PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jako me je sram jer - vozim Fiata!



Stranica : [1] 2

Bild ADAC
29-12-2002, 18:05
Nekoliko sam godina bio ponosni vlasnik automobila Fiat, a mogu reći da sam do sada bio jako zadovoljan! No, dogodila se katastrofa!!! Pročitao sam u Auto blicu da je Fiat proglašen za najlošiji i najnekvalitetniji auto!!! Pa ti sad živi s tim. Quo vadis, Fiat? Prije je bio loš, a sad je još lišiji! Pa kako ću sada prodati svog auta? Sram me je voziti ga, a sram me je i prodavati ga! Da ga poklonim, niko ga neće htjeti, a još će mi se i smijati! Pomozite mi savjetom - što da radim, i zašto je fiat najlošiji auto koji se kreće Europom? Dakle, ako je meni moj jako dobar, moram predpostaviti da su osta li auti svemirske ili izvangalaktičke kvalitete! Jer, moj me Fiat nikada nije iznevjerio, a samo sam ga redovno servisirao 4 i pol godine! A prijatelji koji voze Renaulte, Audije, peugeote, pa čak i nepoderive Toyote imali su dosta intevencija na svojim autima! No oni su proglašeni za dobre i odlične, dok ja moram živjeti sa sramom vlasništva jednog Fiata! Pomozite mi, molim vas, još jednom! Hvala vama i hvala Auto bildu što mi je konačno otvorio oči!!! :smile09:

Dom-Dom
29-12-2002, 18:07
×××× Auto Blic, nije ni za dupe brisat dobar.......... :smile06:

Stiv
29-12-2002, 18:11
A što da onda ja radim? Mislio sam prodati fiata i kupiti alfu 156! A ko će mi sad kupiti moj auto??? I kako će mi se svi smijati što vozim talijana, a dao sam 25.000 Eura?

LaNciA
29-12-2002, 18:30
E kako si samo glup..ccccc
htjeo si prodati Fiata i kupiti Alfu ccccc pa zar ne shvatas i zar jos neznas da je Alfa Fiat a Fiat Alfa ccccc :smile08: :smile08: :smile08:
I glupson cita Auto Bild,pa sta mislis sta ce reci o Fijatu??naravno da je los do kurca zbog konkurencije njihovim kantama
:smile08: :smile08:

EasyRide
29-12-2002, 18:37
što majmun vidi majmun čini
(il tak nešt...)

Stiv
29-12-2002, 18:39
Ako sam ja glup što želim kupiti alfu 156, to je moja stvar i hvala ti na podršci! Tvoj nick ne govori u prilog ovome što pišeš, no ja bih te ipak zamolio da mi malo pobliže objasniš što si htio s tih pa riječi reči?

Škoda TDI
29-12-2002, 18:46
Čak je i Škoda puno bolja od Fiata, a ka sam ja to tvrdio, niko nije vjerovao! A sada kad to tvrdi auto blic, svi vjerujete!

LaNciA
29-12-2002, 19:01
Pa EasyRide ti je dobro rekao :smile08:
Ti si procitao da je Fiat los i za tebe je odmah los iako ti imas drugacije utiske o toj marki auta....
A stim Fiat je Alfa a Alfa je Fiat ti hocu recci da je to jedno te isto auto samo drugo ime.E sad ako je Fiat ×××××× onda bi trebala biti i Alfa.Nekontam zasto onda hoces da je kupis.
Ja sam do sada imao 3 Lancie i 2 Golfa,oba Golfa su me ostavili na cesti a Lancie nikad niti K od kvara.I zato moj Nickname.Ja bih ti preporucio da slusas sta ti srce zeli a ne neke njemacke novine jer to se cijeni a ne necije bezvezne presude jer oni SVAKAKO mrze talijane i ljude i njihovo djelo.Vjeruj mi ZNAM TO :(
IZVINI AKO SAM TE UVRIJEDIO NEKAKO S PREDHODNIM POSTOM :(

Stiv
29-12-2002, 19:07
LaNcIa, ja se nisam uvrijedio - odluku da kupim alfu 156 donio sam prije 3 mjeseca i od toga ne odustajem! No, točno je da sam dao u oglas da prodajem Fiata, i niko se nije javio! Ama baš niko! Niti da pita za cijenu ili već nešto! Dakle - nema interesa za tu marku automobila, a sve su to napravili usrani mediji! A što se tiće Alfe, ona je Fiatova, ali sam se uvjerio da je bolja i kvalitetnija (ali i adekvatno skuplja!) od njega! No, i tu su mi se smijali i popišali auto koji još nisam kupio! Jedan mi je čak rekao da je vectra skoju on ima (98. 55kw, bez ikakve opreme) puno bolji auto od nove alfe 156, i, zamisli, većina se s njime složila! Javlja mi se jedino pitanje - što s alfom nakon 4-5 godina? Pa kome ću je onda prodati i po kojoj jadnoj cijeni?

Mazga
29-12-2002, 19:10
Plačite vi fijatovci, plačite, i red je! Mazda je 2. auto po kvaliteti u Europi, jedino je bolja Toyota koja radi po Mazdinoj licenci! To je u jadnoj Europi, a na svijetu po kvalitetti prva je, zna se, MAZDA!!!! :)) :)) :))

LaNciA
29-12-2002, 19:22
Mazga stvarno sviras kurcu.Daj smiri se malo..
Stiv slusaj.Alfa je jedan jako sportski automobil i zato je skuplji od Fiata,ok mozda je kvalitetnija neznam nisam je jos imao.Gledaj recimo sta svabo radi da privuce mlade kupce:stavlja u Golfa 1.6L taho od 260Km/h.stvarno glupo.
Rekao sam ti vec slusaj srce neces pogrijesiti
jednom mi je rekao moj stari"kako ti prema autu tako ce i ono prema tebi" i to je u istinu stvarno tako.http://www.alfaromeo.ch/DE/foto156/img/156_big_02.jpg

ozujsko
29-12-2002, 19:28
lancia sto se tice tahometra, pa ford je stavljao u sierre bilo diesli ili benzinci taho do 240 km/h osim na cosworthu... a cuj, glupo je sto u golfove idu do 260, ali to sve ide njima u korist... vidi klinac pise 260, opa tata kupi ovaj... kuzis :))
bas njih boli ××××× sto ce netko mislit o tome...

Mazga
29-12-2002, 19:44
Evo, uvjerite se o čemu ja pričam!

http://www.canadiandriver.com/news/01images/mazda6.jpg

http://www.mazda-schulze.de/images/mazda6.jpg

http://www.oricom.ca/vwklub/detroit/Mazda6.JPG

http://www.oricom.ca/vwklub/detroit/TN_MazdaRX8.JPG

http://www.oricom.ca/vwklub/detroit/TN_MazdaRX8-2.JPG

http://www.canadianautoreview.com/cias-mazda6-rear.jpg

i konačno, prekrasna unutrašnjost:

http://www.canadianautoreview.com/naias-mazda6-inetrior-900.JPG

King
29-12-2002, 20:00
i mene bi bilo sram da vozim fiata i zato nikada neću ni kupiti ni sjesti u taj po svemu najlošiji auto današnjice!

The Road Warrior
29-12-2002, 20:00
Auto Blic ritobris. To se kupuje samo radi slika. :))
LaNcia sine lepo se izražavaš.

cezy_
29-12-2002, 20:02
A cuj,ak te sram kupi si onda vw ili benza,pa fino kad dodes iz Frankfurta u Bosnu nitko ti ravan nece bit,onda si glavni baja.
A ti novinarski smradovi su jednim djelom i krivi kaj je FIAT u kurcu.(FINANCISKI)

Bild
29-12-2002, 20:04
Auto blic je naš najbolji i najobjektivniji časopis, jer prenosi članke iz poznatog i europski priznatog njemačkog časopisa, nadaleko poznatog auto bilda! Ako su stručnjaci auto-bilda zaključili da je Fiat najlošiji auto, onda to zasigurno jest! Jedino su pogriješili u odabiru najboljeg - to je svakako VW i to s modelom Golf! Toliko da znate!

Bild ADAC
29-12-2002, 20:08
cezy_, i tebe bi bilo sram da ti auta ptoglase da je najlošiji, a ti ga se zbog toga ne mogu riješiti, pa nrmam love za nešto boljega - recimo besprijekornog japanca!

T-IE
29-12-2002, 20:15
Nema razloga da se ne vjeruje Auto bildovom i ADAC-ovom istraživanju koji pokazuju da je Fiat najlošiji, a normalno da će bit revoltirani oni vlasnici Fiata kojih njihov ljubimac nikad nije ostavio na cjedilu (a ima ih dosta). Po tom istraživanju ni VW nije prošao puno bolje.

King
29-12-2002, 20:21
Nema razloga da se ne vjeruje Auto Bildovom testu kvalitete automobila ??? I ti to ozbiljno??? Odi spavati!

HGT
29-12-2002, 20:24
Auto blic opće nije najobjektivniji auto magazin, čista kopija Auto bilda koja preferira njemačke automobile. Ja sam ponosan vlasnik Fiatovog vozila i bez obzira šta budu pisali u Auto bildu nemam namjeru mjenjat marku vozila. A ono šta se događa vozačima novih Audija A4 nebi poželio nikome, dovoljan mi je bio pogled u Audievom servisu kad sam vidio 10 novih A4 totalno raskopanih motora, a nisu imali ni par tisuća km. Fiat nije najkvalitetniji auto šta postoji ali zato nije ni najgori.

Mazga
29-12-2002, 20:29
Test je totalno neobjektivan, jer je u stvarnosti Mazda na prvom mjestu, a onda svo ostali japanci, pa korejci, njemci i francuzi! Talijani niti ne rade aute, oni rade poluproizvode koje bi onda albanci trebali doraditi!

T-IE
29-12-2002, 20:31
Ponosan vlasnik Fiata... :)) :)) :)) :)) :)) da umrem od smijeha.

Mazga
29-12-2002, 20:34
T-IE, za tebe ne bi bilo šteta ni da umreš nbasilnom smrću, vjeruj mi, zavrijedio si!

T-IE
29-12-2002, 20:38
Ti mazga ili si podvojena ličnost ili ti neki ××××× fali u glavi, 2 posta prije pljuješ po Fiatu a sad ga braniš. Ajde lijepo odj... od mene.

Mazga
29-12-2002, 20:43
Ja ne branim Fiata, nego po defaultu pljujem po njemu! Ali žao mi čovjeka, nemoj ga tako vrijeđati! Ima Fiata - pa što? Svi griješimo (on jako), ali popravit će se! Dajmo mu priliku! Bog svima oprašta, pa i vlasnicima Fiata!

T-IE
29-12-2002, 20:45
A HGT zna da je nemam ništa protiv Fiata. Glavno da se auto ne kvari, pa bio Fiata, VW ili Toyota.

