PDA

Pogledaj cijelu verziju : Iva Majoli vozi C3



Girrari
29-11-2002, 12:55
...Na automobilu se nalazi, osim natpisa Clarissima i srebrni potpis Ive Majoli koja se odlučila za crnu boju Citroëna C3. Ključeve je Ivi predao Roman Krog, direktor tvrtke Clarissima.
U kratkoj izjavi Iva Majoli je naglasila da je: « Citroën C3 idealan automobil za grad i da više neće imati problema sa parkiranjem...



Gotovo svaki dan možete vidjeti njezin Porsche sparkiran nasred Tesline jer gospodična ide na jutarnju kavicu na Cvjetni. E kako tamo blizu imamo stan pitali sam murijaka kod ulaza (Turska ambasada) zakaj ne maknu taj auto budući da stoji nasred ceste. Navodno, pauci nemaju držače dovoljno široke za takvu šlapu.
Jadna cura, fakat ima problema s parkiranjem.

"I ja pijem Cedevitu Sport!" :))

Kazo
29-11-2002, 13:53
tipična napuhana,prepotentna,bahata purgerica.http://www.vidi.hr/perlforum/gfx/smile09.gif

alfist_zg odlog.
29-11-2002, 13:56
E pa sad ce na cesti stajati i porsche i C3.

mićo trovač
29-11-2002, 14:18
Oprostio bi joj čovjek da nije tak gadna.

alfist:_zg odlog.
29-11-2002, 14:35
A i to što kažes mićo...

However
29-11-2002, 14:53
Stooo, ja bi joj ga pristavio pa kako god... :)

Dom-Dom
29-11-2002, 15:08
Kezo nisu svi purgeri takvi.Uvijek ima primitivnih debila tipa Ive Majoli......
Nezna kak bi se istakla pa mora auto parkirati nasred ceste....

Fanatik
29-11-2002, 15:18
Vidio sam da su joj neki dan došli podići taj porshe. Izletila je iz svog kafića "orijent express" i počela psovati majku svima. Da koji K.. nju svi sirotu j.. kad je ona tu na kavi! Na kraju su joj oprostili i ostavili auto gdje je i bio. Ta ženska je totalno prepotentna i nadasve ružna seljačina.

VR6
29-11-2002, 15:28
Kako god vi nju nazivali, ona je iznad vas, nesto je postigla, a vi...

rale
29-11-2002, 15:35
ma imas djelom pravo vr6

ali ono kaj bode u oci je bahatost i arogancija takvog profila ljudi,kao da su bogom dani

i meni smeta kam mi naplate parking a onda vidim u gajevoj hrpu bjesnih auta i murjaka kaj se oprezno secu oko njih i nedaj boze kaznu zaljepit

Girrari
29-11-2002, 15:55
×××× ga VR6 i Sliško je nešto postigao, pa vidi ga sad. I Al Capone isto tako.

Više cijenim kulturne ljude nego one koji su "nešto postigli". A i definicija postizanja je vrlo rastezljiva. Nekom je važno imati krasnu familiju, a drugom brdo love.
Zamisli si samo kako je njoj kada gotovo redovito može pretpostaviti da je netko s njom zbog para, a ne zbog nje. Nije zlato sve što sja.

Girrari
29-11-2002, 16:02
I izjave poput ove da je ona "iznad nas" mogu doći samo iz tvojeg zaostalog mozga koji ne razumije da mjerilo svega nije lova.

To što je ona postigla, svaka joj čast, ali kulture i obrazovanja nema ni za lijek.

Ima ljudi kaj kopaju po rudnicima 12 sati dnevno samo što to nije olimpijski sport.

Black Knight_
29-11-2002, 16:21
HAHAH, sad cu i ja stavit siroke slape pa se parkirat okolo nasred ceste ak je istina to sa paucima

VR6
29-11-2002, 16:24
Girrari zasto se ti uvjek moras javiti i to s "glupim" komentarima. Ne mislim samo ja da je ona iznad vas, nego je to tako u ovom svijetu. Ona nek negdje dodje i ti, ona ce nesto prije dobiti od tebe jer je poznata, sto bi reklo da je iznad tebe. Isto kao sto ce Michael Schumacher prije dobiti nekog Ferrarija nego ti, sto bi opet reklo da je iznad tebe. Tu je kraj price jel stvari stoje tako...

mićo trovač
29-11-2002, 16:26
Čuj bleki, to bu ti prošlo samo moraš počet brijat guzu. Sigurno ti murjeci nebudu gledali kroz prste za badava.

