PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rolls-Royce



Mazdohist
04-01-2003, 17:38
Evo, i BMW nakon kupnje RR-a ima konkurenta u najvišoj, najluksuznijoj klasi.
Koga odabrati? Novog Phantoma ili Maybach.
Slatke muke za rijetke.
http://autoweb.hr/files/d0018/rolls-royce-phantom.jpg
Moglo je i ljepše

Dom-Dom
04-01-2003, 18:33
××××te Maybach!
Naravno da uvijek bi rađe Rollsa! :smile06:

Mazdohist
04-01-2003, 18:59
A ××××ga! Slika je na AutoWebu...

Frenki
04-01-2003, 19:33
Zasto mi se nece otvoriti slika??????????????????????????
××××mu pas mater u ×××××, bacit cu ovaj glupi kompjuter van kroz zatvoreni prozor!!!!!! :smile09: :smile09: :smile09: :smile09: :smile09:

quattro
04-01-2003, 20:10
Ja bi uzeo Bentley-a.

Mazdohist
04-01-2003, 20:23
Bentley će i dalje proizvoditi Arnage, ali nije mi jasno hoće li RR i nakon Phantoma proizvoditi i Silver Seraph?
Evo cabrio verzije Corniche
Zer ni on neće više biti u proizvodnji?
A baš sam se oštrio :) :) :)
http://conceptcarz.com/img/rolls-royce/rolls-royce%20corniche.jpg

594 krešo ah
04-01-2003, 20:38
majbah je dizajnom iza rols rojsa. rojs je najjači...

cezy_
04-01-2003, 21:19
Quattro slazem se,isto dajem bod za Bantley-a :smile07:

VR6
04-01-2003, 21:23
Novi Bentley coupe Continental je lijep, i dobar predpostavljam...

cezy_
04-01-2003, 21:27
Tebi je dobar zato sto je vw tehnika unutra,ali dobro svatko ima svoje.
Ja sam mislio na ARNAGE u long izvedbi

Vedo
04-01-2003, 22:05
Maybach i samo Maybach. :smile06:

Veljko Bulajić
06-01-2003, 00:59
Najbolše iz Deželehttp://www.tomos.si/modeli/novi/images/bikes/apn_modra121.jpg

Frenki
06-01-2003, 15:38
Pila, a....http://www.vidiauto.com/slike_novosti/0.845018001041763667_rolls-phantom800574.jpg

quattro
06-01-2003, 15:56
Stvarno ima nesto posebno, nesto sto zbuja spostovanje, obcutek razkosja i spokojstva. Ostajam za Bentley-a ali RR priznajem, da so dobro opravili posao. Mercedesov MB moze imati svemirsku tehnologijo, ali zasad ne daje mi obcutka (naravno na sliki) kao B ili RR, pa moze biti i bolji, ali mislim da u toj klasi nije najbitnije, ko ima najdovrsneje podvozje itd. :smile08:

VR6
07-01-2003, 03:03
Evo stranice, pocela danas s radom: :URL=http://www.rolls-roycemotorcars.com/:Rolls-Royce:/URL:

Bentley Continental u limuzinskoj verziji mi je ljepsi od ovog Rolls-a, ljepsi i od Maybach-a, vidjet cete kako izgleda kad bude predstavljen...

Vedo
07-01-2003, 07:08
Maybach je 5 puta ljepši od tog čuda.

Girrari
07-01-2003, 10:32
Dajte ljudi, pa Rolls je ikona, klasik. Što je jedan Ferrari u sportskim automobilima to je Rolls i klasi luksuznih lađa.


A VR6 sad preferira Bentleya jer je u vlasništvu VAG-a. Da ga je kojim čudom kupio FIAT rekao bi da je govno. Proziran si do bola...

quattro
07-01-2003, 11:32
Pa i RR je od BMW-ja, motor i večina komponent je od 7-mice. Nazalost ni RR nije se sakrimo ruki globalizacije i trazenju nizjih stroskov. Tako da ostane ime, imige i oblika. Mislim da stvar okusa.

Girrari
07-01-2003, 16:34
Da, ali VR6-ici su svi auti pripadnici VAG koncerna bog i batina. Ne bi to bio problem da se stalno ne pokušava progurati kao veliki objektivac i ljubitelj automobila općenito.
Kad bi čovjek lijepo priznao da preferira aute iz VAG koncerna ne bi više reč rekel, ali ovako...

VR6
07-01-2003, 16:42
Girrari opet dokazujes koliko ste ograniceni. Meni je ljepsi, isto kao sto mi je Maybach ljepsi od ovog Rolls-a. Al bas me briga za tebe hoces li vjerovati ili ne, ne dajem misljenje samo zbog tebe, pa...

Girrari
07-01-2003, 18:42
Daj se odluči jel' buš me oslovljaval sa ti ili sa vi, balvane jedan prepotentni i bezobrazni.

594 krešo ah
07-01-2003, 19:19
polako ljudi, vidim ovdje i malo teških riječi, izašli ste iz teme. ja sam za rolls royce phantom.takav dizajn nema nitko pa ni konkurencija maybah.molim vas malo prokomentirajte zadnja svijetla na phantomu, ista su kao na octaviji.

T-IE
07-01-2003, 19:23
Daj Girrari ohladi malo. :smile07:

VR6
07-01-2003, 20:28
Nisam ja izasao iz teme, ja sam dao svoj komentar, al kad se uvijek nadje po neki... Jos misli da njega i prersiram, nije pokusao razumjeti na koga se to odnosi.

Dom-Dom
07-01-2003, 20:40
Kolega Girrari , nemereš protiv sile osovine zvane VR6 i T-IE.Njima se neda ništa objasniti, ali me bar veseli da T-IE pokazuje bar neke znakove napredka ( u svezi glede TDI pilota).

T-IE
07-01-2003, 22:13
Dom-dom, što se meni neda objasnit? Non stop me nešto kritiziraš, a bez argumenata!

golf VR6
07-01-2003, 22:20
A što znači skraćenica VAG??Vjerovatno, VADI ANTE GOVNA.

T-IE
07-01-2003, 22:24
Kad bi razmišljao kao alfisti (hvala bogu da ne) onda bi to bilo Vozite Auto Govno. :))

Girrari
08-01-2003, 00:04
T-IE, shvati jednu stvar. Na ovom forumu sam dovoljno dugo da mogu izraditi kompletan psihološki profil tvog dragog prijatelja, VR6.
Situacija je slijedeća: VR6 se gorljivo izdaje za ljubitelja svih automobila bez obzira na marku ili zemlju podrijetla. Međutim, svi koji su na forumu duže od par tjedana ubrzo shvate da je ta poza zapravo hrpa dreka. Ubrzo i najvećem bedaku može postati jasno kako su njemu daleko na prvom mjestu automobili iz VAG koncerna (vjerojatno zbog ljubavi prema VW-u, pa tako i svi koje on kupi moraju biti dobri), zatim ostali njemci te naposlijetku japanci. To sve ne bi bilo ništa loše niti čudno (ja bezrezervno i uvijek tvrdim kako mene zanimaju i privlaće samo tal. automobili) da on i dalje ne tvrdi suprotno, a iz svake pore bilo kojeg njegovog posta evidentno je da njegove tvrdnje nemaju veze sa stvarnošću.

Calibra Zender
08-01-2003, 00:10
Ali nije u redu svrstavati T-IE u istu rečenicu, a kamoli u neku paralelu s VR6 samo radi toga kaj vozi Golfa i kaj je protiv pljuvanja po VAG-u općenito. T-IE je ipak razuman čovjek s kojim je moguće sasvim normalno komunicirati.

Girrari, uzalud ti trud! :(

Dom-Dom
08-01-2003, 11:18
T-IE nemam ja ništa protiv tebe , jedino mi iskreno ide na quratz tvoj nick , a voziš Golfa.Ime T-IE se zna kojem autu pripada i sramota je takvo ime (nick) imati za Golfa.A kaj se tiće argumenata, pokušavao sam ti nešto dokazati par puta , ali nejde pa onda si mislim nema smisla.A o VR6 nema smisla uopće trošiti riječi.

T-IE
08-01-2003, 16:17
Calibra Zender :)


Dom-dom, ti meni ništa nisi pokušavao objasnit, eventualno si htio nametnut svoje mišljenje o Alfama, i ja i ti se nemamo o čemu objašnjavat. Kad je bila tema, mislim o Peugeotu 307, na jednu moju rečenicu koja se i ne mora nužno protumačit kao sprdanje Alfe, izvrijeđao si me do maximuma. Kad sam napisao da Alfi otpada retrovizor (a što je istina) opet si vrijeđao, i sad pišeš da se meni neda objasnit ništa? Pa što je s tobom? A što bi ja onda za tebe trebao napisat? Vidiš kakav si; na temu o Golfu, Škodi i sl. možeš pljuvat koliko hoćeš, a kad ja napišem istinu za retrovizor na Alfi onda pljuješ po meni. Tvoj pogled na automobile i moj se razlikuju i tu nemožeš ništa promijenit. A i od svih alfista ovdje na forumu ti ispadaš nekako najvulgarniji i tako da mi u buduće nemoj ni pokušavat "objasnit nešto"!

A drugo, zašto na forumu nebi postojao netko tko voli VAG i ostale marke, a ne voli talijane? Pa da su sami alfisti na forumu dosadili bi već jedan drugome s tim hvalospjevima o Alfi.

A ovo za nick ti ne mogu pomoć, jer ga ne mislim mijenjat (što ti znaš, možda je meni tiha patnja kakav turbo i.e :)) , šalim se-nije)

Girrari
08-01-2003, 16:37
"A drugo, zašto na forumu nebi postojao netko tko voli VAG i ostale marke, a ne voli talijane? Pa da su sami alfisti na forumu dosadili bi već jedan drugome s tim hvalospjevima o Alfi."

