PDA

Pogledaj cijelu verziju : LJUBAVNI SMS

love
15-12-2002, 17:27
ZNA LI TKO KOJI?

8770
15-12-2002, 23:29
Zasto je zivot gorak??
Zasto su ljudi zli??
Zasto postoji on??
Zsto si otisla ti??

BOSANSKA POEZIJA (II.dio):
Noc... Tisina... Bog te ×××× koja mjesecina. Ja gol... Ti gola... ×××× bi i mrtvog vola, a kamoli ne tebe ljubavi moja!

Ako vjetar zasvira simfoniju i okrene stranice tvojih nota ti se sjeti mene jer sam bio slucajni prolaznik tvoga ZIVOTA!

U kafani pjevacica pjeva:"imam jednu zelju"..tada se zacuje glas:"Da te ××××× u nedjelju"..A pjevacica ce:"muzika stop..dajte onu: "Jedva cekam da nedjelja dojde.."

Ako budes gledao u ogledalo puna dva sata vidjet ces imbecila, jer stvarno treba da budes imbecil da bi gledao dva sata u ogledalo!

Pjeva Mujo Fati: Sta je to u tvojim venama sta me tjera drugim zenama?
A ona njemu: Sta je to u tvojim mudima da me tjera drugim ljudima?

Dok si bila mala, bio ti je prevelik, a sada dok si velika sad ti je premali! STO JE TO???????????? Prvo slovo K a zadnje slovo C?????? Hmmmmm??????? Neznas? KREVETAC!

Bok ljubavi, ulozio sam biznis u ranc, dali bi ti htjela bit jedna od mojih kravica?

BRAK:1.dan;Dragi idem na fitnes.-Da draga.2.dan;Dragi idem na aerobik.-Da draga.3 dan;Dragi idem na jahanje.-Znam draga, konj je vec zvao 3 puta!

Poruka ova nek te razveseli, salje ti je neko ko te jako zeli, odavno si zelja srca moga, poljubac ti saljem preko mobilnoga....

Evo samo da ti se javim u bolnici sam nemoj brinuti, pronasli su mi kamenac u bubregu, bakterije u zelucu i TEBE u srcu!

Ako nikad nebudemo zajedno ja cu imati sina, lijepog i milog a ti imaj kcer ljepu kao ti pa nek se oni vole kad nismo znali mi!!!

AKO SE PROBUDIS U OVE SITNE SATE, VIDJET CES DA NETKO MISLI NA TE, A AKO TE NE PROBUDI ZVUK PORUKE OVE, SPAVAJ ANDJELE NAJLJEPSE TI ZELIM SNOVE! VOLIM TE!

Ako spavas, probudi se. Ako si budna javi se. Ako se ne javis ×××× se. Ako bas to radis, misli na mene!!!

Cokolada. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od ljesnjaka. Ne. Secer. Nema sanse. ×××× ga i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.

V=ece je proslo, O=pet ce doci, L=ijep je zivot, I=to ce proci, M=islim da te volim, T=o nije sve, E=vo jos jednom VOLIM TE!

Bori se za srecu, za ono sto zelis, ono sto ti mnogo znaci nemoj da djelis! Ne brini se za druge, jer drugi ce se snaci, ali osobu poput tebe tesko je naci!!!

Ne trazim te zivot cio, trazim samo jedan dio, jedan minut tvog zivota jedan pogled tvoga oka, za jedan otkucaj srca te molim, shvati vec jednom da te VOLIM!!!

Ljubavi zivota mog, volim te vise nego Bog, mislim na tebe danju nocu, uz tebe ne poznam samocu, tebi pripada srce moje... Hoces li mi dati svoje?!?!

...Kada pada kisa kazu da duse mrtvih dolaze da vide one koje vole... Kada mene vise ne bude, tamo gdje si ti... kisa nikad nece prestati...!!!

Sunce gubi zrake kad zadje za oblake, kao i srce moje kad ne vidi oci tvoje! Reci cu sjajnoj zvijezdi sto na nebu sja, nek te poljubi bezbroj puta kad nemogu ja!

