PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pljuvanje po njemcima...



Ero_
01-12-2002, 13:26
dobro ljudi, ja ovo ne razumijem. cim je tema o golfu, vi pljujete po njemu, i svadate se, govorite da je to saljacku, itd... ali recimo, kad je o alfama, niko nista ne kaze. jednostavno trebate nauciti respektirati i druge, i akceptirati misljenje nekih drugih. nevole svi alfe i talijanska vozila, ali ipak ne pljuju puno po njima...

znate ono: VOLI SVOJE, ALI POSTUJ TUDE! :smile07:

HGT
01-12-2002, 15:21
Golf četvorka- sprijeda mu na desetak mjesta otpada boja.I to bi netko trebao cijeniti??????????

T-IE
01-12-2002, 15:32
a Fiata bi trebalo cijenit jeli?
2 mj. starom Puntu škripi unutrašnjost koda je imao 3 totalke.

EasyRide
01-12-2002, 15:37
Ja niti VOLIM niti MRZIM njemce. Istina da osim Forda, ne bih htio imati "njemca" u garaži. Ali, stvar je u tome što mi ti auti nemaju što ponuditi. Nije da ih blatim, ali dosadni su. Hrpa lima na kotačima - tako ih ja doživljavam. Da mi netko pokloni BMW M3 nebi rekao NE, ali da ja moram dati novac za njega - NE HVALA! S druge strane "talijani" (osim što višestruko llijepše izgladaju) imaju "ono nešto". "Ono nešto" što tražim kod žena, eto tražim i kod auta. Jedan Maserati Ghibli (usporedba s spomenutim M3) ima ono nešto što mi pruža veće veselje nego juriti 250km-h na sat. Šveđani su priča za sebe. Oni su toliko "hladni i sterilni" da to graniči sa strašću kojega mi pruža jedan predstavnik italo-auta (npr. Ghibli, 166...)!

SB
01-12-2002, 16:03
Mom Puntu ni nakon godinu i pol dana nista ne skripi. :)

EasyRide
01-12-2002, 17:58
Ma ni na mom YUGU 45 niša ne škripi. Ovi gore verbalno masturbiraju... :smile11: :smile10: :(

Black Knight_
01-12-2002, 18:20
zato je na alfi od buraza nakon 4 godine skroz apsisao alfin znak na prednjoj haubi. ako to nije sramota onda ne znam sta je.

EasyRide
01-12-2002, 18:23
Ma slušaj Blacky, imamo mi ustanove za takve kao što si ti... Nisam ni ja nešto extra ZEN, ali ti bi svoju frustriranost trebao sankcionirati... I prestati na forumu konzumirati mržnju (kao osječaj i opčenito)... ;) :smile06: :smile08: :)

Bismarck
01-12-2002, 18:27
Opeli iz 90-tih su poceli nakon cetiri godine korodirati,ako to nije sramota onda neznam sta je. :(

Mazga
01-12-2002, 18:27
Blacki, zato što se karao u guzicu na haubi pa je malo pocurilo i po znaku!

alfist_zg
01-12-2002, 19:29
u pravu je Ero...
evo ja sve manje i manje pljujem...(al to je mozda zato jer vise i ne otvaram teme di je golf ili folcvagen).

oh, ispao je ironican post, ali ja mislim ozbiljno.

Cezy
01-12-2002, 20:23
Pa nije da pljujem,nego znas kak je Germy-i su mi antipaticni a samim tim i njihovi wageni.Moj stari koji se bas prevec nekuzi u aute preferira njemce i sam njih vozi,tak da dobro znam kaj je to.Cak je htio meni podvalit Golfa 2 kojeg ima za po gradu,kvazi da mi bude prvi auto,ali sam se ja dokopo izudaranog PUNTATA. Taj DD look mi ne smeta i ja volim svog AJBARTA,iako cu ga morat ubrzo frknut jel nemam love za bengu i parkscheine.Od 1.1. sam opet na javnom prevozu :( ,ali i to je bolje neg golf2 :))

ozujsko
01-12-2002, 21:26
cezy hehe, aj nek ti bude... ali ga meljes :))

a?
05-12-2002, 09:30
a da visvi pređete na japance?