INTCP
29-11-2002, 16:27
Ružan auto za ružnu ženu. Svoj na svome :))

V6
29-11-2002, 16:37
AROGANCIJA JE PRIVILEGIJA PRIMITIVCA (npr VR6) :smile06:

Alfa 147 1.6 - 105KS
29-11-2002, 19:14
Ko ju j... tako gadnu, sto se mene tice moze imati milione. U obzir dolazi jedino kirurski zahvat i to radikalna dekapitacija iznad juguluma ! :)) :))
Ne znas tko ima vise kratera na licu, Janica ili Iva :)) :))

Zagorec
29-11-2002, 19:43
Ona ima jako dobre noge i stražnjicu,tako da bi joj se bez problema dalo staviti zguza,oči bu joj :smile10:

Fresh
29-11-2002, 21:27
Kažeš, ide s Porscheom u Teslinu na kavu a ima stan na Trgu Bana Jalečića, pa neko kaže da nije bahata.

A to sa paukom i širinom šlapa nema nikakve veze, jer su gradski oci nabavili par paukova koji imaju drugačiji tip zahvata automobila, kako bi mogli dizati razne terence koji imaju kamionske šlape.

Činjenica je da je cura zaradila para i para, ali da pri tome nije zaradila ni trunke pristojnosti, kulture i samopoštovanja i to je činjenica.

Dom-Dom
29-11-2002, 21:42
Zagorec daj se skini sa jointa zvani zagorsko vino tj. kiseliš.Ak Iva Majoli ima dobre noge onda sam ja Shaquile O`Neill.

EasyRide
01-12-2002, 15:25
Nemojte toliko blatit Ivu Majoli. Može vam biti antipatična. Ali reći da je ružna, stvarno je ružno. Meni se Iva M. niti sviđa niti ne sviđa. Ali nebi imo ništa protiv provesti noć s njom. Iako me ne privlači, kao i neke od vas, mislim da bi joj svi rekli DA. To KAJ ona vozi "Porš", ne razumijem kako je to vaša stvar. I to KAJ se parkira svakak sasvim je OK. I treba se snać u gradu s malo parking mjesta. Samo tako dalje Iva M.

Samo
01-12-2002, 20:03
jedan život imam u uludo ga bacam.....×××ך porsche, nije sve u autu....

djevojka sa sela...
02-12-2002, 09:57
Girarri moj si čovjek. Ne mogu vjerovati kako netko tvorevinu pod imenom Iva Majoli može nazvati uspjehom. Ma nek ima trofeja i love na bacanje, ali van teniskog terena je ona apsolutna nula. Ne bi se mijenjao s njom za sve novce svijeta.
A svoju glupost najbolje pokazuje time što se bahati na ovaj način.

Black Knight_
02-12-2002, 10:50
ROFL, jal, jal pa jal.


Ja da imam para bi se ponasao jos gore bas za inat jalnim ljudima u hrvatskoj. Ne volim ni tenis a Iva Majoli spada medju najodvratnije zene svijeta, ali ako neko ima para i slave nek to i iskoristi bez obzira na to sto jalni hrvati imaju nesto za rec o tome. Ko te ×××× budalo, zaradi para, postani slavan pa ce te onda mozda neko pitat sta mislis o Ivi majoli.

"Sta ona misli da ak ima porsche da moze parkirat bilo gdje?"

Da. A evo vam i jedan logicni razlog zasto bi to smjela: Placa/platila je 17 puta vise davanja za tog porschea nego vi za svoje stojadine koji samo zauzimaju mjesto na cesti i zagadjuju. Red bi bilo da ima i veca prava na cesti.

Boze moj koji smo mi narod...

