PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nova Ford Fiesta



Fresh
12-12-2002, 10:40
http://www.ford.de/firefly/spg/images/intro_2_31_0_16573.jpg

Jučer sam se vozio pored jedne, i bio uvjeren da se vozim pored Corse. Tek kad sam se prebacio u njenu traku, iza nje, vidio sam da je to nova Fiesta.

Istina bio je sumrak.

Kutija, kutija, a rekli su da je nova Fiesta napravljena da privuče mlađu populaciju. S čime.

Možda će verzija s troja vrata biti malo dinamičnija, jer ova s pet vrata mi je grozna.

http://www.ford.de/firefly/spg/images/intro_2_31_0_15504.jpg

Girrari
12-12-2002, 12:55
Vozio sam je nedavno. Auto je užas, koma, smeće, gnoj, govno...

Jedino što se može fakat pohvaliti je odličan mjenjač kratkog hoda i ogromne preciznosti. Jednostavno, samo klizi kroz brzine.

Ostalo je za hitit u Savu. Sjedala, koja su me natjerala da na relaciji do Krapinskih toplica dva puta izlazim iz auta, toliko su neanatomska da se dobiva dojam kako su se kreatori natjecali kako napraviti što neudobnija. Da mi je tjelo pratilo liniju sjedala i naslona za glavu bila bi mi potrebna ozbiljna rehabilitacija na odredištu. Jednostavno moraš sjedit kao na panju.

Taj auto nema 4. papučice tj. onog oslonca za nogu levo od kuplunga. I to ne da nema, nego ti nemaš gdje stavit nogu tako da je samo možeš skvrčit uz sic.



Novu Fiestu ne bi preporučio ni najgorem neprijatelju.

Br0ck
12-12-2002, 13:16
Ma, meni jedna stvar nije jasna... svi proizvođaći se trude napraviti što veći unutarnji prostor u što manjem autu...svi osim Forda. Fiesta je duža i šira od prethodnika, ali iznutra je sve manja. Pa koji k.. im je trebao onako širok središnji greben??! Pa nije to auto visoke klase koji je od Fieste širi za pola metra...

VR6
12-12-2002, 13:28
Automobil mi izgleda skroz ok, da uzimam nesto iz te klase, ozbiljno bi razmotrio novu Fiestu, cak bi mozda bila i prvi izbor.

INTCP
12-12-2002, 16:09
Još jedan njemački brabonjak sa slabašnim motorima nakon corse i pola. Iz koje si ti koze ispao. :)) :)) :))

ŠULE
12-12-2002, 16:22
××××te. To nije auto već autić i sasvim je ok!

mytbyte
12-12-2002, 16:41
Plastična, tamna i mračna...i C3 je ono pravo, ali nije ovo drugo...jedino kaj u Fiesti nećeš slušati zapomaganja onih straga kao u C3...

INTCP
12-12-2002, 16:51
C3 je još veće govno. vjerovatno najveće govno u klasi. Čak je i corsa bolja. :))