PDA

Pogledaj cijelu verziju : Reno najprodavaniji!!!



Dr.Nele
09-01-2003, 01:46
Ocito da se velikom broju ljudi svidja izgled koji Alfisti toliko blate na forumu,bas kao sto je i ocito da Talijanski dizajn,bregaste,hp/ccm i OVJES nisu toliko vazni potencijalnim kupcima,vec samo onima koji vec voze ta auta pa se tjese da su napravili pravi izbor,jer da nije tako Talijanska auto-industrija ne bi bila u kurcu i ne bi im GM podizao vrijednost.A nakon par godina,ako stvari ne krenu nabolje,GM ce po staroj tradiciji jednostavno gasiti one marke koje ne donose profit. :smile06: :smile07:

INTCP log dead
09-01-2003, 02:12
Krele koji si ti krele to je nevjerovatno. Pa šta ti misliš da je svim ljudima važno da auto ima ××××n ovjes i 2 bregaste itd. Koliko si ti neuk to je nevjerovatno. Pa to bi bio očaj da se alfa prodaje ko reno. Svaki papak bi ju imao.

VR6
09-01-2003, 02:33
Renault je jeftin i to mu poboljsava prodaju, a kvaliteta je ok, odnosno vecinom kao i kod konkurencije.

Vidjet cemo sta ce biti s novim Meganeom, sto ga vise gledam, sve mi se vise svidja. Ako ga dizajn ne zezne, proci ce odlicno. Uvijek kad negdje naletim na netu na njega, test ili nesto slicno, kliknem obicno na to, mozda da ga vidim jos jednom...

Nova Laguna u karavan izvedbi je takodjer lijep autic, steta sto nema 4x4...

A sada je Renault postao i najbolji sto se tice sigurnosti, pa mu i to donosi odredjene poene...

Partizan
09-01-2003, 02:44
Fiat Punto je bestseller.he he he :)

LaNciA
09-01-2003, 08:34
Sad kad sam se vracao kuci prije nego sto cu uci u zgradu cujem neko lupanje.Kao da netko vuce zeljezo po cesti,stanem da vidim staje jer je stvarno "lupalo" kad ono Megane(prosli model) lupa motor kao da ide na jedan cilinder :)) :))
I eto covjek je kupio najprodavanije auto i sad ga se srami voziti. :)) :)) :))
hajd nek vam je sretno ;)

Dr.Nele
09-01-2003, 15:45
Ma koji si ti debil,nijedan post ne umijes napisati bez vrijedjanja,sigurno te mama zlostavljala u djetinjstvu pa si sad iskompleksirana ××××××tina kakava jesi.I da,u pravu si,ne daj Boze da se Alfa prodaje ko Reno,ne zato sto bi je svaki papak(kakav si ti npr.)imao,vec zato sto bi bilo previse talijanskih govana na putevima,sto bi automatski ugrozilo sigurnost saobracaja zbog opakih kocnica koje ta govna imaju!!!Evo ovo je primjer jednog tvog posta ali ovaj put upucenog tebi,mozda skontas(mada sumnjam)kako si neotesan,nevaspitan i nekulturan u svom ophodjenju prema drugima!!! :smile06:

Girrari
09-01-2003, 17:22
Zašto je Renault najprodavaniji?

-Puno auta za malo love (super opremljeni auti solidnih motora a opet pristojne cijene s tim da Renault ipak ima neko ime, a ne kao KIA ili sl.)

-Velika gama (Renault proizodi aute od Twinga do Vel satisa i Espacea)

-Zadovoljavajuća motorizacija (a nekad i više od zadovoljavajuće npr. Clio sport)

-Solidna kvaliteta


Od svih razloga, prvi je najvažniji. Bio bi i Mercedes najprodavaniji kada bi snizio cijene za 40%. Alfa nema šanse konkurirati za najprodavanijeg jer:
a) je preskupa (Alfe su danas sve dalje od "jeftilen sportiva" i svakim danom postaju sve skuplje)
b) ima premalu gamu (čitav prodajni asortiman Alfe zasniva se na 147, 156 i 166 dok aute poput GTV i Spider kupuju zaista rijetki)

piquet
09-01-2003, 17:46
mislim da po prodajnim rezultatima u hrvatskoj kristalno jasno da aute prodaju akcije. mislim da je to najvidljivije po opelu jer ne znam drugi razlog za kupnju opela. :smile06:

seyzmo
09-01-2003, 17:58
Renault radi DUMPING... i zato se dobro prodaje. Sto je najtragicnije, u tome ih podrzava i tvornica.

Pa kako nece prodati proizvod tako. Ali osobno misljenje... takva ciganija mi ide na ku*ac stvarno.

rale unlog
09-01-2003, 18:05
ok rade "dumping"...nisam ekonom i ne kuzim najbolje kaj je to(nekaj kroz maglu)ali.....

...zakaj to zabrinjava kupca?daj boze da svi prodavaci pocnu raditi "dumping"

ja bi da mi neko "zdumpuje" auto,kucu,gliseric,...

T-IE
09-01-2003, 19:45
"I da,u pravu si,ne daj Boze da se Alfa prodaje ko Reno,ne zato sto bi je svaki papak(kakav si ti npr.)imao,vec zato sto bi bilo previse talijanskih govana na putevima,sto bi automatski ugrozilo sigurnost saobracaja zbog opakih kocnica koje ta govna imaju!!!"

Dr Nele, mudro zboriš. :))

mytbyte
09-01-2003, 21:21
Jeste gledali Top Gear na BBC-ju u srijedu?

Zaključci:

Vel Satis - "rubbish car"
Megane - "composed behaviour but poor"
Avantime - "You actually want to BUY one? Oh, wait, maybe we can build one properly for you!"

Toliko pljuvanja nisam nigdje još čuo na jednom mjestu i za jednog proizvođača, stvarno su extremni i netaktični do kraja tako da sam se stvarno zabavljao! Živi Monty Python! Renaultu je valjda sada ××××no žao što su uopće dali ove modele na ocjenu Top Gearu! Al' vjerojatno nešto od toga stoji... ;)

Osobno mi je Renault općenito nekako najbjedniji od francuza...