PDA

Pogledaj cijelu verziju : Alfa Romeo



Lanser
28-12-2002, 21:54
...evo nove teme..iznesite svoja mošljenja..kakvi su to auti....hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Mazdohist
28-12-2002, 21:56
Svaka čast!
Ovu temu proglašavam najoriginalnijom temom ovoga foruma. :)

Lanser
28-12-2002, 21:58
..ajmo malo proanalizirati i ove automobile...jel ko čuo recimo da je Alfa pod Fijatom i da radi skroz brza auta, startna i fina, večinom crvena..kažu...

Jadajem karu na panj..da su bržiji i od brzog BMv-a

Sekulić
29-12-2002, 17:29
Danas sam pročitao u auto-katalogu da dosta hvale te alfe, samo da su preskupe i da se ipak ne mogu mjerit sa trima vodećuma švabama!

Lanser
29-12-2002, 22:26
..Sekuliću, propuhu moždani, pa jel ti stvarno misliš da se meni da polemizirat o Alfama, i njihovoj kvaliteti, ili bilo čemu ...pa ljudi moji...
Pa ko nije shvatio da sam ja ovu temu, odnosno naslov nakeljio, totalno iznuren, sa po sjekire u čelu, onda je stvarno za jankomir.....pa ×××× te ALfa...jel ti ljepo piše u nazivu teme: ALFA ROMEO...znači polemiziramo o govnu kralja luja XVII...a ne o nekim alfama, jebale te iste....boli me ××××× za alfe i to što neko kaže o njima,....Sekuliću od×××× u tri ćoškasta kurca, nego......šta ono reče za Alfu? :))