PDA

Pogledaj cijelu verziju : ipak je lijepsi !!!



ozujsko
26-12-2002, 11:40
mislim da je ovo jedan njemac koji je skinuo svaku alfu sa trona sto se tice izgleda...

http://www.bmwworld.com/pics/3er/e46/m3/motion5_832.jpg

http://www.bmwworld.com/pics/3er/e46/m3/motion1_832.jpg

http://www.bmwworld.com/pics/3er/e46/m3/motion2_832.jpg

aaa
26-12-2002, 12:31
KONZERVAAAAA :))

cezy1
26-12-2002, 12:56
Ako i je lipsi,onda sigurno ne u toj farbi,ovu boju moze samo njemac stavit na auto.

ozujsko
26-12-2002, 14:21
to je orginal m3 color sa linije bmw-a m3 prije ovog...,istina da nije nesto narocito na ovom... :(

ozujsko
26-12-2002, 14:21
to je orginal m3 color sa linije bmw-a m3 prije ovog...,istina da nije nesto narocito na ovom... :(

Interceptor
26-12-2002, 14:23
Boja je odvratna bila BMW-ova ili alfina. Općenito žuta boja je drekasta.

Crna je najbolja i točka. Blackened is the end...

Dom-Dom
26-12-2002, 14:33
Auto je lijep , samo je boja ružna.

prc
27-12-2002, 08:30
A koji je to auto?

DKW_
27-12-2002, 23:06
Istina: auto je prekrasan i u ovoj boji, ali ne mogu si pomoći kad unutra odmah zamislim tipa koji još ovaj tjedan nije u Remetincu, a bavi se zlatnom kombinacijom "×××××-Belo-Maznuti Auti"...

Vuce
27-12-2002, 23:15
Jeste prekrasan auto, i boja je odlična( eto vam sad), ali ne stoji činjenica da je skinuo alfu sa trona. Imam samo jednu riječ: Brera.

Lanser
28-12-2002, 21:42
....evo a bio sam tako dobar...jednostavno ste preglupi da to ostanem i dalje...

Pa kreteni jedni dabog-da lokomotivom pregaženi, mozak vam rasut ostao generacijama po livadi...čestit Božić...konji jedni glupi, svinje čorave, gube vam se i mrene na očima izmjenjivale....pa ova je trica oličenje visoke tehnologije, i fenomenalnog dinamičnog dizajna.

Nja, nja, nja, boja, kanta, njanja alfa...ma šta trkeljate oći vam dabog-da ispale, kad vam ničen ne služe.

savršena nijansa "hladne" žute, metalizirane boje, koja asocira na brutalnost i dinamičnost, koja prekriva nabildano tijelo koje usrana Alfa 157 GTAm samo sanjati može....dajte ne kenjajte molim vas...pa dovoljno ste valjda upućeni, krv vam ×××××vu iscijedim u Hipp boćicu i maloj djeci ponudim, kako bi i sami uvidjeli da je Alfi trebalo vremena da shvati da je GTA preblag, da bi mu opet ugradili motor koji kaska za konkurencijom, i sve to uz već isfurane felge, koje koriste gotovo svi tuneri...a di su famozne alfine felge koje simboliziraju tamo neku crkvu ili zvonik...što nedovoljno agresivne, ružne....a M3 sa druge strane...svaki model nove felge, još jebačkije od prethodnih..ma šta vi znate, govna jedna magareča..i onda kad nema šta, onda asocira na lopove i drogeraše...ma koji tpo diler ima novi M3....svi voze ili neki Mercedes, najčešće stari Genšer ili po novome A6, 166 odnosno neki stariji M3, Sedmicu..........ne serite mi po M3, jer svi u toj klasi tek pokušavaju nešto slično...bilo da govorimo o Mercedesu koji samo gomila konje u svoje teške i skupe gluposti ili audiju koji se silom pokušava ubaciti tamo gdje neide, pa ima gomilu turbo punjača i opet zaostaje po performansama.....

a ovaj boško buha koji tamo spominje neku Breru nek fino ispelja auto na magistralu i nek se sa 180 zaleti u znak STOP. Toliko je glup da nije dostojan da nekome usadi život, bolje da spasi svjet od sebe, ali ipak pošto je član ovoga foruma, ne mrzima ga toliko, pa mu želim da umre brzo i bezbolno...sretan Božić i njemu. Pazi izjave..od M3 je bolja Brera...ma od mame ti je bolja knedla ×××××ne.

Pa naravno da bi od 100 ispitanika 96 radije kupili Breru ultimativno sportski automobil rađen samo za jedan motor, samo za jednu namjenu, samo za jednu vrstu kupaca...a BMW serija tri....sasvim druga priča...nek samo Alfa lansira Breru, ali kad BMW onda izađe sa novom šesticom onda se sjetite vašeg kolege koji je usporedbe bacao prije vremena...iako ako dizajn bude kao na roadsteru Z8, odnosno novom z4.........onda ću se ubit. ×××× ih taj new age design...××××× ti dizajnera koji se ne hrani dobro.......ma ××××× ti sve vas sjebane...Aj viš ju a meri krismas..hahahahahahaha :smile09: :)) ...i onda mi neko veli, ma ti si Lan×××× sjeban u glavu..možda, a možda i sjebani u glavu pričaju istinu, i to onu pravu.

Calibra Zender
29-12-2002, 03:34
Boja je odlična i izvrsno paše na M3-ojci!

ozujsko
29-12-2002, 12:43
lanser, svaka cast :))

ozujsko
29-12-2002, 13:00
http://autonet.ca/AutonetStories/Spotlight/storyimages/story5326-picture5235-L.jpg

vise nista nije kao m3...

http://www.bmwinfo.com/1354.jpg

http://www.warande.uu.nl/~huiskamp/alfa_75/pics_alfa/brera/alfa_brera_wall_1024_tn.jpg

lanser, ali ipak mislim da ga brera siba po dizajnu

http://www.warande.uu.nl/~huiskamp/alfa_75/pics_alfa/brera/brera_05_tn.jpg

Lanser
29-12-2002, 16:45
..pa naravno da ga brera siba po dizajnu...ovaj BMW nadam se neče nikada takav u serijsku proizvodnju...pa ljudi boziji ajmo potpisati peticiju protiv tog neuravnoteženog dizajnera..pa jedno je novi, revolucionarni design, novi oblici, novi stil, a drugo to sve nabacano bez ideje vodilje..pa automobil (tipa Brera, serija 6..odnosno više manje svaka alfa i BMW)treba izgledati agresivno i u drugu ruku lijepo, a onaj BMW sa slike izgleda zaista nesvakidašnje...premasivan, i neproporcionalan za standarde kakve smo navikli kod BMW-a, pri tom mislim na mala svjetla, koja po meni imaju previše razigrani dizajn (tako se može glupirati KIA, HYUNDAI, LADA..., a ne jedan BMW), te ultraglomazni bubrezi, koji gube svoj smisao i estetsku funkciju.....
Ne sviđa mi se ni Z8, kao što sam naglasio...i dok zadnji dio još i predstavlja po meni neku agresivu i ljepotu sa onim uskim farovima, prednjica mi definitivno izgleda kao neki silom napravljeni retro-look;...nedovoljno razrađeno, a i unutrašnjost mi je definitivna koma...ali..
ko sam ja da im sudim...da se mene pita, neko bi fakat dobio otkaz, jer da je ljepši, tko zna za nekoliko desetaka godina možda bi si i uspio priuštiti nešto kao jedan z8, i to pod uvjetom da košta najviše do 20 somova....a ovako rađe idem na (ajde)BRErru...ali za kao što rekoh za nekoliko desetaka godina......... :))

DKW
29-12-2002, 23:57
Lanser, svaka čast.

Slažem se 99%.

Ona asocijacija sa dilerima može a i ne mora stajat.... zaboravi.

Nakon E36 koji je i nakon 10 godina zakon dizajna i njegovog nasljednika E46, ne znam koji im je bio ku** da idu radit takav dizajn. Već je serija 5 (1996-2002) pokazivala simptome podbuhnutosti, a ove današnje su ubi bože, naročito tenk-sedmica.

Inače sam obožavatelj BMW klasike (2002, prve petice, serija 6, E34, E36 itd) i stvarno mi je žao što rade sada tako.

Inače, daj se registriraj pod sasvim novim nickom da ne uletavaju idioti koristeći se tvojim, mislim nickom.

I još o Alfi GTA/GTAm:

Istina je da je malo bezveze gurat hrpu konja na prednji pogon, kad su još prije par godina imali 155 Q4 sa 210 KS i 4WD.

DKW_
29-12-2002, 23:59
... pa su razvalili DTM, koji je, srazmjerno, imao jaču konkurenciju nego današnji STCC...

(ipak je u DTM-u sudjelovao AMG Mercedes...)

moj budući auto
30-12-2002, 00:30
http://lexusownersclub.com/gallery/albums/album01/akb.sized.jpg

DKW:
30-12-2002, 00:44
Krajem 2003. Toyota Hrvatska proširuje ponudu i na Lexus. Iz prve ruke.

××××ni auti, naročito ovaj gore. Pre××××ni. Over××××ed!

Noriaki Kasai !!!
30-12-2002, 00:55
Taj ja uzimam. IS200. I nek mi neko samo pomene BMW ili mercedes pored ovoga...
'99/'00 15,000 evra!

DKW_
30-12-2002, 01:08
Čekaj, čekaj...

15.000 do registracije ili 15.000 plus carina i PDV?

Noriaki Kasai !!!
30-12-2002, 01:13
15.000 u Deutchlandu.

DKW_
30-12-2002, 01:16
Dakle oko 22.000 eura na cestu, u Hrvatskoj.

Tako već da. Ali uvjeren sam da vrijedi svakog centa i da će ti trajati 100 godina. Daj, kad ga ubodeš, registriraš i to, pozovi ekipu da to vidimo uživo.
Užasno me zanima taj auto.

(Samo se bojim da kad opet sjednem u 156, mislit ću da sam u 145-ici.... ××××× ti te skupe aute... uvijek ti sjebu perspektivu....) :))

DKW_
30-12-2002, 01:21
...tako je i bilo sa mojom 164 Super...

Kupim ti ja 164 Supericu nakon 146... bogte××××, gospodar svemira, nakon onog DeSilvinog Tipa... Tiho, kvalitetno, sjedala... milina!

A onda kupi ti moj frend Mercedes 300 S (Gencher/Sandučar) i otfura me par kilometara s njim.

Onda se ja sjednem u Supericu-××××te, koda sam u Polonezu! Krk... cvil...

Noriaki Kasai !!!
30-12-2002, 01:26
DKW,
jel ti se svidja dizajn?

DKW_
30-12-2002, 01:30
Mrak je-taman decentno koliko treba, tako da linija neće krepat još dugo godina-kao BMW E34, ili AR156 ili takvi auti.
Upravo je na tom modelu prvi put isfurana fora sa prozirnim stražnjim svjetlima.

A i interijer je savršen-one ćuke ko na Breitlingu-milina!

Taj auto se u USA i Japanu zove Altezza, a ima ga u Gran Turismu3 na PS2.

DKW_
30-12-2002, 01:37
Evo dobitne kombinacije: Lexus IS200 i pica žutara!

http://www.jl.cninfo.net/resource/zhanlan/img/P1010012.jpg

Noriaki Kasai !!!
30-12-2002, 01:44
Neka bolje su nase :))
A evo i "breitlinga"...
http://lexusownersclub.com/gallery/albums/album01/adq.jpg

Calibra Zender
30-12-2002, 10:29
Čemu sad toliko divljenje tom Lexusu? Pa nisu ga svemirci poslali da nam put pokažu!

Da ga malo razradimo... riječ je o rednom šestaku (atmosferskom) s dvije bregaste i 4 ventila po cilindru. Iz dvije litre vadi 155 konja kaj i nije čuđenja vrijedan rezultat. Pogon je zadnji, a mjenjač ručni sa 6 ili automatski sa 4 brzine. Ubrzanje do stotke traje 9.5 sekundi, a max v iznosi 215 km/h.

Malo o dimenzijama... 4400x1725x1420 jasno i glasno govori da je u kabini malo mjesta pogotovo na zadnjoj klupi. A međuosovinski razmak od 2670mm samo to potvrđuje. Alfa 156 ima međuosovinski razmak 2595mm, a A4 2650mm, a to su opće poznati auti s poprilično skučenim prostorom u kabini. Posebice je ta skučenost naglašena na zadnjoj klupi.

Dizajn neću komentirati jer ipak spada u domenu subjektivnog.

I kad se sad malo bolje pogledaju brojke vidi se da od Toyotinog prvobitnog recepta za Lexus, a to je sport s ogromnom dozom luksuza i ne ostaje previše. Niti je taj agregat u stanju pružiti toliko očekivani sport (a pošto je riječ o šestaku za očekivati je i adekvatnu dvocifrenu potrošnju) niti je zadovoljen kriterij luksuza posebice zbog skučenosti prostora. Toliko hvaljen sport dolazi tek s modelom IS300 samo kaj je upakiran u isti paket pa od luksuza opet ništa!

Na kraju pitanje: po čemu je sad taj Lexus toliko nenad××××v auto? Jedina prednost pred konkurencijom mu je neisfuranost! Po meni je to sasvim solidan auto koji spada u vrh srednje klase uz sam bok njemačkog trolista, ali nije nikakav nadauto niti postoje razlozi za njegovu glorifikaciju!

INTCP odlog,
30-12-2002, 12:08
Lanser, pa šta se ti javljaš ti imaš matiz. A kad dođe Brera sa 4.0 V8 sa preko 400 ks, 4x4, pravim trkaćim ovjesom tipa dvostruka ramena, mjenjačem smještenim straga onda niti taj novi BMW 6 neće imat šta pokazat jer će to bit serija 5 coupe sa ovjesom i mehanuikom serije 5. Dok će se brera bazirati na maseratijevoj mehanici koja će bit još dorađenija. I imat će 4x4.

quattro
30-12-2002, 12:54
E pa nemoje sada opet bmw : alfa. Naloga bmw-jeve 6 je imati kučni veliki kupe sa pono luksuza i nekoliko sporta. Mislim da alfa ima drugacne cilje...imati jedan sportni kupe, koji ce biti na nivoju maseratiju, jaguaru, a nezam bolji ili slabiji samo nekako slicno. ;)

cezy_
30-12-2002, 13:25
Quattro nezam bas,tvoja teorija mi nema logike.Sad da alfa gradi auto koji ce bit konkurent i otimat kupce Maseratia,to mi je glupo,ipak su isti koncern.Ak ce BRERA bit na bazi Maserati coupea,onda ce bit nesto slabija jel ipak je to niza klasa.Ali nikako nece bit konkurencia novoj 6-ici.
Decki dragi 6-ica je prevelika,ona ce konkurirat CL-u i Jaggy-u.A brera ce imat velicinu Maseratia znaci konkurenti su M3 i clk amg.

Kaj se lexsusa tice,dobra pilana samo je nikad nebi kupio.Dizajn je ok,ima i lijepih detalja (CUDO NA JAPSAMA),a i kvalitet bi trebo biti na nivou.Stari lexusi su mi bili ogavni ali is200,sport combi i suv su mi do dige.

quattro
30-12-2002, 13:55
cezy_ ,hteo sam to reci glede alfe, nisam mislio da ce biti bolja od maseratija samo da ce raditi u toj smeri.....

Lexsus,...interesantna znamka, veliki broj vozača bmw i mb ide na lexsusa!!

INTCP odlog.
30-12-2002, 16:06
Zašto Brera u krajnjem slučaju mne bi bila bolja od maseratija. Pa alfu će kupavat alfisti. Osim toga maserati je dosta skuplji od najavljene brere. Maserati je isto jedan luksuzan coupe. Brera će imat 4x4, to je dovoljna smjernica da misli napravit nešto sportskije od maseratija.

DKW_
30-12-2002, 19:40
Lexus je fora, Calibra, jer ima sve-i malo sportskog, i lamo luksuza, i malo stila - a opet ga nema svaki nogometaš...

(tojest ima i puno luksuza i dosta KS i puno stila...)

DKW_
30-12-2002, 19:42
Pogle samo te ćukice-brzinomjer sa 3 male , pa onaj LCD detalj dolje desno...

To su sve detalji koji neki auto razlikuju od većine...

Noriaki Kasai !!!
30-12-2002, 20:44
Pa, naravno, DKW.
Jos kad vidim da ga Calibra nikad ne bi kupio, dobijem jos vecu zelju da ga kupim, ako shvatate sto hocu da kazem.

Calibra Zender
30-12-2002, 20:51
Noriaki, ajde ne lupetaj! A i prvo ti treba vozačka... skakaču, daj mi samo reci jel ti lokacija Bosna ili Yu? Jer s obzirom na lokaciju iskreno moram pohvaliti tvoj izbor! :))


DKW, super izgleda vurica. Ali mi se čini da ga previše veličate. Ipak dosta spada u domenu nikad viđenog, ali opće poznatog da to jednostavno mora biti to! I mislim da je onaj gore post dosta realan.

Nije mi jasno gdje je skijaš skakač pročitao da ja nikad ne bih kupio IS200. Pa na kraju ipak ima malo subjektivnosti iz koje se njegov zaključak baš i ne da izvesti!

DKW_
30-12-2002, 20:59
Al ga znaš filozofirati, kume Calibra...

Auto je nešto posebno a čak i nije ubitačno skup-22 soma na cestu za 2-3 godine stari Lexus (ej-to je Lexus-najpouzdaniji auto na svijetu) je sasvim pristojna cijena.

Calibra Zender
30-12-2002, 21:02
Ma puno je to love za 3 godine staru srednju klasu, ali očito se ime i kvaliteta dodatno masno naplate! A možda je to i OK cijena samo smo mi sirotinja kojoj je i to previše.

Tvoja procijena od 20-tak tisuća Eura na cestu je diskutabilna. Sad sam doma pa nemam pored sebe onaj katalog i nemam pojma kolika su davanja. Vrlo lako moguće da su više od 7000€.

EasyRide
30-12-2002, 21:53
Calibra, valjda tebi trebaju da se smeju,
jer ti je lokacija Varazdin :))
Seljacino! :))