PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gdje ste,Ustaške pičketine???

El Mudžahid
16-12-2002, 11:14
Majku vam ××××× seljačku i glupu i fašističku :))

Pozdrav iz Donjeg Bocinja

:smile06:

hoces li...
16-12-2002, 12:28
...nam konacno poslat sliku zenine picke?

El Mudžahid
16-12-2002, 15:05
Ustaša,

Ti meni prvo pošalji sliku,da vidim kako tvoja ×××××tina katolička izgleda :))
Ma i da već znam kako izgleda,ne mogu da se sjetim.
Vidiš,naše žene nisu kao tvoje; nisu kurvice,razumiješ?

Ne idu po cesti i guzice ne vire kroz pantalone bre

:smile06:

'Ajde,poselami svoju ženicu. Reci njoj da je nju pozdravio Jalaluddin. Ona zna ko sam ja ;)

Pozdrav iz Donjeg Bocinja.

addis
16-12-2002, 15:58
Zena ti je donja (Donje Bocinje)
Ja sam gornji (Gornje Bocinje)

kao prvo...
17-12-2002, 11:53
..."mudzahidu", ja nisam katolik,
kao drugo,
nikad nisam rekao da su vase zene ×××××,

Kao trece,
zalosno je ako nisi vidio nijednu drugu "nemuslimanku" "krscanku"?? Koja nije ono sto ti kazes ("kurvica"),

kao cetvrto, VI!! Muslimani, ste najveca gamad (ne mozda ti osobno!), sta se tice navodjenja djevojaka zena na prostituciju...varate, kidnapiravate, prjetite im smrcu i sve moguce da ih prisilite na prostituciju i od toga dobro zivite (oni koji se time bave, a to je jedan od najvecih biznisa kod vas!)! Kako moze??!! ijedan vjernik, bilo koje vjeroispovjesti to raditi?! A bas VI i Albanci ste glavni u tom ogavnom biznisu!! Ja bi prema takvima primjenjivao sarijske zakone!

Sta se picke tice, ja hocu vidjeti samo jednu obrezanu ×××××. To nisam nikad vidio - to je muslimanski specialitet...to niko drugi ne radi koliko ja znam... posalji bilo kakvu.

europska unija
17-12-2002, 12:23
E kak da ti dam zeleno svijetlo za clanstvo u EU, kad ti nerazumijes trzisnu ekonomiju. Prostitucija ti je slobodna djelatnost a ljudi koji navode zene na prostituciju se u EU zovu menageri. Pozdrav iz Kopenhagena.
Ostajes na BALKANU do daljnjeg.

ma nemoj...
17-12-2002, 14:37
...oni koji tebi u CPH. dovedu 13-15-godisnje curice iz Moldavije, Estonije, Letonije, Litavije ili Rusije - drogiraju ih, prisiljavaju na sve i svasta, a najcesce su muslimani, Albanci, ima Srba i Rusa... i drugih mafijasa... ti/vi u DK zovete "MENADZERI"... ma nemoj!? A donijeli ste najostroze zakone protiv useljenja stranaca u DK u cijelom zapadnom svijetu! Vi bi takve crne muslimandzuge ili druge mafijase zvali "menadzeri"...
pa gdje ti covjece zivis? Kome ti prodajes te stoseve... kome se ti hoces pravit vazan??

europese union
17-12-2002, 23:21
Pod prostitucijom ja podrazimijevam legalnu prostituciju a to znaci da je osoba koja se bavi prostitucijom punoljetna, da obavlja sedmicne ljekarske preglede, da je obavezna nakon svakog musterije kupati se i da uredno placa porezne obveze. Ljudi koji mobilisu djevojke za takvu prostituciju su MENADZERI.
A ljudi koji kidnapuju maloljetnu djecu, drogiraju ih, prisiljavaju na rad u ulicnoj prostituciji su kriminalci, mafijasi(ne jedni ili drugi mafijasi, kao sto ih ti nazivas, nego MAFIJASI).
Ja zivim u NL, a ne u DK kao sto ti kazes i ja nemam nista sa novim zakonom o strancima.
A to kome ja prodajem stoseve, odgovorit cu kad mi objasnis, sta su to stosevi?
A gdje i kako ti zivis covjece?
http://www.hallospass.de/smilies/smilie_europa.gif

sompirovi
18-12-2002, 11:16
Ocito je da osoba koja se potpisuje sa "evropska unija" i "evropese union" nije ista.

Prva pozdravlja iz Copenhagena ( i registriran je korisnik) a druga tvrdi da zivi u NL.

