PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prijedlog dilerima i zastupnicima...



Picasso
10-12-2002, 10:49
Posjetio sam neke strane web stranice pojedinih proizvođača auta i oduševio se kako su ubacili svoj forum o uglavnom svojoj gami vozila , pa svi zainteresirani budući i trenutni vlasnici vozila tog proizvođača mogu razmjeniti mišljenja, iskustva , postaviti pitanja i naravno , brzo na njih dobiti odgovore... Naravno za sve je zadužen njihov administrator koji je uvijek spreman odgovoriti na sve.
Dakle , dragi dileri i ini , mislim da bi bilo vrlo zgodno da se recimo citoen-aši ili vw-eaši nađu na jednom mjestu pa da malo pročakulaju i kažu vam svoja iskustva a ujedno dobiju preciznu i brzu informaciju na svoja pitanja i probleme. Prošlo je vrime di je tribalo samo prodat auto - ili , nije ???!!!
:) :( :smile11: :)) :)

alfist_zg odlog.
10-12-2002, 15:39
evo ,ako me autokomerc hoce, prijavljujem se da budem administrator na specificnom Alfa Romeo forumu.

Vec vidim da bi to bila borba sa raznim VR6 i inim...ali bio bi to izazov i dovoljna motivacija za borbu.(al bi bilo brisanja postova uuuuuu).. hehe... :smile06:

VR6
10-12-2002, 18:06
VR6 se ne javlja dok neko ne iznese neke netacne navode, onda se javi da to popravi...

DKW_
11-12-2002, 00:21
Ma, blago nama kad nam takvi geniji kao što je VR6 ispravljaju "netačne navode"...

Stari Grad
11-12-2002, 09:44
Stvarno VR-6 napusi se kurcine :o


i to Bosanske...znas vec