PDA

Pogledaj cijelu verziju : U Osijeku poginuo mladić



tatin sin
01-01-2003, 21:01
OSIJEK - Doček Nove godine u Osječko-baranjskoj županiji prema podacima PU osječko-baranjske protekao je mirno, ali se dogodila jedna teška prometna nesreća u kojoj je poginuo 22- godišnji mladić, a dvije su osobe ozlijeđene, od kojih jedna teško.

Nesreća se dogodila u Josipovcu, mjestu nadomak Osijeka u Osječkoj ulici ispred kuće br. 3 u 1,15 sati iza ponoći, kad je zbog poledice automobil Audi S8 sletio s ceste i udario u kameni mostić.

Na mjestu je poginuo vozač Ivan Arambašić (1980.), teške tjelesne ozljede zadobila putnica na stražnjem sjedalu Marina L. (1984.), a lakše ozljede suvozačica Tea M. (1984.), svi iz Osijeka.

znalac
01-01-2003, 21:10
da je vozio golfa bilabi mu slađa smrt

DKW_
02-01-2003, 12:37
...to ti je iz istog kluba ko onaj iz teme "Tražim alfiste", pogledati na ovoj strani...

Alfa 147
02-01-2003, 14:38
Ma kakav Audi, bio je Opel Kadett jaje !

Girrari
02-01-2003, 16:45
Moram priznati da me dosta presjeklo kada sam pročitao naslov jer vas na forumu ima dosta iz Osijeka ili sa privremenim boravištem u Osijeku, a budući da je većina forumaša sklona najurcavanju... Ipak sam se smirio kada sam u tekstu pročitao da nije riječ o "forumaškom autu".
Svejedno :( !

GTI FOREVER1
02-01-2003, 17:02
Na autoputu kod Sarajeva u kolovoznoj traci od Blazuja prema Ilidzi prekjucer je doslo do skretanja sa ceste i izlijetanja automobila Alfa Romeo(164 koliko vidim na slici) kojim je upravljao A.Z.
U nezgodi je teske tjelesne povrede u vidu frakture kicme i obje natkoljenice zadobila 17-godisnja S.I.Ona je nakon ukazane ljecnicke pomoci zadrzana na daljnem ljecenju na CUM Kosevo.Djevojka je kako saznajemo od silene udara ispala iz automobila kroz zadnje vjetrobransko staklo.

DKW_
02-01-2003, 23:10
Krasno: što nije Karadžić uspio, sad će tatini sinovi pobit u kantama...