PDA

Pogledaj cijelu verziju : katolički sveštenici-PEDOFILI

srbofil
08-12-2002, 14:43
Trenutno najogavnija stvar koja se desava u svijetu je zlostavljanje i seksualno iskoristavanje djece od katoličkih sveštenika diljem svjeta,
Šta drugo reći nego FUJ!

FREDU...
08-12-2002, 14:57
...to je kap u moru zla...I da se lako izbrojiti...

Heheeee
16-12-2002, 20:09
- ma slabo si razumio....... djeca napadaju svecenike ........ :)) :)) :)) :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

srboje
11-01-2003, 11:06
katolicka djeca su napadala i srpske rezerviste

U
11-01-2003, 11:15
a razulareni srpski rezervisti su nabijali katoličku djecu na bajunete

Za dom spremni!

Zenga
11-01-2003, 13:51
MI SMO ZA GUZICU SPREMNI,MAJKU VAM ××××× CETNICKU!!! :smile09:

srboje
11-01-2003, 14:16
Mi smo za pljacku uvjek spremni!
uskoro dolazimo ponovo hihihiiii

srboje
11-01-2003, 14:18
ZA PLJACKU SPREMNI!

Zenga
11-01-2003, 14:47
UVIJEK SMO SPREMNI DA BRANIMO GUZICU,A BICE MO SPREMNI ZA LUDNICU JOS MALO!!!

BOG I HRVATI,××××× VAM MATERINA LOPOVSKA I CETNICKA!

:smile09:

srboje
11-01-2003, 14:57
Budi spreman AUSTRIJSKI KONJUSARU!
Mi uskoro dolazimo u PLJACKU, dolazimo OPLJACKATI ono sto ste VI zaradili u zadnjih 10 godina!
Opet ce se SUMADIJOM voziti HRVATSKI traktori i auta....
ZA PLJACKU SPREMNI BRACO SRBI!

http://www.burek.co.yu/phpbb2/images/avatars/d589709a3da81c0441a62.gif

Freddie Boy*
11-01-2003, 17:24
POSLE PRIJAVE ZA ZLOSTAVLJANJE U VRANJU

Episkop vranjski Pahomije demantuje optužbe

Vranje, 10. januara (Beta)

Episkop vranjski Pahomije demantovao je optužbe da je seksualno zlostavljao trojicu dečaka. Optužbe su "gnusne, neosnovane i neljudske" i predstavljaju "hajku protiv smernosti koju vode neprijatelji crkve", navedeno je u saopštenju Eparhije vranjske koju je potpisao vladika Pahomije.

"Eparhija je danas obavestila patrijarha srpskog gospodina Pavla i Sveti arhijerejski sinod Srpske pravoslavne crkve" o tim optužbama, dodaje se u saopštenju. U saopštenju je, takođe, izražena sigurnost da će nadležni državni organi utvrditi istinu koju će i "izneti pred sud naroda".

"Nedopustivo je suditi bez suda, presuđivati bez dokaza i to baš u vreme božićnih praznika. To je pokušaj da neprijatelji Hristovi preuzmu ulogu vrhovnog sudije", navedeno je u saopštenju.

U Okružnom tužilaštvu u Vranju podneta je krivična prijava protiv episkopa vranjskog Pahomija (svetovno ime Tomislav Gačić) koja ga tereti za bludne radnje i protivprirodni blud sa maloletnim licima.

Okružni državni tužilac u Vranju Milan Božilović večeras je za lokalni radio kazao da je u toku "prikupljanje dokaza" povodom tog slučaja.

Episkop Pahomije, inače član Sinoda Srpske pravoslavne crkve, od 20. decembra se nalazi na bolovanju zbog srčanih tegoba. Prema, takođe nezvaničnim, saznanjima Bete, vladika Pahomije će se zbog bolesti privremeno povući iz rada Sinoda.

Za pomenuta krivična dela terete ga tri dečaka, dva bivša maloletnika R. S. i I. N. i M. T. koji još nema 18 godina, kao i njihovi roditelji. U krivičnoj prijavi trojice dečaka navedeno je da je vladika Pahomije seksualno iskorišćavao dečake kada su oni dolazili da pomažu u obavljanju crkvenih poslova.

http://www.politika.co.yu/imgs/vrati.gif

freddie boy.
11-01-2003, 17:27
sta ××××te ×××××cine, znate da su srbi najveci jebaci na balkanu.Mi ne biramo ×××××o sve, a decake volimo najvise.Ziveo Parohije episkop vranjski!!!

srboje...
11-01-2003, 17:30
...bem vam mamu sve cu da vas opljackam. pljackam, pljackam pljackammm..he-he-he-he pljackam, pljackam heeee-he -he-he-heee.

koje govno mi je ukralo biciklo?

re il re
11-01-2003, 17:51
Ma ne verujem ja u te glasine ?!

Pa Parohije je oduvek bio drag svestenik, a Politika ume samo da laze.

I ceo svet zna da mi Srbi nismo ×××××i, nego picke!

C C C C
11-01-2003, 18:09
Ceo svet zna da MI SRBI nismo ni picke ni ×××××i, MI SMO BRE PLACKASI I USKORO DOLAZIMO PONOVO "draga braco" HRVATI!
ZA PLJACKU SPREMNI!