Calibra Zender
02-12-2002, 11:27
Black, pričaš takve gluposti da to nije normalno. U biti taj tvoj stav je čista balkanska kultura protiv koje očito ne možeš.
Porez i ostala davanja plaćaju se radi zakona, a ne radi kasnijeg bahatog parkiranja gdje ti se svidi. Zakon vrijedi i za one s debljom lisnicom pa ma kako puno poreza plaćali. Mada čisto sumnjam u ta jplaćeni porez pošto sve te sportske zvijezde mahom imaju prebivalište u kneževini pa tamo i plaćaju porez po manjoj stopi jer gamad ne želi dati više nego kaj mora i ne ×××× ih kome daju samo da daju čim manje. Ne bi se čudio da na Porscheu ima zelene tablice (privremen uvoz) pa da i tu izbjegne davanja.
Svaka čast Ivi na rezultatima, ali ako je stvarno toliko bahata koliko pričate (nadam se da ju netko barem pozna, a ne da svi samo ×××× tek toliko) onda joj niti sva lova ovog svijeta ne pomaže.

Black Knight_
02-12-2002, 11:36
Ja imam radikalne poglede na svijet.

Auto je auto i ne vidim zasto bi neki davali vise novaca drzavi samo zato jer imaju vise konja ili imaju skuplji auto. A kad vec daju vise para nek onda imaju i veca prava. Ljudi sa stojadinima bi trebali placat vise jer njihovi auti zagadjuju 10x vise.

Ah,oh....
02-12-2002, 11:38
http://images.sportsline.com/u/tennis/wta/players/photos/201675.jpg

Ah,oh...
02-12-2002, 11:40
Da ne budem bezobrazan evo jedne dobre slicice...

http://www.rowztennis.com/gallery/galleryimgs/gall25_majoli_lg.jpg :) :) :)

Calibra Zender
02-12-2002, 11:52
Black, zakon tjera one koji imaju više da i daju više, a oni koji imaju manje plaćaju manje poreza. To je pošteno i to je jedini pravedan način.

BTW, Iva je ružna, ali ima super sise! Jedino mi niej jasno kak to da joj na svim, ali svim mečevima i to NON STOP bradavice strše ko antene! :smile10: Jel fura možda one umjetne bradavice? :))

Black Knight_
02-12-2002, 12:02
CZ i daj ne seri, kao "gamad oce platit najmanje sto moze". Zasto svi ostali hrvati su prijavljeni na minimalac, ne prijavljuju porez, promet, nista, nema ko ne vara drzavu. A Iva Majoli ili recimo Suker su gamad sto su auto registrirali u linhestajnu il gdje vec jer bi ih ovdje oderali ko cincile ultra bahatim porezima. Oni su bar NEKOM platili odgovarajuci porez za razliku od vecine hrvata.

Black Knight_
02-12-2002, 12:04
CZ, svi znamo da su svi porezi u hrvatskoj bezobrazno visoki. Kad placas porez na neki veci iznos onda pocnes razmisljat malo o tome i zakljucis da neces platit porez u drzavi koja ima poreze ko hrvatska.

djevojka sa sela...
02-12-2002, 12:05
Bosanac, pa ti i Iva ste savršeni par, mislim po mentalnom sklopu.
Od milja bi vas zvali glup i gluplji.
:smile06: :smile06: :smile06:

rale unlog
02-12-2002, 12:26
black ko superhik,krao bi siromasnima da daje bogatima


samo nemoj nemoj mog tristaca,molim te,nemoj.....

mališa
02-12-2002, 13:22
Ma ne znam, po ovoj slici, nosli li ona gačice i grudnjak? Što mislite?http://www.rowztennis.com/gallery/galleryimgs/gall25_majoli_lg.jpg

Calibra Zender
02-12-2002, 14:41
Čuj Black nemoj budaliti. Ako se Ivi ne sviđaju porezne stope onda neka fino vrati domovnicu i neka se odseli nekamo gdi joj paše i nek se ne šepuri među sirotinjom.
I po meni porezi neka budu visoki, ali pod uvjetom da nakon plaćenog poreza čovjeku ostane dosta za normalan život.

A gamad plaća najmanje kaj može. Zato je i Šuker vozio svog Ferrarija 355 s bosanskim tablicama za vrijeme rata. To se zove SRAMOTA! A svi više manje imaju prebivalište u Monacu i kod nas ne daju niti Kune, ali su zato jako pametni i uključuju se u razne političke šeme i kolektivna potpisivanja za razno razne političke ciljeve. Tako dugo dok ovdje ne plaćaju porez neka se svi zajedno gone i neka se ne javljaju uopće.

