PDA

Pogledaj cijelu verziju : BOŽIČNA ČESTITKA GORANKU FIŽULIČU I UPRAVNOM ODBORU "MAGME "

PROLETERKA
24-12-2002, 15:07
sve najbolje za predstoječe blagdane žele vam vaši "zadovoljni"radnici.hvala VAM šta ste nas cijelu godinu tijerali da radimo zabadave šta smo među najlošije plačenim radnicima u državi a vi se hvaliti kako vam prodaje stalno raste.hvala Vam šta ste na mijesta direktora stavili polupismene ljude i dali im velike plače koje neče dobiti nigdje drugdje pa su spremni na sve kako bi zadržali svoja mijesta.hvala vam na "plačenim" prekovremenim satima u prosjeku 50 tak mijesečno ali mi to shvačamo jahta porše i ostale igračke su skupe.hvala Vam na pravo glasa i pravoj demokraciji u firmi.hvala VAM šta kada nas neko pita za plaču moramo lagati ako ne želimo da za nas mislime kako smo poslijedni bijednici.hvala vam šta svojim uvoznim proizvodima uništavate gospodarstvo hrvatske ministre gospodarstva.hvala vam šta kad pitamo svoje direktorice za plače i prekovremene prijete otkazima i vašim imenom tipa znate li vi za koga radite ako se pobrinemo nečete dobiti posao nigdje u državi.
hvala vam na svemu ne želimo vam ništa loše želimo vam samo da se jednog dana prema vašoj dijeci odnose kao vi prema nama :(
SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA I JOŠ VEČA ZARADA I JOŠ VIŠE BIJELOG ROBLJA KOJE RADI ZA VAS ŽELI VAM VAŠA
UMORNA ALI ZADOVOLJNA MALOPRODAJA ZADOVOLJNA ČINJENICOM DA JE SVE NAPOKON PROŠLO I DA JE JOŠ JEDAN BOŽIĆ IZA NAS .a VAS ako budemo imali sreče posjete u snu duhovi božića i probude ono malo ljudskosti u Vama ako je još imate pa pogledate malo i na nas obične ljude i zamislite se jer pravda se uvijek osveti tamo gdje najviše boli
SRETNO

nasoj "proleterki"..
25-12-2002, 19:30
..razumijem te, i vjerujem ti, jer sam uvidio da je Fizulic jedan bezskrupulozan "buissnis" man.

Zivim u inozemstvu i saradnik sam "Herbalifa", koji ima zastupnistvo u 35 zemalja svijeta, od prije malo vise od godinu dana i u Hrvatskoj. U cijelom svijetu Herbalife prodaje identicne proizvode i cijene su takodjer jenake svuda. Ali ne u Hrvatskoj gdje su ca: 8% -10% skuplje. To mi nikako nije bilo jasno i kad sam malo prostudirao kako "herbalife" funkcionira u HR. saznao sam da sve ide preko "MAGME" tj. Fizulica. Njemu dakle ide u dzep tih extra 8-10%. Kako je to moguce ja neznam, ali vjerukem da je on pribavio sve dozvole i papire a za to uzima "proviziju", a da "niti ore niti kopa"...

Nazalost!

igorr
25-01-2003, 15:11
potpuno se slažem sa vama ja sam nekad radio u magmi i sam se uvjerio u sve ovo.magma je jedna od najgorih firmi u kojima sam radio.zapošljavaju samo mlade ljude jer njih mogu najviše iskoristiti i najmanje platiti jer oni
"žive sa roditeljima pa im i onako ne trebaju novci kad im roditelji kuhaju i plačaju stanarinu".plače su oko 1800 do 2000kuna a radi se u svim smjenama ujutro popodne dvokratno subota nedelja ja dok sam radio u dučanu imao sam u prosjeku 50-tak prekovremenih koje niko ne plača jer se fižulić nikog ne boji jer ima vezu svagdje.ja sam dobio otkaz jer jednu večer nisam mogao ostati prekovremeno slagati novu robu i preslagivati dučan jer sam rano ujutro morao iči doktoru imao sam ciste.kad sam to rekao šefica mi je rekla da mi dučan i magma moraju biti ispred svega i da nemogu iči.kad sam rekao da nemogu ostati do 2,3 ujutro rekla mi je da mogu sutra ujutro po radnu knjižicu.eto toliko o magmi :(

ANTI
28-01-2003, 19:00
SVE SU TO MAMLAZI...KAKO IH NIJE SRAMOTA..KAKO MOGU UZIVATI U BOGATSTVU I KURCITI SE PO TELEVIZIJI I NOVINAMA KAKO SI DJECI KUPUJU ROLEXE I OSTALE SKUPE DAROVE ZA BOZIC...KAD ISTODOBNO NJIHOVI ZAPOSLENICI MOZDA NEMAJU NI ZA POSTENU BOZICNU VECERU!!! JEBA VAM PAS MATER TAJKUNSKU

KARL MARX LENIN
29-01-2003, 22:32
TAKO JE DIJETE...SMRT KAPITALISTIMA, SMRT POPOVIMA,,,ŽIVILA KOMUNISTIČKA IDEJA, SVIMA PO POTREBI.

buntovnik
03-02-2003, 23:52
kakao nije sram fižuliča da se naziva hrvatom kada svijesno i namjerno uništava hrvatsku privredu kako ga nije sram da se naziva liberarom kada je u "krvi" ugušio sindikat u magmi i kada je najgore izrabljivačko smeče koje je hodalo hrvatskom da bog da trunuo u paklu on i njegov okot.ljudi bojkotirajte MAGMU jer tamo ljudi pate i plaču od nesreče

kitamarjanova
13-03-2003, 21:48
smrt kapitalistima :smile06:

student
14-08-2003, 14:23
MAGMA
je sinonim za najgoru firmu u hrvatskoj.kao student radio sam u mnogu firmi ali to što sam vidio i doživio u magmi nisam nigdje.tamo ljudi rade za 2000kuna,po cijele dane u sve tri smjene.znaju doći na posao u 14.00 a otići u 04 sljedeči dan ujutro.a di su naše inspekcije rada.nema ih jer ih fižulić plača.ja mislim da je to najpokvareniji "biznismen" u cijeloj državi.imam osjećaj da on može gaziti preko mrtvih tjela za 1 kunu.tamo vlada najgori vojni režim(vojna hunta) niko ništa nesmije.radi se po 14 sati.prekovremeni se neplačaju.ljudi se međusobno žale ali se niko ne usudi javno istupiti jer se boje za posao,pa sam ja kao student odlučio to napraviti umjesto njih jer nemam što izgubiti.nigdje nisam vidio veču jad bijedu očaj nego u magmi.taj fižulić i ta magma to su vampiri i demoni koji isisavaju krv ljudima a zatim ih ispljunu.
odlučio sam da više nikada neču ništa kupiti u MAGMINIM dučanima jer je to prokleto krvlju i suzama natopljeno.mene ta firma podsječa na onu sliku sa početka industriske revolucije u velikoj britaniji di dijete od kojih 10 maximalno 13 godina ručno gura vagon pun rude iz rudarskog okna za pola penija na dan.
srami se goranko
ali znaj BOG sve vidi sve zna i naplačuje di najviše boli.ako hočeš spasiti dušu pogledaj crtić o starom škrtcu i 3 božična duha.jer ako ostaneš sam niko te neče pogledat a kamoli žaliti za tobom to više biti če sretni zbog tvoje nesreče. :(

hahahaaha
23-08-2003, 01:09
goranko fižuliču
dali tebe iko voli
čini se da ne
dali se bojiš boga
čimi se da ne
ali kad bog podnese račun
veoma je dug i nema kusura a
kamolo storno računa

anto
23-08-2003, 14:31
Šta je, što hoćete.Čovjek je potpuno ispravan.Jedini je ustanju podići hrvatsko gospodarstvo.Čini mi se da se vama neradi.Zbog toga sada ovdje napadate našeg Goranka.Jedinu svjetlu toćku u hrvatskoj.Što bi djeca da nema njega a znate i sami da su djeca naša budućnost.Drugovi i drugarice trebate i vi malo pretrpjeti zbog te budućnosti.Bog :)) :))