NE VJERUJ SVI LAZU, NE BACAJ SE U LJUBAV JER CES SE KAJATI, ZIVI BRZO, UMRI MLAD, BOLI TE ××××× GDJE I KAD. PUSI TRAVU, KUPAJ SE U PIVI, IMAJ NA UMU JEDNOM SE ZIVI!!!

Muz: Zeno, s 20 si bila pupoljak, s 30 ruza, s 40 spricer a s 50 baba!
Zena: Pupoljak ti ubrao najbolji prijatelj, ruzu kum, spricer pili svi, a babu j.... ti!

Ako mi ne odgovoris u roku od 25 sekundi od cega je vec proslo 15 i ako ne stigne za 10 od cega je vec proslo 8 dugujes mi 100 poljubaca.VRIJEME ISTEKLO!!!

Dobro dosli u novu sex ultra mrezu.
Za analni sex pritisnite 1, za oralni pritisnite 2, a ako zelite da Vas dobro iz××××× nazovite ovaj broj!!!

* * * * * * * * *
* * * * * * * *
* * * * * * * * *
* * * * * * * *
* * * * * * * * *
Prijatelji su kao zvijezde, ponekad ih i nevidis ali, su uvijek tu!

Nagradna igra: Zivi u sumi, a vuk nije, lezi na jajima, a koka nije! Ako pogodis sto je dobit ces 7 dana boravka na njemu!

Reci 2 vrste sladoleda. Jesi?
A sad 2 vrste cigareta. Jesi?
A 2 rijeke u Danskoj? Sta je? Zapelo? Vidim lizat znas, pusit znas, a zemljopis ne ide!

Svitanja bez tebe puna su praznine kad oblaci pi

DoXikus
16-12-2002, 16:25
ajd, kad ljudi pisu, i ja cu!

1. Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

2. Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

3. Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

4. Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

5. Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

6. Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

7. Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

8. Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!

9. Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

10. Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!

11. Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...

12. Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!

13. Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.

14. Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

15. Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...

16. Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj

17. Ako te zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...

18. Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.

19. Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

20. Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.

21. Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.

22. Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...

23. Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!

24. Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.

25. Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!

26. Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!

27. Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!

28. Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj dijeliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.

29. Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!

30. Cokoladni bomboni. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od ljesnaka. Ne. Secer. Nema sanse. ×××× ga, i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.

31. Covjek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan. I zato priusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj tko te voli. DOBRO JUTRO!

32. Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!

33. Cvjeta ruza usred zita, ljubim onu koja cita, ljubi i ti onog tko salje, pa nek ruza cvjeta i dalje!!!

34. Da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti?

35. Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!

36. Da se sva mora svijeta razbi

Pava-2.g.
20-12-2002, 08:46
Svitanja bez tebe puna su praznine kad oblaci pišu tvoje ime, a kad grad utone u san ja samo zbog tebe čekat ću novi dan.

TVOJEG ANĐELA ČUVARA MOLIM DA ME PUSTI DA TE VOLIM,DA TI PRUZIM SVOJU SREĆU, OSTAVIT TE NIKAD NEĆU.

Voljeti je lijepo, voljeti je lako al voljeti ko ja to nemože svatko. Koliko te volim to se teško piše jer svaki trenutak volim te sve više.

NIJE ZA LJUBAV NITI ZA LJEPOTU VEĆ DA ME SE SJETIŠ NEKAD U ŽIVOTU. DA ME SE SJETIŠ TO TE NE ZADUŽUJEM, TI ME ZABORAVI AKO MISLIŠ DA TO ZASLUŽUJEM.

maarriinnaa
20-12-2002, 11:24
Kad se noć spusti i prekrije prozor tvoj po nebeskoj površini poljubac ti šaljam svoj,nek poljubac stigne gdje ne mogu ja i tiho ti šapne VOLIM TE JA.

*Gita!*
23-12-2002, 17:59
=>Moje srce kao vatra gori, diše za prijatelje i ludo ih voli, sada znam zašto Bog prijatelja stvori, jer oni su nada dok sudbina boli!!!!!

