PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problemi sa paljenjem na Puntu S



Goga
14-12-2002, 16:47
Ovak,kad ga želim startat auto mi se guši i znate onaj zvuk brrr...brrrr...
Jednostavno ne pali iz prve.
Bojim se da bi to moglo s vremenom evoulirati do stadija kad ga uopće neću moći upaliti.
Auto je star 4 godine.Kaj da radim?

INTCP
14-12-2002, 17:25
Idi kod mehaničara :)) :)) :))
Vjerovatno trebaš štelat inection.

Nemoraš u servis. U servisu su obična kljusad.

T-IE
14-12-2002, 20:24
Najbolje to prodaj i kupi si auto. :))

ikara
14-12-2002, 20:36
kao da neće da okrene?

c e z y
14-12-2002, 20:58
Mene isto na puntu s ×××× paljenje,ali kod mene je anlaser otisao,pa neki put preskoci.Inace sa golden lodge svicama kresne uvijek iz prve :))

Gogaa
15-12-2002, 09:32
Evo danas mi uopće neće upalit.
Kad vrtim ključ skora da nedaje nikakav zvuk.Kaj bi moglo biti u kvaru?
Par puta je onako dosta kašljao kod paljenja i danas niti to.Ne mogu ga pomaknut s mjesta.Navodno su fiati osjetljivi na vlagu ali ovo je previšehttp://www.vidi.hr/perlforum/gfx/smile09.gif

c e z y
15-12-2002, 11:18
Zensko si,mozda nema vise benge u tanku,provijeri!! :)) :)) :))

Shvati ko zajebanciu

INTCP
15-12-2002, 12:09
A šta pitaš nas šta moraš radit imaš servisa kolko oćeš. Šta bi možda nešto sama prčkala. Auto ti nije novi šta se buniš. Šta ti misliš da si kupila auto za 20 godina. Nema toga više. Gupi si golf 1 d, pa ga restaurijaj :)) :)) :)) i evo ti auta za 20 godina.

Gogaa
15-12-2002, 13:21
inctp pitam vas jer me zanima okvirno koliko bi mi uzeli mehaničari za takav popravak.ja mislim da je akumulator jednostavno problem iako je nov.

INTCP
15-12-2002, 13:30
Nisi dovoljno opisala kvar. Ne znam dal ti ovako anlaser ne vrti ili motor neće uhvatit. Svašta može bit. Auto ti ima 4 godine. Filter benzina, prljav inection, pomućeni parametri elektronike, anlaser, akomulator, alternator... Pa idi kod nekog servisera, al nemoj u ovlašteni servis. I idi da ti samo ustanovi kvar i onda reci da ćeš doć kad budeš imala vremena ili će ti reć šta moraš kupit. Moja prepuruka ti je da ideš kod nekoliko njih jer si žena koja nema pojma pa bi ti mnogli reć da ti je krepalo ovo, ono a nije. Teško je i njima, takos e to radi. Izvuć pare na sve načine. Nitko ne zna koliko će te to doć. Da sam na tvom mjestu ja bi išao jer sam i ja imao masu kvarova i uvijek mi ili nisu ništa uzeli za pregled ili nešto malo. Samo za usporedbu svjećice Golden Lodge u servisu koštaju komad 50 kn, a iste takve u manjim prodavaonama autodijelova 25 kn. Osim toga ti meh u servisu nisu ništa posebno i rade očajno sporo. Uopće nemaju živosti. Ali kad treba probat auto da vide jel su ga napravili onda se u njima nešto probudi i i hladnog ga gaze. Prava kljusad.
Zavisi gdje živiš. U zg bi trebala otić do valenčića.