PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zimske radosti



Stranica : [1] 2

Fresh
07-01-2003, 08:26
Ja sam se probio do posla. Relacija brežuljci iznad Kvatrića do križanja Savske i Vukovarske. Trebalo mi je cca 15 min više nego obično.

Parkirao sam na neočišćeno parkiralište i ako nastavi ovako padati, ne znam kako ću se izvuć.

Imam zimske gume.

T-IE
07-01-2003, 08:49
A ja se nisam probio na posao, ali nisam ni pokušavao, kod nas je snijeg rijedak (u Crikvenici) pa nisu ni cestari posipali cestu niti ju očistili. Pokušao sam doć do grada i jedva sam se spustio na gl. cestu (valjda mi je od hladnoće blokirao zadnji lijevi kotač, da ste vidili to spuštanje po nizbrdici :)) ). Inače, radim u Novom V. a čujem da je tamo još gore.

ŠULE
07-01-2003, 08:54
Šule je stigao na posao. Naravno ne sa Cliom. Uzeo sam Kangooa jer sa malim nemam šanse niz Prilesje. Ubio sam se od 6h do 8h na dvorištu i oko Clia.

mc
07-01-2003, 09:23
Twingo i ja smo hrabro doplivali do posla. Istini za volju, 3 km Slavonske koliko imam do posla, sam vozio preko 30 min - zbog guzve.

Br0ck
07-01-2003, 09:31
Bok ljudi! Moj Twingo je očišćen, ali je ipak ostao na parkiralištu ispred zgrade zbog totalnog kaosa na parkiralištu i svim prilaznim ulicama mom kvartu. Danas je poslužio i ZET u kojem se švercah. Hvala mu! Došao sam sa tramvajem do Vukovarske i Savske, a onda je i on zapeo u snijegu. Hej Fresh, ti radiš negdje kod križanja Vukovarske i Savske? Mogli bi se koji dan zaletit' na kavu...?

Girrari
07-01-2003, 10:14
Ja nemrem van iz garaže!!! :( :smile09:

Tako da je Girrari danas ostao doma. Kad prestane padat, čistim snjeg, do tada nema smisla.

Dr. Strangelove
07-01-2003, 10:17
...ja stigo ZET-om sa pol sata zakašnjenja.. V. Gorica-Vukovarska... ××××ga ljetne gume.. a tek sad vidim da je šou na parkingu... možda bolje ovak...

piquet
07-01-2003, 10:19
konačno su michelin alpin došle na svoje. gume su za niš po suhom i kiši, ali za snijeg-juhuu. svaki mogući zavoj ručna i kontra. :)) :))

INTCP log dead
07-01-2003, 10:24
Meni za 12 coli preostaje samo Kumkho :o

LaNciA
07-01-2003, 10:54
Blago vama.Ovdje kod nas samo malo prdnuo i to je sve(oko 5cm).Ali su najavili da ce jos padati.

_Stevo
07-01-2003, 10:56
E da sam točno 10 mjeseci stariji sad bi se išo vozit :)) Svaki zavoj bi bila ručna, ma čak nemora ni ona, samo po gasu i auto bježi :))
Zato volim snjeg i zimu :))

Yokosuka/
07-01-2003, 11:01
..već sam imal intervenciju,frend je zletel sa ceste tako da sam išel po njega.Da ste mu samo vidjeli facu!,on danas stvarno ima zimske radosti...

Yokosuka/
07-01-2003, 11:05
..mjesto radnje;Međimurje...

Fresh
07-01-2003, 13:07
BrOck.

Radim u bivšoj Eurohercovoj zgradi, nasuprot MUP-a.
Ako si u blizini mogli bi se naći.

Dom-Dom
07-01-2003, 13:29
Moja Alfa spava u garaži i snijeg vidi samo kroz prozor.

Dom-Dom
07-01-2003, 13:34
INTCP 12 cola gume zimske ti radi i Toyo.Ja sam za Tico kupio u Dryden-u.Mislim da je Toyo ipak bolji od Kumho.

mentor odlog.
07-01-2003, 14:02
...zimske gadosti... pas ma....

mytbyte
07-01-2003, 14:28
Ja sam se sat vremena vadio iz snijega ispred kuće...uspio sam izići sa mjesta i onda: pakao! Ni naprijed nit nazad, zblokirao parkiralište, a škvadra prolazi i ne pita treba li mi pomoć. Kakav narod. Onda se pojavila gomila djece koja luta kvartom i pomaže ovakvima poput mene ;) "Kad se male ruke slože...hvala, djeco!!!"

I dođem na posao i kad hoću skrenut da parkiram opet zakopavanje u mjestu prije nego sam ušao do kraja, opet zblokiram parking...al' ovdje su htjeli pomoći...ne znam da li bi pomogle i zimske gume, a lance imam od prethodnog auta (13", sada 15") pa se mogu j...

Jel zna netko zašto mi se uključuje ABS kod naglijeg skretanja po snijegu (gdje mnogo ne pomaže) a bogami i po kiši, jel' i to uloga ABS-a, jer sam imao dojam da se pali samo kad kotači proklizavaju pri kočenju!?!? :smile11:

Ma nema veze, volim snijeg!!!

Haki
07-01-2003, 15:09
e srecom danas nisam isao nikamo ali je totalna koma nisam ocistio jos dvoriste i nemogu van sa autom jer ima snijega oko 20 cm ako na nekim mjestima ali stari ima zimske gume juhuuuuuu!!! Napokon je doslo doba godine kada se mozemo okretati na snijegu.......... :)) :)) :))

Calibra Zender
07-01-2003, 15:42
E konačno je napao snijeg pa da se vidi isplativost kupovine zimskih guma. Na području grada Osijeka ceste odražavaju prohodnima s 10 ralica. To je naravno premalo, ali zato alpinke obavljaju svoj posao kak spada. I ako u svakoj od 3 godine koliko koristim set istih zimskih guma bude po tjedan, dva snijega onda se gume isplate. Uostalom, zimske gume nisu niti će ikada biti trošak. U 3 godine koliko ih koristim i to obično od 12. do 2. mjeseca sigurno uštedim na jednom setu ljetnih guma i to je to. Umjesto jednih ljetnih kupim zimske i isti mi je vrag. Samo kaj se onda i po zimi normalno vozim i ne drhtim za volanom kad napada snijeg.

mc
07-01-2003, 16:41
...dobra ti je to filozofija...

KAM&
07-01-2003, 17:01
moje good year eagle f1 su zlo po snjegu .kao dodatnu opremu po zimi moram imat lopatu u autu

VR6
07-01-2003, 17:10
mytbyte ABS ti se pali samo pri kocenju?? ABS mjeri okretanje tocka, i kada tocak zablokira ABS se "pali" da bi zaustavio blokiranje. Blokiranje je cesce po kisi, jel je klizavo, i tocku treba manje da zablokira.


I u Sarajevu ima snijega, poceo je oko 1-2 sata danas, i jos pada. Maloprije sam se vozao, poceo je da pada toliko da brisaci nisu vise mogli sve obrisati. Jedno 4 puta sam izlazio i cistio auto cetkom, stakla mislim da bi mogao voziti. Isao sam Golfom naravno, BMW-a nisam zelio probati, probat cu ga veceras, kada budem isao malo neobavezno samo da njega probam. 2 puta me grtalice posolile. Okretao sam se malo na "rucnu", jednom sam se okrenuo za 180 stepeni, stao, povukao rucnu, okrenuo tockove i gas, i auto se okrenu skoro cijeli krug. Neki okolo ciste svoje aute, i gledaju kako ja to radim... Sad opet moram malo na "voznju", ako ovaj idiot od mog digitalca bude htjeo nesto uslikati, mozda postam i koju sliku.

BMW i ostali automobili s 4 vrata vecinom nemaju zadnjeg brisaca, sta kontaju da ce snijeg uspjeti otopiti zadnji grijaci. U Golfu sam ih imao upaljenje, kao i brisac zadnji, pa sam jedva nesto vidio koliko to pada...

huki XM
07-01-2003, 17:31
Danas sam sa XM-om (V6 aut.)izvukao iz snijega mercedes C kl. i BMW 525 td.
XM i četiri alpinke izvlače "švabe". :)) :)) :)) ;)

SEDICI
07-01-2003, 17:32
Oko 15 h izašao iz zgrade i nisam uopče mogao naći auto.Nakon 20 min. ha tu je.Pljuneš u ruke lopatariš cirka 1 h i to je to.A ralicama j... m....Sve živo i mrtvo su nabacali po autima na parkiralištu.Što se tiče goma Pirelli p 5000.Joo užas. Gume sam dobio nove kad sam kupio auto tj. prije 6 mj.Guma je za×××××.Po suhom drži jedino kad malo spalim gumu.Tek kad je guma dobro zagrijana kako-tako drži.Ali danas sam spustio pritisak na 1.5 bara pa sam se nekako i vozio.Kako je rekao Mentor:zimske gadosti. :smile08:

huki XM
07-01-2003, 17:43
I još nešto.danas sam na parkiralištu kad sam došao na posao digo XM-a u najgornji položaj i ušao u dubog snijeg gdje nitko nije mogao i spustio ga u normalu.Naravno nije prošlo dugo dolazi kompa sa A6 kvatro i sav važan uleti kraj XM-a uz komentar znate več kakav glede francuza.
Kad smo išli doma ja sam XM-a digao u gornji položaj i jednostavno izašao a A6 kvatro je vrtio svoja 4 kotača uzalud.Dalje Vam je sve jasno.
I to je "švabo". :)) :)) :)) :smile06:

Girrari
07-01-2003, 18:34
Garaža je otkopana! 4 sata sam lopatario, prekrcao pola tone snijega i konačno je sve kak spada. 6 kg soli nabacano na kosinu, pa nek ××××× pada kol'ko hoće.
Ići ću sada skoro do šogora i sestre na kavu i rahatluk; da se oporavim malo te prisjetim kako Michelin plastikus "drži" na snijegu.

A ××××× pada li ga pada... Vele popodne bu prestal. Bude moj K; pada još više. Ako ovak nastavi mislim da ću sutra morati iz podruma iščupati skije za langlauf, pa peri deri. Koma!!! Fora mi je snijeg samo da ga ne treba čistit.

mytbyte ODLOG
07-01-2003, 19:07
VR6...

zato mi i nije jasna trešnja koja podsjeća na ABS kad sam jurcao serpentinama u Bosanskoj ili naglo skrenuo po snijegu a da nisam taknuo kočnicu...ako nije ABS što je onda? Nemam ni TC ni kontrolu stabilnosti...

206-os
07-01-2003, 19:34
U Osijeku je kao sto je vec Calibra naveo kaos. Palo pol metra snijega, auti zakopani, ralice ciste samo glavne ulice. Popodne kad sam isao do grada trebalo mi 15 min da izadjem s parkiralista..malo lijevo malo desno, naprijed natad i nekako uspio.

I meni se isto pali abs kad mi tockovi proklizavaju. E da je sad neka lada niva :) :)

švabi nikud nikam
07-01-2003, 20:28
ovo mi se sve više sviđa, švapske kantice za zadjim pogonom ,a naročito toliko uzdignuti A6 quattro izvlači "nekakvi" papirnati francuz.
Ljubitelji švaba, pucajte si u glavu!
Katastrofa. :smile06: :smile06: :smile06:

me
07-01-2003, 20:38
i zato vam je za najbolje imati jednu nivu u garazi, za ovakve slucaje. tako sam i ja danas svoju izvadio iz garaze. a onda penjanje po nasipima, okretanja, zanosenja i razna ××××××. ali bilo je tu i koristi, prvi i dugo vremena, jedini, sam dosao na posao.
bogu hvala na nivi. :)) :))

VR6
07-01-2003, 20:58
me zbog toga ja volim 4x4 i SUV-ove.

doc
07-01-2003, 20:59
moj Bravo je danas samo malo zakoracao na snjeg, tek tolko da ga vidi! A onda sam ga ostavio u garazi i uzeo 106 koji ima sve 4 zimske gume. varazdin-cakovec-ludbreg-varazdin, inace mi treba oko 1.5 sat. Danas mi je trebalo 3.5 sata. PROKLETI SNJEG. i prokleti brisači koji mi uopce nisu brisali pa sam svaka 2 metra morao stati i brisati stakla. I jos se u Nedeliscu neka ×××××× kamionom zabila u kucu pa sam cekao pola sata da se iskopa...
Dosta mi je snjega za ovu zimu. :smile09: :smile09: :smile09:

SAAB
07-01-2003, 21:02
Sto bih ja trebao reci kada vi toliko kukate?! Nemam nikakvih problema otici na posao :
1 grijana garaza
2 zimska sluzba pocinje cistiti s prvom pahuljom
3 prednja vuca
4 anti spinn
5 Gislaved Nord Frost 3 - ´cavlerice :smile06: :smile06: :smile06:

KAM&
07-01-2003, 21:14
Danas su me 5 puta gurali i 3 puta sam lopatario a prešao sam sveukupno možda 20 km.Tako mi i treba kad se kilavim po snjegu sa širokim gumama koje lebde po snjegu.Di su oni dani kad sam s jugićem zalazio tamo gdje ni 4*4 ne pomaže,nikad me nije ostavio na cjedilu na snjegu,pere me nostalgija (jugonostalgija) :)

me
07-01-2003, 21:20
izgleda da sam ja jedan od rijetkih koji jedvacekaju snijeg. meni je bas gust za promjenu divljati sa terencem. svaka uzbrdica predstavlja izazov, ali ne da li cu je proci, nego kako cu je proci, a nakraju krajeva i jedini ja prolazim.

LaNciA
07-01-2003, 21:30
Vas snijeg lagano zatrpava a ovdje ni S od snijega,ma ima ga malo ali je to sve pickin dim.Evo i sad pada -8 je ali ne ostaje(malo)neki suhi snijeg lagan pa ga vjetar malo i nosi.*mater mu ***** :smile06:
P.S na kojoj je nadmorskoj visini Zagabria
:))

ma gdje
07-01-2003, 21:35
zivis ti lancia?

LaNciA
07-01-2003, 21:45
U Svicarskoj :( :smile08: :))

GTI FOREVER1
07-01-2003, 21:53
12. avgust
Uselili smo se u nasu novu kucu u Kanadi. Tako sam uzbudjen. Ovdje je tako lijepo. Planine su prekrasne. Jedva cekam da ih vidim prekrivene snijegom.

14. oktobar
Kanada. To je najljepsa zemlja na svijetu. Lisce joj je poprimilo sve one divne nijanse zute i narandzaste boje. Vozio sam kroz prirodu i vidio par jelena. Tako su graciozni. To su najljepse zivotinje na svijetu. Ovo mora da je raj. Volim Kanadu.

11. novembar
Dan Sjecanja (Kanadski drzavni praznik). Lov na jelene ce poceti uskoro.Ne mogu da zamislim kako neko moze ubiti tako divnu zivotinju. Nadam se da ce uskoro snijeg. Tako je divno.

2. decembar
Nocas je pao prvi snijeg. Ustao sam i vidio sve pokriveno bijelim pokrivacem. Izgleda kao najljepsa razglednica. Izasli smo napolje, pocistili stepenice i prilazni put a onda se grudvali (ja pobjedio). Kad je prosla grtalica (masina za ciscenje snijega s ulica koja snijeg sklanja sa strane -prim.prev.) morali smo ponovo da ocistimo kapiju. Koja divna zemlja. Volim Kanadu.

12. decembar
Nocas opet snijeg. Opet prosla grtalica i zatrpala kapiju. Ovdje je prekrasno.

19. decembar
Nocas opet snijeg. Nisam mogao izvesti auto da idem na posao. Ovdje je zaista divno samo sam malo umoran od lopatanja. Opet ××××na grtalica.

22. decembar
Ovo bijelo govno opet padalo cijelu noc. Dobio zuljeve od lopatanja i leda me bole. Ovaj majmun sa grtalicom kao da se krije iza coska i samo ceka da ja ocistim ispred kapije. Supak.

25. decembar
Sretan ××××ni i usrani Bozic. Jos malo usranog snijega. Ako mi ikad padne saka ovaj ××××× sto vozi grtalicu, ubicu ga. Mater im ××××× sto ne posipaju vise soli po cesti pa da se prije otopi.

27. decembar
Nocas opet snijeg. Ne izlazim vec tri dana sem sto cistim snijeg kad god prode grtalica. Ne mogu nigdje ici, auto se zaglavio u brdu, snijega ispred kapije a i hladno je. Kazu da ce nocas pasti novih 30 cm tih govana.

28. decembar
Prognoza je bila losa. Palo je pola metra. Ako ovako nastavi nece se otopiti do ljeta. Grtalica se zaglavila i taj supak dosao kod mene da trazi lopatu. Rekao sam mu da sam vec slomio sest lopata cisteci ta govna sa vrata sto ih je on nabacao i zamalo da sam mu je slomio o glavu.

4. januar
Najzad izasao iz kuce. Otisao do prodavnice da kupim nesto hrane i kad sam se vracao udario kolima u jelena. 3000$ stete na kolima. Te ××××ne nemani trebaju biti ubijene. Svugdje ih ima. Sto ih lovci ne pobise jesenas...

3. maj
Odvezao kola kod mehanicara. Nevjerovatno koliko su zardala od ××××ne soli sto je posipaju svuda.

Eto to su zimske radosti koje kratko traju.Zivjelo ljeto, more, koke......

tako znaci
07-01-2003, 21:54
blago tebi!
Ti si pun para, pa zasto onda vozis lancia, kupi sebi nesto otmenije (kad mozes a mozes naravno)..
Ja sam jednom bio u Bazelu, glava boli PRAVA DRZAVA.

ico
07-01-2003, 21:59
sjedim prekjucer na kavi i sto sam vidio? skoro mi je salica ispala ispijajuci kavicu,
vidim volvo kako ×××× po snijegu a uredno zablokirani straznji kotaci, i prvo ne vjerujem da se moze tako uopce kretati, onda mi je sinulo da je zenska zaboravila dignut rucnu i vozi se covjece! ne mozes vjerovat!

alfist_zg odlog.
07-01-2003, 22:02
Ljeto forever...to je moja deviza.