Raso
29-12-2002, 20:47
Ja i dalje volim svoju Fiat Mareu i jako sam ponosan na nju! Nadalje, ti glupi testovi pametnima ništa ne znače, zna se da je cilj švabama jeftino kupiti Fiata, a s druge strane obuhvaćeni su modeli bravo/brava do 1997,. godine, dok je marea uključeno potpuno nepravilno u tu grupu (zbog toga što je tek 1997. god. izašla te ih je bilo malem broj primjeraka i strpali su ih u tu grupu). Marea samo po sebi je puno kvalitetnija, jer nema motore 1,4 12v koji se nisu pokazali bašsuper!

grrrrrr
29-12-2002, 20:51
DEčki ja neznam kaj ga ××××te pa punto je najprodavaniji model u Hr ove godine, sigurno je to zato što je strašno nekvalitetan i što ljudi kada kupuju žele novi i kvarljiv auto

Punto je vrhunac klase, škripavi polo i clio su iza njega.....prodaja to dokazuje :smile06: :smile06: :smile06:

HGT
29-12-2002, 20:51
Ma bravo T-IE kad si na kavi pljuješ po japancima, trošilicama, a kad vjetar zapuše...

T-IE
29-12-2002, 20:55
Pa navedi mi jednog japanca po kom sam ja pljuvao?

HGT
29-12-2002, 20:57
Markova Mazda. I kad je on kupovao auto... kad je spominjao japance.

T-IE
29-12-2002, 21:01
Odi na temu "ZAŠTO TOYOTA NOSI NASLOV NAJPOUZDANIJEG AUTA?" (mislim da se tako tema zove) pa pročitaj moje mišljenje o Mazdi. Pa šta ti ne raspoznaješ šalu od zbilje?

HGT
29-12-2002, 21:03
Kad vidim tebe... NE...

INTCP odlog.
29-12-2002, 22:08
Ma japanci su totalno bezlične kante proljev do proljeva.Kako može jedan japanac ili govno od Škode biti bolji od Fiata.Nikako!
Voziti talijana je takav užitak kao kada te ogromni crnac mazi kitom po butinama i onda ti ga nježno gurne pa te odjednom počne brutalno karati.jedanostavno nema većeg užitka od toga.Znam o čemu pričam.
Kada su došli američki marinci u Rijeku to je bio provod.Nikad to neću zaboraviti. :) :) :)
Od tada me nekada znaju boliti leđa ali vrijedilo je! :) :) :)

T-IE
29-12-2002, 22:19
Znam da ovo nije pravi INTCP ali mi je svejedno... :)) :)) :)) :)) :))

Noriaki Kasai !!!
29-12-2002, 22:39
Ocete kvalitetu i ljepotu - kupite LEXUS-a !

http://lexusownersclub.com/gallery/album01/IS200_Sport.jpg

http://lexusownersclub.com/gallery/albums/album01/Playa_2.sized.jpg

http://lexusownersclub.com/gallery/albums/album01/anm.sized.jpg

Seksica
29-12-2002, 23:01
Fukati se u Fiatu je ljepše nego u bilo kojem japanskom govnarskom smeću!

Puntolino_
29-12-2002, 23:02
Mene nije sram.Nek pljuju i gaze, al ja se nedam. Imao sam dva fiata prije ovog, ovo mi je treći i opet ću kupiti fiata, kupio bi i alfu, al za novce od punta nemreš zbrojit za poštenu 156.
Prićao mi je od cure stari(inaće se drži onoga: švabo je švabo!) da je njegov šef u njemačkoj ove godine za održavanje njegovog audija a6 2.5tdi i kombija vw lt35 dao 11 000dm ili 5500E(šef mu plaća preko firme račune a onda mu ovaj vraća) s tim da kombi nije jako puno korišten, samo registracija. On kad ode na servis nikad ne potroši manje od 500E. Sad su mu mjenjali grijaće op - petstotinjak E.
Ja za 500E promjenim pola punta pa nek mi onda neko ×××× o fiatima. Znam nemreš uspoređivati jedan A6 i punto, ali opet, mislim da fiat ima dobre motore, pouzdanu i jednostavnu mehaniku, dosta dobru limariju...pa nek ×××× ko kaj hoće, ja bar imam nekih gušta u vožnji, malih ali slatkih, a ne ko polo fareri! Sama riječ govori - polo - pola(auta)!

Zeljac
01-01-2003, 16:00
Alfa Romeo je Fiatov.
Lancia je Fiatov.
Ferrari je Fiatov.
Fiat je automobil za široke narodne mase. Zato je i jeftiniji od ovih gore.
Alfa Romeo je automobil za mlađe kupce željne sportske vožnje.
Lancia je automobil za kupce dubljeg džepa željne luksuza.
Ferrari je automobil za superbogataše željne ultrasportske vožnje i luksuza.
Gospodo, ferrarijevom bolidu u F1 nitko nije ni do jaja. Ni čuveni BMW ni Mercedes. Što mislite čiji logo nosi na nosu. FIAT-ov. Zato budite ponosni što vozite FIATA ma što pričali o njemu. Za razvoj Ferrarijevog bolida najzaslužniji je FIAT, odnosno njihovo stoljetno znanje u konstrukciji automobila.

znalac
01-01-2003, 17:11
za tvoju informaciju marea sa 1.4 12 v motorom postoji,ali koliko ja znam samo za mađarsku,jer po ljeti sam imao priliku upoznati lika iz hungary koji vozi mareu,ali kad sam vidio koja masina je unutra malo sam ostao,ali kako on kaze za njihovo trziste je bilo i takve

Partizan
02-01-2003, 01:00
U auto bildu su rekli da su ako niste vidjeli, uz Fiat jednako tako losi i Opel i VW. Tako da Fiat nije najgori, a pazi ovo kaze covek da je par god. vozio Fiat i da nije imao nikakvih problema i da je bio ponosan a da ga je sad sram.Vidi mene, ja sam imao Fiat Punto 1 i nikada nisam imao problema, onda sam na nagovor kupio novi VW golf 4 i u prvoj godini 2 puta sam ostao u kvaru. Sada ga imam 2 godine i do sada sam 4 puta mjenjao sijalice na prednjim farovima, i otpao mi je znak nazad. I dao sam silne novce na toboze kvalitetu. Bez obzira sta se pise o Fiatu kazem vam ja da oni imaju jedini dusu (mislim na cjeli koncern) i sad cu uzeti Fiat Stilo Multi vagon ako uspijem prodati golf. Pozdrav

GTI FOREVER1
02-01-2003, 08:09
Crkla ti sijalica i otpao ti znak(GOLF4) jao kakvi su to samo kvarovi....mora da je kostalo pravo malo bogatstvo dok si zamjenio H7 sijalicu :)) :))
Ma i mene bi bilo sramota da mi auto osvane na dnu neke ljestvice makar bio i mercedes... :)) :))
A sta je tu je, nego ti to fino prodaj i kupi si nesto japansko kad ti je toliko stalo do toga sta drugi kazu da iz tog razloga ostavljas po strani i svoje misljenje koje je kolio sam vidio pozitivno...

Tu sam stal
05-01-2003, 17:52
Da, tu sam stal!

Raso
05-01-2003, 17:55
Da, postoji Marea 1,4, ali samo za istočna tržišta, pa su čak i hrvatsko tržište zaobišli s tim modelom, no ja ne kažem da je to loš motor, ali se 1,6 16v pokazao puno boljim i to je provjeren motor koji se ugrađuje u stilo, lanciju i multiplu.

King
05-01-2003, 18:00
Partizan, pa kaj se čudiš da je golfu otpal znak VW? Pa i njega je sram nositi taj glupi znak - dokaz nekvalitete za puno love!
P.S. - je li u tvom golfu pepeljara dio standardne opreme ili si ju moral doplatiti?

maybach
05-01-2003, 18:00
Fiat vam je zakon-barem oni prijašnji modeli od 95 do 2000.g.Nemože jedan auto biti smeće ako je osvojio (npr.Bravo/Brava)titulu auta godine-nije ju osvojio samo tak jer svi znamo da je konkurencija uvijek jaka.a za mene je Alfa 156 1000 puta bolja od nekog Japanca ili Francuza

Fiko
05-01-2003, 18:03
Fiat? O njemu sve najbolje, odnosno, za novac uložen u auto iz tog koncerna dobivaš najviše! A švebe ni sami neznaju što pišu, no htjeli bi se jeftino dočepati nekih talijanskih automobila! I to ti je to! Kao naša pretvorba, uništi firmu i nakon toga je jeftini kupi!

Kralj
05-01-2003, 18:09
Dobar je Fiat, da je bar meni novi Stilo 1,9 jtd sw! Pa onda neka glupi njemci pišu što im god padne na tu ludu pamet! Moraju posrati zdravu konkurenciju!

INTCP odlog dead.
05-01-2003, 19:30
Ma znaš šta, ×××× s meni za garanciju. Ja bi kupio alfu i da ima mjesec dana garanciju, i da neki japanac ili bilo tko drugi ima 10 godina. Boli mene ona stvar šta se japanci ne kvare. Nek se troši. I osim toga tako i tako kad bi kupio novi auto ner bi ga uopće vozio u ovlašteni servis gdje rade čiste kljusine koje uz tom pljačkaju. Njima da dam auto, nema šanse. Imam ja ljude koji su kvalificiraniji od kvazi meh. u ovlaštenim servisima i koji će mi se bolje pobrinut o autu i barem mi neće lagat u oči. Mrš sa servisima i garancijom. Tako i tako odmah bi naturirao motor i izgubio garanciju.

Štef
10-01-2003, 19:43
×××× se meni, ja vozim Fiata, a sram me je kaj sam prije vozil opela i peugeota te renaulta! A sad i nadalje bum vozil - Fiata! I nek bude druge sram, a ne mene!

g m a z
10-01-2003, 19:47
FIAT je srvarno FUJFUJFUJ!
Kad vidim nekog u FIATU prvo pomislim VIDI JADNIKA, SIROMASAK!

Štef
10-01-2003, 19:54
Gmaz, zbilja si ljigavi gmizavac! Odi ti lepo s svojim Tavria Zaporošcom v rit!

PACMAN
10-01-2003, 20:48
Gmaze stvarno si GLUP govoriš ka da nema skupih fiata, al neću sad o tome. Moj stari je vozia primeru 1.6 iz 95. ali je nažalost razbia a popravak ga je košta i živaca i vremena zbog loše servisne mreže. Činjenica je da je fiatov ugled poljuljan al to je najviše zbog toga šta u nas ima masu zatucanih majmuna koji žele njemca i gotovo. Meni je osobno lakše šta mi je na punta u skoro dvi godine korištenja tri puta prigorilo svitlo nego mom prijatelju kojemu su na golfa IV na 35000 otišli el. podizači prozora a na 60000 se raspa mjenjač. A da vam ne govorin kakva je tragedija peugeot 206 ili ona corsa!!! Fiat je zakon za nas dalmatince. A vi lapani se vozite u svojim VWima koji nemaju ni servo ili u japancima koje moraš servisirat u švicarskoj

snake
10-01-2003, 22:18
Sve to štima ,ali je cinjenica da takvih slučajeva ima daleko manje na VW-u nego na Fiatu.Meni je bratic dva dana za redom ostao sa Fiat Bravom u središtu Zagreba i sveukupno dao za popravak oko 2000kuna.

zonta
10-01-2003, 22:42
Gle snake, za lovu koju daš kod Fiata dobiješ čisto dobar auto. Niti ne očekujem da bude na razini sa nekim 10-20% skupljim modelima, odnos uloženo-dobiveno je mislim pošten…………a btw. pisalo je prije koji mjesec da su u Engleskoj utvrdili da imaju najjeftinije održavanje. I tu je dalmatinac u pravu, istina da se znaju pokvarit, ali to riješiš za 200-300 kuna, a ti kupi šta jea znam, Japanca pa digneš hipoteku na kuću kad ode nešto, pa makar jenaput u 5 godina

stilo
11-01-2003, 00:04
BAŠ NIŠTA NEBIH IMAO DA MI NETKO POKLONI KAKVOG STILA, TROJA VRATA, 2.4 JTD, KLIMA I TO, MAJKE MI VOZIO SAM NA PREZENTACIJI TAJ AUTO, PA ŠTO MENE ×××× NEKI TAMO ZADRTI ŠVABI I NJIHOVI TESTOVI, JTD MALO TROŠI, FENOMENALNO IDE, PLASTIKA DJELUJE MASIVNO I ČVRSTO, LIM TAKOĐER, DJELOVI I SERVISI JEFTINI, MA ZABOLI MENE ZA DRUGE, REKOH NIŠTA NEBIH IMAO PROTIV KAKVOG STILA, 2.4 JTD....AH :smile08:

Heihachi Mishima
11-01-2003, 15:15
Ovaj naslov sve govori pa ne trebam ništa komentirat. :)) :)) :))

mytbyte
11-01-2003, 20:18
JOJ, ŠTO GA KENJATE!

Skoro svi japanski proizvođači imaju kod nas ovlaštene zastupnike i servise pa se NE MORA ići u Švicarsku ili na Mars...dijelovi nisu ništa ili nisu osjetno skuplji od drugih marki...a jeste li se, dragi moji Fićeki, raspitali koliko dođu originalni dijelovi za Stilo ili Alfu 147 i 156? I tko vam kaže da ćete za godinu-dvije dana kad vam istekne garancija i počnu stvari rikavati naći jeftine neorginalne dijelove? Pa nema više Scijalističke nam tvorevine pa da nema zastupnika i dijelovi su nedostupni...to samo siromačeki ko vi, koji su zadnji auto kupili prije deset godina još uvijek misle da je tako...

Fiat
12-01-2003, 13:40
FIAT APSOLUTNO NIJE NAJGORI AUTO.ON ME NIKAD NIJE OSTAVIO NA CESTI I MISLIM DA I NEĆE.NIJE LIJEP ALI JE SIGURNO BOLJI OD NEKAKVIH KOREJACA I JAPANACA.ZATO NE SERITE. :smile06:

mytbyte
12-01-2003, 13:52
Da, ima i gorih:

Rumunjsko-bugarska smeća su ipak gora od FIAT-a... ;)

INTCP log dead
12-01-2003, 14:06
Mytbyte be seri o nečemu o čemu nemaš pojma. Dijelovi za alfu, kao i cjene servisa su prava jeftinjava uspoređujući ih recimo s vw ili ostalim švapskim proizvođačima. Da ne govorim koliko su dijelovi za japance skuplji od švapskih. Ovo govorim jer znam o čemu pričam i osvjedočio sam se tome. Jedan varijator faze za 1lfu 156 je bio posranih 100 dem. A toliko je i prvi servis za fiat punto. Da li ti znaš koliko na je trebalo da dočekao staklo i turbinu za mitstubishi L200. Staklo zadnjih cvrata je došlop nakon jadna 4 mjeseca. Toliko o tvojim tvrdnjama o dostupnosti i servisima u europi. Turbina je došla za 3 mjeseca. Pa šta je to tebi normalno??

Girrari
12-01-2003, 14:26
Ne vjerujem da su servisi za japance nedostupni, niti da djelova baš nema. Osim toga većina ih se danas sklapa u EU, pa se djelovi sigurno ne naručuju iz Japana jer bi jedino u toj varijanti bilo logićno da se čekaju 2 mj. Al da su skup(lj)i, jesu.

Djelovi i servisi za FIAT su jeftini, a uz originalne djelove postoji velika količina neoriginalnih djelova. Tako stražnji far za Seicento u originalo košta cca. 1000 kn dok neoriginalni (koji se mogu sasvim normlno nabaviti i u nekim ovlaštenim servisima, provjereno) košta 500 kn, a jedina razlika je kaj na ovom ne piše FIAT (ne bih čak ni isključio da ih proizvodi ista firma).

Mytbyte, ne znam koji je tebi K u zadnje vrijeme, ali zaista si postao japanska verzija INTCP-a. Zakaj toliko bezrazložno pljuješ po FIAT-u, nije mi jasno. S onim predzadnjim postom si se usro preko svake mjere.

A-ne
12-01-2003, 14:36
:smile09:
E ovo me stvarno razljutilo! Narodna kola bolja od Fiata?! Nikad! Jedina narodna kola koja su bila dobra je Golf I, drugo je sve goli ××××× bez imalo mašte. Kad ću imat 60 godina možda si i kupim kakav passat TDi, al do tad ću sigurno vizit talijana. Kakav je to dizaj? Bez imalo maše. Ipak su to narodna kola. Imao sam golfa 3,1.9 TD,uvezen iz Njemačke. I pazio sam ga i mazio i vozio kako se već traktori voze, polako i sa puno dima da bi se na 100 000 raspala mašina po prvi put, pa po drugi put, pa po treći put, pa pukla glava, pa otišli ventili u ×××××, pa preskočio remen, pa pukli nekakvi ××××ni šarafi, pa iskočili neki ××××ni zupčanici, pa turbo ne radi kako treba, pa ××××na boš pumpa u ×××××... AAAAAA!!! A s druge strane, ujak kupio novog fiata una 60. I vozio, i derao, i ganjao, i ganjao, i ganjao, i ganjao, pa do crvenog, 120 u trećoj, divljak, a fiat ide i ide. Kunem se, prodao ga je nakon 10 godina sa 450 000 km,a da nije taknuo mašinu.I kupio skoro novu Astru!? Vozi ju dvije godine i tolko mu se zgadila da će je prodat i kupit Fiat Bravo. A onog unića nikad nije prežalio. A ja, ja sam prodao razjebanog golfa i kupio polovni punto 75. Prezadovoljan sam. A oni što pljuju po fiatu, nek samo voze narodna kola. Nek im je sa srećom.

INTCP log dead
12-01-2003, 14:48
Giarrari, sigurno da postoje u europi skladišta, ali na tim skladištima sigurno nema svaki komad od svakog japanca i to još u 10 primjeraka. Ja ti kažem da smo staklo za L200 čekali 4 mjeseca. Da ne govorim da mu je turbina rikla na nekih 50 000 zbog greške u materijalu. A to nije išlo pod garanciju jer nisu priznali. Kao ni Bosch pumpa, navodno prljava nafta. ××××× moj prljava nafta. Taj motor mora ići na lož ulje. 2.5 TD sa starom koncepcijom i 100 ks. Pa nije to TDI ili common rail, kome oni mažu oči. To sve je bilo negdje 5000 dem ako se ne varam. I nakon toga stalno problemi s paljenjem ujutro. Sad je sve u redu., Auto ima 300 000 i ne troši ni kapiu ulja. Ali tako i mora biti kod jednog 2.5 TD-a sa 100 ks u terencu bio on njemački, japanski ili nešto treće.

mytbyte
12-01-2003, 15:00
Girrari,

...daj ti pogledaj malo postove u zadnjih dva tjedna na kojima se sustavno ××××, pljuje i iznose neistine o japancima na vrlo extremne načine, a istovremeno se, jednako tako sustavno i nekritički, uzdižu Alfa i FIAT...općenito nemam namjeru pljuvati po FIATu, ali imam pravo, ako sam ljut na nešto što je izrečeno, odgovoriti na isti način, jer to je bit ovog Foruma, sučeljavanje mišljenja...nemoj sada reći da je stanje s dijelovima za japance sada isto kao prije 10-12-15 godina...i sam u postu kažeš da nije, a ovdje se pojavljuju ovi neki koji to tvrde, pa sam im odgovorio s malo previše žara, mada nisam baš tako mislio...razumiješ li da je FIAT iznimka što se tiče jeftinoće novih dijelova (iz tvornice), gdje je u prednosti kada je riječ o neorginalnim, ali ja govorim o originalnim dijelovima na koje si osuđen kod većine drugih proizvođača...jel'l ja zato moram kupiti rabljeni Bravo (da mi se recimo ne sviđa, a sviđa mi se) samo zato da bih mogao jeftino kupovati dijelove?...onda sam se i dalje mogao vozikati na biciklu pa bih najjeftinije prošao...slučajno se podudara to što grizem na japance i to što imaju statističku pouzdanost i dugu garanciju...

...a Mitsubishi je iznimka jer s njim je nedefinirano stanje svuda u Europi, i statistički se, vjerojatno i zbog toga, najviše kvare od svih japanaca...osim toga, rade ih u Nizozemskoj gdje je vjerojatno pola radnika napušeno... :))

I oprosti, nikada ne mogu biti drugi INTCP...ne volim TOLIKO talijane da se i ponašam poput njih ;)

INTCP log dead
12-01-2003, 15:08
Istina, ovo što girrari kaže. Postoji mnoštvo dijelova tzv. druge klase.

Npr. svjećice Magnetti Marelli Golden Lodge sa 4 elektrode dođu u servisu 50 kn komad. Dok u nekoj prodavaoni autodijelovima 25 kn. Jedina vidljiva razlika je u tome što je ona u servisu zapakirana u crvenu kutijicu sa alfinin pečatima, dok ona jeftinija ima standardnu magnetti marelli kutiju. Ne mora se bit previše pametan da se zaključi da obe svećke radi magnetti marelli, samo što ove dobavlja tvornici i onda ona na njih stavlja svoju kutiju.

Ali navodno su te tvorničke mrvicu bolje kvalitete od ovih koje dobivaju male prodavaone (rekao mi tip u jednoj takvopj prodavaoni) koje dobivaju komade tzv. druge klase. Ne znam po čemu to. Al svejedno sigurno nisu bolje 50% koliko su i skuplje već ako razlika postoji možda je manja od 5%.

I to je još jedan prilog o pljačkanju raje od strane ovlaštenih servisa. Nije niti Fiatov zastupnik bezgrešan. Svi ubiru gdje mogu. Zamislite, samo da se auto rezervira treba platiti 100 dem. Kakve su to gluposti? Mater im ×××××. A kakve tek kljusine rade u servisu. Sat vremena im treba za promjenu ulja, u p.m. pa već bi doživio 50 otvora dok on zamjeni bakreni prsten. Najjača mi ej fora šta u kancelkariji radi neka ×××××ča koja nema pojhma o mehanici i onda kad se žališ na nešto moraš joj slovkat ko debilu, a ona ne kuži ni kurca. I onda naravno standarno duple cijene istih komada. Pukla plastika na puntu koja je preko zvučnika. Pitam da lči imaju. Nemaju, može li se naručiti ne može. Šta da radim. Kupi cijeli set szvučnika. Unutra ti je i ta plastika. eTO PLJAČKE. Ali glavno da se nije rtroom kad treba ić provozat auto onda stiskaljak do kraja, kao da se razradi. Ma bježi kljuse jedno. Postoji bezbroj boljih meh. nego oni u servisu. Da je taj meh. dobar sigurno ne bi radio u servisu i vozio uno 60 već bi imao svoju radionu i prometa uvrh glave makar popravljao samo jednu marku auta kao npr. Valenčić. Pa ne mislite valjda da neko kljuse u servisu zna bolje od njega sredit alfu.

Da ne govorim kakva je situacija u VW-nu kad za jedan malo veći servis moraš ispljunut 250 eura. Svinje posrane ××××× im materina. To je kao po europskim standardima. A jel mi imamo plaće i jel živimo po europskim standardima. Jel taj naš auto jednake kvalitete kao onaj u njemačkoj. Svinje jedne. Pljačkaj raju dok možeš. I onda je to još potkrijepljno bezobraznošću. Pa nema oni da se žale i da je kupac bezobrazan. Kupac njima plaća, njih je odbrao. Sve dok on dobije pare od kupca, kupac ima pravo da ga pošalje u p.m.. Europski standardi, moj ×××××. Pa šta će netko za promjenu pločica, ulja, filtera i ostalog nekog podešavanja platit jednu svoju plaću. Koji je ××××× ovoj državi.

INTCP lod dead
12-01-2003, 15:12
Mytbyte djelovi za tal aute i to originalni su uvijek bili jeftini u odnosu na konkurentne pogotovo japanske i njemačke i još su.

Girrari
12-01-2003, 15:36
Mytbyte, ×××× se i pljuje po FIAT-u i Alfi (u krajnjoj liniji pogledaj naslov teme), pa se ja zato ne ponašam k'o idiot. Naravno, tebi nitko ne odriće pravo da se ponašaš i razgovaraš kako želiš. Problem je taj što sam te do sada svrstavao u skupinu onih koji su razumniji i ne daju se tako lako isprovocirati (tipa rale, alfist_zg, sepra, DKW, Stevo...). Moja je greška što sam se očito prevario.

INTCP ima pravo u zadnjem postu. FIAT-ovi originalni djelovi su, u pravilu, jeftiniji nego kod konkurencije, a uz to postoji još velika količina neoriginalnih djelova i to ne samo za starije FIAT-e već i za ove aktualne. Jasna je stvar da ako mi ode nešto na motoru, elektronici, ovjesu... da bum kupil originalni dio, ali ako razbijem lampu, kupil bum istu takvu u pol cijene zato kaj na njoj ne piše FIAT.

Za Japance se zna da su pouzdani, kvalitetni, dobrih motora i u 90% situacija bezlični. :)

Puntolino_
12-01-2003, 15:50
Bravo INTCP slažem se s tobom u večini stvari kaj si reko za servise i našu fakin' državu!
U servisu u samoboru(autokomerc) mi je ulje mijenjao klinac koji o tome ima pojma samo kolko je čuo. I kak ti veliš, sat vremena da se može zaračunati cijela čuka - 45kn. I još mi je nalijao ulja prek maksimuma, kaj sam skužio naravno tek doma. Zašto bi išo na servis i davao ima 50E samo za promjenu ulja kad ja to doma napravim za 200kn i češče si mijenjam ulje nego kaj je propisano u knjižici. Staro ulje? Da ga odnesem u reciklažno dvorište, opet mi ispadne manje nego u servisu. Promjena filtera zraka? U servisu su mi na 10 000km rekli da je dobar i da ga netreba dirati do 30 000km. ××××××, da su ga bar otvorili i pogledali, sam sam ga kupio za 80 kn i promjenio.

Fekonja
12-01-2003, 18:33
Recite mi iskreno - zašto su Europljani odlučili uništiti Fiat i tako ga kritiziraju, a tome se pridružio i naš auto klub sa svojim kretenskim novinarčićima, kao npr. zadnja izjava nadkretena Marka Đurića da će se Fiatu obiti o glavu što daje dvogodišnju garanciju, dok to koreanci daju 3 god. jamstva zbog super kvalitete? Zašto poštovani nadkreten Đurić nije recimo spomenuo Opel ili Daihatsu da je to reklamni trik i da će im se dvogodišnje jamstvo obiti o glavu, nego baš Fiat? I zašto, uostalom, takvi komentari! Jer, Fiat je dokazao svoju kvalitetu, dok ga sad svi pokušavaju pokopati! Svaka im čast!

Puntolino_
13-01-2003, 23:39
Iako sam jučer napao sve servise nazivajuči ih otimačima love, danas imam drugu sliku, riknuo mi je ventilator u kabini i otišao sam kod Obada, di mi je električar promjenio osigurač bez otvaranja naloga, i ikakve cijene, osim za cugu normalno.

INTCP log dead
14-01-2003, 01:49
Ja sam odvano rekao da je đurić kretenjara. Zaista je umjetnost ustvrditi kako se honda type-r vrti pakleno i drži ××××no. To zna i žena u kancelariji auto kluba.

Kid Frost
14-01-2003, 20:47
Dokaz da je Fiat ×××××× vidi se i na primjeru čip tjuninga! Pogledajte dobitke na snazi za benzinske 1,6 motore nakon ugradnje čipa:

Bravo- 6 ks Punto- 7 ks
Audi A3- 10 ks
Alfa 156- 9 ks
Megane- 10 ks
Astra- 8 ks
Rover 216- 10 ks
Golf IV- 10 ks

Čak i jadni EcoTec ima bolje dobitke u snazi! Eto koliku rezervu imaju Fiatovi motori. Po mom mišljenju dosta jadnu. A vidi se i iz priloženog.
:)) :)) :))

Fiat
14-01-2003, 21:59
Kid Frost= mentalno retardirani idiot! :smile06:

Girrari
14-01-2003, 22:43
Punto 1.6 :smile11: :)) :smile08:

Kid Frost
14-01-2003, 22:58
Šta je Fiatovci, bole vas porazne činjenice o vašim autima.
Bravo 102 ks - sa čipom 108 ks
156 120 ks -sa čipom 129 ks
Megane 110 ks -sa čipom 120 ks
P 206 110 ks -sa čipom 120 ks
Rover 113 ks -sa čipom 123 ks

Pa onda na ovom se vidi sva jad i bijeda Fiata!!! :smile10: :smile10: :smile10:

Girrari
14-01-2003, 23:08
Prejadan si da bi s tobom uopće ulazio u diskusiju.

cezy_
14-01-2003, 23:12
Polako decec,spusti se prvo na zemlju.Nisam Fachman na tom podrucju,ali mislim da se ne ugraduje isti cip u sva "KOLA".A ako i da nema veza,rade bi uzo bravo sa 102 ks nego astru sa 1002ks.Mi dobivamo na snazi na drugi nacin,golden lodge svice,i Ajbartova naljka iza,pa da vidis,Avion brate!! :))

600
14-01-2003, 23:12
Kid Frost

Samo me zanima kaj ti voziš faco kad se toliko kurčiš, mora da je nešto opasno! :smile06:

600
14-01-2003, 23:13
Sad kad nekaj pro××××! :))

Girrari
14-01-2003, 23:18
Baš me zanima kaj bu sad.

Ej, smrznuti, a koliko Punto 3.2 V6 dobiva sa čipom. Mislim, ako 1.6 dobije 7 KS, onda ovaj mora barem 14.

Joooj Punto 1.6! Lijepo je nasmijati se u ovo doba dana.

Dom-Dom
14-01-2003, 23:22
Vozi sigurno bijeli Golf TDI! :smile06:

600
14-01-2003, 23:22
Girrari

Nije baš da je dan, ali lijepo se nasmijati ovakvim "znalcima" nema šta! :))

Samo me još uvijek zanima kaj dotični "ledenko" vozi... ajmo pogađat sigurno je Golf! :))

600
14-01-2003, 23:24
Ha-Ha prestigo si me Dom svaka čast! :))

Dom-Dom
14-01-2003, 23:24
600, 6 sekundi sam brži od tebe , ali isto razmišljamo. :)

600
14-01-2003, 23:27
Ha čuj ipak ti imaš V6! ;)

600
14-01-2003, 23:29
Nego... di nam je ledeni Fiatomrzac? :smile06:

Girrari
14-01-2003, 23:31
Ja mislim da je ipak SDI. Bijela trojka SDI. Ziher!
Dajem 10 kuna na to.

Dom-Dom
14-01-2003, 23:37
Je Girrari u pravu si , a ja mu konj još dam i TDI.Pa sa tom pilom se bude ubil jadan, SDI je čisto OK za njega.

600, si videl onaj 600 Novitec sa 101 KS?

600
14-01-2003, 23:41
Da! Otrovan je mali, nema šta! :smile07:

Kod mene je brošurica, nego reci mi koji je link?

Kid Frost
14-01-2003, 23:41
Crni Golf IV TDI (zadnja dva crvena slova). Ne moram vam ni reć koliko se on može dići s čipom. Pogubili ste se jadni moji Fiatovci. Nema niš do Alfe! A vi ste tako daleko od nje! :)) :)) :))

Dom-Dom
14-01-2003, 23:44
Znaš kak se meni digne kad zgazim takvog Golfa na Karlovačkoj.Možeš cijeli auto pofarbat sa crvenim slovima. :smile06:

Girrari
14-01-2003, 23:45
Tako smo daleko da svi vozimo Alfe.
Konju!

Dom-Dom
14-01-2003, 23:46
600 neznam koji je link, to je kopirano iz jednog tuning lista, ali možda probaj na novitec stranici.

Kid Frost
14-01-2003, 23:49
Dakle, sve crveno plus 4motion plus čip i svi me možete gledati u leđa na karlovačkoj! :)) :smile10: :smile10:

Girrari
14-01-2003, 23:51
Sanjaj slatke snove, al' gruba te stvarnost čeka. Kol'ko taj tvoj TeDeI ima KS?
Daj malo performanse.

600
14-01-2003, 23:51
Ja sam mislio da je to sa neta... onda ništa, na Novitecu sam bio.

Dom-Dom
14-01-2003, 23:51
Kid zvani Suljo Ba , tebi treba chip u glavi promjeniti i jedan tuljac filter nabit na nos. :))

Kid Frost
14-01-2003, 23:53
Potrudi se malo pa istraži po netu. Nemoj i dalje lupati napamet. Posebno istraži koliko ga mogu nabrijat čipom. :smile06: :smile06:

Dom-Dom
14-01-2003, 23:55
Sweet dreams..............

Kid Frost
14-01-2003, 23:56
Šta ste se raspalili cvikeraši. ×××× vas vaš izgled pa onda meni podmećete BiH državljanstvo. Sve što sam napisao za Bravo stoji i stojat će i sutra i prekosutra i tako dalje. To komentirajte, a ne vrijeđajte iz očaja. :smile08: :smile08:

Girrari
14-01-2003, 23:57
Sad nam je jasno da je ipak SDI u igri.

Niš, idem ja na burek. Aj' laku noć svima, pa i ovima kaj voze Golfove!

Kid Frost
14-01-2003, 23:59
Prije ste rekli da mi i sva crvena TDI slova ne bi pomogla, a kad sam vam naveo šta Golf ima vi meni govorite da sanjam. :smile11: :smile11:

Dom-Dom
15-01-2003, 00:00
Kid pa zna se ko vozi VW i Opele.Od starog mesara sin............ :smile06:

Kid Frost
15-01-2003, 00:02
Baš ste jadni! Podvili ste rep i glumite neku uzvišenost. Jadno! Zaista jadno!
Pošto ti je toliko bilo mrsko kopat po netu mogu ti samo reći da je moj Golf sa čipom dignut na 150 ks. I nema frajerskijeg auta od sređenog crnog Golfa sa O.Z. Vela felgama od 17 cola.
Umrite od muke. :smile10: :smile10: :smile10:

Dom-Dom
15-01-2003, 00:03
Kid vi sa Golfovima ste tak iskompleksirani sa tim smečem da morate 5 chipova ugraditi da ta kanta nekak ide.Zatim treba još 3000€ da složite izgled te kante.Fuuuuuj!

Kid Frost
15-01-2003, 00:06
Šta je? Stalno izbjegavate priču o Fiatu i njegovim lošim motorima. Ajmo konačno i neki komentar. :smile11: :smile11:

Dom-Dom
15-01-2003, 00:07
E jada od auta.Pa da bi bio faca u selu moraš kupiti TDI GTI pa ga nabrijati bar na 180 KS.I još majke ti one betonski teške felge OZ Vela.A joooooooooooooj ludila od auta........

Kid Frost
15-01-2003, 00:09
Upravo su vaši auti kante i primjer vrhunskog šlamperaja u izradi auta. Naravno ovdje nećete pisati koje su vam sitnice već otišle u autu, a to je već godinama opće poznato. Tko je od nas ovdje iskomplesiram vi ili ja. Ja nemam problema s autom ko vi. pa onda i odgovor je jasan. :)) :)) :))

DKW_
15-01-2003, 00:09
Vidim ovdje živu i nadastve konstruktivnu raspravu...

Kid Frost
15-01-2003, 00:12
Sve sam vas potuko. :)) :))
Stalno izbjegavate pravi odgovor pa mi je to i dovoljan dokaz. :)) :)) :))

Dom-Dom
15-01-2003, 00:13
Kid pa ko ima problema sa autima?
Pa ti,jer moraš ugrađivati chipove da bi ti kanta nekak išla.Mi sa talijanskim autima , a pogotovo Alfama ,nemamo s tim problema.Jel tako DKW?
BTW jesi ti živ?

Dom-Dom
15-01-2003, 00:13
Kid pa ko ima problema sa autima?
Pa ti,jer moraš ugrađivati chipove da bi ti kanta nekak išla.Mi sa talijanskim autima , a pogotovo Alfama ,nemamo s tim problema.Jel tako DKW?
BTW jesi ti živ?

Dom-Dom
15-01-2003, 00:15
Kid ajde bok idem pišat pa spat, triba se dignut ujutro.A ti lijepo sanjaj Golfa TDI sa 500KS i miluj se.Živ mi bio..........

GTI FOREVER1
15-01-2003, 00:16
Mrzim TDI!!!!!!!
Usrano dizelsko govno, ××××s auto koji ne mozes konstantno derat bez posljedica za motor!
A vi sto mislite da ste uhvatili boga za muda samo zato sto imate GOLFA dizela koji kao ide a nista ne trosi ste fakat iskompleksirani mulci koji pojma nemaju o automobilima pa vam zato taj TDI se cini u najmanju ruku kao spaceshuttle!

Kid Frost
15-01-2003, 00:16
Ja se na tvom mjestu ne bi hvalio da imam talijansku kantu. :smile06: :smile06:

Kid Frost
15-01-2003, 00:18
TDI FOREVER!!!! :)) :)) :)) :)) :))

DKW_
15-01-2003, 00:20
Kid Frost, na mojoj 156-ici staroj 4 godine nijedna sitnica nije otišla. Auto je jednostavno-ko nov.

Ah, da... Malo mi je izguljen tepih na mjestu gdje dođu pete na vozačkoj strani. Eto.

Ako te baš zanima.

Ali, ××××ga, kad ti je tvoj stric mesar iz Oprisavaca "reko da se oni alfe i fijati kvaru, al da je njemačko auto praaavo".

Uživaj...

DKW_
15-01-2003, 00:23
Da se razumijemo, vozio sam nekoliko VAG ovih modela sa TDi motorima, i to je izvrsno do određene mjere: stvarno jure a ne troše.

Ali nije samo stvar u tome...

Auti se ne mjere samo po tome koliko ćeš potrošit za par dobrih ubrzanja

600
15-01-2003, 11:42
Kid Frost iliti Mrzlo Dete u mojem slobodnom prijevodu.
Ti si fakat pravi Golfaš nema šta, ali još uvijek se nemogu oteti dojmu da ipak ne voziš taj ueber Golf nego da ti je to samo predmet obožavanja, ah jesi jadan :(

cezy_
15-01-2003, 12:27
Sa ovakvim krelcima se obicno ne svadam,ali ovaj slucaj mi je interesantan.Kao prvo decec se zove KID frost,ovo KID ti sve govori,znaci deriste od 11 let koji fura tenke sa cickom.A tatica je ponosan vlasnik,sdi-a ili tdi-a sa 90 ks.A i dA imas onog sa 150ks,opet si jadnik.A ovo da FIAT-ovi motori nevaljaju to ti nemrem potvrdit.Moj stari vozi vec prek 10 godina samo Mercedese,satro sinonim kvalitete,a stalno nes odlazi,i na cl-u i na e230,pa i sad na e220 d,odlaze stvari.Npr na ovom kaj sad imamo,otislo je centralno zakljucavanje,podizac stakla iza desno zajebava,neki put se hoce otvorit neki put nece,na brzinama vecim od 130kmh,pocme sumit nes na straznjoj osovini,i jos pun ××××× sitnica.A kosto je 60 000dm kad smo ga kupili.Ja sam svog puntata zel ljetos za 900€ u uzasnom stanju,izlupan sa svih strana,svaka svjecica drugcija,bez i trunke ulja,lampe totalno u kurcu,vise bi vidio kad bi fenjer imo napred montiran.Ali kad sam to zamijenio a DELOVI su jeftilin,iso je ko beba.Napravio sam 3500km cirka i utopio ga prosli week za istu cifru. :( :(

T-IE_
15-01-2003, 20:15
Golf IV 1.9 TDi PD:

Snaga: 110kw/150ks
0-100km/h= 8,6sec
vmax= 216km
Potrošnja po EU normi= 5.3lit.

Ja mislim da mu većina forumaša može stavit soli na rep što se tiče performansi.

DKW
15-01-2003, 21:35
...do prvog bržeg zavoja...

Dom-Dom
15-01-2003, 21:49
T-IE daj još malo podrške Kidu, izgleda da dečko još traži tunere za Golfa ili se još nije probudio.

Kid Frost
15-01-2003, 22:02
Evo me!
T-ie vam je sve rekao, a vi pljujte koliko hoćete. :smile07:
Golf je zakon i točka. :smile07: :smile07:

Kid Frost
15-01-2003, 22:05
Nijedan tjuner Fiatu nebi pomogao zato što ima ×××××× od motora i to je fakat! Svaka čast Alfi, ali je Fiat gnoj i gotovo! ;)

Dom-Dom
15-01-2003, 22:08
O ho ho danas smo bolje volje!
Pa kud si baš našo hvaliti tog Golfa, da mi hvališ BMW, Mercedes ajde još bi shvatio , ali Golfa.On živi samo na staroj slavi, vrijeme je njega totalno pregazilo. :)

600
15-01-2003, 22:08
Dragi moj, a tebi ni dragi Bog nemre pomoć jer ti si kreten i to je fakat! :))

Kid Frost
15-01-2003, 22:13
To mi kaže kreten što vozi kanticu od auta! :)) :)) :))
Koja je tebi konkurencija? Fićo ili peglica. :smile11:

Kid Frost
15-01-2003, 22:15
Seicento=vrhunski gnoj i nakarada od auta. Poklopi se jednom za svagda.
Kocka je ××××× za tvoj auto! :)) :)) :))

Kid Frost
15-01-2003, 22:18
Dom,tebe jedino cijenim zato što voziš pravu pilu, ovi ostali lupaju samo u prazno. Jedino ne cijenim tvoj izgled, ali to je već druga priča. :)) :)) :))

DKW_
15-01-2003, 22:18
Ajmo malo o cijeni tog vašeg Golfa tdi 150 KS na kojeg ××××te:

24.981 EUR, cijena u Hrvatskoj do registracije. Osnovni model, a zna se što u VW znači osnovni model (doduše ovaj se zove GTI, u cjeniku AK)

DKW_
15-01-2003, 22:21
Kid Frost, ako nismo indiskretni, a koje rakete si ti vlasnik?

Moja je bila tu na forumu, ali zanima me kakva zvijer u garaži ti daje pravo da pljuješ po 99% pučanstva?

600
15-01-2003, 22:24
Kid Frost

Debilu neuki ja vozim Alfu 145 daj malo prelistaj forum pa se onda javljaj!

Bože koji kreten! :smile09:

DKW

Njegova pila je misterija...uuu! :smile06:

Kid Frost
15-01-2003, 22:32
Ma svejedno opet te dobivam i s tom Alfom 145 koju s kupio od nekog koji ju je već izguzio i uzduž i poprijeko. :)) :)) :))
DKW, Golf TDI (dva crvena slova) i još sa čipom je dignut na 150 konja. O.Z. Vela felge 17 cola. :smile07: :smile07:

T-IE_
15-01-2003, 22:33
DKW, ako misliš da se i u Golfu od 25000€ mora doplaćivat za el. stakla, onda si u zabludi...

Kid Frost
15-01-2003, 22:40
Zamisli koji je to skup kretena. Kupili su polovne razgužene Alfe i sada misle da su neki frajeri. Vijek Alfe je tri godine, a kupiti polovnu Alfu je vrhunski debilizam. :smile10: :smile10:

Girrari
15-01-2003, 22:40
Da rezimiramo. Ledeni dečec vozi VW Scheise, a ne Golf. Mislim kad mi netko napiše da pogledam podatke za njegov auto na netu, onda mi je jasno da ga nema.

Ja za svoju Alfu točno znam da ima 2.0 (1996 ccm) V6 TB motor sa 202 KS. Ubrzanje 0-100 za 8.2 sec; max. 237 km/h. Proizvedena u 4. mj. 1993.

Punto: 1.2 (1241 ccm) 8v motor sa 60 KS. Ubrzanje 0-100 za 14.3 sec; max 157 km/h. Proizveden u 5. mj 2000.

To me bilo tko može pitat u 3 ujutro. A onda kad mi neko veli da potražim podatke na netu za njegov auto... Ma daj nas nemoj zajebavat, viš da te ni Bog ne shvaća ozbiljno.

opa. svi auti su kupljeni novi!

DKW_
15-01-2003, 22:40
T-IE,
DKW je možda alfist, ali nije idiot. Naravno da se ne treba plaćat za takve stvari, ali mislim da se za te pare može nabavit ne brže (ovih 150 tdi ks u golfu je stvarno ××××no brzo), nego naprednije i ljepše u limenom svijetu.

Kid Frost,
Ako je tako, onda OK. Ne mogu si pomoćim a li Golf mi je i sa 250KS ružno švapsko nemaštovito prometalo...

Kid Frost
15-01-2003, 22:43
Daj, majmune kako da znam podatke kada sam ga dizao sa čipom. Mogu ti da ti za svog ne tjuniranog, a ovako mogu samo nagađati.
Hoćaš da ti opet sve nacrtam štreberu. :)) :)) :))

DKW_
15-01-2003, 22:44
Gle mene naivca: možda Kid Frost ima samo onog 1.24 od Buraga?

Ajmo malo slikice na net, možeš zamutit brojke iza oznake grada, ali da vidimo...

600
15-01-2003, 22:45
Dečec, vidi se da o autima nemaš blage veze, jer trabunjaš o performansama, a voziš fakin Golf DIZLO, sjedi se u moju razguženu Alfu i samo poslušaj zvuk Boxer motora pa će ti sve biti jasno ti neuko čeljade! :smile08:

T-IE_
15-01-2003, 22:47
"Naprednije"?

Taj TDi od 150ks je PD, dakle suvremen, a u kombinaciji sa 4Motion dobiješ i multilink, po čemu su onda konkurenti napredniji? Jedino po dizajnu (o tome svatko ima svoj stav).

600
15-01-2003, 22:48
Što se tiče Fiata, ima Seicento nabrijan kod Novitec-a kojem je ubrzanje 7,7 0-100 pa si ti misli, neuki! :smile07:

Kid Frost
15-01-2003, 22:48
DKW, za tebe i ostale koji su bacili novac u zrak mogu opet ponoviti "kupiti polovnu Alfu je vrhunski debilizam". To stoji i stojat će, jer su talijani jedino poznati po šlamperaju. Nijemce neće dostići ni za sto godina! Ma šta ja govorim? Nikada! :)) :)) :))

piquet
15-01-2003, 22:51
frend je vozio alfa 156 2.4 jtd i vw golf tdi gti (150) 4motion (17 cola) i kaže da u svakom slučaju je alfa bolja. dakle ne duplo bolja već bolja. :smile07:

DKW_
15-01-2003, 22:51
A koliko onda Golf sa 150 KS i 4 Motionom košta? Platiš negdje oko 28.000 eura i ne razlikuješ ga od drugih na parkingu...

Kid Frost
15-01-2003, 22:52
Ma mogu ti staviti i nitro u tu kutiju šibica. Takvo ×××××× od auta uopće ne bi trebalo biti na cestama.
A ti možeš na svom autu čuti klepetanje krte plastike i cviljenje auta koji je dao svoje. :smile06: :smile06:

600
15-01-2003, 22:55
A ti seljane možeš čuti zvuk traktora!
TAKTAKTAKTAKTAKTKAK! :))

DKW_
15-01-2003, 22:56
Prave gastarbajterske predrasude:

1. Bacili novac u zrak
2. Pojam šlamperaja
3. Razgužene Alfe
4. Nikad neće stići...

VW ima pogone u:
Češkoj, Slovačkoj, Mađarskoj, Poljskoj, Španjolskoj, to je samo što se tiče Europe (koje semogu sjetit ovako napamet). Možda su upravo nevjerojatno pedantni Česi sastavljali tvoje automobilsko remek-djelo...

Kid Frost
15-01-2003, 22:56
Glupost, razlikuješ ga po ××××nim felgicama, sportskom profilu guma, ispuhu i prije svega po nenad××××vim crvenim slovima TDI 4MOTION. :smile07: :smile07: :smile07:

Kid Frost
15-01-2003, 22:58
Eto i još jednom, jer vam nije doprlo do mozga: "kupiti polovnu Alfu je vrhunski debilizam". :smile10: :smile10: :smile10:

DKW_
15-01-2003, 22:59
Sad je već 4-Motion? Do prije 10 minuta bio je samo TDI 130 dignut na 150, a sa dje nova spika...

Ajmo malo fotku na net (ima websiteova na koje uplowdaš slike, pa se s njih pokaže u Vidi Forum...)

Girrari
15-01-2003, 23:00
Pa konju jedan koji se sam sebi posro u usta. Uletiš mi sa postom koliko koji auto dobiva konja sa čipom, a onda šatro ne znaš koliko si ti dobio i to na VLASTITOM (samo kaj ga ××××× imaš) autu.

Daj idi u sobicu igrat se s autićima.

DKW, nema on 1:24, previše si mu dao. Ako je i 1:48 puno sam rekel.


Joooj kako sam te ček'o!

bzchi
15-01-2003, 23:06
bzchi

600
15-01-2003, 23:07
Kae lažove jedan sad si zanjemio?

Nas si našo prcat jeli, đubre jedno balavo ajde sad mrš s foruma u kut i srami se?! :smile09:

Kid Frost
15-01-2003, 23:07
Nemam 4MOTION, to je bio komentar na tvoju izjavu da se takav auto ne razlikuje na parkingu od ostalih Golfova.
Cvoko, ajde odi na porno stranice pa utaži svoju neispražnjenu seksualnu želju. Bolje ti je da nisi stavio svoju sliku na net! Ne mogu te poštovat kad mi se stalno ona tvoja faca pojavljuje u mislima. Ti si šmokljo, ato i tvoj lik dokazuje! :)) :)) :))

Dom-Dom
15-01-2003, 23:10
Kid a jel ima neko da je OK na slici?
BTW hvala Bogu da sam tak ružan , da ti se još i ne sviđam. :smile06:

Kid Frost
15-01-2003, 23:11
Ispravljam se...vruhunski je debilizam kupiti polovnu Alfu, ali je još veći kupiti bilo kakvog Fiata. :)) :)) :))

Girrari
15-01-2003, 23:11
Pazi, s×××× si se i basta. A šmokljo bu ti pičku podrapal, samo reci adresu konju nepodojeni.

600
15-01-2003, 23:13
Najveći je debilizam bio kad te stara izlegla! :))

DKW_
15-01-2003, 23:17
Evo, ovo je site preko kojeg ćemo vidjeti tu tvoju pilu i zauvijek zanijemilti od ljepote, mi ljubitelji i vlasnici "razguženog talijanskog smeća", čija tvornica (govorim o Alfi) proizvodi ta "××××××" od 1910., dok je tvog VW-a osnovao Adolf Hitler (1934.) u želji da cijeli 4. 5. i 6. Reich vozi Bube sve do 25. stoljeća.

Fulao je samo u jednom: nisu više Bube, nego nešto napredniji Golfovi.

:URL=http://www.imagestation.com/:http://www.imagestation.com/:/URL:

... Golf... Bože, koja ideja trpat na to korito nekakve konje i alu felge... svašta...

600
15-01-2003, 23:18
slika! slika! slika!

Girrari
15-01-2003, 23:19
I sada zadajem smrtni udarac...

Kid frost aka smrznuti dečec:

Poruka poslana: 14.01.2003. 23:49:22 :odgovori:
--------------------------------------------------------------------------------
Dakle, sve crveno plus 4motion plus čip i svi me možete gledati u leđa na karlovačkoj!




A ONDA...



Poruka poslana: 15.01.2003. 23:07:39 :odgovori:
--------------------------------------------------------------------------------
Nemam 4MOTION, to je bio komentar na tvoju izjavu da se takav auto ne razlikuje na parkingu od ostalih Golfova.

Kid Frost
15-01-2003, 23:19
Nisam vas htio ispraviti što mi komentirate nick, jer je stvarno bilo zanimljivo čitat koliko seže vaše neznanje.
Kid Frost je poznati rapper iz L.A. i opaki je frajer, a mrzlo dijete može biti samo vama u gaćama. :smile10: :smile10: :smile10: :smile10:

600
15-01-2003, 23:22
Ti si fakat neki opaki klinac! :smile10:

Dom-Dom
15-01-2003, 23:22
?????????????? Kakve sad raperima imaju veze sa Golfovima?
Ajde pola 12 je pišat pa spat.

Girrari
15-01-2003, 23:23
Mrzlo djete iz mojih gaća se ugrijalo u pički tvoje stare, balvane!

Opaki reper hahahahahahahhaha. Pa kaj ti uopće ideš u srednju ili si još osnovac majku ti blesavu.

600
15-01-2003, 23:23
Briga me za nick hoćemo priznanje ili fotku, ajde!

T-IE_
15-01-2003, 23:24
DKW, pa škoda proizvodi aute od 1895.g pa dal to možda znači da je među najkvalitetnijim proizvođačima u Europi? :smile10: . Ne vrijedi ti to što si napisao.

Kid Frost
15-01-2003, 23:25
Cvoko, izvlačiš iz konteksta. Pročitaj malo bolje zašto sam to napisao, jer ste rekli da mi ni sve crveno TDI ni 4MOTION ne bi pomogli na Karlovačkoj. dakle nigdje ja nisam napsao da imam sve crveno i 4MOTION nego DI crveno.

Odakle mi slike kad nemam digitalni fotić. Mozgovi jedni zatucani. :smile11: :smile11:

DKW_
15-01-2003, 23:27
1. Slučajno znam tko je Kid Frost (imam CD, dobar je)

2. Komentiraj slučaj iz prethodnog Girrarijevog posta gdje se ne zna da li imaš ili nemaš 4 Motion (ono s karlovačkom)

3. Svi ostali: samo bez osobnih uvreda. Fala bogu da se tu i tamo pojavi kakav zadrti Golfopoklonik, pa da Forum živne...

4. Samo mi je sve nekako sumnjivo... i stoga:

5. SLIKE! SLIKE!

Kid Frost
15-01-2003, 23:27
Cvoko, ti možeš jedino jebat srednju stranu Playboya. :)) :)) :))

600
15-01-2003, 23:27
Pa onda priznaj i basta!

dkw_
15-01-2003, 23:28
gusto je danas na forumu. pretekli ste me za 2posta....

Kid Frost
15-01-2003, 23:30
DKW, Wu-tang baby,wu-tang....
Girro, tvojoj mami bi pjevo "Bitch please" :)) :)) :))

600
15-01-2003, 23:31
Kid Frost lažove jedan bezobrazni fakat si pretjero daj priznaj da ×××ך pa jasno je ko dan! :smile09:

A-ne
15-01-2003, 23:34
Kid Frost! Ne seri! Kakve su to gluposti oko chip tuning? Kad ćeš jednom sjest za volan Fiata ili Alfe na tuning nečeš ni pomislit. Motori su im već nabrijani. I dok je davne 92. Fiat Uno sa 1000 ccm imao 60 konja, narodna kola su to jedva strpala u 1400. Golf 3. 1600 je imao 75 konja. Moj punto ima 1.2 mašinu i 75 konja. Danas Golf 4, 1.4 ima 75 konja, evo sve su bliže talijanjima. Prije je kod švaba bilo, velika mašina, malo konja, a kod talijana mala mašina puuno konja. Danas bi svi htjeli bit kao talijani, al još ni jednom švabi nije uspjelo u 1.2 strpat 80 konja. Pa sad, normalno da im treba chip. :))

Girrari
15-01-2003, 23:34
Aj mali spavat i nemoj više kanjat da ti ne moram staru zvat neka te skine s kompa.

Daj vreme i mjesto, pa da vidimo tu tvoju neznamnisamimaliformoušniline pilu. Obećajem da te ne bum stukel.

I ne kupi fore s mamama. ;)

Kid Frost
15-01-2003, 23:34
Vidite, brdo postova a nitko neće da komentira moj prvi post zašto jedini Fiat toliko malo konja izvlači sa čipom. :smile11:

Girrari
15-01-2003, 23:37
hehe, pa sad vidim s kim imam posla. Wu-tang. ××××te, pa ja sam to slušal u 1 srednje. Bože Isuse sačuvaj me kuge, rata, gladi i glupe dece.

600
15-01-2003, 23:37
Gle mudrac pa nisam ja počeo srat po Fiatu i hvaliti Golfa nego ti prema tome ne seri i ne izbjegavaj istinu!

600
15-01-2003, 23:39
I od kad se to kvaliteta automobila i motora mjeri sa čip tuningom pametnjakoviću?

DKW_
15-01-2003, 23:40
Zato sam i rekao da mi je to sve sumnjivo:

Kid Frost/Wu Tang s jedne strane, a Golf od 25.900 eura s druge...

Kid Frost
15-01-2003, 23:41
Izgleda da samo INTCP tu nešto zna,a vi samo lupetate! Čekam odgovor od vječnog križara, a vi ostali ste samo tu kad nekog treba izvrijeđat i popljuvat. :smile11: :smile11:

DKW_
15-01-2003, 23:41
Vlasnici skupih Golfova idu na fešte koje vodi Branko Uvodić, a ne na Blackout Party petkom u Aquariusu...

Kid Frost
15-01-2003, 23:42
Svi ste jadni!!! :( :( :(

SEDICI
15-01-2003, 23:43
Ovako: ja sam gost ali na forumu sam stalno(tj čitam stalno).Nisam se registrirao jer mi je bez veze prepucavati sa nekakvim klipanima tipa Kid Frost.Malac ja sam mehaničar Radim na autima dovoljno dugo te sam došao do zaključka da od svih auti najbolji je novi.Vozio sam sve isvašta pa evo ti moj dojam:Autu možeš suditi tek kad ostari jer tek onda pokazuje sve što bi trebao pokazati.onda se vidi šta se kvari učestalo a šta rijeđe .Sve se kvari ništa nije vječno.Radio sam na WV-ima Mecama Fiatima itd.Svi se kvare.Ja vozim polovnog te si skoro sve sam slažem ali sam se odlučio za Fiata jer su među ostalim stvarima i dijelovi jeftilen .Dobri su i pouzdani(od točke a do točke b)a nakon desetak godina na SVIM autima sve živo škripi.A ako ga se kvalitetno održava i redovito,svaki će preći hrpu km. :)

600
15-01-2003, 23:43
Ma ne da je sumnjivo nego nema šanse, to je sad on u razdoblju kada se počeo paliti na aute, ali siromak nema godina za vozačku pa je očajan, a rista dere Golfa dizlo sa svim crvenim slovima i for mošn i sve je čipirano i još puno toga... da!

Girrari
15-01-2003, 23:44
Pravi se naš'o.

A nemoj INTCP-a zazivat; mislim da bu te on tek satro kad vidi kaj si o Alfama pisal! :))

DKW_
15-01-2003, 23:44
Samo INTCP nešto zna?

1. Zna dosta ekipe ovdje o autima (malo listaj forum u trenucima kad se odmaraš od VW-poklonstva)

2. Možeš i mene iskušat po pitanju znanja

Evo, dao sam ti link, pa posudi digitalac od frenda... :)) :))

(bit će ipak neki Burago...)

600
15-01-2003, 23:45
Samo mi reci koliko ti je godina, dao Bog da sam u krivu!

Girrari
15-01-2003, 23:46
Oooo, sedici valvole, dugo se nisi javio. Očito te potakla hrpa govana našeg opakog ledenog dečka.

DKW_
15-01-2003, 23:46
A pazi zadnji post:

"Svi ste jadni"...

×××× ga, Kid, što si tražio, to si i dobio!

Kid Frost
15-01-2003, 23:48
Da ne želim odgovor, ne bi ga zazivao da se javi. :smile11:
Ovako, vozačkog staža imam skoro dvije godine, a Golf vozimo ja i stari. Mama i sestra voze Polo i to je sasvim dovoljno za njih.

SEDICI
15-01-2003, 23:49
Da eto i mene.nemogu vjerovati kakvih uskogrudnih ljudi ima na forumu.Ali istini za volju još je uvijek tu bolje nego na iskonovom forumu :)

600
15-01-2003, 23:51
Znači balavac isto ko i ja samo puno, puno jadniji, a i stari ipak vozi Golfa ma bravo sine!

Girrari
15-01-2003, 23:52
To s autima na baterije, a pravi vozački staž?

A-ne
15-01-2003, 23:52
Pazi da ga ne zavrtiš previše, jer ti se bude taj tvoj traktor raspal. Normalno da te nitko nema na karlovačkoj kad je iza tebe 15 m crnog dima. Taj tvoj TDi 4 motion je dobar samo da se za njega plug zakvači pa da možeš orat na 4 pogona. ;) ;) ;)

Girrari
15-01-2003, 23:53
Shewa, rek'o sam ti kaj ja mislim o godinama.

Kid Frost
15-01-2003, 23:55
Odo ja spat, jer sutra radim.
Završna misao: Golf,Golf i samo Golf, a vi što ste kupli polovne Alfe stvarno mi vas je žao, a ovi što voze male kantilen Fiate neću ni žalit, jer su ... :smile10: :smile10: :smile10:

SEDICI
15-01-2003, 23:56
Obožavam teme gdje sami pokretač počne pljuvati po nečemu što ne razumije , ne daje ama ikakav argumenat,A sanja da ima nekakvu nebesku pilu.Za Kid Frosta:Moj auto ima isto toliko konja pa ide brže(po vurici u autu 230kmh)Za ubrzanje nisam siguran jer se nisa niti potrudio potražiti na netu,ali ide.Jedino gdje mi možeš konkurirati je potrošnja.Eto toliko i od mojih govana .

DKW_
15-01-2003, 23:57
Eto: sad je već Ja i stari..

za deset minuta će bit:
stari i ja

a za još 10:

stari

a za još 10: tdi , samo i crveno

za još 10: tdi 90 ks (onaj stari, trica)

i na kraju: Golf 2 Dizel, bijeli, 1987, ko nov, prodajem za 2000 eura...

600
15-01-2003, 23:58
Vi ste prava V.A.G. familie! :)) (Bog vas blagoslovio)

Girrari
15-01-2003, 23:58
Joj sad kao radi. Koji jeftilen ulet. Šatro da dokaže da ipak nema 16 godina.

Da sam mu napisal da je ××××× garant bi rekao da sad upravo ide ženu jebat.

Prozirno do bola.

A-ne
15-01-2003, 23:59
Kid Frost! Kaj ideš orat sutra? Pazi da nebuš prljavu naftu natočil! :))

Girrari
16-01-2003, 00:00
DKW, legendo (mrzim tu riječ, al' baš paše). :)) :)) :))

××××no.

600
16-01-2003, 00:00
... i kupujem Alfu (nedo Bog)

Deda legenda si!

DKW_
16-01-2003, 00:04
Hvala...hvala...

××××ga, mora netko biti legenda, kad se Mišo Kovač neće javljat na Forum!!!

:)) :)) :))

600
16-01-2003, 00:08
Živio!

DKW_
16-01-2003, 00:13
I tako je razotkriven još jedan virtualni vlasnik VW-korita sastavljanog u Poljskoj, Češkoj i Slovačkoj, koji je u životu sjeo u samo tatin auto, ali samo u slučajevima kada je stari izvuko ključeve iz bravice ("××××ga, malo mi je sin.. znate..ima onaj sindrom... ma mongoloid..., da ga ne upali slučajno"), a o Alfama i Fiatima zna samo toliko da se proizvode u Italiji i da imaju, kao i ostali auti, četiri kotača.

Kako mu stari već 28 godina vozi Golfove (ili možda samo onog jednog istog, prvog, iz 1974.?) tako su njegovi mongoloidni pojmovi o autima dosta manjkavi. Alfe se i Fiati kvare, jer mu je tako reko stric iz Sinja(također vlasnik Lož-Ulje Golfa dvice), pa je eto oboružan tim znanjem sletio i na Vidi Forum...

mićo trovač
16-01-2003, 00:14
Dal me je ko tražil :)) :)) :))

GTI FOREVER1
16-01-2003, 00:15
CICABAN ZALEDJENI lafo ode spavat....kad odraste shvatit ce da svaki cvijet ima svoj miris!!!!!! :)) :)) :)) :))

SEDICI
16-01-2003, 00:20
E registrirao sam se i ja.Ali radni ljudi idu spavati a dječica ;samo vi nastavite.Zanimljivo je čitati razne nebuloze.Neka, neka se veseli kome je god to interesantno(u j.. tu ija spadam?)

DKW_
16-01-2003, 00:26
Dajem 2000 eura da će se mali Frost, moren nesanicom, nakratko logirati na vidi Forum oko 02:15, pogledati temu, ubedirati, i onda smišljati do jutra pakleni plan kako da povrati ugled virtualnog vlasnika Golfa TDI PD/150 4 Motion...

ćomi vačtro
16-01-2003, 00:58
×××××čino prestani mi nick kopirat, zakaj si ne zmisliš svoj. Fakat si dosadan. :smile09:

OOOO S3
16-01-2003, 01:03
DeKaWe speci života ti ! Ti šuti jer imaš polovnjaču od alfe i najodvratnije felge na forumu.

LaNciA
16-01-2003, 09:16
:smile07:
Evo i mene.Pozdrav svima.
e ovako da i ja koju kazem sto se tice Chip Tuninga i Fiatovih motora.
Za Kid-a:drago dijete svi Fiatovi motori su fabricki vec vise nabrijani od VW-ovih.
jedan primjer:Lancia Lybra 1.8 16V ima 130 KS a VW Passat 1.8 16V(mislim da je 16V) ima samo 115 konjica.Evo vidis tu razliku sto se tice seriskog motora.
Lancia Lybra 2.0 20V 155 KS
Volkswagen Passsat 2.0 20V Turbo 150 KS vidis tu razliku Passat cak sa Turbom nema vise od Lancie i TO BEZ TURBA.... :smile07:
I zato "mali" jezik za zube
Moja Lybra ima 2.0 20V seriski 155 KS sa Chipom ima trenutno stodevetdeset i 2 tacno..vozdra :)) ;) A tek koji sound ima kolega koji vozi pasata se najezi kad je cuje :)) :)) :)) :))

rale unlog
16-01-2003, 09:33
malo ispravki
passat ,oba su 1.8 20v sa 125 ks i turbo 150 ks(turbo nisam siguran jel 20v)

LaNciA
16-01-2003, 09:41
Ok Rale ja sam napisao da nisam siguran dali je 1.8 16V ali ovaj turbo znam da jeste 20V jer ga kolega ima.
ali eto razlika izmedju Lancie i Passata u KS kojih bi Passat po nekom pravilu trebao da ima vise uz pomoc Turba ih imak nema,Lancia ima vise.
Lancia Lybra 2.4JTD 155 KS (samo novi modeli) :smile10:

DKW_
16-01-2003, 15:56
OS 300, prepoznao sam te...

Pa ne znam baš koliko je 4 godine star auto polovnjača, a košta 13.000 eura, a što se tiče felgi, nisu tak loše kako izgledaju na slikama. Ali, na kraju krajeva, koga to briga, meni su dobre dok ne bude nešto više para...

Znam šta tebe ××××: moja opaska o provincijalcima koji su usprkos svom trudu inžinjera AlfaRomea da slože dobru getribu za 156 (a fakat je dobra, ocjena 7 ili 8 od 10) uspjeli sjebat...

Proradio je lokalpatriotizam pa me sad prozivaš. Relax, Osijek, relax...

OOOO S3
16-01-2003, 20:48
stari, si me malo pobrko s dečecima s fojruma? Sve ovdje nabrojano,čiko, od××××× ja sa svojih stidljivih 225 konjskih papaka i boli me kožica kaj imaš govno u oku i gadne felge.

OOOO S3
16-01-2003, 20:56
Evo sine,vidiš ovo crno. To auto to dobro to nje poloviš alfa :))
http://www.topgti.com/images/ring2/s3.JPG

DKW_
16-01-2003, 21:13
Uh, sav sam se usro... Golf sa 4 obruča na prednjoj masci... sve mi se gaće tresu od ovog "napretka kroz tehniku"...

Dom-Dom
16-01-2003, 21:57
Felge Mille Miglia su lijepe.
Bolje i ta slika nego Golf, makar su švabi radili jedan usporedni test A3 i Golfa i zaljučak je bio da je Golf bolje napravljen od Audia, i da s obzirom da manje košta je isplativiji od A3.
A3 s obzirom na cijenu ima previše jeftilena na sebi.

Dom-Dom
16-01-2003, 22:00
E da nije ovaj desni zeleni tvoj?
Možda ti je A3 samo sanak pusti, vidim da tablice nisu hrvatske niti BiH.

DKW_
16-01-2003, 22:07
:)) :)) :))

... a i najbolja mi je to spuštanje tipa: "sa najružnijim felgama na forumu" kao ono: a stara ti ima madež na desnoj strani guzice...

doc.
16-01-2003, 22:07
Bas mi je neki dan pred kucom stajao neki crni A3. I gledam ja to, i mislim si pa postoji auto koji je jednostavnije dizjaniran? pa japanci su naspram njega cudo dizjana. Ovo je tipican germanski proizvod koji uopce ne budi nikakve emocije. Prodjes pored njega, a niti ga ne primjetis ako nema 50 kila plastika oko sebe.

Dobro je dkw napisao, golf sa 4 kruga :)) http://ourworld.compuserve.com/homepages/barsalona_xavi/audi.gif

DKW_
16-01-2003, 22:14
A3 je auto za ove sa švicarskim tablicama koji govore "to auto" umjesto "ovaj auto" i glavni su u svom selu kad dođu za Sisvete, Božić i Uskrs... (ukoliko ne slave Bajram...)

T-IE_
16-01-2003, 22:17
Moram priznat da ni u autoblicu na maraton testu nije bog zna kako prošao, motor je bio 1,8 20v bez turba sa 125ks i bilo je dosta zamjerki na njega, na kraju je bio komentar: "Napredak kroz tehniku"????
Da su mogli, vjerovatno bi stavili smailiće ko mi na forumu...

Dom-Dom
16-01-2003, 22:19
Dečki vidim da je slika uzeta sa francuske web stranice top gti, pa čisto sumnjam da je auto njegov.Vjerojatno neki igrač kao onaj Kid Frost, a možda je to on.

Dom-Dom
16-01-2003, 22:20
Dečki vidim da je slika uzeta sa francuske web stranice top gti, pa čisto sumnjam da je auto njegov.Vjerojatno neki igrač kao onaj Kid Frost, a možda je to on.

DKW_
16-01-2003, 22:31
Opa! Znači još jedan virtualni vlasnik!

DKW_
16-01-2003, 22:40
... točno... to je najvjerojatnije on.

Ispričavam se ekipi iz Osijeka, naročito OS-300... nisam kao DomDom išao gledat "properties" na slici...

225 KS... hahaha

Dom-Dom
16-01-2003, 22:47
DKW moje sumnje su bile točne, to je neki pacijent koji može samo sanjati tog Audia , jer slika uzeta sa web stranice.Konkretno auto je slikan u 9 mjesecu 2001 godine na meetingu tunera u Njemačkoj na Nurburngringu.
Stari svaka čast!

LaNciA
16-01-2003, 23:01
Pozdrav
Ovaj crni Audi ima Svicarske tablice:mala naprjed velika nazad.Nijedna drzava u Europi nema takve tablice prepoznao bih iz aviona(zrakoplova :)) ) :)) :)) ;)

Alfista
16-01-2003, 23:38
Audi sucks,alfa rules!!!!

DKW_
16-01-2003, 23:46
Ma nemam ja protiv ni VW ni Audija ništa... Ali kad se pojave ovakvi likovi sa tatinim Golfovima i Audijima sa neta (dakle voze eventualno miša), pa pljuju po nama koji smo za svoje novce kupili bilo kakve, (dakle i talijanske aute, moraš ih "zgazit" sa "pljuvačnicom" ovako na forumu...

DKW_
16-01-2003, 23:52
Da, 99% je to onaj isti Kid Frost... Rekao sam u pol 1 u noći da će se javiti (pogle prethodnu stranu) u 2:00, ali on se javio već u jedan sa novim nickon OOOO S3 nakon što je prelistao prošle teme i u njima našao 1. moj auto 2. Lancerovu zajebanciju na moj nick

... koji jadni papak....

A-ne
17-01-2003, 01:02
http://www.forzatuning.com/cadamuro/alfaimages/cad_156_double.jpg

Jel ima koji ljepši švabo?

A-ne
17-01-2003, 01:08
http://www.forzatuning.com/cadamuro/stilo/stiloboubleback.jpg

A-ne
17-01-2003, 01:09
http://www.forzatuning.com/cadamuro/stilo/stiloboubleback.jpg

Da malo uljepšamo ovaj forum...

Puntolino_
17-01-2003, 01:16
Alfa je zakon u izgledu bez ikakvih dodataka, no ovaj stilo mi se sve više sviđa. Ono kak se kaže: ljubavi na prvi pogled kratko traju, a one na drugi malo duže ili tak nekak

Kid Frost
17-01-2003, 01:19
http://www.geocities.com/matjazz17/golf_4_siv_iz_strani.JPG

A ha! A kaj sad velite? Dojčland uber ales!

OOOO S3
17-01-2003, 01:20
Ja vam lijepo kažem kurtoni jedni da ove vaše lazanje mogu samo biti aperitiv za mog S3. Zaboli me kurčina što papci ko vi sa brdom ne××××ca po fejsu misli da nemam S3. Ima djeco striček i BMW 530 koji isto pomete ove vaše govnarske uradke na kruta goriva. Šta ste mislili da ću vam odmah trčat i stavljat slike. Ko vas ×××× ××××rotori. Već mi je pun ××××× vaših hvalospjeva o alfi. I ×××× vas i kid frost.

OOOO S3
17-01-2003, 01:29
Kaj je ovo gore ralica za snjeg. I vi meni govnari retardirani ××××te o jeftilen plastici ili golf sa 4 kruga. Ti DKW ko da si twin retard a ne obični. Da si imao umjesto piljevine mozak sad bi vozio neki audi a ne polovnu smrdljivu alfu sa kretenskim felgama. Kaj ti delaš, prodaješ maglu!

Kid Frost
17-01-2003, 01:31
http://store4.yimg.com/I/trains-4-tots_1723_572891

A evo i mog Golfa TDI (sve crveno) 4 motion, john deere chip tuning! :)) :)) :)) :)) :)) :))

LaNciA
17-01-2003, 01:33
:smile08: :smile08: :smile08:
Ako je ovaj Golf ljepsi od Stila onda sam ja Paja Patak :smile08: :smile08:

R32
17-01-2003, 01:34
Ovo stvarno prelazi svaku mjeru, pricati o "nekvaliteti" Audija, i to porediti s Alfom, koja se ovdje predstavlja kao da je iznad, nema nikakvog smisla, i stvarno mi nije jasno kako neke ovdje nije sramota tako nesto napisati. Pa dovoljno je pogledati bilo koju tablicu pouzdanosti pa da se lijepo vidi stanje Audija i Alfe.