Black Knight_
05-12-2002, 09:42
Opel je bar rijesio problem hrdje. Alfa jos uvijek proizvodi znakove koji blijede za 2-3 godine.

aero
05-12-2002, 11:17
E decki. Kada cete upoznati da je alfa obicno nalispano ××××××, kako italjanski vojniki, kad so uvjek dobili prpo i se predali, a onda slavili kaKO pobjedniki!! Ako se prica o kolima, onda je rijec o saabu, subaruju, audiju,bmw-ju. A da ne zaboravim, i OPEL je sramota za avtomobilsko industriju..... :)) :)) :))

Dom-Dom
05-12-2002, 11:24
Aero još bi i prihvatio tvoje " umotvorine" ,ali kud si među ovu elitu stavio Audi, taj švabski fačuk koji bi htio biti pravi auto.

Girrari
05-12-2002, 12:41
Je, je zato je Slovenija uvijek bila vojna velesila, a državu niste imali do 1918. Do tada ste bili nasljedna zemlja u Habzb. monarhiji, a kasnije A-U. Znaš li kaj znači nasljedna zemlja??? To znači da ono kaj car veli kad vas je bio zakon, dok su u Hrv. i Mađ. to morali potvrditi parlamenti.
Dok je Garibaldi ujedinjavao Italiju, vi ste još imali Kranjsku, Korušku i Štajersku; sve nasljedne zamlje. Tuga i jad.

GTI FOREVER
05-12-2002, 13:11
Ma moze pljuvat ko po cemu hoce samo ja ne znam da je njemacka auto industrija u qurcu.E sad je to vjerojatno zato sto su ne kvalitetni, ruzni, nemaju stila i sve u svemu qurceva auta.Za razliku od Talijana pogotovo Fiata kojemu zahvaljujuci supriornom kvalitetu kao i dizajnu cvjetaju ruze!!

GTI FOREVER
05-12-2002, 13:12
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Mazdohist
05-12-2002, 13:58
Svabo jedino vrijedi ako je Meca ili BMW. Sve ovo ostalo je isto kao i svi ostali eur. proizvođači. VW me razočarao u više navrata (Golf IV, Audi A3).

aero
05-12-2002, 14:20
Girrari: Znao sam da oces napasti slovenijo u stilu slo kriva za sve....ha, nisam ja kriv da smo najbolji!!

Dr. Strangelove
05-12-2002, 14:43
...svaka čast slovenci na porastu standarda, općenito kvalitete života u slo i sve ostalo...ali... bio ja prije par tjedana u Krškom na turniru u tajlandskom boksu... poslije turnira ekipica se skupila i idemo mi u lokalni disko van, ××××ga malo za promjenu, dođemo mi u neki fini disko-bar sparkamo se na ulazu bez problema i uđemo unutra, a kad ono imaš šta čut... samo hrvatski mjuza, Colonia, ET, Gibbo, Oliver, tu i tamo uleti neka slovenska polka i to je živi smjeh... hahahaha, pa ×××ך takvu državu u koju ti dođe pet stranaca, bari ti komade, nesmiješ mu niš jer si papak i onda mu još puštaš njegovu muziku! Nisam već dugo imao bolji osjećaj samozadovoljstva kao tu noć... jedino kaj ove mlađe pice 82,83> na niže neznaju hrvatski (makar slušaju hr mjuzu).. a niš ih ne razmeš... eto tolko od mene...

Black Knight_
05-12-2002, 16:16
Sloveniji samo noge vire van iz supka europske unije.

Girrari
05-12-2002, 21:37
Aero, ako ×××ך po nekom tada očekuj da buš bil posran.