Da mi je sad u tople krajeve....eeehh :smile08: :smile08:

LaNciA
07-01-2003, 22:10
pa sta vi mislite da mi ovdje imamo svi mramorne wc-e i kupatila.I da beremo franke na drvecu umjesto npr. jabuka.
eee care da je takooo eeee :smile08: :(

MA NE
07-01-2003, 22:16
Znas Lancia sta me interesira, kolike su kazne u CH za prebrzu voznju, prolazak kroz crveno, za ne stajanje pjesaku itd?
Jel tocno da je dizel jeftiniji od benzina i koliko placas porez na auto?
Znas to bi volio znati radi nakih usporedbi...

MA NE
07-01-2003, 22:17
Znas Lancia sta me interesira, kolike su kazne u CH za prebrzu voznju, prolazak kroz crveno, za ne stajanje pjesaku itd?
Jel tocno da je dizel jeftiniji od benzina i koliko placas porez na auto?
Znas to bi volio znati radi nakih usporedbi...

Hondo
07-01-2003, 22:36
I u mom pitoresknom prigorskom gradiću je danas bio prometni kaos. Ide Accord sa zimskim Pirelijevkama OK, ali ipak sam se odlučil za L.R. Freelander i 4x4. Prtim ja snijeg po gradu (jer od ralica niti R) i vičem:'Ima li ko vaki?'. :)

LaNciA
07-01-2003, 23:19
@ MA NE
E ovako:KAZNE ZA PREBRZU voznju su od 20 do 300 Franaka.Sve sto je preko 300 ide na sud i onda sudija odlucuje dali ces da platis to sto je preko 300 ili ce ti uzeti vozacku na par mjeseci.
KAZNA ZA "CRVENO" je 250 Franaka.Opet zavisi koliko si u crvenom,sto si vise vise kosta inace je 250.
ZA NE STAJANJE PJESAKU: Neznam tacno,zavisi kako ga ugrozis.
POREZ ZA AUTO:650 Franji za godinu dana uz to 40 Franji za autoput isto za godinu.
OSIGURANJE:1100.- Franaka godisnje(vollkasko)
DIZEL je skuplji za jedno 2-3 centa od Benzina.
Ako te sta jos interesuje samo ti pitaj
;) ;) ;)

lancia....
07-01-2003, 23:37
Interesuje me, dal je porez za sva auta isti (650 Fr) ili to ovisi od radne zapremine motora (kao u Njemackoj) ili od tezine auta (kao u Nizozemskoj) ili od goriva koje auto trosi?

motorola
07-01-2003, 23:44
http://www.threegmobile.net/images/icons/motorolac350_small01.jpg

Girrari
07-01-2003, 23:45
Ošo ja tako kod sestre i šogora na kafu i rahatluk. Popila se kava i pojeo rahatluk, pa je bilo vrijeme za polazak. Mislim si ja na povratku, ma idem malo iza kuće vrtit se pod ručnom i izigravati ostale razne snježne bedastoće. Izdivlj'o se ja za danas i krenem prema kući s namjerom da auto noćas prespava vani. Skrenem u neku sporednu ulicu kojim inaće rijetko dolazim kući kad ono... :smile10: ... ulićica nije očišćena. Tako me moj Michelin Plastikus prvi put ove zime uvalio u govna. Natrag se ne može, a naprijed pogotovo. Izlazim sav jadan van, žive duše nema ni za lijek i počnem otkopavati auto (rukama; rukavice ostadoše doma). Bogu hvala, pa je ubrzo naišao neki nadobudni šetač pasa i pomogao mi izgurati auto (u proljeće mu dižem spomenik).
No dobro, sav sretan krećem kući, kad opet govno. U trenutku kada sam ugledao satrani Audi A3 na zavoju iza moje kuće (očito je netko naletio lijepom brzinom, pa je "mozga" koji parkira auto na zavoju "pogurnuo" prema kontejnerima i pobjegao /zanima me kaj bu sutra kad frajer skuži kaj mu se desilo s autom/), prošla me volja za ostavljanjem Beštije na bilo kakvom nezaštićenom dijelu. Odluka je pala, auto i ovu noć spava u garaži! No da i taj dio ne bi prošao bez komplikacija pobrinuli su se moji dragi susjedi koji su se nasrali svud oko moje garaže, pa sam imao ravno 4X2 (bez zajebancije) metra manevarskog prostora. Uspijem nekako pogoditi kut ulaska na garažnu rampu i počnem se spuštati u garažu. Auto ide lagano, pače da, nekako prelagano.... mama mia, pa auto ne koči!!! Sva sreća pa Bog čuva bedake tako da sam sasvim slučajno uletio točno u garažu k'o iz P. Auto je ugašen, a šajbe spuštene neka se lufta. Laku noć Beštijo.





Da li da slijedeće godine kupim zimske gume? Ne; pa o čemu bi tada pisao na forumu!? :))

Calibra Zender
07-01-2003, 23:57
mc, ne da je dobra nego je ono najbolja filzofija! :)

KAM&, a moje F1 su uredno spremljene, spavaju zimski san i čekaju proljetne borbe! :smile06:

VR6
08-01-2003, 01:18
Vidim ovdje imaju vlasnici XM-a, pa valjda ce mi odgovoriti na ovo pitanje...

XM D12 TD

XM model, TD masina, sta oznacava D12??

I kakav je taj TD, koliko KS, ubrzanje itd...

rale unlog
08-01-2003, 02:01
12 je broj ventila,3 po cilindru
tolko se sjecam

i znam da je za to doba(cca 89) ta masina bila nekaj super moderno,ludilo od tehnike


bar je tak pisao auto klub,kojem sam tada sljepo vjerovao

LaNciA
08-01-2003, 02:18
@lancia gost
Da sve zavisi od tezine auta,a osiguranje se placa po kubikazi.
moj stari ima Lybru 2.0 SW Comfortronic i placa oko 50 Sfr vise poreza.

VR6
08-01-2003, 02:53
Hvala rale, valjda je to to...

VR6
08-01-2003, 03:08
Jos me interesuju, eventualni problemi, na sta treba paziti, neke mane i sl?? Ovi bi to trebali znati.

I ako imate kakve slike unutrasnjosti XM-a, prvih verzija...

Dr.Nele
08-01-2003, 08:12
:smile09:

Dr.Nele
08-01-2003, 08:32
Ako se dobro sjecam taj XM ima motor od 2.1 l,razvija 109 ks i ubrzava do stotke za 12.4 sec.(solidno za 1500 kg tezak auto) dok je max.brzina 192 km/h(tvornicka)a prema satu skoro 200 km/h.Potrosnja se krece od 7 l(lagana voznja)do 11 l(vadjenje masti).Imao sam cast da vozim tog XM-a nekih 1500 km po Belgiji te Holandskim i Njemackim auto-putevima i mogu reci da sam bio odusevljen.Kako taj auto upija neravnine,pa to nije humano,nema tog klasicnog ovjesa koji to moze nadjebati,imas osjecaj da lebdis a cesta promice tamo negdje daleko ispod tebe,sve se odvija tako mekano i njezno,pravih "udara"nema,tako da kad krenes jednostavno ti se ne zaustavlja,samo bi vozio jos i jos i onda jos bar malo,i na kraju nakon putovanja od 600 km sa jednom pis-pauzom od 10 min,nije ti jasno kako to da te nista ne boli,samo si ukocen od sjedenja u jednom polozaju?!Odgovor je jednostavan-Hydractive!!!S kocnicama treba jako oprezno jer hvataju doslovce cim nogom dodirnes pedalu.Za kvarove ne znam,znam da je prijatelj cijeg sam vozio kupio svoga sa 250 000 km prije 4 godine i vozi ga i danas bez kvarova,s tim da je mehanicar i sam ga odrzava.Taj XM definitivno nije za jurcanje nego za brza,nevjerovatno udobna krstarenja i vjeruj da je istinita ona da ti auto sluzi da dodjes od tacke A do tacke B a Citroen da se VOZIS!!! :)

cezy_
08-01-2003, 12:44
Joj ludilo! U Becu nikad nije bilo napadalo snijega ko jucer,jel i kad pada ovi seronje odma sve pociste,ali jucer su sve ceste bile pod snijegom.
Sva rulja pizdi svi se voze 20kmh,samo sam ja uzivo.Samo pobrko mi je planove promet.Ovi svi neki teski fajteri sa bembarama,nesto se bas nisu pokazali svi plaze maximalno 20,a ti se ×××× onda iza njih.Ali ok dosla je i noc,posto stara ovaj tjedan radi popodnevnu smjenu,kazem ja starom idem ja po nju.Tel sam mu jos copit Benza,kao satro radi zimskih guma,ali namjera su mi bili driftovi i zajebancia sa zadnjim pogonom.Samo stari me pre dobro pozna pa tak da mi je sakrio kljuceve.I idem ja onda sa AJBARTOM,fino divota nikog zivog na cesti,××××m po Gürtlu 70kmh,fino uzivancia i bas si mislim u glavi,ove moje unirojalke drze dobro i po snjegu,kad ono pri ulazu u jedan zavoj,ja okrecem volan auto ide ravno,UNTERSTEUERN,povucem kratko samo rucnu,ono jos gore auto stoji sad skoro poprecno ali me nosi i dalje.Pola sekunde kasnije zabio sam se SEITLICH, u ono brdo snijega kaj su nagurali na stranu.Imo sam srece kaj sam se uspio onda iskobeljat iz toga i kaj nisam ostetil auto,sam bi mi to sad trebalo,vec kad sam naso kupca.


Od danas se vozim i ja 20kmh :smile07: :))

KAM&
08-01-2003, 19:20
Calibra,sljedece godine i moje f1 idu u garažu na sigurno,klinci su previše love zaradili gurajuči me ove godine. : ;)

VR6
08-01-2003, 21:25
XM dizel koliko sam ja nasao na netu, ima s 3 dizel motora. Dva 2.1 l i jedan 2.5 l, najslabiji ide oko 17 do 100 km/h, ova dva druga 12 i 11 do 100 km/h sto je vec solidno.

majstor pijeska
08-01-2003, 21:32
Ako imate nivu snjeg je pravi užitak.http://www.email.si/Niva/Menina_17.02.2002/DSCN0455.JPG

Calibra Zender
08-01-2003, 22:21
Tako je KAM&! Čemu patiti kad se ipak dugoročno isplati kupovina zimskih guma?! Pogotovo onome tko ljetne gume mijenja svake godine.

Fresh
09-01-2003, 08:19
Zimske radosti 2.dio

Ovo postaje sve veći gušt.

Prošle sezone baš i nisam bio zadovoljan sa gumama, al sad po ovakvom snijegu pokazuju svoju pravu stranu. Moram ih pohvaliti. Možda su i zimske gume kao vino, što starije to bolje.

Yokosuka/
09-01-2003, 08:42
..majstor pijeska ima pravo!,nema tog terena gdje ova Lada neće proći.Bratić je posjedoval nivu i stvarno je auto lud!.Prošli smo gotovo sve uvijete vožnje u goricama kako po snijegu tako i po blatu, đip je stvarno zakon! (osim kaj puno pije,stara verzija)...

Yokosuka/
09-01-2003, 08:44
..imal je nove Semperitke pa je sigurno i to utjecalo na vožnju...

INTCP log dead
09-01-2003, 09:10
Ljudi, ajde da vas pitam nešto.

Imam doma neke stare Pirelli zimske gume, čini mi se 12-15 godina da imaju :smile10:

Al imaju pun k.. profila, i sad ne znam šta da radim s tim. Jel to za smeće ili je bolje da ih stavim umjesto ljetnih na nepogonske kotače. Na pogonskim su novije zimske.,

INTCP log dead
09-01-2003, 09:14
BTW rus je zakon za teren.

Bivši forumaš
09-01-2003, 09:47
INTCP, gume, bez obzira na debljinu ripni, imaju vijek trajanja. Vremenom gube svoju tzv. elastičnost-rastezljivost tj. gube na kvaliteti. Uzima se da je jedan optimalan vijek gume zimska/ljetna oko 3 godine. Ako su ti tzv. ljetne gume novije-očuvanije tada najbolje na pogonske kotače stavi zimske. Naravno oprez, jer vjerovatno to znas i sam, tada je moguća pojava tzv. fenomen "kretanja zmije" zbog krivudanja stražnjeg kraja automobila.

INTCP log dead
09-01-2003, 10:56
Nisam te shvatio. Da pojasnim. Otraga su zimske novije (zadnji pogon), a napred skoro pa nove ljetne. I imam te prastare zimske. I sad ne znam dal da stavim te zimske na prednje nepogonske kotače. Sad, po zimi baš elastičnost gume i nije toliko važna koliko dubina profila i spec. lamele koje ima zimska guma. Neću obarat neke brzinske.
rekorde.

BTW, ne znam zašto svi za zimu govore da je prednji pogon bolji? Ima jedna uzbrdica koju moram uvijek proć i s minijem na prednji pogon ne ide nikako. Onda se okrenem i idem rikverc bez problema (ljetne gume) tj. imitiram zadnji pogon. Barem za uzbrdice sam mišljenja sam kako je zadnji bolji.

kupujmo hrvatsko
09-01-2003, 12:47
majstore pijeska jel to plaćena reklama za čokolešnik na hladnjaku.

TDI
09-01-2003, 13:49
:)) ekipa
a ja 07.01. krenuo sa Pegueot 307 i 4 zimaske gume lanci u prtljazniku oko 9 jutra u Bec. :) do Knina odvratna kisurina, na ulazu u Knin ledena kisa i led, pa snijeg. Stanem u Kninu na kavicu, mislim sto cu a moram u Bec. U rezervoaru 3/4 goriva. Dok pijem kavu mecava sa urnebesnim vjetrom. Odluka- neka Bec i sastank ceka- nazad u Split. Nakon 2 km vidim Madjara sa nekim malim smjesnim autom kako siba prema Zagrebu, okrecem se, punim full bezin i prema Zagrebu. Do Gracaca ludilo. Ne znam koliko sam zaobisao klizecih slepera, auta, vidljivost od 50 do 2 metara a prosjecna brzina oko 40km. najvise je radila druga brzina. drugim rijecima 8,5 sati do Zagreba. Spavanje u zagrebu ( najpamaetnija odluka) i next day u Bec odakle ovo i pisem. Zagrebcani, bez ljtnje ali gledao sam vas u utorak. Ocajno vozite po snijegu :smile08:

rale unlog
09-01-2003, 13:51
oooooooo,kupio si cokolesnik?


cokolesnik,zato sto je zdrav za decu...

mytbyte
09-01-2003, 14:35
INTCP,

prednji pogon je vjerojatno bolji jer:

1) kod automobila s prednjim pogonom i motorom sprijeda težina motora dodatno stvara pritisak na snježnu podlogu i povećava trakciju pogonskih kotača(teoretski, vjerojatno ovisi o težini nosa)

2) kod stražnjeg pogona prijeti opasnost da se auto uspina na snijegu i pri malim brzinama a pogotovo u zavoju, a ponekad i prejak gas na prednjem pogonu zanosi stražnji dio ali ne može uspinati auto bez upotrebe ručne (I guess)...hehehe...

T-IE
09-01-2003, 14:47
Kod nas opet pada snijeg. Bit će opet vratolomija po parkingu. :))

mc
09-01-2003, 15:45
Zadnji pogon je uzas za snijeg... Neki dan sam to osjetio na svojoj kozi i to u kombinaciji velika snaga i automatik. Prvo nisam se mogao isparkirati jer su kotaci uporno proklizavali, dok kod si kod prednjeg pogona mozes pomoci s volanom - malo lijevo desno i vani si. Drugo, gas u zavoju je zabranjena zona - ××××s po ravnom, a u zavoju molis boga da sve ispadne bez poslijedica. Sve u svemu - katastrofa.

INTCP log dead
11-01-2003, 05:22
Ne znam šta da ti kažem mytbyte ali alfa 75 (mjenjač straga) prolazi uzbrdice bolje od minija kojemu možda 70% težine pretišće prednje kotače. Isto tako znbam da kje BMW kockica očajan kako na kiši tako i na snjegu. Ovo s ručnom su sgluposti, probao i još gore. Di ti je logika, usidriš auto i prednji samo kopaju???

VR6
11-01-2003, 12:16
Kockica ima 60/40 raspored tezine u korist prednjeg dijela, pa je tu mali problem...

4x4
11-01-2003, 13:24
http://www.geocities.com/alfa_romeo_164_super_24v/Cuore_sportivo.gif

INTCP log dead
12-01-2003, 14:30
Nije samo u tome problem nego je kockica općenito lagan auto sa puno ks na stražnjoj osovini.

INTCP log sdead
12-01-2003, 14:31
A i zadnji ovjes nije se baš iskazao koliko recimo onaj u idućem modelu. Zato compact pleše kao i kockica.