=>Kad tebe se sjetim, u mom srcu ljubav se javi, dok u mislima si mojim u oku se suza pojavi! Dok moje srce trenutno boli, tek tada shvatim koliko te volim!!!

=>Klizila je niz obraz i na usni stala,bila je tako vrela i tako mala, u njoj se tuga sastala, u njoj su usnule boli,ta suza je znala da te moje srce voli!! (ali uzalud) :(

=>Smijem se kad bi plakat htjela
osmjehom što dušu skriva
jer tako se pred ovim svijetom mora
koji u tuđim suzama uživa!!!

=>Blizu si,osjećam miris tvog tijela čujem tvoje disanje i slušam što govoriš.Svaki tvoj pokret i u meni se uzburka krv.Gledaš me,svojim tužnim plavim očima,a ja se pitam značim li ti išta???

=>Kad se sjetiš svih, sjeti se mene.Nemoj me maciti među gole stjene, jer one su hladne i ne znaju za sreću, nemoj da me zaboraviš jer ja tebe nikad neću!!!! nikad...
;)

:))

***a!
23-12-2002, 18:15
Život je lanac bez kraja,
mnoge nas pogrešno spaja
velike tajne krije u sebi
jesam li išta značila tebi?

Zašto tebe volim,
a ne nekog drugog?
zašto nisi samnom,
a ne ja sa tugom?

zašto tebe čekam
kad mi nečeš doći?
Ja ću biti sama,
a ti drugoj poći!

rekla sam da volim,
al neznam kome,možda
tvojim očima ili pogledu.

Neznam što je reko,
al zvučilo je slatko,
da sve što je lijepo to i
traje kratko.

Dugo me je grlio,šaptao
mi rijeći,bilo je o
ljubavi i sreći!!

Moje su oči plakale te noći
Ja još ni sada neznam tko je samnom bio
samo znam da nije onaj tko je smio!
:smile08:

8770
01-01-2003, 19:53
Svitanja bez tebe puna su praznine kad oblaci pisu tvoje ime, a u kasnu noc kad grad utone u san, ja cu samo zbog tebe cekati novi dan!

Zasto me glupo gledas? Ja sam tvoj mobilni! Samo sam htio na svjez zrak! Bilo mi je previse mracno i tjesno u tvom dzepu! Sad je bolje. Hvala!

Ovo nije poruka koju ocekujes!

Love is pain,
SEX is game,
forget about a pain
and play the GAME.

58% mi se svidas, 63% si mi slatka, 75% sve bih skinuo s tebe, 80% mi se svida kako razmisljas, 99% te volim............. 100% znas da se zajebavam!

Doci cu ti nocas u san, na obraz cu ti staviti dlan, njezno cu te milovati po licu, necu pustit suzu izdajicu, poljubit cu te u snene oci, pa tiho nestati u noci...

Volim te, zasto da krijem, da se opijam, da suze lijem. Volim te, zelim ti to reci, zasto da patim zbog te dvije rijeci???

Lezim u travi sa sjekirom u glavi, oko mene mravi, a meni neugodno!!!

Bio bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmijeh kada se smijes, ucinio bih sve da sam uz tebe!!!!

"BinLadenova svakodnevna jadikovka"
Kolumbo , ××××× te radoznala!

Oborim ja tebe, oboris ti mene. Skinem ja tebe, skines ti mene. Gurnem ga ja tebi, gurnes ga ti meni. Ako si za partiju COVJECE NE LJUTI SE nazovi da se dogovorimo!!!

Nekada se smijes, a nitko ne primjecuje tvoj omjeh. Nekada places, a nitko ne primjecuje tvoje suze. Probaj prdnut!

Dodi da igramo saha. Fali nam konj.

1.DAN-Bog stvori dan,a vrag noc
2.DAN-Bog stvori ljubav,a vrag brak
3.DAN-Bog stvori zenu,a vrag ljubavnicu
4.DAN-Bog stvori tebe,a vrag... pukne od smijeha!!!