Ja mislim da je ova druga meni dobro poznata.

Prva pise Hrvatski, dok druga pise Srpski.

U svakom slucaju za NL se moze reci da je jedna od najperverznijih zemalja u EU. Legalizirala je canabis i mozda jos toga. Jedna je od velikih centara za distribuciju (vjerojatno najveci!)droga u EU, a takodjer i prostitucije (ne onakve koju ova osoba opisuje - takve prostitucije ima nesto, dok ova mafijaska debelo prednjaci). Tamo se homoseksualci mogu (koliko sam shvatio legalno!!) - vjencavati, u svakom slucaju to je praksa. A sta je najgore -mogu i usvajati djecu! Nije tesko zakljuciti cemu sve ta mala i nevina djeca mogu biti izlozena u takvim "obiteljima"! I zamislite samo u kojem socijalnom okruzenju ce rasti?

"Stosevi", vi srbi nazivate "cake" ako se ne varam.

Ja zivim na jednom otoku na jadranskom (Hrvatskom) moru, momentano - barem jos nekoliko mjeseci...a ako zelis nastaviti sa temom - otvori novu pod naslovom
"prostitucija"....

Loco
19-12-2002, 18:43
Sompirovi, ne pricaj gluposti.

Istina je da se ovdje smije pusiti trava koliko god hoces, ali teske droge su zabranjene.
Sto se tice ×××××a, ima koliko i tamo u Hrvatskoj, relativno gledano. Ovdje jest tako da se oni smiju vjencati ali nije jos tako da smiju djecu usvojavati. Uglavnom ne iz inozemstva.
Ali sta mislis, da ce hetero-dijete postati homoseksualno? Ako mene pitas, takav si roden ili ne. Uostalom, bolje djete koje raste s dvoje zenski roditelji nego jedan roditelj, jel tako?

Sompirovi
20-12-2002, 10:39
Loco (Fred?), Nizozemska je najveci distributor droge u EU. To sto je to formalno zabranjeno ne mijenja stvari nista. Policija ne radi nista ili skoro nista. Omladina jos od kraja 60-ih ide u Amsterdam na "provod", kupiti narkotiku itd.

Zamisli u kakvom socijalnom okruzenju zivi jedno od ×××××a usvojeno dijete??
Pa vidis ako dijete usvoji Srbin, ono ce postati Srbin, ili musliman...a sa kim se ×××××i druze? Sa kim se provode? Sta rade na svojim "provodima"? A vec kad su ×××××i snasa je puno veca da se prakticiraju i druge perverzije...Oni se sigurno ne druze sa mnom ili meni slicnima... A dijete ce to upijati...mozda nece postati homoseksualac, ali ko i kako ce ga nauciti normalnom odnosu prema suprotnom spolu?? ×××××i i njihovo drustvo??
Grozno... Uzasno zalosno...
ti ne zivis u NL...

Loco
20-12-2002, 14:04
Ja zivim u Nizozemskoj godinama. Istina je da neznam neke ×××××e osobno, ali cesto sam ih vidao, u skoli ili na poslu, i pricao i radio s njima. Ako se ne prica o ×××××luku nebi ni mislio da su ×××××i (kod nekih). Ali sta ti mislis, da su ×××××i perverzniji od hetero? Supak se upotrebljava i kod hetero, za tvoju informaciju.
Istina je da se meni gadi kada vidim dvoje muskarca da se ljube, neka to oni privatno rade. Ali dijete je homo ili nije homo, tako ti je.

sompirovi
21-12-2002, 12:06
LOCO ti si ××××× mamicu ti ×××××!!
AJ ca stoko neslana!!

AV
21-12-2002, 12:25
LOCO
Nemoj ti nama dijeliti lekcije, znamo mi da su ×××××i najveca opasnost po nase drustvo. A to sto se ti druzis sa ×××××ima je tvoja stvar, pricas nam kao da se ti ponosis na to. Mozda su oni tvoj supak poderali. Mom supku oni nece ni blizu...
Ma sve te ×××××e triba pobiti i tocka.

loco_fredu
21-12-2002, 13:36
To sto ti pricas je ×××××ska propaganda.×××××i nisu normalni ljudi, loco(fred?), ×××××i su psihicki bolesnici, sve te ×××××e treba zatvoriti i lijeciti.
Homosexualnost je BOLEST, LOCO_FREDU

Loco_originale
21-12-2002, 13:37
Ja mislio da mogu odrasli razgovor voditi, a ono ispadne ja sa djecom diskutiram. Nisam znao da djeca od 10 godina pisu ovdje. Steta.....