Sony
13-01-2003, 11:20
Kod mene jutros -20C, ××××te unutra sajba zaledila skoro 1mm.
Strugo ne strugo puhalo ne puhalo nikad odlediti ne znam jel opasno po zdravlje koristit onaj sprej za odledjivanje unutra :smile11:

piquet
17-01-2003, 17:24
dosta mi je zimskih radosti i hvala bogu što je zatoplilo. u srijedu sam išao prati auto u špansko (samoposluga) i jaja su mi otpala dok sam očistio auto ispod od leda (valjda ga je bilo tonu, tonu i pol) :))

Girrari
17-01-2003, 20:09
I ja sam išao prati auto na samoposlugu u Špansko i to isto u sredu. Dok sam došel do doma već je bil zmazan.
Kad će se to govno više otopit da ceste budu suhe!!!??? :smile09:

ŠULE
17-01-2003, 21:08
Sutra pičim malo do Graza. Istovarim ženu u H&M-u, a je idem potrošiti sat vremena u onoj finoj self praonici kod Denzela. Naravno obići ću sve ralevantne auto kuće, a ne znam zašto idem snimiti malo podrobnije onog malog Lupa GTI, nešto mi se mota po glavi u zadnje vrijeme. Ko zna možda? U povratku čisti heroin 99 Shell pod obavezno. I to zimske radosti.

piquet
31-01-2003, 11:30
evo snjega ×××× njega :smile09:
već bi stvarno bilo dosta. danas nisam ni čistio auto već samo brisači i kreni(hvala bogu nije pregorio motorić)

Girrari
31-01-2003, 15:42
Fala Bogu da se zasad brzo topi!

Hondo_
31-01-2003, 17:04
Kakva je sniježna situacija u Zg i okolici?

mytbyte
31-01-2003, 18:15
U Zagrebu je snježno, hvala bogu! Valjda 5 cm! I neka je...nema ništa bolje nego klizati kroz zavoje po snijegu, a to kaj malo mora raditi metlica mene ne smeta...

General Kong * * *
31-01-2003, 21:24
Fini je gust,kada padne snjeg,(fini prvi prsic,dok ne smrzne)skupit ekipu,>
Micevac i juhuuuuu,rallycross,wrc,nema nas niko a kamoli Gronholm iliti slicna bratija...prva snjezna kataklizma me zaobisla(topli krajevi :)) )
a ovaj drugi snijeg je ovak i onak za nis..btw,zimska guma x 4,i gustu nema kraja,naravno ako ne moras u spicu pa na posao-onda je to egzorcizam svega ljepog kaj se covjeku desilo unazad par mjeseci :smile08:

Fresh
27-01-2004, 09:09
Kako tražilica radi :) :)

Evo opet naziva teme. Nakon 100 metara, žena se zaprijetila da će ići taksijem na posao, jer sam neuračunljiv za volanom kad je klizavo i snijeg pada...
:)) :)) :)) <br><hr>

Dr. Strangelove
27-01-2004, 09:49
Baš sam pomislio iskopat ovu temu.... meni danas do posla umjesto 30 min trebalo 1 sat i 10 min... :smile09: <br><hr>

mc
27-01-2004, 09:51
Moja se opametila pa nece ni sjesti u auto kada pada snijeg... :))

Inace mi je snijeg ziva zajebancija... <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Brock
27-01-2004, 10:32
Meni sve super... došao sam na posao za 10 minuta!

Fresh... tam kod tebe je stvarno frkovito kad je ovakvo vrijeme, ha?<br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
</font>

Fresh
27-01-2004, 10:40
Da je bar frkovito, ujutro je prošla ralica i vozio sam kao da kiša pada.

Veća je frka bila na Šubićevoj nego kod mene gore.

Ah nostalgija, pokrečući ovu temu upoznao sam Brocka, a preko njega i većinu ekipe SZ-a. Mogli bi obilježiti obljetnicu :)) <br><hr>

mc
27-01-2004, 10:44
Idemo navecer na parkiraliste od Mercatonea malo divljati... :))

Ponesemo cevape i pivo i eto veselja...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Fresh
27-01-2004, 10:49
Baš bi mogli

Pa baciti race na 50 metara...

mc
27-01-2004, 10:55
Bacimo umjetnicko klizanje pod rucnom i sl...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Brock
27-01-2004, 11:45
Jeeeeeeeee!!!! Može!!!

Zlatna pirueta u izvedbi SZ-a!

Girrari
27-01-2004, 14:04
I ja sam za. Inače, konačno sam došel svoje i sad se više ne osjećam ko konj kaj sam kupoval zimske gume. <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * *</font>

Mario Haas
27-01-2004, 14:21
Uh da tek znate kako sam ja neuračunljiv kad ujutro obučem gojzerice, u tobru stavim šlape i tak odšetam na poso!

ZEGA
27-01-2004, 14:56
He heee ja danas opet na sljeme sa ladom karavan a snjeg pada, isli smo do Puntjarke kroz sumu kroz ono neocisceno sve bez lanaca samo 4x sava eskimo S3 nove, koji gust, gume drze ko mutave koce, oni najsasaviji tragovi su moji...
E u zavoju samo po gasu i understeer, volan van i ×××× 6 banki po onim blazim zavojima...kako to ide...
Dolje neka alfa 33 kilavi sa lancima ono 5 na cuku kak sam je presao i po plinu, dolje za 15 minuta...
ZEGA<br><hr>

Girrari
27-01-2004, 15:02
Živela Sava.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Mario Haas
27-01-2004, 15:05
Ko će skočit u Savu i vidjet jesu mi stigle zimske gume?! :smile06: <br><hr>

600
27-01-2004, 15:08
Bude mali Ivica! :smile06:

Girrari
27-01-2004, 15:13
:)) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

mc
27-01-2004, 15:17
Inace, frend koji se bavi gumama se kune da je Barum Polaris 2 daleko bolja i uz to jeftinija guma od Save. Buduci da prodaje i jedne i druge, vjerujem mu. :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Rossonero
27-01-2004, 15:22
Ja ove zime imam te Barum Polaris 2. Stari je jedan dan otisel van s karavanom i nisam imal pojma da ih bude stavil. Ja bi iskreno radje Eskimo vec kad se uzima ta niza klasa guma.
Za sad nemam nekih primjedbi samo kaj jos nisam videl snijega.

Dr. Strangelove
27-01-2004, 15:27
I ja sam piknul te Save S3 na prednje... odlične su i to ne samo po snjegu nego i po sluzavom i hladnom asfaltu kakav je u zadnjih mjesec dva....sam kaj su mekane fest..pa s prvim toplim danima treba vratit ljetne, inače budu se zderale sam tak...

mc
27-01-2004, 15:28
Pa kaj kod vas ne pada snijeg?

Nema veze, zimska guma nije potrebna samo zbog snijega, nego i zbog mekoce pri temperaturama nizim od 7 st.C.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Dr. Strangelove
27-01-2004, 15:30
inače fakat ne kužim ljude koji se cijele godine voze na zimskim... Najjača mi je fora kaj vulkanizeri prodaju ljudima da je M+S oznaka za cjelogodišnju gumu... i narod puši... kolko sam se puta svađo s nekim zbog tog...

Dr. Strangelove
27-01-2004, 15:32
U biti M+S (mud+snow) znači all weather..ali simbol snježne pahulje uz to označava da se radi isključivo o zimskoj gumi...

mc
27-01-2004, 15:39
Navodno su jako rijetke "prave" cjelogodisnje gume. U ponudi je relativno malo modela od par proizvodjaca.
Ja na Twingu imam Toyo Vario V1 cjelogodisnju gumu i ona zadovoljava moje potrebe...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Fresh
27-01-2004, 15:43
Focus se kotrlja na četri zimske gume Dunlop Winter Sport M2.

Rossonero
27-01-2004, 15:49
F1 mi je postala katastrofalno losa na minus temperaturama. Sad mi se cini da Barum na minusu bolje drzi nego F1. Kaj bi bilo i logicno, ne?

Ma nema u Osijeku snijega niti ga je bilo ove zime. Danas je padalo tolko da su se zabijelili krovovi.

Rossonero
27-01-2004, 15:50
Na Alfi imam Good Year Ultra grip 6. Super su gume. A na karavanu ove jeftilen Barum. :smile11:

mc
27-01-2004, 15:51
Ovdje pada cijeli dan ali se slabo dize razina. Izgleda da ce prek noci malo zesce padati i napadati...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
27-01-2004, 15:54
Meni su ove Save fakat odlične. Naravno, čim zatopli i ne bu više opasnosti od snijega, bum stavil ljetne jer su ove na temp. iznad 10 stupnjeva koma.
Na 164 imam Kleber Krisalp, i istestiral bum ih sad u četvrtak.
Na 166 su F1, al ona ionako ne bu vožena po zimi.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Girrari
27-01-2004, 15:56
I ja se bojim da bu tak MC.
<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Rossonero
27-01-2004, 16:00
mc, meni je vulkanizer koji mi je slagal optiku rekel da su Eskimo S3 daleko bolje gume od Polaris 2, a samo su mrvicu skuplje.

_Stevo
27-01-2004, 16:02
Na parking, na parking, na paaaaarking :) :) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Biciklist
27-01-2004, 16:09
kod mene bizzo iz bolesne braće pokupil stup.
kak imamo skretanje u ulicu on je imo ljetne i sam produžio sa peugeotom 306 ravno na rizol i BUM !! al ni jako bar ga nije srušio. :)) <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

Biciklist
27-01-2004, 16:10
dodite u moju ulicu tu se ljudi pod ručnom okreću ko ludi još ralica nije prošla
:smile07: <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

mc
27-01-2004, 16:17
I meni je auto na izlasku s parkinga pokusao otici ravno, pa sam ga morao s rucnom i gasom istjerati na pravi put... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Mario Haas
27-01-2004, 16:42
Koji si ti brutala-agresivac, MC. :smile06: <br><hr>

Brock
27-01-2004, 16:43
Ja još nisam krenul sa posla... dakle... zabava tek slijedi.
Ali... to me uopće ne brine kad na ketačima imam vrhunske Michelin Energy gume!

:smile18: <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
</font>

Tabanus
27-01-2004, 16:43
Ja sam se upravo vratio s cijelodnevne vožnje, ne zbog gušta. Napokon sam dočekao da isprobam Bridgestone Blizak na snijegu. Naime snijeg se uopće ne primjećuje. Drže bolesno. Ko po kiši.

mc
27-01-2004, 16:47
Takvi smo ti mi momci iz Tesle... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Brock
27-01-2004, 17:07
Idem probat proboj prema doma....

Girrari
27-01-2004, 17:18
Sretno.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Cezy unlog.
27-01-2004, 17:20
Baby benz ima fuldu kristal montero. :)

_Stevo
27-01-2004, 17:21
Joj da mi je RWD :) <br><hr><font face="Courier" color="blue">VW Golf MKII 1.8, 90ks & VW Beetle</font>

Cezy unlog.
27-01-2004, 17:24
Joj da mi je 30cv vise!

I 5 brzina. :) :))

Bmw Touring
27-01-2004, 23:22
evo kod mene danas napadalo 10 cm.
Zimske radosti su bile cilim putem :)) :)

Turbo Paljo
28-01-2004, 00:55
:)) :)) :)) :)) Kaj da velim samo nek pada cijeli tjedan dok mi je u rukama jedan tri jedan :smile20: :smile20: :smile20: . Haha nabacio 4 skoro novhe Alpin 175/65/14 i reži milo, sam kaj su me svi nekak čudno gledali :smile12: Mali grebe ko luud :smile20:

Brock
28-01-2004, 08:20
Vozim se ko' po jajima al' za sad... sve OK!

japa tom
28-01-2004, 08:45
i ja sam se malo s mojim traktorom zaletio a kak nemam zimske gume (za razliku od većine pametnih na ovom forumu kako vidim) malo smo igrali odbijanja od mante (čitaj rinzola) no felga je ok (hvala bogu)

mc
28-01-2004, 09:08
Hehe Japa, trebal si me jucer vidjeti kako panicno trazim rucnu dok mi je auto isao prema rinzolu, a prednji kotaci vrtili k'o sumanuti u drugoj - malo je falilo za bliski susret. :))

Kada prodje ovo ××××××, idemo lijepo svi skupa na spur - trebalo bi isposlovati grupni popust... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

japa tom
28-01-2004, 09:15
da da i po zimske gume, bil sam škrt a mogal sam imat 5x više troška.....

Fresh
28-01-2004, 09:20
Ah zimske gume :)) :))

Patite nevjernici :smile06:

mc
28-01-2004, 09:20
...ali si prosao samo s upozorenjem za iducu godinu...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

mc
28-01-2004, 09:22
Sam se ti smij kume - sam si rekao da si jucer i u trecoj proklizavao sa zimskim gumama... :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Brock
28-01-2004, 10:39
Ja bum si zimske priuštil za sljedeću godinu... valjda...

Girrari
28-01-2004, 11:02
Ja sam se jučer strmopizdio niz kosinu u garašu po neočišćenoj rampi (cca. 5 cm snijega) bez iakakvog problema ili proklizivanja i definitivno potvrdio da su zimske gume po zimi must have.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Fresh
28-01-2004, 11:09
Da sam htio mogao sam se voziti u petoj 2 km/h. Zajebancija sine, zajebancija.

Morao sam malo ženu plašit. Non stop je ispitivala, jel se kliže ?

Nakon 10 minuta je skužila, Pa ti to namjerno radiš :)) :))

mc
28-01-2004, 11:15
Da, tako i moja non stop ispituje: "Jel se klize? Jesmo se sad zanijeli? Jesu sad proklizali kotaci?", ××××te popizdim...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

600
28-01-2004, 11:17
Šta se ženiš kad ti škodi! :smile16:

Brock
28-01-2004, 11:18
Pa... žena bi prva trebala znat jel zanjela! :smile08:

Giro... lako se spustit... ajd van izađi... :)) <br><hr><font color="blue">Never drive faster than your guardian angel can fly...
</font>

mc
28-01-2004, 11:19
:)) :smile06: :)) :smile06: <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Rossonero
28-01-2004, 15:35
Eto i ja sam osjetil zimske radosti. Barumke za sad imaju prolaznu ocjenu. Solidna guma za male novce.<br><hr><font color="red">...stiglo je sunce...</font>

Dom Dom unlog.
28-01-2004, 17:01
Ja sam x puta čital da je najlošija zimska guma po zimi bolja od svake ljetne gume!

Mario Haas
28-01-2004, 17:38
U petak sjednica može biti u obliku radne akcije...francuzi protiv talijana, a sve u akciji "ko če napravit večeg snjegoviča"

:smile06: <br><hr>

Girrari
28-01-2004, 20:30
:smile06: :smile06: :smile06:

Brock, i van sam izašel sam tak. Lakše mi je izaći nego se spustit, vjeruj.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

mc
28-01-2004, 20:34
Kaj, lakse gurat uzbrdo nego vuci za branik kad krene nizbrdo??? :)) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
28-01-2004, 20:55
:)) :)) :))


Ma fora je kad ulazim u garažu, onda moram polako, da lepo uđem i da negdje ne postrugnem, a kad izlazim onda se zaletim već u garaži tak da kosinu praktično mogu proći bez gasa.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Mario Haas
28-01-2004, 20:56
Da, uvijek je bolje ulazit polako a požurit se van. :smile06: <br><hr>

Girrari
28-01-2004, 21:05
:smile06: <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

širokobriježanin
28-01-2004, 21:36
Crnačke fore... :))

Cezy
28-01-2004, 21:41
Ne kuzim,o cemu vi to?? :smile12: :smile06: :smile06: :smile06:

Rossonero
28-01-2004, 21:45
hehe mlad si Cezy, bude s vremenom! ;) :))

Bmw Touring
28-01-2004, 21:48
Mario,Mario :)) :)) :))

Girrari
28-01-2004, 21:48
:)) <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Tabanus
29-01-2004, 00:39
Ne bih vam htio ubit zajebanciju i teorije brzine ulaska i izlaska, ne nužno u automobilsku garažu, ali htio sam opet malo nahvalit svoje zimske gume, odnosno pokudit.

Otišao ja danas na Borongaj isprobat te nove gume na poligonu. Mislio sam da će ipak popustit na takvom nečem. Uglavnom totalno ubiju zabavu zanošenja auta, guštanja s ručnom i općenito zimskih radosti. Ali zato koče ko iz p....e! Bezveze. U svakom slučaju drago mi je da se s njima mogu normalno vozit ko da snijega i nema.

Da, naime i Ćofa od frenda, s ćelavim gumama, sam provozo po tom poligonu. Pa taj auto kao da je napravljen za tako neku zajebanciju. Nema ručne, malo gasa i guza mu je odmah na drugom kraju poligona. Strava.

Fresh
30-01-2004, 08:45
Jučer sam izveo biser nad biserima.

Bio sam navečer u Maksimiru u šetnjici cca sat vremena i krenem doma. Vužgim auto, uđem u Petrovu ulicu i odlučim oprat prednju šajbu. Kak je brisaš razvukao tekućinu, tak se ona smrznula. Lagano četri žmigavca i nasred Petrove čekam da mi se odmrzne šajba.

Odma žena na mene, pa šta nisi nalio tekućinu protiv smrzavanja. Pokušao sam se izvući na foru, bitno je da se tekućina ne smrzne dok je u spremniku.

mc
30-01-2004, 08:57
Ova za odmrzavanje se ne smrzne, nego se od nje napravi neki ××××ni zele kojeg je onda jos gore skidati - bar je tako bilo s tekucinom koju sam ja imao jedne godine.
Najbolje je ne prati stakla na hladno... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

166
30-01-2004, 09:19
stakla su jos ok ali kad pres auto na -10 :smile06: .
sinoc sam bio s jednim prijateljm na cugi i kad smo se vracali kuci kaze ma idem malo oprat auto zbog soli.Kazem mu pa - 10 je koji ti je ××××× sad prat auto.Ma nema veze kaze nece mu nista biti,nije razumio sta sam mu htio rec,reko ok idemo.Pere on tako malog zucu Atosa i kad je zavrsio hoce da udje u auto :smile06: :smile06: :smile06: mislim se uci ces ××××× moj.Mali Atos se pretvorio u kocku leda.Covjek cupa vrata da udje a ona kao da si ih hermeticki zatvorio.Kazem mu -10 care a ti peres auto,kaze pa vruca je voda,pa vruce je i mojoj cuni u gacama pa se skupila......crko sam od smjeha :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

Fresh
30-01-2004, 09:27
:smile06: :smile06:

alien5
30-01-2004, 09:31
he, he, he...
166 - reci prijatelju da malo obnovi fiziku, barem ono poglavlje o termodinamici i popratnim pojavama.
Ili ako neće ni to - neka sluša drugi put pametnije od sebe!!!