MOZDA CE DOCI VRIJEME KAD CES ME SHVATITI I TVOJE CE SRCE TADA KAO I MOJE PATITI, JER VOLJET CES NEKOG LUDO VISE NEGO SEBE A, ON CE ZUZVRAT BJEZATI OD TEBE...

ZNAS LI STA MI SE NAJVISE SVIDJA NA TEBI? MOJE RUKE!!!

TI SI KAO SRNA - NE VITKA,VEC DLAKAVA!

ZUBI SU TI KAO BISERI - NE BIJELI, VEC RIJETKI! IMAS NESTO SPORTSKO - GLAVA TI JE KO KOPACKA! IMAS NESTO EROTICNO - GLUP SI KO ×××××!!!

Ljudi kazu da je lijepo zivjeti u raju, a ja kazem da je ljepse u tvom zagrljaju, mozda sam gresnik pa necu stic da raja - zato me ne pustaj iz svog zagrljaja!!!!!!

!"#$%&/()=?*
13-01-2003, 16:13
DUBOKO VJERUJ U ONO ŠTO ŽELIŠ,ZAPAMTI- IZGUBLJENO JE SAMO ONO ČEGA SE ODREKNEŠ. U ŽIVOTU POŽELI SAMO JEDNO DA NE VOLIŠ IZGUBLJENO I DA NE IZGUBIŠ VOLJENO.

OPROSTI MOJIM OČIMA ŠTO POGLEDOM TRAŽE TVOJE. OPROSTI MOJIM USNAMA ŠTO ŽELE OKUSITI TVOJI I POSLJEDNJE ŠTO TE MOLIM OPROSTI MI ŠTO TE VOLIM!!!

SVI KAŽU DA JE MORE OBASJANO MJESEČINOM NEŠTO NAJLJEPŠE ŠTO ČOVJEK MOŽE VIDJETI, ALI NE VJERUJEM JER NISU VIDJELI TEBE,SJAJ TVOJIH OČIJU I NJIHOVU ISKRENOST...

Crveni anđeo ...
14-01-2003, 13:30
=> Sve što imaš ti, nada zove se, sve što
imam ja,moli za tebe.
Sve što imaš ti, čista je kemija, koja
treba mi sada ko nikada! ;)

Zaljubljena
16-01-2003, 19:40
Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve sto ljudima treba, ljubav je potok sto tece iz raja, a poljubac je putic sto dva srca spaja...
2. Volim tebe i tebe hocu, o tebi sanjam i danju i nocu, kao da si stigla iz neke price jer svi moji snovi na tebe lice.
3. Prestat cu da te volim, prestat cu da te gledam, prestat cu da ti se divim, kad prestanem da zivim.
4. Bok moje medeno! Znaj da te volim strasno, ti si moja cokolada zbog koje je nastala ova balada! I da ti nije palo na pamet ovo zbrisat jer ti necu vise pisat.
5. Ne zali za onim sto je proslo, ne cezni za onim sto ne moze biti, ne boj se onog sto treba doci, ako je tuzno-jednom ce proci.
6. Jedan savijet...CUVAJ SE... Jedna molba... NE MIJENJAJ SE... Jedna zelja... NE ZABORAVI ME... Jedna laz... NE VOLIM TE... Jedna istina... NEDOSTAJES MI...
7. Kad se noc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac ti saljem svoj. Nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja. Tiho ti sapne: Mislim na tebe ja!
8. Ljubav je kao delfin obasjan mjesecinom sto se kupa u beskrajnoj topline tvojih ociju, zato nikad, nikad ih nemoj sklopiti jer kazu da delfini umiru u tami...
9. Bog je dao svim andelima krila ali ih nije dao tebi jer se bojao da ce mu najsladi andelic odletjeti i nikad se nece vratiti.
10. Taj odsjaj...taj osmijeh...ta inteligencija...to lijepo lice, a nadasve te preljepe oci...Ali dosta o meni, kako si mi ti?
11. Idemo uciti matematike, tebe i mene zbrojimo, odjecu oduzmem, noge dijelimo pa se mnozimo.
12. Ne bojim se zara koji tinja, ne bojim se rijeci koja boli, ali se bojim srca koje ne voli... VOLIM TE-zelim ti reci, zasto da patim zbog te dvije rijeci
13. Ljubiti moze biti lijepo, a moze i boljeti, ali jedno je sigurno-nekog moras voljeti.
14. Tipkaj dalje, jos, samo nastai, dobro ti ide, strpi se, samo tipkaj, jos, jos malo, ne popustaj, sad ce, evo ga... PUSA!
15. Kad nas tisuce kilometara razdvoje i kad najmanje mislis na mene, moje oci gledaju u daljinu i traze samo tebe.
16. ...svatko zivi zivot svoj, a ja cuvam svoju bol, ne bi mogao niti sada reci kako je to kad nisi s onim tko je sve sto zelis, volis, najvise...
17. "Mnogi ljudi ce ti prolaziti kroz zivot, ali samo pravi prijatelji ce te voljeti i ostaviti trag u srcu."
18. "Od svih rijeci sto rekao si mi u zivotu, o istini i slobodnom bicu, da pjevao si meni... prvi put ne bojim se ljubavi..."
19. Tezi visokome jer u dusi ti leze skrivene zvijezde. I sanjaj jer snovi prethode svakom cilju.
20. Znas moram ti priznati nesto. Necu te voljeti vijecno. Ma ne ljuti se, ni zivot nije vjecan! Voljet cu te samo onaj dio vjecnosti koliko traje ovaj zivot.
21. Ljubav je samo san koji traje dok se ne probudis.
22. 00:03
00:02
00:01
00:00
: : : C M O K : : :... upravo te pogodio poljubac da lakse spavas. LAKU NOC!
23. "Neuspijeh nije ako nesto ucinite pogresno, vec ako ni ne pokusate."
24. Kad sam bio mali, mama mi je rekla da andeli zive u raju. Sad znam da to nije istina. Jer, ako zive u raju zasto si ti tu.
25. Ako te plasim zovi 92, ako te palim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, ako me zelis samo me nazovi.
26. Da sam tihi povjetarac i da imam takvu moc, sletio bih na tvoj prozor da ti pozelim naljepsu laku noc.
27. Dvije ljubavi kad se sloze, nitko nista tu ne moze, a mi smo dusa jedna i tijela dva!
28. "Onog dana kad prestanete gorijeti od ljubavi mnogi ce umrijeti od studeni!"
29. Ako izgubim ja tebe, izgubit ces i ti mene ali vise ces izgubiti ti, nego sto cu izgubiti ja, jer mene ce mnoge voljeti kako ti, ali tebe niko kao ja.
30. Sinoc sam dobio poruku od neba. Bogovi su se zalili da im je pobjegao najljepsi andeo. Ne brini se, nisam te odao!!!
31. Spavaj kao da ne postoji sutra, kao da nema jutra, spavaj i snivaj slatke snove i snivaj me noci ove!!!
32. Htio sam ti poslati nesto neopisivo, lijepo, drago, osjecajno, eroticno i vrlo pametno, ali nazalost ne stanem u EKRAN!!!
33. Ne saljem ti ruzu jer ona vene, vec ovu poruku da se sijetis mene. Nije to spomen sto znaci proslost, vec za poljubac s

.........
04-03-2003, 21:28
..............

.............
04-03-2003, 21:29
.
..
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..........
04-03-2003, 21:45
*
*
*
*
*
*
*
*
**
**
*

....................
04-03-2003, 21:53
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
.
.
.
.
.
.

..

.

.

..
.
.
.

......

............

.........

..

..

...

.

...

.

..
.............

...........

........

......

...

.....

.........

............

...

ICE
06-03-2003, 23:19
Zaplači noćas gitaro, jer ljubavi nema više, a duša mi bolno plače jer samo za njega dise.