Alfa 147 1.6 - 105KS
02-12-2002, 15:27
Black, ××××te koliko si samo ×××××× prosuo u svom kratkom teksticu, da to nije za vjerovati!!
Moze Iva osvajati koliko god hoce grand slamova i hrpu drugih turnira (recimo), ali bahacenje da bi impresionirala ili izazvala gnjev "jalovog" naroda je tako prizeman i jadan stav, kojeg u malo educiranijem i kulturnom narodu necemo naci. Takav oblik ponasanja imaju samo povrsni ljudi ciji je jedini moto "seljacija" i takvo se ponasanje, nazalost, donosi od kuce. Ako ti uistinu opravdavas takvo ponasanje onda si i ti isto snob.
http://alfa147.free.fr/phorum/images/smileys/pas_cool.gif

Black Knight_
02-12-2002, 20:18
Ma koje ponasanje? Sto se parkirala ilegalno? Pa i ja to radim. To sto su policajci prevelike pickice da joj dignu auto nije uopce do nje nego do drugih.

Toliko ste se uzbudili puni jala da je to jadno. Meni puno vise smetaju stojadini i golfovi dizel sto se uvijek taljigaju i smrde ispred mene nego ilegalno parkirani porsche. Nek ga parkira di oce ako ne zablokira promet, lijepo ga je za vidjet svugdje. Sto se mene tice moze se parkirat ispod sata na trgu republike.

I ja sam vec davno iz zajebancije tvrdio, ko ima auto skuplji od 30 tisuca eura trebao bi imat pravo da se parkira gdje oce. Tak i tak se parkiraju gdje oce pa najbolje da to samo legaliziraju tako da seronje pune jala ne mogu stalno kukat kao vi tu. Kupi i ti auto od 30 hiljada eura i plati porez i ostala davanja pa se parkiraj gdje oces.

Nemojte mi tu prodavat "demokracija" spike. Ja znam da ja imam tolko para bi isto vozio pilu i parkiro je di ocu. Pa nek me i odnese pauk, imam para da platim kaznu. A ako su tolke pickice da mi se boje odnijet auto ko im je kriv.

A Iva koliko god se nekom ne svidjala je samo igranjem za hrvatsku zastavu ucinila puno vise za hrvatsku nego sto je bilo koji od vas.

Dom-Dom
02-12-2002, 20:36
Blackie Trg Republike je već 12 godina ponovno Jelačić plac, samo da te podsjetim.

Black Knight_
02-12-2002, 20:42
I?

Dom-Dom
02-12-2002, 20:58
Pa nije valjda da ti fali Trg Republike?

Black Knight_
02-12-2002, 21:10
Bio mi je bolji taj naziv od trenutnog. Naravno gledajuci objektivno sam naziv stavljajuci na stranu politicke znacajke tog naziva.

A sad znam katkad iz zajebancije reci trg republike. Na kraju krajeva, jos uvijek smo republika.

Pametni
02-12-2002, 22:02
Iva Majoli vozi Poršu na NJEMAČKE tablice!
Kao, u Hrvatskoj su velika davanja!
Prvo slovo S, pa dalje kak već u Njemačkoj ide.
Nosi grudnjak i ima ××××NE sise!
Dupe i noge su malo slabije ali je FACA u teškoj banani!
Maro se mora ušlagirat ko konj prije nego ju poljubi, al zato ona njega ispod pojasa ljubi, he, he!
CIA, KGB, FBI i ostali united! :))

Fanatik
03-12-2002, 00:47
Ma Iva Majoli, Ivanišević, raznorazni nogometaši... sve su to obični šupci! Lova im ne može ništa pomoći, a oni misle da su nešto posebno. Jedini tip među svim sportašima koji je bio pravi čovjek je Dražen Petrović.

rale unlog
03-12-2002, 04:36
black
daj sejvaj ovu temu negdje i kad budes jako star,ko dkw npr. :) ,zena,djeca,...pa u dugim zimskim nocima,uz kamin...prelistaj kaj si tu napisao na ovoj temi

mi onda necemo vise biti na ovom svijetu,ali sjetices se ti nas....

djevojka sa sela...
03-12-2002, 08:56
Črni, bit češ i ti (ako doživiš) jednog dana "stara krama" koja će se vući pločnikom, pa će te gurnuti pod tramvaj (oko trga republike) neki nadobudni seronja kao što si ti sada, zato jer će mu smetati što si star, ružan i spor. U tvom slučaju zasluženo.