T-IE, ako se ovo odnosilo na moj post onda ga za domaći rad pročitaj još jedanput; možda iz drugog pokušaja shvatiš poantu.

Mazdohist
08-01-2003, 17:15
I tako....... dobar taj Phantom, ha?

Dom-Dom
08-01-2003, 17:21
T-IE , ja sam najvulgarniji alfista! :)) :)) :smile06:
Svaka čast, vidim da si isti ko i VR6.Dva tumpleka zatupljena.

T-IE
08-01-2003, 18:50
Ne Girrari, ja sam shvatio što si htio reć i ne trebam 2x čitat, moj komentar je bio namjenjen Dom-domu (i njegovim nebulozama) samo vidim uzalud.

Ali vidim da si za podjebavanje odmah spreman.

T-IE
08-01-2003, 18:52
Mazdohist, sorry za Phantoma, ali napišem 2 riječi i to odmah pokrene alfističku lavinu...

Girrari
08-01-2003, 22:56
T-IE, podjebavanje je bilo u kondicionalu. Dakle, ako-onda. Budući da je sve u redu, podjebavanja nema.

T-IE
08-01-2003, 23:19
Ok Girrari. ;)

VR6
09-01-2003, 04:52
Evo nesto nemam nikakvu zanimaciju trenutno, pa da napisem koju, iako nema potrebe, al eto, reda radi. Primjecujem da se ovdje javljaju samo neki, vec poznati likovi, dok neki ne komentiraju ovaj dio rasprave, pod imenom: "ko je kakav", da se nebi zamjerili nekima, ali predpostavljam da realno vide stvari, pa zbog toga i ne zele da se jave, jel je njima, za razliku od nekih "sve" jasno. Ovdje ima mnogo likova koji kada treba se ukljuciti u normalnu raspravu, argumentima ili necim slicnim, to ne umiju, ali kada treba davati bezvezne komentare, tu su prvi, prepoznat ce se i oni. I sto je najgore, upravo takve kategorije se smatraju "kingovima", sto je zapravo tuzno. A svoje tvrdnje protiv nekih (zna se koga) opet zasnivaju bez VALIDNIH argumenata, na osnovu nekih svojih predpostavki kako bi sta trebalo da bude. Naravno, oni sa svojom ogranicenocu, ne vide ni argumente, ni ono sto se pise sto im ne odgovara, nego samo ono drugo, negativno. Kao sto vec pise, javljaju se da daju bezvezne komentare, a kada treba nesto fino prokomentirati, tada ih nema, mozda radi nepoznavanja tog o cemu se komentira, pa da nebi slucajno bili ispravljeni, oni se ni ne usudjuju ulaziti u nju. Ali ako se nekom omakne kakva greskica, oni napadaju, a ono sto je fino napisano, to zaboravljaju. Naravno, ne napadaju se svi jednako, nego samo "odredjeni". Neki se i jave, ali su u 80% slucajeva opet bez argumenata i nisu upravu, ali i oni se smatraju onim vec poznatim "kingovima". Ali ovdje nema suda koji ce ocjeniti kako, sta i gdje, pa im to i prolazi. Vecina ih se pridruzuje "masi", iako ona nije upravu, nebi li dobili koji lazni "poen", ali ja ne skupljam takve "poene", bar ne kod te odredjene grupe. Jos da napomenem, da nije tako tesko registrovati par nickova ili se javljati pod vise njih, i tako ciniti se "vecim" nego sto "jesmo". Ali ako se to nekome da, to dovoljno govori o njegovom nivou, povod za rad toga je valjda svima "poznat". Vjerujem takodjer, da ce se javiti mnogi da komentiraju ovaj moj post, iz one nabrojane grupice naravno, ne shvativsi ga, ali oni me ne "brinu". Toliko od mene za sada...

prc
09-01-2003, 10:56
ok, ko je pustio psa u forum?

Mazdohist
18-01-2003, 16:21
Evo i untrašnjosti novog Phantoma.
Malo se vidi tko je gazda, ali izgleda zbilja luksuzno do boli.
http://iskon.hr/2003/01/14/0077007.17.jpg

ZIMBO
19-01-2003, 01:21
čuj, ovo lijepo- NIJE !!!!!
Podjeća me jako na dedinog traktora, mislim da je bio ursus, bez zajebancije, da si vidio te vurice......slično ovom gore :( :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

VR6
19-01-2003, 02:00
Mene jedino volan podsjeca na BMW-ove...

DKW_
19-01-2003, 03:18
VR6, ××××, te, ti si naš novi Ivo Andrić!

Apsolutni si rekord u tome kako potrošiti svu silu riječi a ne reći mnogo-pod time , naravno, mislim na post sa prethodne strane...

Mora da si proučio sve priručnike tipa: "filozofija za neznalice" ili "Logika za tudume"...

:)) :)) (no hard feelings, zeka, zeka...)