166
30-01-2004, 09:37
ah stas moraju i jadnici da zive :smile15: <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="green">rodio sam se kao vrlo mlad</font>

Fresh
30-01-2004, 10:35
Ne znam jel netko slušao jučer 101-cu, gost je bio tip koji je vozio Dakar.

Između ostalog veli tip, skuhali smo vodu i čekali da se ohladi, da ju mogu popiti. Nikako im nije bilo jasno zašto se voda ne hladi, a onda su skužili da je temp. zraka 47 stupnjeva.
<br><hr>

Fresh
24-02-2004, 08:17
Here we go again... :)) :)) :))

piquet
24-02-2004, 08:45
kako sam slušao jutros tek sutra će biti prave radosti. razvedravanje i temperatura od -10. :smile17:

Dr. Strangelove
24-02-2004, 08:52
aaarghhh....opet 45 min. VG-ZG.....<br><hr>

Koko
24-02-2004, 09:21
Nikad brže s busem i tramvajem na posao. Bit će da su se vozači usrali pa ostali doma svi koji nužno ne moraju nekamo

mc
24-02-2004, 09:59
Ovako se danas vozi po Zagrebu:

http://www.wrc.com/NR/rdonlyres/42B52F81-851C-4F24-B8C4-499AB8C58DAE/30524/viewtopperpicwebok.jpg<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
24-02-2004, 12:11
Nadam se da bu se ovaj kvazisneg brzo otopil.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

mc
24-02-2004, 12:26
S obzirom na to kako trenutno pada - ne znam bas... :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

širokobriježanin
24-02-2004, 12:29
Ne znam kak je kod vas, u mom dvorištu je trenutno nekih 30 cm i nema namjeru stati padati... :(

POLOVNJAČA
24-02-2004, 12:37
u mene je tmurno , ali ništa ne pada i taman sam stavila na terasu sušit robu u kratkom rukavu , hi , hi , hi ....

ST - :)) :)) :))

biciklist unlog
24-02-2004, 12:39
evo još pada.
ja sinoć iz skole ono kiša išao na kavu prije nego kaj sam ušao mix sa snijegom a kad sam izišao ono snijega :smile17:

širokobriježanin
24-02-2004, 12:41
Ja baš volim gledat kako pada kad znam da se cijeli dan ne moram maknut iz kuće.... :)

mc
24-02-2004, 12:41
Siroki, kaj ti zivis na Sarplanini kada imas toliko snijega u dvoristu? :) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

širokobriježanin
24-02-2004, 12:43
Ma neeee, blizu sam ja Zagreba, tu sam blizu Stupnika.

mc
24-02-2004, 12:45
Skoro smo susjedi - ja imam kucu u Galgovu.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Girrari
24-02-2004, 13:03
Ovdje isto manijakalno pada, ali se na svu sreću i brzo topi.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

širokobriježanin
24-02-2004, 13:04
Onda znaš di je Rakov Potok? E tamo sam ti ja, u jednom selu koje spada pod općinu Rakov Potok.

Koko
24-02-2004, 13:04
Jedno Hipotetičko Pitanje:

Vozim se recimo kroz sloveniju po autoputu kad eto snježure. Nejde više bez lanaca, pa ih motiram. Vozim se par kilometara kad ono bum - kihne jedan lanac. Nastavljam s jednim i ide dobro, no koliko trpi diferencijal?(vulgaris auto bez automatske ili manualne blokade)

mc
24-02-2004, 13:11
Znam Siroki. Jesi ti dolje uz Karlovacku ili u gornjem dijelu?

Koko - meni su "mestri" pricali da bilo kakvi lanci (osim plasticnih) posteno razjebu aute s prednjim pogonom. U tvom slucaju moze biti samo jos gore...<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

Ed Hunter
24-02-2004, 13:20
Mislim da se metalnim lancima niti ne smijes baš voziti(mislim ne brže od 40 km/h). Plastični su kakti za vožnju, a metalni više privremeno za izvlačenje i neke kratkotrajne vožnje.
A da ti pukne lanac mislim da ti diferencijal nebu prva briga već prvo šteta kaj ti je napravil taj puknuti lanac.

širokobriježanin
24-02-2004, 14:18
Kad ideš starom karlovačkom kod pumpe EuropaMil skreneš lijevo, naselje se zove Horvati. E tam sam ti ja.

Fresh
24-02-2004, 15:40
Zagreb: U sudaru dva autobusa četiri ozlijeđena

Neslužbeno se doznaje da je vozač praznog autobusa tvrtke Beton Lučko na raskrižju oduzeo prednost ZET-ovom autobusu koji je vozio prema prigradskom naselju Horvati.

Široki jel sve u redu ??
:o :o

POLOVNJAČA
24-02-2004, 16:24
A ja maloprije slušam da je bilo 16 nezgoda na području ZG , pa mi malo lakše jer sam mislila da je snig haos jedino u Dalmaciji :)) :)) :)) <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="red">Najgora stvar u životu je kad nemaš na što da se ložiš !</font>

širokobriježanin
24-02-2004, 17:00
Fresh, sve OK. I tetka me zvala oko podneva da vidi jel sve u redu, a ja još hrkao... :smile19:

aerotech
24-02-2004, 17:10
Ja sam danas imao skoro 5 nezgoda. Jedva sam živ došao doma :smile08:

širokobriježanin
24-02-2004, 17:11
I ja... Skoro sam pao kad sam čistio dvorišće... :o

aerotech
24-02-2004, 17:14
Mene sad čeka moje... :(

piquet
24-02-2004, 17:15
ko vam kriv kad ste bogati i imate dvorište. :smile06:

aerotech
24-02-2004, 17:17
Ja bogat? :smile06: :smile06: :smile06: :)) :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Samo malo više zarađujem iznajmljivanjem.<br><hr><font color="blue">BMW POWER</font>

S V T
24-02-2004, 19:37
Ja danas skoro sa Polom nokautirao Vectru u zavoju!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

mytbyte
24-02-2004, 20:28
Dok ovo pišem snijeg još pada, ja na poslu i fakat ne znam da'l da se uputim doma autom ili pehaka jer sam na ljetnim gumama...prilikom onih prošlih padalina u Zagrebu s×××× sam si prednji branik i far, dobila je i felga duboku udubinu i debalansirala se tako da sam spisko kasko...obožavam snijeg al nešto mi govori da ga više neću voljeti kao prije...prošle zime sam svašta izvodio s ljetnim gumama (i pod ručnom) al ove nisam uspio proći običan zavoj bez krša... :(

Kas
24-02-2004, 23:50
Ja sam sinoć bio na poligonu, skrivenom od očiju javnosti, počistili smo ga sa zadnjim pogonom sam tako.
Koja uživancija :)) :)) :))
Levega, desnega, levega, desnega.......

Zadnji pogon je najjača stvar. Tko nije probao, ne zna.

_Stevo
25-02-2004, 17:30
Kas jesi vozil Hathcia? :) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
Any which way the wind may be blowing
I am going, I am going
Where streams of whiskey are flowing</font>

Kas
25-02-2004, 18:01
Još pitaš??????????

Malo mi je učitelj pokazivao neke forice. Vozio sam ja 2-3 godine zadnji pogon, ali sam pomalo zaboravio kako to ide. Bit će nešto. Kad nađem neki posao, kupujem zadnji pogon. Alfa ostaje, a RD će biti za zajebanciju i zimu.
Tko nije probao, ne zna kako je.

Inače, Stevo, ja i on smo mu mjenjali lamelu, košaru i lager, još uvijek ide, znači, dobar posao.
Nabavio je drugu getribu, pa će biti vjerojatno zamjena na ljeto.

Kas
25-02-2004, 18:02
Inače, vozio sam po ljigavom i po snjegu. Po suhom neću, jer se trga auto, a i lako spališ lamelu, ako ne paziš.

Bmw Touring
25-02-2004, 18:06
tebi bi treba jedan automatik pa nebi ima problema :))

Kas
25-02-2004, 18:08
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Od automatika sam SMG, mada sam čuo da se hoće raspast ako ga trgaš.

Bmw Touring
25-02-2004, 18:10
onda bi se meni na M3 SMG vec raspa.Jednom sedmicno mogu ga malo provozat :) Auto ima cetrdesetak hiljki i posto je to test auto ne stedi se tako da su to samo price da se raspadne ako ga deres

Kas
25-02-2004, 18:13
Čuo sam od uvdašnjih servisera, da su većina bili na servisu.
Kao, jedan ovlašteni iz Jaske je rekao vlasniku :"Pa vi ste se ganjali?!"
On mu je rekao, da ga je zato i kupio.