AV
21-12-2002, 13:55
Zasto STETA LOCO?
Iznosim moje misljenje koje tebi ne odgovara i iz tog razloga postajem dijete od 10 godina.
Ti (LOCO) neznas nista odemokraciji ma ti i ne zivis u NL.

Loco_originale
21-12-2002, 14:09
Sve treba pobiti.....

Jel to ozbiljno mislis, ili se pravis ××××××? Ti bi radio sta su radili u srednjem vijeku, ja se pitam o kojoj demokraciji ti pricas?

sompirovi
21-12-2002, 14:39
Ocito je da osoba koja se potpisuje sa"LOCO" i "LOCO_ORIGINALE" nije ista osoba.

Ja mislim da je ova druga meni dobro poznata.

Prva je spremna za demoktatsku diskusiju, uvazavajuci misljenje drugog a druga osoba je provokator.

AV
21-12-2002, 14:42
Pa ×××××i su bolesnici COVJECE.
Shvati to jednom.

sompirovi
21-12-2002, 14:45
nastavak,
Prva osoba je HRVAT a druga SRBIN.
Mi zivimo u srednjem vijeku hahaha, izdao si se SRBINE...Mi zivimo u STOLJECU
AJ ca stoko neslana!!

Loco_originale
21-12-2002, 14:52
Ja sam Loco.

Sompirovi, ti mislis jeli? Jel znas sta je me otac naucio?
Misliti i srati je isto, a pogotovo kod tebe, Sompirovi.

AV, bolest je izlijeciva, Homofilija nije. TO je dokazano.

europska unija
21-12-2002, 15:06
Hallo sompirovi,
Ti vidis samo SRBE, HRVATE, ALBANCE, MUSLIMANE itd onda kad nemas sta pametno reci(ako si ikad ista pametnog i rekao).
Hallo AV,
Imam jedno pitanje za tebe. Ko je za koga bolestan ×××××i za tebi ili ti za ×××××e i sav normalan svijet?
http://hallospass.de/smilies/smilie_europa.gif

AV
21-12-2002, 15:15
Hallo EU
Sta hoces da kazes da sam ja bolestan jel?
Pa ja sam 100% zdrav, imam zenu i dijete, imam uredan zivot, uredan kao sto je to od boga dato.
Ti si bolestan kao i ovaj loco_originale, oba ×××××i.

FREDO
22-12-2002, 00:19
BIVŠI AMERIČKI PREDSJEDNIK NAJAVIO POSJET HRVATSKOJ
Clinton dolazi na odmor u Hrvatsku
- Žao mi je što nisam imao prilike bolje upoznati Hrvatsku. Nekoliko sati koje sam proveo u zračnoj luci u Zagrebu ne može se nazvati pravim posjetom vašoj zemlji. Molim vas da u moj ured dostavite sve potrebne informacije i vjerujem da bih već sljedeće ljeto mogao doputovati s obitelji u Dubrovnik - tim je riječima bivši američki predsjednik Bill Clinton odgovorio Neni Komarici, voditeljici ureda Hrvatske turističke zajednice u New Yorku, na poziv da posjeti našu zemlju.
Gospođa Komarica i Bill Clinton sjedili su za istim stolom u hotelu Waldorf Astoria u kojem se održavala godišnja konferencija European Travel Commission, udruženja koje okuplja 33 europske zemlje koje na američkom kontinentu promiču turizam. Večernji list bile su jedine hrvatske novine čiji je izvjestitelj mogao ući na konferenciju. Zbog Clintona konferenciju su osiguravali deseci tajnih agenata i zaštitara.
N. Komarica članica je izvršnog odbora tog udruženja, pa je sudjelovala i u organizaciji skupa na kojem je glavni govornik bio Clinton, a raspravljalo se o mogućnostima poticanja američkih turista da nakon stanke zbog straha od terorističkih napada ponovno putuju u Europu. Clinton je Večernjem listu rekao da se njegov život u potpunosti promijenio nakon što je kao student prvi put otputovao u Europu.
- Dobio sam drukčiju predodžbu o kulturi, umjetnosti i malim državama. To je iskustvo obogatilo moj duhovni život i uvijek sam privatno, ali i kao državnik, s posebnom radošću putovao u Europu - kaže Clinton. Na pitanje koji dio Europe preporučuje, Clinton je rekao:
- Predlažem da svakako posjetite istočnu Europu, jer ona je izazov za svakog turista. Ako želite zabavu i ludi provod, Italiju ne bi trebalo preskočiti - smatra Clinton.
Ipak, sudeći po vremenu koje je Clinton posvetio voditeljici hrvatskoga turističkog ureda, raspitujući se o hrvatskom turizmu, bivši prvi čovjek SAD-a ubrzo bi mogao ljetovati na Jadranu.
- Clinton me pitao za hrvatske otoke jer je od brojnih prijatelja čuo da su predivni, a naše more među najčistijima u svijetu. Pričala sam mu i o dubrovačkim znamenitostima. Obećao je da će se javiti nakon novogodišnjih blagdana. Ne treba isticati što bi njegov dolazak značio za promidžbu hrvatskog turizma, a uvjerena sam da ćemo to ostvariti - rekla nam je N. Komarica.
Glavni sponzor konferencije bio je Smithsonian Magazin, koji će u siječanjskoj publikaciji na sedam stranica tiskati i prilog o Hrvatskoj.

