PDA

Pogledaj cijelu verziju : novi auto blic-test rabljenoga



kezo
12-12-2002, 10:01
na testu rabljenoga ovaj puta stavili su wento(neznam ni kakio se pise),a to sta me zivcira kod testa je dizanje u nebesa njemackih auta,pogledajte kakav je ta vento,kao iz ducana,ispoliran,usisan,i sta je najjace jos se vidi na slici kilimetraza od nekih samo 52 000km,a ako se ko siječa one crvene alfe 164 u kakvomje stanju bila,prljava,unutra koda su svinje spavale.jos onaj alat po autu,i sad vi meni recite sta vrijedi citat jedan takav casopis kod kojega vidis odmah po naslovnici sta je auto i sta se treba velicat,pozdrav svima

VR6
12-12-2002, 13:50
Svi vi pretjerujete, AutoBlic uzima neke testove od AutoBild-a, i sada zbog toga kada neka Alfa lose tamo prodje, odmah se napada da se favoriziraju njemacki automobili. A moglo se lijepo vidjeti po par testova njemackih automobila, da je sve realno receno, i da su i greske VW-a isto tako fino napisane. Sjecam se dobro usporednog testa iz AutoBlica, Carrera 4, Evo VII, WRX STI, i mnogi su napadali AutoBlic kako je iznjeo nerealno, da Evo VII ne moze imati tako slab start i slicno. Nedavno, u jednom auto klubu je bio test Evo VII protiv Impreze STI, isto je imao slabo ubrzanje do 100 km/h, ali niko, apsolutno niko nisam vidio da je to komentirao. Da je to isto objavio AutoBlic, bilo bi opet svakakvih komentara. I to mislim da je u AutoKlubu bio bas onaj Evo VII sto je bio na dragu u V.G.

Budite malo objektivni, ili bar pokusajte to...

gti forever
12-12-2002, 21:58
vr6 opet brani wolksvagen,pa da ga ××××s opet on po istom,koji ××××× vozis lanciu ako je golf toliko bolji,ma ti ××××s,gde su slike,onaj link ne sljaka

Calibra Zender
12-12-2002, 22:07
gti forever, pa nisi ti nedavno izazvao VR6 da se negdje nađete jer kao vrlo blizu stanujete? I onda se on sposrao i odbio poziv... :))

gti forever
12-12-2002, 22:12
taj vr6 je zajeban igrac,svaki put kad se treba naci on nesto za××××,ili mu je riko auto ili ga je prodao ili ovo ili ono ali aute mu nisam nikad vidio,jedino sta vjerujem da ima je ono sta ima svaki pravi bosanac,golf 3 bijeli dizel

jebo ti bosanac mamu
12-12-2002, 22:31
Pogrijesio si, nije bijeli golf 3 dizel , nego bijeli golf 2 dizel.

gti forever
12-12-2002, 22:33
a dobro ali on je napredan bosanac,bar po pricanju kaze da ima golfa 3 bijeloga, 1.9 d(bez turba)

VR6
12-12-2002, 23:39
Evo Calibra si nasao kolegu, bas se slazu.

Gdje pise da branim VW?? Opet gluposti bez argumenata.

doc
12-12-2002, 23:43
vento, jos jedan promasaj u VW-ovom nizu. Da se ne zaboravi: Vento, Bora, Lupo, nova Buba, Phetaon.... Sve promasene investicije. A i novom Polu prodaje ide jedino u njemackoj. I u bosni valjda.

dkw_
12-12-2002, 23:43
A što drugo mjesecima radiš nego upravo to: VW pa VW...

(Vidjeti pod: VR6 Greatest Shits...)

T-IE
12-12-2002, 23:49
Pa vidi se koliko kome ide prodaja i tko koga misli kupit.

doc
12-12-2002, 23:54
Pa kad se slepaju na ugled Golfa 1 iz 75-te. Kad bi im se svi auti prodavali kao ova 3,4 koja sam ja naveo, VW bi bio u vecem govnu od Fiata. A to da bi VW mogao kupit Fiat se nece ostvariti ni u ludilu. Mislim da ce taljani radje dati otkaz nego da im je svabo gazda.

T-IE
12-12-2002, 23:56
Da, da kao što su u Lamborghiniju i Buggatiju dali svi otkaz...

VR6
13-12-2002, 00:03
T-IE ma ne trudi se, i sami su toga svjesni, zbog toga i pisu "svasta".

dkw_ ne samo VW-a, iako se ovdje on najvise napada, pa izgleda kao da ga branim najvise. Ali nisam jedini. Ovdje se dosta toga ovdje pise bez ikakvih argumenata, a ja ih za sve (osim osobno misljenje) imam.

Fresh
13-12-2002, 09:53
Jedna me stvar jedino zasmetala u novom Auto blicu, a to je usporedni test Audi, Volvo, Saab. Ne mogu oni naparvit usporedni test a da ne stave u usporedbu jednog njemca, jer onda nebi znali kome dati pobjedu.

Ne znam po čemu je to Audi ispod BMW i Mercedesa kad je već u mnogim usporedbama bio i bolji od njih.

Zašto umjesto Audia nisu stavili npr. Chrysler Sebring, ili Toyotu, lupam bez veze.

Zašto je u svakoj usporedbi, Njemci protiv ostatka svijeta?

EasyRide
13-12-2002, 18:38
Da..., istina je Njemci svoje hvale. Ali, kada se saab i volvo uspoređuju sa audiem, to je zato što audi doista i je odličan, ponajbolji čak, auto. Doduše to što ga ja nebi želio do je moje subjektivno mišljenje. A kada vidite test npr. audia, volvača i saaba, trebate se poslužiti nekakvim svojim sudom i viđenjem detalja testa.
A ono što je onaj sa početka testa rekao kako, se nedostaci njemaca "fino" kažu i navedu, doista se "fino" i navedu. A kada se radi o talijanima ili fracuzima (npr.) odmah se upotrebljavaju izrazi bitno drugačiji od epiteta "fino". I da onaj tip gore imadoše pravo kada je spomenuo onaj test alfe 164. Tu su alfu doista i izvadili sa nekog auto otpada i kakti "objektivno" izveli njezin test rabljenog.

c e z y
13-12-2002, 19:11
Novine mogu piast kaj god hoce,neovisno koje,ali svi mi znamo kaj je vento.GASTARBEITERWAGEN!!!!,i to jos na bazi golfa trice sa svim njegovim osobinama.Lezanje na cesti isto ko i kod moskvica a ni po desigunu nije puno bolji.Usvari boli me ×××××,klosari koji nemaju pojma o zivotu nek voze kaj god hoce,meni je drago da sam ja fan nekih autiu koje necu sad imenovat i znam da cu vozit samo njih.