Matteo
03-12-2002, 09:18
Ma ne isplati se tratit vrijeme i pružati argumente nekome ´ko vrednuje čovjeka po onome što posjeduje, a ne po onome kakav je......

:smile07:

Matan
03-12-2002, 10:18
napuhani,bahati,blazirani purgeri žive kao bubrezi u loju.
A ostatak Hrvatske gladuje!!!
Sramota!

Mali ali tehničar
03-12-2002, 10:38
Dal bi ja njoj moj Cm15 pa nek šalta.

Black Knight_
03-12-2002, 12:18
Da, stoka jedna, ima para a vi nemate! Koja djubrad!

Girrari
03-12-2002, 13:14
Nije stvar u tome što ima para već u načinu na koji se ponaša. Čitah, ne tako davno, da su kralja Švedske ili Danske (uglavnom, neke od sjevernih zemalja) uhvatili u prekoračenju brzine od 10 ili 15 km/h. Isti taj kralj ima izuzeće iz zakona, pa mu se ni za što ne može suditi (možda eventualno za teške delikte poput ubojstva). Da postoji takva neka titula u Hrv., njen bi nosioc sigurno debelo iskorištavao tu pogodnost, pa ga ne bi uhvatili u prekoračenju od 15 km/h već mu kazaljka vjerojatno ne bi padala ispod 200 km/h.
Vidiš, to ti je razlika kultura-nekultura.


Ja joj sigurno ne zavidim na tom autu iako se ne bih žalio da ga imam, ali zakon treba vrijediti za sve i to bez iznimka. Ako su Beckera mogli opelješiti za porez, tada njoj valjda mogu dići auto kad je konstantno u prekršaju. Ili su možda i Njemci jalan narod???

Black Knight_
03-12-2002, 13:37
Ja jos uvijek ne vidim da je netko nesto pametno reko.

Cura ima para i spremna je platit kaznu za parkiranje/pauk. To sto joj ju oni ne naplacuju nije do nje. Nema tu kulture nekulture. Nekulturno je nekom zagradit auto. Ilegalan parking nije nekulturan vec ilegalan. Ako si spreman platit kaznu ne vidim u cemu je problem. Ona ima pravo prekrsit zakon isto kao i ja koji ga redovito krsim kako voznjom tako i parkiranjem samo sto ona ima para pa se na to gleda drukcije.

Krenuli ste s pretpostavkom da je ona bahata zato sto se ilegalno parkirala i sad to posto poto mora ispast tako. A jedino sto ispada jest da ste vi licemjeri.

Ako zelite reci da je ona nekulturna zbog toga sto "iskoristava" to sto joj murjaci ne naplacuju kaznu opet ste u krivu. Zamislite da ja koji se obicno isto ilegalno parkiram postanem poznat i bogat, odjednom bi moje ilegalno parkiranje postalo big deal a ja bi isto kao iskoristavao to sto mi murjaci ne bi naplacivali kazne. A zapravo ja cijelo vrijeme isto radim samo sto su murjaci prestali pisat kazne.

Ako ju mislite proglasit nekulturnom nadjite neki drugi razlog, hvala bogu ih ima, ali ilegalno parkiranje nije jedan od njih.

Alfa 147 1.6 - 105KS
03-12-2002, 13:54
Ilegalno parkiranje??????????????????
Mislim da si ovo htio napisati :
Nepropisno parkiranje/zaustavljanje !!!

rale unlog
03-12-2002, 14:13
zivio ja na midle eastu,bahrain

ima royal family(a nakolito ih se ,fala bogu)posebne tablice,nekakvu palmicu u sredini,niko im nis ne smije,nisu nikad krivi,niko ih ne smije zaustavit,mogu pregazit kog hoce,mogu se zaletit u tebe kad hoce,.....


ok,po njihovom kalendaru je sad negdje 1400 i neka pa su po ponasanju tam negdje...ak mi se isfuravamo na centar evrope i te spike i 21 stoljece

onaj mamic premlati murjaka koji mu htio napisat kaznu za parkiranje.....

nevenku je pratio 8 godina 24h/dan murjacki auto po svuda,ne smijes joj se priblizit

pa ××××te,di mi to zivimo???!!!


a black,sad si mlad i neovisan i boli te k.... za sve,tj tak se isfuravas

zelim ti da ti za nekolko godina djete ide u skolu na pantovcak i bude okruzeno djecom lovatora kojima ce se svi ulizivat i dodvoravat,ukljucujuci profesore

pa kad te djete pita zasto tata?a ti mu objasni da ta djeca vise vrijede od njega jer imaju starce s vise love...i da je to normalno

Black Knight_
03-12-2002, 14:26
Ne razumijem gdje sam ja rekao da netko vise vrijedi?

