PDA

Pogledaj cijelu verziju : poplava u novom Meganu



Fanatik
06-12-2002, 00:19
Otišao sam na probnu vožnju novog Megana, u auto centar Roca u Zagrebu. Šokirao sam se kad sam ustanovi da zadnje vrata baš ne dihtaju dobro i da je na zadnjem sjedištu hrpa vode. Auto prokišnjava!!! :smile10:
Francuzi slože auto sa svim mogučim čudima od tehnike, a desi im se ovakav katastrofalni propust. Što misliti o svemu!?

T-IE
06-12-2002, 00:20
Što nemaš više RS-a?

Fanatik
06-12-2002, 00:28
Vozim i dalje Rs i ide ko bonbon. Nikakvih problema nisam imao do sada. Bio sam na test vožnji s prijateljem koji se ne može odlučiti između Stila i Megana. Vjerovao je da su možda francuzi kvalitetniji od talijana, ali nakon mokrog incidenta čovjek je još više zbunjen.

T-IE
06-12-2002, 00:32
Reci mi kako leži po zavojima. I koliko troši ovako normalne vožnje?
I dal iza ima vent. diskove ili obične?

Fanatik
06-12-2002, 00:50
U zavojima se ponaša jako dobro, ali to ovisi i o tome koliko stvari imam u bunkeru. Normalno da se u brzoj vožnji kroz zavoje ne može tako dobro snalaziti kao npr. clio sport ili mini cooper, ali to su mali auti pa je razumljivo. Octavia RS je za svoje dimenzije izrazito upravljiv i stabilan auto. Kvaliteta izrade je odlična. Motor je fantastičan. Ubrzanja su genijalna, a potrošnja ovisi o načinu vožnje. Moguće je voziti na otvorenoj cesti sa 6,5 - 8l. Po gradu je obično oko 10-11,5l. Kad se forsira, potrošnja raste i do 13-14l. Uglavnom za automobil ovakvih performansi ne troši puno. Nisam skroz siguran i moram provjeriti, ali mislim da iza ima vent.diskove.