Zaplači noćas gitaro
jer on me volio nije
ja sad odlazim daleko
da ga zaboravim što prije.

Zaplači noćas gitaro
i zaboravi vremena stara
umrla je ljubav jedna i nema više žara.

Još noćas volim ga gitaro,
zato plači još tiše
umrla je ljubav jedna
i vratiti se neće više.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

"IT WAS MANY AND MANY YEARS AGO, IN A KINGDOM BY THE SEA, THAT MAIDEN THERE LIVED WHOM YOU MAY KNOW, BY THE NAME OF ANNABEL LEE. AND THIS MAIDEN SHE LIVED WITH NO OTHER THOUGH, THAN TO LOVE AND BE LOVED BY ME."

XXXXXXXX

UJUTRO NE JEDEM,JER MISLIM NA TEBE.POPODNE NE JEDEM, JER MISLIM NA TEBE.NA VEĆER NE JEDEM, JER MISLIM NA TEBE.PO NOĆI NE SPAVAM,JER SAM GLADNA!

OTKAD TEBE NEMA SVE JE STALO:
I KNJIGA JE OSTALA NEPROČITANA,I KAVA NAPOLA ISPIJENA,I VEĆERA NEDOVRŠENA,A RADIO ŠUTI..........VRATI SE,STRUJO,VRATI!!!

STOP:..........zvuk koji ste upravo čuli nije poruka,već znak da je vaša seksualna aktivnost na minimumu.Hitno poduzmite nešto.Preporučujemo:PO××××TE PRVOG DO SEBE!

kokić
09-03-2003, 11:00
Izgobila sam vjeru u sebe,izgubila sam vjeru u Boga.Smisao života pronašla sam u igli.Sad hekljam i super mi je.

ljubav
11-03-2003, 17:38
PITALI SU NAS...

PITALI SU NAS
DAL' SE VOLIMO?
-DA-
TI SI ŠUTIO...
PITALI SU NAS
DAL'ČEMO SE RASTATI?
-NE-
TI SI ŠUTIO...
RASTALI SMO SE
DAL' NAM JE ŽAO?
TI SI REKAO
-NE-
JA SAM ŠUTJELA.
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
SAD MI JE SVEJEDNO I VIŠE MI NIJE STALO AL' POKUŠAJ DA SHVATIŠ VOLJELA SAM TE BUDALO
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-
IMAM HOBI TRČIM PO SOBI DAVIM SEBE I MISLIM NA TEBE!
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

@)!M!
12-03-2003, 22:43
Ne trči za dečkom, nećeš ga stići. Okreni mu leđa i sam će ti prići !!!

U tihoj noći dok vatra gori sjeti se ........ koja te voli !!!!

O--one--i o-u p--u-u i t--o -eš saz---i k--ik- te -bo--va-! Da-- -na- ko---o t- -bo--va-? O--z-va- te -n--i-o --li-o -i je -re-a-- da --gone---š ov- p---ku!!!

sms
13-04-2003, 13:06
:) ;) volim kad te derem ,skidam sve sa tebe,slomim te na komade,lagano te ližem i GRICKAM...Ovo nema veze sa SEXOM volim Milku s keksom! :smile06: :smile06:

sms
29-06-2003, 15:06
Ljubavne SMS poruke
Ako vam se neka od ovih poruka sviđa, možete ju poslati sa mail2sms stranice (zato su sve poruke pisane bez kvačica)

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!

Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!

Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...

Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!

Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.

Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...

Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj

Ate zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...

Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.

Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.

Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.

Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...

Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!

Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.

Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!

Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!

Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!

Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj dijeliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.

Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!

Cokoladni bomboni. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od ljesnaka. Ne. Secer. Nema sanse. ×××× ga, i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.

Covjek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan. I zato priusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj tko te voli. DOBRO JUTRO!

Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!

Cvjeta ruza usred zita, ljubim onu koja cita, ljubi i ti onog tko salje, pa nek ruza cvjeta i dalje!!!

Da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti?

Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!

Da se sva mora svijeta