Sve sto ja tvrdim jest da covjek bez obzira na to koliko para ima i koliko je poznat ima pravo se nepropisno parkirat. Ako je njemu ok platit kaznu za to sta vas boli ×××××?

Ja se vozim prebrzo i platim kaznu. Iva majoli se vozi prebrzo i ne plati kaznu jer joj murjak ne zeli naplatit. Problem je u murjaku, a ne u Ivi. Ona ima pravo isto ko i ja krsit zakon i potom odgovarat za to.

Prestanite me jebat tu s nekim tuznim pricicama i djecom jer ja to uopce nisam spomenuo.

rale unlog
03-12-2002, 14:36
a jebat ga,nije to tak jednostavno kao krivo parkiranje

ona smatra da nije duzna platit

a stari poznati pokorno/sluzinacki gen u hrvata se budi i murjak je pusta,jer je to"normalno"

kod nas su se ljudi navikli dodvoravati "jacima" od sebe

imam 2 auta ,staru astru i velkog sredenog pajera

kad sam u astri,svaki drugi semafor mi neko psuje mater,murjaci naplacuju svaku mogucu kaznu....

kad sam u pajeru,izgledam ko neki sincic novog tajkuna,niko mi se ne usudi nekaj dobaciti,zatrubiti,murjaci me uz polu-naklon propustaju.....


murjak nikad nece naplati kaznu 500sl-u ispred down towna,ali ce zajebavat tipa jer nema 6 nego 5 flastera u prvoj pomoci u stojki...i to je normalno.....za lijepu nasu

djevojka sa sela...
03-12-2002, 14:58
Bosanac, vidim da ti roditelji nisu imali vremena za odgoj. Ili nisu ni sami uspjeli pokupiti malo kulture odkad ste se dotepli - pa ti nisu imali što prenijeti!?!
Ono što ti i Iva Majoli radite je podjednako nekulturno i bahato - razlika je jedino u tome što si ti možeš i želiš priuštiti da platiš kaznu, a ona prije toga očekuje da je puste zato što je ona poznata faca. Pa kad već govoriš o licemjerju, znaj da ste vas dvoje prototipovi licemjera.

Black Knight_
03-12-2002, 15:00
Ma pricate gluposti. Pricao mi je bagaric(igrac chicago bullsa) da je to u americi jos 10 puta gore.

Ti ne znas da li ona misli da je duzna ili da nije duzna platit. Ti samo pretpostavljas i na osnovu toga ona je bahata. Ona ima dovoljno para da plati kaznu 1000000 puta i ne vjerujem da joj je ta kazna uopce na pameti. Totalno krivo brijete. Vjerujem da bi se iznenadila kad bi nasla kaznu al ne bi joj uopce bilo tesko platit i bolio bi ju ××××× za tu kaznu. Za to se i moze tako bezbrizno parkirat bilo gdje, jer ju nije briga ako joj netko napise kaznu. Mogu joj stavit soli na rep.

Black Knight_
03-12-2002, 15:12
Meni si nasao prodavat kulturu, a vi ste tu na rubu toga da uzmete stvari u svoje ruke i javno lincujete Ivu Majoli na trgu republike zbog nepropisnog parkiranja, ma mars u ××××× debila.

Njeno parkiranje se tice nje i policije a vase guranje nosa u tudje poslove je nekulturno. Ko babe ste. "Vidi gdje se parkirala, kako je samo mogla, bahata kurvica, nesto para zaradila i odma misli da je bolja od svih i da se moze svugdje parkirat".

Babe tracare, mars u ××××× materinu, to je hrvatski mentalitet. Sta je vas to toliko briga?

