PDA

Pogledaj cijelu verziju : gdje su najbolji sajmovi rabljenih automobila u HR



xan22to
04-01-2003, 17:02
pomognite. :)) :))

DKW_
04-01-2003, 17:16
Sajmovi su pušiona, ali je zakon bog i otac Plavi oglasnik, koji izlazi ponedjeljkom, srijedom i petkom.

U Zagrebu je ogroman auto sajam rabljenih na Jakuševcu svake nedjelje-oko 2100 vozila...

A sad bi ti mogao uzvratit normalnim razgovorom na ostalim temama...

V6
04-01-2003, 17:25
dkw, pa ti ponekad zaista nisi valjda svjestan ili što kakvu štetu nanosiš mladima.

Pa ×××× te bog, kakav plavi oglasnik.
Čovjeće božji pa to je leglo švercera preprodavača i sl. ××××vetra.
Ajde nazovi bilo koji, uvijek mobitel, redovito su odgovori tipa, koji auto? (Znaći da se prodaje ih nekoliko) pa zatim kada bih došao pogledati, pa sad je žena na putu, pa znate, pa sada je u praoni, mislim pa ko koga tu ×××× ???
I naravno, stanje vozila, full oprema bezprijekoran, kao nov.
Kad ono ni klime ni centralno, ogrebana cijela strana, itd.
Ma da ne nabrajam, zovite sami pa se uvjerite.
Najbolje je kupiti od nekog koga znaš, bar imaš "povijest vozila"

Dom-Dom
04-01-2003, 18:30
Slažem se sa V6.Kakve su nutra cijene auti da se u×××ך.Pa to se odma vidi ili da je ukraden ili je auto slagan ko Lego kockice.Kad neki auto prodajem šverceri mi ruše cijenu strašno, ma u biti nije samo sa autima i sa svim drugim stvarima.

Calibra Zender
05-01-2003, 00:13
DKW, imaš neke stvarno čudne stavove. Plavi oglasnik je otac i majka svog lopovluka i ciganije. Svaka čast šačici poštenih ljudi, vlasnika automobila koji jednostavno hoće obaviti pordaju putem tog medija, ali tih je ljudi jako malo. Ostalo je sve ciganija i lov u mutnom. Isto kao i preprodavači u salonima rabljenih po Zagrebu. Bio sam i vidio kaj se prodaje i na koju foru se masti ljude. Jedino ne znaš tko te više laže. Na parkingu im svi auti imaju 82, 83 tkm bez obzira na godište. Pitam se zašto?! Naljepnica na staklu "Beba u autu" po riječima prekupca dokaz je da je auto sporo vožen. Ma kaj da vam pričam kad to sve znate. I onda mi nije jasno kak možeš savjetovati Plavi oglasnik i salone rabljenih?

594 krešo ah
06-01-2003, 09:58
xan 22 to. moja su ti iskustva ovakva.prodao sam svoj saxo prije tri tjedna preko plavog oglasnika za 4200 e,98 god. motor 1,4 75ks redovno servisiran prešao 107000 km. na sajmu u osijeku sam bio četiri puta, šverceri su mi nudili 3900 e, auto kuća remix iz osijeka mi je ponudila 3800 €. mislim da se na sajmu proda malo automobila, kroz sajam prođe nekoliko tisuća ljudi.uglavnom se većina dođe prošetati i potrošiti vrijeme.

V6
06-01-2003, 12:02
to je istina, naši stalni "dežurni" ruše cijenu, zajebavaju ljude, jedu čevape i piju pivo. Najbolje je ostaviti auto ujutro, br mobitela i adio ako je netko zagrizao već se dogovoriš a ne da ti svaka ×××××× mjeri tlak u gumama :))