PDA

Pogledaj cijelu verziju : MUSLIMANIJA

MUSODISTROYER
04-01-2003, 18:00
Sibamo smrdljive, primitivne srednjovjekovne svinje svaki dan...sve vise. Bombe vise ne pucaju po Izraelu, samo metci po muslimanima-palestincima. Stisnuti su u misju rupu...jedva disu. Sad treba vidjeti da li ce se konacno opametiti ili ce i dalje bacati kamenje...

Finale sa Irakom su blizu...

Jebala vas MUSLIMANIJA - ×××××RIJA!!

0911
04-01-2003, 22:27
Da Muso - muslimanija, hocemo li konacno vidjeti jednu muslimansko - muhamedansku- obrezanu ×××××??

Daj da i to vidimo...

SRBOJEBAC
24-01-2003, 21:21
¨
JEL VAM SRPSKE PICKE NEVALJAJU PA HOCETE MUSLIMANSKE!! NE ZAMJERIM VAM, ZNAM KAKO SRPSKE PICKE SMRDEEEEEEE!!

Fredo...
25-01-2003, 11:54
...zasto i tu kakis?? Svuda kakis!! Daj vec jednom prekini!

Sarajlija
19-02-2003, 22:59
Heh, ne zestite se mnogo... Grabovica i Uzdol nista je u poredjenju s onim sto vas ceka ako se nastavite kurciti u prazno...

C.P.
02-03-2003, 00:23
Kako da namjestim satelitsku antenu i
dekoder,da mogu primati slike direktno sa ratišta.Posebno uživam kad bombe padaju na Bagdad i Beograd.Sada je prilika da vidimo Widows 93.
Ugodnu zabavu i pozdrav od C.P.

L.P.
02-03-2003, 22:52
Za sarajliju:

Sjeti se
"Postrojba za posebne namjene Ludvig Pavlovic"
I 60-ta samostalna bojna HV-a
Mislim da vise nis ne trebam reci :smile10:

svakako
22-03-2003, 22:11
...da

Srbkinje
23-03-2003, 04:56
Su dame za vase glupe seljancurine koje se presvlace samo kad idu doktoru a o kupanju svake prestupne godine.Zato svi crkoste letajuci za Srpskinjama damama , jedino ako vas nikakva od njih ne pogleda onda mozete tako lajati, ali sad ste se pokazali u ovom ratu teskim seljoberima tako da tesko imate ikakvih sansih , jedino kod nekih letecih. :))

Ma vi niste nipocemu dorasli Srbima a ni Srpskinjama , MOZETE SE SAMO TJESITI SA SVOJIM BOLESNIM URLANJEM :smile06: ;)

sibamo muslimaniju..
07-04-2003, 20:49
...lo stoku...moraju se stalno podsjecati KO su gazde...Skupo ce jos dugo placatu 9/11!

JOZO-Katolik
28-08-2003, 18:31
Kakve sanse da vam opstane druga generacija mladih muslimana u Bosni imate??

Oni moraju ili u Saudiju ili na zapad! Treceg nema!!

A MUSAAAAA musavo-blesavi, Hrvati vam ponudise saveznistvo protiv Srba, i da vas puste da kao ljudi u miru zivite. No vi ste dokazali da ste PRAVI muslimani i zabili im noz u ledje!
POSLJEDICA:

Srbi vas dokosurase, Hrvati vas potpuno odjebase...ostade vam nesto malo jada u sred Bosne za eutanaziju...

JOZO KATOLIK
28-08-2003, 18:51
MA JEBALI SU NAS HRVATE I JEDNI I DRUGI, ISKRENO TREBA PRIZNATI!

J U R I C A
29-08-2003, 08:29
E SAD!! Muslimandzugo!!

Prestani odrzavati na zivotu tvoju perverznu temu koju si jednom poslao pod nikom "ADOLF" tu na forumu!!

Makni se sa nasih foruma, jer im nemas sta ponuditi, osim tvojeg jada, beznadja i zlonamjere... i ljubomore.. i zadaha saudijske pustinje!

Uzivaj i dalje u Alahu, na to imas pravo!! Samo nemoj nam njega tu vise prodavati... A najbolje ti je da ga od××××s!

ZIDOV
04-09-2003, 14:36
Ali vas muslimane sevi,o u ,ozak po cijelom svijetu!!

Muslimandzuga
04-09-2003, 17:34
To sam ja MUSAAAA. hahhahhahahahaa

A ja??
05-09-2003, 18:29
Gdje sam ja Fikret??
HA?

bosanac
24-09-2003, 19:01
koja je to polikicka igra da Klinton dodje u Srebrenicu a u Vukovar ili Medacki djep nije.

Ma bolan kome oni prodaju muda za bubrege ovamo dok niste i bombarduju civile istovremeno optuzuju druge za neku sicu naspram njihovim.Oni kad ruse ruse sve bez svjedoka zatiru traG svemu kao u Iraku .Zasto nisu ganjali Sadama i njegove saradnike vec unisili komlet Drzavi, a vamo se prodaju za 8 hiljada zrtava sto je smisljeno pobijeno i pitanje je ko je to uradio.

Prije papa sad Klinton sta je slijedece , igleda opet neke mutljavine.
Nejacim je ostalo da cuti i posmatra .

Meni to lici da se krivci operu dok nije djelo izbilo na vidjelo.

i taj Hag mi vise lici jednonacionalni kazneni tor. Vidi i lud da jedni financiraju jedni sude kome onim trecim nepodobnim. :smile06: :smile06: :))

bosanac
24-09-2003, 19:03
koja je to polikicka igra da Klinton dodje u Srebrenicu a u Vukovar ili Medacki djep nije.

Ma bolan kome oni prodaju muda za bubrege ovamo dok niste i bombarduju civile istovremeno optuzuju druge za neku sicu naspram njihovim.Oni kad ruse ruse sve bez svjedoka zatiru traG svemu kao u Iraku .Zasto nisu ganjali Sadama i njegove saradnike vec unisili komlet Drzavi, a vamo se prodaju za 8 hiljada zrtava sto je smisljeno pobijeno i pitanje je ko je to uradio.

Prije papa sad Klinton sta je slijedece , igleda opet neke mutljavine.
Nejacim je ostalo da cuti i posmatra .

Meni to lici da se krivci operu dok nije djelo izbilo na vidjelo.

i taj Hag mi vise lici jednonacionalni kazneni tor. Vidi i lud da jedni financiraju jedni sude kome onim trecim nepodobnim. :smile06: :smile06: :))

nina21
24-09-2003, 19:13
otvoren je novi SF i Fantasy forum, traze se moderatori koji bi taj status zasluzili ucestalim postovanjem.
http://www.sad-soft.com/forum
unaprijed hvala.

vijest iz budućnosti
23-11-2003, 04:56
http://onyx.globalnet.hr/~jblazevi/vindouz%20u%20Bosni.jpg

bosanac
23-11-2003, 06:38
- hrvati sad ce vam izbori okrenite se malo svojim problemima, pustite druge neka se brinu o sebi , zasto ste tako cinicni. :smile08:

Alahu egber
23-11-2003, 16:16
http://onyx.globalnet.hr/~jblazevi/clever.JPG