frenky
24-12-2002, 14:37
znaš gdje smo ×××××o vaše ženeu dupe majku ti ××××× balijsku šteta šta vas nosmo u talu sa srbima sve poklali kao u srebrenici :smile06:

PROLETERKA
24-12-2002, 15:43
sve najbolje za predstoječe blagdane žele vam vaši "zadovoljni"radnici.hvala VAM šta ste nas cijelu godinu tijerali da radimo zabadave šta smo među najlošije plačenim radnicima u državi a vi se hvaliti kako vam prodaje stalno raste.hvala Vam šta ste na mijesta direktora stavili polupismene ljude i dali im velike plače koje neče dobiti nigdje drugdje pa su spremni na sve kako bi zadržali svoja mijesta.hvala vam na "plačenim" prekovremenim satima u prosjeku 50 tak mijesečno ali mi to shvačamo jahta porše i ostale igračke su skupe.hvala Vam na pravo glasa i pravoj demokraciji u firmi.hvala VAM šta kada nas neko pita za plaču moramo lagati ako ne želimo da za nas mislime kako smo poslijedni bijednici.hvala vam šta svojim uvoznim proizvodima uništavate gospodarstvo hrvatske ministre gospodarstva.hvala vam šta kad pitamo svoje direktorice za plače i prekovremene prijete otkazima i vašim imenom tipa znate li vi za koga radite ako se pobrinemo nečete dobiti posao nigdje u državi.
hvala vam na svemu ne želimo vam ništa loše želimo vam samo da se jednog dana prema vašoj dijeci odnose kao vi prema nama
SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA I JOŠ VEČA ZARADA I JOŠ VIŠE BIJELOG ROBLJA KOJE RADI ZA VAS ŽELI VAM VAŠA
UMORNA ALI ZADOVOLJNA MALOPRODAJA ZADOVOLJNA ČINJENICOM DA JE SVE NAPOKON PROŠLO I DA JE JOŠ JEDAN BOŽIĆ IZA NAS .a VAS ako budemo imali sreče posjete u snu duhovi božića i probude ono malo ljudskosti u Vama ako je još imate pa pogledate malo i na nas obične ljude i zamislite se jer pravda se uvijek osveti tamo gdje najviše boli
SRETNO

Mudzahid
27-12-2002, 22:37
Plakati s pozivom na bojkot kršćanske Nove godine
Nakon stravičnih prizora iz Kostajnice, međusobno nepovjerenje u inače podijeljenom Mostaru dodatno su podgrijali plakati kojima se muslimane poziva da s Hrvatima katolicima ne slave Novu godinu, ne postavljaju jele, ne darivaju djecu poput svetoga Nikole. Na plakatima otiskanima s hrvatskom trobojnicom upozorava se da "onaj tko slavi katoličke običaje postaje kao oni". Ulice istočnog dijela Mostara jučer su osvanule oblijepljene mnoštvom plakata kojima se poziva Muslimane na bojkot Nove godine. Poruke s plakata mnogi su jučer odmah povezali s Aktivnom islamskom omladinom, držeći da su u izravnoj vezi s paljenjem božićnih jaslica u Mostaru i stravičnim zločinom nad hrvatskom obitelji Anđelić u Konjicu.

Ustaše
15-10-2003, 18:03
Kad sruse zamkove
Kad prodje dan
Kad budem sam
Ja se sjetim tebe
I svega sto je bilo.

Kad kise jesenje
Prozor zamagle
Tugu probude
Ja se sjetim tebe
I svega sto je bilo.