Ko ima para da plati ××××nu kaznu nek prekrsi zakon i nek ju plati. A kome to smeta nek glasa za stranku koja ce promijenit nepropisno parkiranje proglasit djelom za koje se krivicno goni a predvidjenu kaznu u javno kamenovanje na trgu republike.

Meni si tu naso prodavat balkan spike primitivcu sugavi.

Fresh
03-12-2002, 15:37
Koja si ti kretenčina to ovaj forum još nije doživio.

Mislio sam ne komentirati tvoje napise, ali ti ga tupiš i tupiš.

Na jednoj temi si napisao: znam jedno mjesto gdje je parkiranje zabranjeno, ali još me nitko nije kaznio pa ću ga koristiti i dalje. Znači našao si neku rupu i nitko te ne dira.

Dotična se parkira nepropisno na očigled svih u centru grada tamo gdje je promet i zabranjen u jednom dijelu dana.

A da mi je vidjet kako ona pokorno uzima zataknutu kaznu i ide ju platiti, prije bi rekao da će se latiti mobitela, i nakon dve tri riječi poderat kaznu.

Sjećam se našeg dragog predsjednika koji stvorio Hrvatsku (na tome mu hvala) i njegove bahatosti.

Koliko si puta stajao satima u koloni jer je gospodin morao ići na avion ili se vraćao pa je cijeli grad tih sat vremena morao stati da se on provede kroz njega bez stajanja. Zbog takve bahatosti se zamjerio ljudima.

Ista stvar je i sa Ivom, gospođica je zaradila para i para, igrala je za Hrvatsku, i šta sad, sad joj svi moramo reći, pa parkiraj gdje hoćeš, puno si učinila za Hravtsku.

Black Knight_
03-12-2002, 15:52
Ne, trebas reci "boli me ××××× jer to nisu moja posla", jel ti jasno sad?

djevojka sa sela...
03-12-2002, 15:56
E, baš je u tom "kamenovanju" poanta. Postoje ljudi koji tu i tamo plate kaznu zato što im se je omaklo, a postoje i ovi drugi (kao ti i Majoli) koji svjesno i namjerno rade prekršaje zato što si ih mogu priuštiti. Ne možeš dignuti kazne u nebo jer to nije u redu spram ove prve skupine ljudi, a opet nekako moraš dati do znanja ovim drugima da njihov način razmišljanja nije u redu. Jedini način da to učiniš je javna osuda takvog ponašanja kao primitivnog, bahatog i nekulturnog. Na ovom forumu ima i mlađih ljudi koji će tek početi stjecati prometnu kulturu, pa im neće škoditi da čuju što nije u redu raditi. Tko zna, da si ti sa 16 god. čitao ovakav forum, možda bi imao malo više prometne kulture.

Girrari
03-12-2002, 16:04
Črni ima djelom pravo. Problem je i u murijaku koji neće naplatit kaznu. No stvar je da se u kulturnim zemljama tako nešto ne događa. Nije problem samo u murijaku već i u njoj. Da ima iole kulture ne bi tu kretensku "povlasticu" koristila već bi se parkirala kao sav normalan svijet, a para za godišnju kartu (i garažu) sigurno ima.

Način njenog parkiranja iskazuje bahatost u punoj mjeri. Jer da se ona stala na nekakvo mjesto na kojem se ne smije parkirati jer nije vidjela znak ili je otišla u dućan na sek. još ajde, ali ostaviti auto na sred ceste, u centru, za največih gužvi je dokaz bahatosti i indolentnosti bez premca.


A dobri stari Črni nihilist mora tjerati protiv svih mišljenja kako bi se prikazao kao neka faca. Nije bit u njegovu mišljenju koliko u činjenici da mora uvijek biti sam protiv svih ne bi li istakao svoju posebnost. To su ljudi koji će tvrditi da je crno zapravo bijelo jer im je to jedini način da se ostvare. Ako je 500 ljudi kulturno, on će biti nekulturan; ne zato što to on jest već samo kako bi se isticao jer mu je to jedini način da bar malo bude u centru pažnje. Zbog nemogučnosti normalnog i racionalnog razmišljanja, komuniciranja, humora, šarma i inih sposobnosti koje normalan čovjek koristi kako bi se katapultirao iz mase, mladi gospodin prisiljen je poslužiti se metodom jednostavne upečatljivosti. To se vidi kako po metodi "sam protiv svih, iako sam u krivu jer barem sam zamjećen" tako i po automobilu koji jednostavno upada u oči.

Black Knight_
03-12-2002, 16:06
Ne znam kako ste dosli do zakljucka da si ja mogu priustit kazne za parkiranje. Fora je u tome sto je ja nikad nisam dobio kolko god puta sam se nepropisno parkirao.

Ne vidim jos uvijek sta je vas briga di se ona parkira.

Black Knight_
03-12-2002, 16:13
Pa volim biti sam protiv svih jer ne volim biti dio "razjarene rulje" koja podupiruci jedni druge i povecavajuci svoju brojnost dolazi do toga da je spremna na javno lincevanje.

Gledali ste srednjovjekovne filmove kad bi babe tracare proglasile nekog vjesticom pa bi onda razjarena rulja uletila sa vilama i bakljama i spalila "vjesticu". Ovo tu je moderna verzija toga.

Gledajte svoja posla ljudi.

Zar ne vidite da je covjek tu napravio topik iz ciste zavisti, jala. Cista baba tracara. Koji ××××× se imam slagat s takvim ljudima.

A i te spike da se to vani ne dogadja zaboravite. Znam dosta ljudi koji zive u SADu. Tamo doslovno dobijes VIP karticu i imas visi status! Bagaric ju recimo ima. I policajci te jebu puno kad to imas. Tip ga je zaustavio, skuzio da igra u chicago bullsima i samo pustio.

tenis pro
03-12-2002, 16:18
Teška srca, kao purger po rođenju i uvjerenju, ali moram priznati da puno više volim i cijenim Ivaniševića (vrlo dobar i pristojan tip, šta god sad rekli), nego Majolicu.

Radio sam godinama kao tenis trener, i susretao je skoro svaki dan. Bahata je i napuhana, ružna do boli, ali tijelo ima čisto OK, i kad bi joj se nabio škarnicl na glavu, bila bi super za isprazniti se.

No govrimo o drugim stvarima, kad se doselila na Tuškanac, cijeli kvart je trebao se porihtati prema njoj, smeće više nije moglo stajat gdje je stajalo do tada, jer "to smeta obitelji Majoli".

Inače, nakon osvajanja Roland Garrosa, o otkrivanja drugih stvari u životu (jahta na kojoj je slavila je bila skoro demolirana, u puna fleka od... znate već),od tada je i prestala trenirati i igrati kak spada.

××××× je kao noć, ne zna si ni CD promijeniti u changeru u Porscheu, a ponaša se kao da je oslobodila Zagreb. Jadno, jadno, kao i cijela njena familija. Jedina OK joj je starija sestra.

Nemam ništa protiv da netko ima, kad je to zaradio svojim znojem, kao ona i Ivanišević, ali uz to bi trebalo ići i neko dostojanstvo, a ona toga nema ni mrvice.

Hvala na pažnji.

Alfa 147 1.6 - 105KS
03-12-2002, 17:59
Tenis pro, 10000000% slazem se s tobom. Svaka cast !
http://alfa147.free.fr/phorum/images/smileys/au_revoir.gif

Black Knight_
03-12-2002, 20:02
Eto, tenis pro je naveo par boljih razloga za mrzit ivu majoli.

Ivanisevic je dobricina, mozda primitivan, ali meni ta kvazi-intelektuala spika koju isfurafa pol zagreba tak i tak nista ne znaci.

Fresh
04-12-2002, 08:51
Sad samo treba čekati dan kad će parkirati C3 na sred ceste, pa da vidimo murjaka kako će se izvlačiti da ne može podići auto jer ima velike šlape.

A možda je stvarno bio problem parkiranja s Porscheom, jer kad je dobila kjučeve C3 izjvaila je, sad će mi biti olakšano parkiranje (na cesti ili parkiralištu ?).

Dr. Strangelove
04-12-2002, 09:04
... svaka čast tenis pro... znam tu sa posla da joj je i stara totalno umišljena... traže neke stvari od javnih službi koje ni francek nije imao... a da ne velim da kad nazove na telefon prvo veli da je od Ive Majoli stara i onda misli da bi joj trebao lizat dupe... strašno... rijedak primjer ultrasnobizma...