Bmw Touring
25-02-2004, 18:16
jebate koje pitanje:Pa vi ste se ganjali? :))

Ode u Njemackoj nije bilo nekih problema oko tih mjenjaca.Imam tri-cetri poznanika koji imaju Bmw-e sa SMG getribama i nisu nikad imali problema.

Kas
25-02-2004, 18:20
××××ga, tko zna kako se čovjek vozio.

Kas
25-02-2004, 18:21
Nešto off topic: BMW, znaš li ti šta o tome zašto je zbrisana tema Akumulator koju sam sinoć pokrenuo?

Bmw Touring
25-02-2004, 18:27
ja je vidim na prvoj strani.Inace nebi nikad izbrisao temu nekog clana a da mu pritom ne postavim pitanje ili da mu kazem

Kas
25-02-2004, 18:30
Sorry, bila je neka greška.

_Stevo
25-02-2004, 22:00
Kas, daj se u potragu za Hatchiem :))
Sad ih već ima ko pljeve(3 mislim). Fakat neznam kaj se može još nać za neke manje nofce a da je RWD(kockica možda). Pratim na hr-a.com kaj se dešava s Hatchiem. Jesi bil dok je EVO došo? <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
Any which way the wind may be blowing
I am going, I am going
Where streams of whiskey are flowing</font>

Kas
25-02-2004, 23:25
Nisam. Vidio sam ga par puta, ali se nisam vozio u njemu.
Hatchi mi je trenutno preskup. Da mjenjam Alfu za njega, malo mi je bed. Trebao bi nju prvo prodat, pa tražit, a tko zna bili našao.
Skupljat ću lovu, pa polako. Možda ovu godinu ako ću moći uzmem neki BMW E21, 318 ili 320, eventualno Asconu B 2.0.
Za BMW su skupi dijelovi, a i svi su bili skršeni, a po kliskom auto treba bit totalno u balansu, ili te nema.
Za BMW se da naručit špera, tako da si na istom.
Eventualno, da mjenjam Alfu za kocku 320i, pa mjenjam diff.

Brock
28-02-2004, 20:13
Dečki... evo nema opet zanimacije...

Prognoza temperature za ponedjeljak i utorak... -8 stupnjeva ujutro... naoštrite svoje strugalice i u napad!!!!

aerotech
28-02-2004, 20:15
:smile17: :smile17:

aerotech
28-02-2004, 20:16
Vani je brutalno hladno! Brijem da bum se noćas zavukel u Omegu i upalil grijanje siceva :))

Rossonero
28-02-2004, 20:17
A meni je stari pripremil lopatu za snijeg da mi ne bi bilo dosadno nedjeljno jutro. ;)

aerotech
28-02-2004, 20:20
:)) :))

Brock
28-02-2004, 21:43
:smile06:

aerotech
28-02-2004, 22:10
Ljudi, jer ovo vani prestalo? :smile08:

širokobriježanin
28-02-2004, 22:46
Kod mene je... Poslije 3 sata bez struje i 10-15 cm snijega i mećave...

Biciklist
28-02-2004, 23:21
ja se vratio sa posla na biciklu i sutra ujutro idem na posao sa biciklom. :)) :)) :smile07:
zekica !!!!!!!!<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Smrt fašizmu sloboda praktikantima</font>

Cezy
28-02-2004, 23:22
Hatchi!?!?!

Koji je to kafic?? :smile10: :))

aerotech
29-02-2004, 09:30
Meni je struja riknula negdje oko 22:30, međutim došla je 2 sata kasnije.<br><hr><font color="blue">BMW POWER</font>

Girrari
29-02-2004, 10:29
A ja sam sutra u Lici. Juuupiiii...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Kas
29-02-2004, 12:16
Cezy
Hachi, ne hatchi, Vrlo specifična Toyota. 83-87g, 1.6 16V, cca 130 ks, zadnji pogon, špera.

_Stevo
29-02-2004, 21:42
Ja sam jučer putoval od Zg do IG kojih sat vremena, i više. Iz Zg sam krenul oko 19:20 a u IG sam došo oko 20:30. I onda navečer svaki zavoj po Ivaniću s ručnom. I proglašen sam luđakom :)) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
Any which way the wind may be blowing
I am going, I am going
Where streams of whiskey are flowing</font>

Kas
29-02-2004, 23:42
Stevo, jel znaš Alfa-luđaka iz Ivanića?
Tamno zelena 145 sa 15 colnim ketačima, zatamnjene sve šajbe.

_Stevo
02-03-2004, 22:56
Kas bila je jedna 145 2.0 al full serijska. Ima jedna crvena TD, plava 1.4 i bila je jedna zelena 1.4 al ta je negdi na otpadu čini mi se. Nisam vidio nijednu sa zatamnjenim staklima do sad...Od kud ti ta info?<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
Any which way the wind may be blowing
I am going, I am going
Where streams of whiskey are flowing</font>

206-os-
03-03-2004, 00:17
Vidim da se drift ludilo širi od ekipe s hr-a foruma :smile18: Neka, neka al samo polako!

_Stevo
03-03-2004, 10:42
206-os: još kad bi mogo driftat s prednjim pogonom...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
Any which way the wind may be blowing
I am going, I am going
Where streams of whiskey are flowing</font>

Kas
04-03-2004, 00:37
Ja sam "driftao" koliko je to bilo moguće prije cca 4 godine po snjegu. Nisam imao pojma kako se to zove. Pokušavao sam prolazit zavoje u stilu Neke Pulića sa BMW-om.
Auto je bio Ascona B, 1.6 60 KS.
Na suhom asvaltu je mogao tek malo zavrtit kotače, a u drugoj nema šanse. Čekao sam marljivo zimu i snjeg, jer mi je to bila jedina opcija.
Ako i kuim RWD auto, to će bit iskljućivo zbog mene i mog gušta, a ne zbog drugih.
Svaka čast Dr. Zax-u i njegovoj vožnji. Nemogu reći da je najbolji, ali jedan od boljih definitivno.
Kad, i ako ću imat RWD auto, bt će mi prof. ako se neće bunit, a poznavajući ga, mislimda neće bit problema.

Kas
04-03-2004, 00:39
Ne Stevo, ova je tamno zelena, 1.6 box, dosta lijepo izgleda, alu, i ima dupli ispuh sa okruglim cijevima prema gore. To mi se malo ne sviđa, ali, u cijelini je auto ok.

_Stevo
04-03-2004, 12:04
Kas, imam osjećaj da Zax daje instrukcije svima :)
A de si videl tu Alfu?<br><hr><font face="Courier" color="blue">I am going, I am going
Any which way the wind may be blowing
I am going, I am going
Where streams of whiskey are flowing</font>

_Stevo
08-03-2004, 21:07
Opeeeeeeeeet snijeg :)
Sad sam došo izvana....al je jebada kaj nemrem opet van :(
A sad je najbolje....

Kas
08-03-2004, 22:05
U Zg. kod ine, i tako to. Nije čest, ali navrati.
Okušali smo se još po ljetu, i WROOOOOOAR. PIta me koliko kila mi ima automobilčić :smile15:

Alfa 147
08-03-2004, 22:46
Pun mi je ××××× ovog vremena! :smile09:

Girrari
08-03-2004, 23:44
I meni.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Brock
09-03-2004, 07:56
Pridružujem se pičkaranju protiv ovog usranog vremena!

Za dan-dva mi trebaju felge bit gotove... ima da do onda počne proljeće! :smile09:

Girrari
09-03-2004, 11:51
:)) :smile06: <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

alien5
09-03-2004, 12:29
Šta se vi bunite???!
Vi ste se barem navikli da imate usrano vrime?!!
A šta bi mi tribali kazat: u zadnjih 10 dana bila su 3-4 sa suncem! Popizdija san načisto!
Barem se akumulacija na Peruči napunila (kažu da se preliva), ali sam siguran da će ubrzo pizdit da nema struje...<br><hr>

mc
09-03-2004, 12:40
Da stvarno, mi ne vidimo sunca po par godina, pa nam je normalno i kad nam pada snijeg svaki dan usred ozujka... ;) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">'cos if you wanna run cool... you got to run
on heavy, heavy fuel</font>

alien5
09-03-2004, 12:45
Snig - jel to ono bijelo šta pada katkad sa neba u onim američkim filmovima? A ja mislija da to Ameri zajebaju!
Čuo samo o nešto o tome: kažu i da postoje zimske gume za auto koje se stavljaju zimi (zamisli!?).
Vidin sunce koje je iza nekog oblaka i nikako da izađe!!!
IZLAZI VANKA!!!!!!!!!!!!!!!!
Da ti sunce kalajisano!!!!

Girrari
09-03-2004, 12:48
:smile12: :smile17: <br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

alien5
09-03-2004, 12:51
Girrari!
Sretno ti 7800 poruka - baš lipi okrugli broj, i da šta brže dođeš do 8000!

Girrari
09-03-2004, 13:42
THX.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

Brock
09-03-2004, 15:00
Alien... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: