PDA

Pogledaj cijelu verziju : H R naljepnice: jel dovoljna ona mala plava na registraciji



ZOFF
17-12-2002, 09:23
Ili se mora obavezno lijepiti ona bijela velika.
Pitam zato jer sam ćuo da slovenci lupaju kazne ako nemaš oznaku HR pa pitam jel dovoljna ona mala plava oznaka na regitraciji ili moram ljepiti veliku koja kvari zadnju masku auta.

Fresh
17-12-2002, 10:05
Moraš imati bijelu, zajebavaju i na granici ako im je dosadno.

A na tablici ne smije biti ništa osim slova, brojeva i grba.

Alfa 147
17-12-2002, 10:34
Zbog tog te policija moze i kazniti. HR naljepnica mora biti na vidljivom mjestu i velicine najmanje 10 cm u promjeru. Ja imam HR "nalju" 2 cm u promjeru. :)) :))

Black Knight_
17-12-2002, 11:08
Ja sam mislio preko onih crvenih i plavih crta na regi nalijepit bijeli izolirband ili pofarbat ih u bijelo, koji su ××××× to stavili na regu. Nije dovoljno sto imamo najvece registracije na svijetu nego jos moraju unakaradit auto maksimalno.

Razmak izmedju lijevo ruba i ZG slova je napravljen za te male plave naljepnice i izgleda dosta ruzno bez njih.

Za po hrvatskoj ti ne treba ta HR naljepnica a za van si kupi onu magnetsku pa ju stavi po potrebi. Inace za ic van bas moras imat HR naljepnicu i to pravih mjera. Al ja sam vec bio u bosni i sloveniji 100 puta pa mi nisu nista rekli.

Girrari
17-12-2002, 11:10
Ja imam onu magnetnu. Kada sam u HR, stoji u pretincu. Ako idem preko grane, okačim je odostraga. Sve u svemu, dobra fora. Ona plava ne drži vodu; daleko smo mi još od EU.

c e z y
17-12-2002, 14:08
Tocno tako Girrari,neznam dal to uopce smijes imat ak nisi iz unije.Ja na svom autu imam onu najmanju koju mozes dobit.
Inace kaj se tice onih plavih na regi,austrijanci su to tek sad poceli lijepit,ali zgleda uzasno,to najbolje stoji digicima i svim ovima kaj imaju zute rege.

INTCP
17-12-2002, 14:13
Kako nekto može uopće stavit tu plavu, kao fol da je hr u uniji. Koje li gluposti. Ko da patiš od kompleksa.

Giarrari koliko dođe ta magnetna??

Black Knight_
17-12-2002, 14:28
Ona mala plava sluzi tome da popuni uzasnu rupu izmedju slova grada i lijevog ruba. Registracija jednostavno izgleda ljepse s tim. Imo sam ju na kadettu i zao mi je sad sto nisam sacuvao rege od kadetta.

Girrari
17-12-2002, 16:04
25 kn, mislim. Jeftina, a zgodna i korisna stvarčica.

Calibra Zender
17-12-2002, 17:12
Vidim da su Samoborčani najluđi kaj se tiče grbova na regi. Imaju naravno ZG tablice, ali svi furaju grb grada da pokažu da nisu iz Zagreba! :smile10:

Girrari
18-12-2002, 00:17
Da, Samoborčeki se žele distancirati od nas "seljačina" jer je Zagreb u posljednjih 10-ak godina pretrpio gadan imigracijski val s kojim je, po logici, došlo i puno ljudi koji ne znaju za riječ kultura, nasljeđe, tradicija... (svi se sjećamo epizode pokojnog Džebe na cvjetnjaku kod HNK).

Fora je u tome kaj Samobor u zadnje vrijeme postaje jako "in", pa ni on više nije pošteđen priljeva raznoranih Džeba i sličnih, ali blažih figura. Slična je situacija nažalost i sa Jarunom, pa sam osobno imao priliku uvjeriti se kaj znači biti Džebin susjed.

Calibra Zender
18-12-2002, 00:35
Girrari, vidim na telki da je Samobor postao pravi mali raj za poduzetnike. To je grad s najbolje riješenim poticajima u poduzetništvu, a i jako je razvijen. Svaka im čast.

3200 GT
18-12-2002, 20:51
Samobor razvijen ?????????????????
Baš ne bi rekao! Po čemu to?
Možda što ima dogradonačelnika gurua.
Samobor je uvijek bio gradić razvijen po poduzetništvu, ali kakovom. Uglavnom su tu mala obiteljska poduzeća ili obrti.
Da, većina tih skorojevića (maminih i tatinih sinova) su se naveliko preseravali (čas izuzecima), a u stvari su malo viši od srednje klase, koja je danas skoro izumrla zahvaljujući politici.
No nećemo o tome, na ovom forumu je drugačija tema. http://mysmilies.no-ip.com/mysmilies/blink.gif

Calibra Zender
18-12-2002, 21:35
Kaj fali malom i srednjem poduzetništvu? Znači ako nemaju megalomanske ili čak multinacionalne firme da ne vrijede?! Pa razvoj cijele zemlje se temelji na malom i srednjem poduzetništvu! :smile10: