:12
..lako

Speedster
30-01-2003, 15:15
Mislim da je E 55 AMG mozda i brzi od SL 55 AMG-a...zbog toga su mu navodno i podigli snagu.E klasa je laksa,a tu su negdje po aerodinamici,pa valjda bi trebala biti brza...it 24 ks razlike ne znace mnogo.....moment je ostao isti

Božana
30-01-2003, 17:45
Danas sam upoznala Savine roditelje. Ćale mu je mesar,a keva frizerka. On je jedinac mezimče pa će da mu ćale kupi novu mečku. Mislim da reće okana. Ima Sava i babu u Nemačkoj u Štutgartu pa će ona da mu kupi kola. Ne mogu da verujem da ću da se vozim u novo merđi. Samo tenkuj i vozi, a drugarice će samo da reaguju. Ceo grad će da poludi kada vidi Savina nova kola, a ja u lepoj odeći sedim pored njega i milujem mu kosu. http://www.vecernji-list.hr/EKRAN/2002/09/27/Media/danasnjim-txt2.JPGOvo sam ja danas

dr.
30-01-2003, 21:41
za neke bolesti lijeka nema :(

Božana
01-02-2003, 18:10
Desilo mi se nešta prelepo. Sava me je tucao pravo u dupe. Kako sam samo patila ali mi je svejedno bilo magično. Na zadnjem sedištu njegova mecana osetila sam pravo čudo. Mislila sam da letim. I Sava je osećao isto. Sve je bilo kao po masti pa i moj čmar. Jedino što Sava nije voleo je bio vonj zejtina koji je kapao iz mog raspucanog čmara koji je dirao sedište njegovih novih kola. Sava je pravi vožd ! Mislim da će da me ženi.

rale unlog
01-02-2003, 18:50
autor/ica ima stila,odajem priznanje



evo zeljno ocekujem nastavak...

Bob Sapp
01-02-2003, 22:20
Kak bi bilo da pobaš moj crnu isukanu alatku. :)) :)) :))

Osama bin Laden
01-02-2003, 22:26
Ovu drolju treba kamenovat po starom šerijatskom običaju. :smile09: :smile09: :smile09:

Božana
02-02-2003, 13:55
Noćas sam se provela! Sava me je izveo među zvezde, zvezde jugoslovenske estrade. Zna Sava da volim ovaj novokomponovani disko-folk. Izveo me na najlepše mesto u novome Beogradu, u diskoteku Paradajs. Sve je bleštalo od skupoće. Vratar mi je otvorio vrata savinih kola. Koleginice iz kafića su besnele zbog toga. Sem toga jedino me je smetalo to šta Sava je celo vreme gledao moju najbolju koleginicu Milicu. Govorio je Sava da je Milica prava carica, ali da sem mene niko tako ne cvili kada ga tucaju u čmar. Bila sam ponosna šta moj Sava misli da sam najbolja. Evo i slika moga super Save, pravi je šećer.
http://www.rkjugovic.org.yu/vesti/slika27.jpg

INTCP log dead
02-02-2003, 14:49
Jeli bre komšinice, pa ne deluje mi taj tvoj Sava baš da ume dobro da te traslači.

"došle ženeee da farbaju jaja oćel koja da ofarba mojaaa"

Krešo 594 ah
02-02-2003, 15:24
Meni ovo ništa nije baš jasno kakve veze ima nova E klasa sa ovim svime.

Car Lazar
02-02-2003, 15:29
Božana nabijem te ja na moj ××××× pa ćeš vidit hoćeš li još bit sa Savom. :)) :)) :))

Božana
02-02-2003, 23:02
Sava me je večeras obradovo. Hteo je da me tuca i njegov drug Milorad. Mislila sam da me Sava želi samo za sebe, a sem toga Milorad ima maloga i debeloga. Rekla sam Savi da može ali ako me tucaju i u dupe i u njegova nova kola. Na prelepom radiokasetofonu svirala je pesma Bum cile bum. I Milorad i Sava su me nabijali a ja sam u ritmu muzike kao ritam mašina ispuštala muziku iz dupeta i iz usta. Jecanje i prdaci su sinhronovano išli jedan za drugim. Nakon trosatnoga tucanja osećala sam se kao koka kola. Jedinstveno!

:)
02-02-2003, 23:06
:)) prestrasno :))

Prle
03-02-2003, 17:04
Nova E klasa....ne ne necu o tome


A secas li se Bozana srce kako jebanje u Spaniji bese... U Cordobi

Sifra "Hasta ga vista" :))

Božana
04-02-2003, 17:17
Ne mogu da verujem da su milicioneri danas zaplenili kola. Kažu da su otuđena. Moj Sava ne ume da krade ili uradi zloću, on ume da tuca i u tome je baja. Opet ću da se vozim u Savina stara kola Opel Kadett jaje dvojka. Biće da imam i belo pranje. Neće Sava više da me tuca pa moram da mu ližem jajca. Ceo se Sava trese ko mečka u leru.

rale unlog
04-02-2003, 18:40
kadett jaje nije dvojka nego....4 ili 5
;)

Božana
06-02-2003, 00:28
Fala Ratko.Ne zna teta Božana sva ta kola. Teta Božana voli samo da se vozi i tuca u lepa kola. Danas za vreme snežne mečave Sava je polupao Kadetta jubilejca. Šta je imao lepe felge onako žbicovane, a farba lepa trula višnja. Sada će Sava morat da ga šrotuje. Razleteo se ceo Kadett po bulevaru čika Zmaja Jove. Nema više Sava kola u koja će da me tuca. Ostala mu jedino hladnjača od ćaleta. Mislim da su nam zajednički dani odbrojani. Sve više mi se dopada Milorad, a ima i neka besna američka kola. Jedva čekam da nestane to belo pranje pa da se tucam i u miloradova kola.

rale unlog
06-02-2003, 06:27
joj teta bozana,uplasi me!!!


pa odkud znas da se zovem ratko?

ma je si ti ono neko vece....?


ma sad se sjecam,da...

Božana
08-02-2003, 14:28
Nesrećna sam! Sava me više nevoli. Zavoleo je celim srcem moju drugaricu Milicu. Nakon dvanaest godina druženja Sava je zavoleo drugu. Govori Sava drugarima da mu nikada nije bilo lepše makar nema više kola. Mislila sam da ako se podam Miloradu da će Sava da poludi. Obećavao mi Milorad da će da me tuca kao Roki kamene bombone. Milorad je bio pravi amater. Umesto pravoga tucanja, Milorad me je sa svojim malim debeljkom milovao. Osećala sam se bedno i nezasitno. Igledalo je kao da me miluje sa sunđerom. Jadna sam ga ja! Moraću da tražim dalje nekoga drugoga Savu jebača!
http://www.alstan.co.yu/v1-m.jpg

Dom-Dom
08-02-2003, 16:33
A u quratz , što te ostavio taj majmun?
I sad nečemo čitati nastavke tako dobre pripovjetke........ :)) :)) :))

Božana
09-02-2003, 14:55
Noćas sam gledala zvezde. Cela vasiona je bleštala od prelepih zvezdi. Poželela sam da je jedna moja i to ona koja najviše blešti i nazvala je Sava. Sve osećaje sam podredila Savi i želji da se opet sastanemo. Sećala sam se našega prvoga tucanja na moru. Beše to pre dosta godina u Ulcinju na peščanoj plaži. Pravila sam se da mi je to prvo tucanje. Nisam želela povrediti Savu. Nisam jecala kao mače jer me pesak jako ojeo po dupetu. Sutradan je bilo mnogo lepše. Tada sam zauvek zavolela tucanje na zadnjem sedištu kola. Sava sedi a ja na njemu nabijam se ko testo. Prelepi mercedes 220d (plaćem).
http://www.montenet.org/econ/adanuds.gif

Božana
21-02-2003, 23:08
Srećna sam do patosa! Prebolela sam Savu. Nesmem da vas lažem ali sam opet srećna ko parče pite. Imam novog drugara.Zove se Nebojša. Svi ga zovu Neša. Cela mi se pička nakostreši kad vidim telo super Neše. Neša ima smisla za viceve. Baš ume ludo da se zabavlja. A štu ume da tuca; juuuuuuuuuu! Ovaj puta stvarno nisam pogrešila. Nebojša je siroće i nema za hleb, al ima zato debelu kajlu oko vrata i uvek poslednju paru da za pićence! Vozi besna kola, Opel Mantu i ima besne kaubojovane čizme. Neće više mene Sava da ucenjuje i tuca u dupe. To ima sada samo besni Neša da radi!!! Juuuuuuuuuuu!
http://www.romseyrfc.co.uk/images/bhudda-sleep02.jpg

je
21-02-2003, 23:48
otkud li je samo to prepiso. za krepat

fabiasdiyahoo.com
23-02-2003, 00:28
Sex i E-klasa.

Dara-Bubamara
23-02-2003, 14:04
Božana mislim da se poznajemo. Ako si ti ta koja izlaziš uveče sa onim momkom Savom u diskoteku Paradajs onda sam 100 procenata sigurna. Nemoj da se vređaš šta ću da ti ovo kažem, al taj Sava je bio veliko Đubre. Mislio je da može ceo svet da ima. Vozio besna kola i glasno puštao disco-folk. Ne želim da te uplašim ali mislim da je Neša isto đubre samo se pretvara jer si ti ipak zgodna devojka. Hvališe se Neša kako se tucaš kao prava ×××××tina i da mu srčeš jaja svaki puta kad poželi. Dobila si novi nadimak, Maratonka sa štafetom. Ako te još šta interesuje, dođi uveče u Paradajs. Chiao