PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ima li tko Colin McRae 3 na PS2?



DKW
02-01-2003, 23:38
Ako ima, kakva je grafika i , što je još važnije fizika?

piquet
02-01-2003, 23:51
imam i to original(piratski ide na 4 cd-a ali se priča da šteka ili moraš imati dvd čip). no vratimo se na pitanje grafika i fizika su otišli ponovo naprijed i nema zamjerki, ali popratne svari su govno napravljene za papke kojima je ta igrica usputna (ja sam odradio gomile sati na 1 2 i 3). nema posebno upisivanje rezultata za svakog vozača, nema namještanja auta prije voženja brzinca, ne možeš voziti samo jedan rally već samo championship, a pošto sam istovario lovu za origigi poludio sam jer dosta stvati treba skidati sa neta od codemastersa ( npr reklamirano je da je nicky grist radio radar za svaki brzinac posebno kao da radi za colina ali to treba skinuti sa neta od codemastersa tako da to još nemam većje klasično kao u 2 zavoj se gradira po brojevima i dosta je neprecizan). konkretno ono što je tebe zanimalo je pet (grafika i fizika).
:)

DKW_
03-01-2003, 00:07
Čekaj, čekaj... Pitao sam za verziju za Playstation 2. Kakvi downloadi, kakvi bakrači.. Što da skidam s nerta ako je to PS2? :smile11:

piquet
03-01-2003, 09:11
pa teško ćeš igrati 3 na ps1. kako sam napisao tako i je. da li je to kao neka zaštita od piratstva ne znam ali sam i ja reagirao kakvi bakrači jer ako sam istovario lovu za original (prvi, zadnji i jedini put) onda sam očekivao potpunu uslugu. sucker!

PLAY STATION
03-01-2003, 23:09
Colin je dobar ali piratsko izdanje je na 4 CD-a i malo šteka preporučujem ti da možda bolje potražiš V raliy koji ti je na 3 CD-a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Vuce odlog.
04-01-2003, 00:19
Imam ja za ps2.Na DVD-u.Mogu ti i presnimit ako hoćeš, ali igrica me jako razočarala što se tiče osjećaja za auto. WRC 2 je puno bolja igrica.Ali treba probat obje. Znaš što, za PS2 nema do GT3-a.To je fakat najbolja igrica.

giro d'italia
04-01-2003, 00:26
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))