U na Čelu...
11-01-2003, 18:42
..ovaj put nabavite nešto brže od traktora za bijeg, znate nećete uspijeti pobjeći u onolikom broju.

ha-ha-ha, nismo ni znali da je kninski kraj onoliko bogat,šta je svega bilo po kućama...he-he-he,

...sada ih opet pune svim i svačim, a kada lijepo obnove kuće, ...he-he.-he

veliki srbin
11-01-2003, 19:27
Mi smo vrijednog i bogatog slavonskog seljaka stjerali na prosjacki stap izvinjavam se na pakete crvenog krsta...
hihihiiiiiii

veliki srbin
11-01-2003, 21:15
mi smo bogat i debeo ××××× sveli na veoma tanak.Citav dan smo ga pusili i na kraju je morao da padne.Sve iz njega smo isisali.Ni kap mu nije ostala.
Izvinjavam se na paketima kurtona koje smo morali da mu navucemo preko glave, hi-hi-hi...

Episkop PAHOMIJE
11-01-2003, 21:18
Ah, ta nasa decica, to je buducnost otadzbine...

Sloba u mirovini
11-01-2003, 23:06
Pahomije, de si bre prijatelju dragi.
Kada ces malo da mi dodjes u posetu ,pa da me "ispovedis"? Znas da sam ja duhovan covek..

Pahomije Vranjski
11-01-2003, 23:09
Ne seri burazeru matori, vidiš da sada više volim da ispovedam dečicu...

...ah ta dečica...

anti
14-01-2003, 05:43
EPISKOPE ZA KOSHMET I METOHIJU POPUSI MI...POPUSITE MI SVI SVJETSKI POPOVI!!

Episkop Pahomije
15-01-2003, 12:27
Bog s tobom čoveče....

...nego kaži, imaš li ti možda neki tel.broj, pa da se onako ko ljudi upoznamo i družimo ,jel te, ko da mora neko da zna?

Mobitel alert
21-01-2003, 20:39
TAKO JE SVI SVEŠTENICI SU PEDOFILI !!!!

p.s.
za razliku od SVEĆENIKA, koji su pravi i čestiti ljudi.!!! :))

anti
24-01-2003, 12:50
popovi jeba vam pas mater kurvu

Sloba iz Haga, live
24-01-2003, 20:38
Ajde bre, braco Srbi, gledam, gledam, pa sve ne verujem, da ste tako naivni bre. Kako ne mos'te da funkcionisete malo pametnije bre, pa obrukacete nas ovde. Pa jel ja moram odavde da vas ucim pameti? Ispadosmo ko neki kreteni ovde, majku mu poljubim. Pa jesmo mi nebeski narod ili nismo? Ovde sami neki izrodi srpski, ko da niste moji, bre, pa jel i vi na operaciju usiju da odete, pa ako, ako .
Hajde sad, kus malo, da se organizujemo i nemoj bre o traktorima da pricas, pa sve ce da otkrijes ovima ovde.
I ne diraj mi popove bre. Cut' i gledaj prenos live, kako cale Sloba to radi.
Kad se u gace u××××s, kazi da se nisi usro ti, nego komsija. Nista vi ne znate.

9mm
15-10-2003, 15:27
http://www.klanicna-oprema.co.yu/Slike/proizvodi/!sirovo/Ostali%20proizvodi/pistolj-sa-okvirom.gif
OMAMLJIVAČ ZA KRUPNU I SITNU STOKU. IZRAĐEN OD ČELIKA ZAŠTIĆEN OD KOROZIJE, BARUTNO PUNJENJE KAPISLAMA OD 9mm.DVA STEPENA NATEZANJA PROFESIONALNA IZVEDBA.

I ja volim dečkiće
15-10-2003, 15:46
http://www.feral.hr/include/image.php?image=/galerija/images/fr_fratar.jpg&size=350

Ma ubi me CELIBAT
15-10-2003, 15:49
http://www.feral.hr/include/image.php?image=/galerija/images/fr_starac.jpg&size=350

dozivotno u pravu
15-10-2003, 17:49
Oni su ordenje zasluzili
Zivot u skolu izucili
Oni su nas necim zaduzili
I zbog toga su zakljucili

Slusaj, sine, obrisi sline
Ne budi alav, jos si balav

Oni su se uspesno borili
I sve sto kazu u redu je
Mi smo se nezahvalni rodili
I zbog toga nam sleduje

Oni su nas uspesno vodili
I sve sto kazu u redu je

Oni su dozivotno u pravu
Bolju buducnost nam stvaraju
Na svako pametno pitanje
Spremno nam odgovaraju

Oni su nas uspesno vodili
I sve sto kazu u redu je

Hrvati pedofili
01-11-2003, 21:53
http://www.zvrk.co.yu/Slike/zivotinje_divlje/sisari_kopn/NGB02270.JPG

Kresimir
02-11-2003, 21:07
Tu i tamo pokoji, ali o pravoslavnim se jos ne prica. Svijet je pun pedofila i ne samo katolicki koji je u odnosu na neka druga podrucja jos uvijek raj. U katolickom svijetu postoje pravni sustavi, otkrivanje itd. Idi samo malo naokolo kod Rusa, Rumunjsku, Tajland itd.

Kad katolicki svecenik zaglavi cijeli svijet sazna. Dakako bolesnih ima svuda.

Krešo pedofil
04-11-2003, 07:02
http://www.svilajnac001.co.yu/foto/images/49.jpg

Fratar jebe časnu
08-11-2003, 11:57
http://www.cro-design.com/fotografija/data/media/3/faster_baby.jpg