PDA

Pogledaj cijelu verziju : Barchetta facelift



INTCP
27-11-2002, 23:57
Nije lošehttp://www.iskon.hr/2002/11/27/0260007.17.jpg

600
27-11-2002, 23:59
Odlično! :)

INTCP
28-11-2002, 00:02
Al svejedno trebali bi stavit drugi ovjes. Takav auto zaslužuje bolji ovjes od puntovog.

sepra
28-11-2002, 00:10
Tipovog.

Girrari
28-11-2002, 00:37
I jači motor. Ovaj 1.8 nije dostatan. Trebali bi frknuti i neki jači za one koji preferiraju ganjanje.
Meni je pak kabrio sinonim leggero vožnje.

INTCP
28-11-2002, 00:47
sepra Barchetta ima ovjes od starog punta, a od tipa ima coupe.

sepra
28-11-2002, 00:52
Aha, mislio sam da ima i ovaj. Kad smo već kod toga ja bih rađe vidio Coupeov facelifting.

VR6
28-11-2002, 00:55
Nista extra, mislim da ima ljepsih u klasi...

INTCP
28-11-2002, 01:02
A šta je TT ljepši. Kada naopačke.

Girrari
28-11-2002, 01:07
VR6, jebala te tvoja arogancija. Pa na cijelom forumu arogantnijeg čovjeka nisam susreo.

Dobro jutro da ima ljepših, ali ti si defekt od čovjeka. Šta nisi kadar napisati niti jedan pozitivan komentar na račun tal. auta, u stilu "Nadam se da će pomoći FIAT-u da se oporavi" ili "Sasvim solidno"... ne... ti moraš sve usrati svoji glupim upadicama.
Fakat si jadan.

Calibra Zender
28-11-2002, 01:09
Dobro jutro Girrari! Kaj se radi? ;)

Dobro izgleda Barcheta. Bolje od prethodnog modela. Izgleda kao kombinacija MX5 i MR2.

sepra
28-11-2002, 01:16
Meni izgleda odlično! Jedino me zanima prda, jesu li maknuli one anemične farove.

Girrari
28-11-2002, 01:25
Ništa Calibra, pije se crno vino. Vele da snižava tlak. Kada čitam VR6-icine ×××××rije samo me litra bevande može spasit...


Sepra i meni su ti farovi uvijek bili diskutabilni. Nekak mi nisu pasali na auto kao cjelinu iako sami po sebi nisu loši.

VR6
28-11-2002, 01:30
Girrari to pricaj nekome drugome, imam pravo dati svoje misljenje. A nisam ja kriv sto Fiat ne zna sloziti automobil, pa sad propada zbog toga. Al ti se moras tjesiti da nisi djabe bacio pare, pa sad napadaj druge po forumima...

INTCP
28-11-2002, 01:33
Pa ne znam baš vr6, stilo je puno bolji auto od golfa. Kratko i jasno. Za venditu me boli dupe.

VR6
28-11-2002, 01:42
"Naravno" INTCP, to pokazuju i prodajni rezultati.

ipi
28-11-2002, 02:05
da vidio sam je na automobilismu mmm i nisam bas prezadovoljan.stara mi je bila puno ljepsa u svoje vrijeme.kotaci su joj ruzni a ni mreza hladnjaka mi se nesvidja.onaj stari znak joj je vise odgovarao.mislim da su trebali napravit nesto futuristickije od ovog.ali ipak nije tako lose.

Girrari
28-11-2002, 11:45
VR6, tvoje mišljenje nije mišljenje nego provokacija kao i sve napisano o tal. automobilima s tvoje strane.

FIAT je kadar napraviti dobar auto, a ova kriza je velikim dijelom rezultat grijeha iz prošlosti. Također moraš shvatiti da njih ×××× i broj modela. Ne bi bio takav problem što se Stilo prodaje lošije od očekivanog da imaju još 3 modela koji se jednako prodaju (uz Punto). Njihova trenutna civilna ponuda zasniva se zapravo na dva auta; Puntu i Stilu. Opako im treba zamjena za Multiplu jer auto (koji je meni dosta simpa) nije naišao baš na neko odobravanje, a nije ni jeftin. Zamjena sa Seicento/Pandu je već na putu. Još im fali dobar auto srednje klase.



Ja se ništa ne tješim. Za novce koje sam dao dobio sam ono kaj sam htio. Moj me auto i dan danas, nakon 2 i nešto godine oduševljava dizajnom i živahnim motorom, a za izum dualdrivea bi im dao Nobelovu nagradu.

INTCP
28-11-2002, 18:48
Moja cura na sportingu u godinu dana niti jednom nije upalila dual drive :))
Ja ga upalim tu i tamo nekad kad me ruke bole ili kad se treba brzo uparkirat. Ja bi preživio i bez toga. :))

Girrari
28-11-2002, 20:40
Sve ovisi gdje živiš. Voziš se po Marulićevom prema Vodnikovoj, iza tebe 10 autiju koji sam čekaju da sjednu na trubu ako pola sekunde duže parkiraš nego što oni to planiraju. Rupa je velika tek toliko da, kada staneš, imaš 10 centimetara ispred i iza sebe. Stisneš tipku "city" i cap, cap, cap, unutra si. Iznum je za grad apsolutno genijalan.

Girrari
28-11-2002, 20:40
Sve ovisi gdje živiš. Voziš se po Marulićevom prema Vodnikovoj, iza tebe 10 autiju koji sam čekaju da sjednu na trubu ako pola sekunde duže parkiraš nego što oni to planiraju. Rupa je velika tek toliko da, kada staneš, imaš 10 centimetara ispred i iza sebe. Stisneš tipku "city" i cap, cap, cap, unutra si. Iznum je za grad apsolutno genijalan.

Girrari
28-11-2002, 20:45
J... ti dvostruke postove. Grrrrr! :smile09:

Puntolino_
28-11-2002, 22:50
Barčica ljepo zgleda.
Nisam pojma imao da ona ima ovjes os punta I! Inače punto jedinica ima kvalitetniji stražnji ovjes - neovisan.

Palo mi je na pamet - punto II - DUJA! koma!

alfist_zg odlog.
29-11-2002, 12:10
Ima li jos slika od Barchette?
Ja bas volim male roadstere...bas me zanima kakav je zadnji kraj i unutrasnjost.. :smile07:

HGT
01-12-2002, 14:11
Lijepo. Htjeli su obustaviti proizvodnju Barchette, drago mi je što su odustali od toga.

micky
09-12-2002, 06:13
Konačno neki Fiat koji ne izgleda kao kontejner :))

mytbyte
09-12-2002, 15:16
Ne kužim kaj ima tak revolucionarnog u tom City modu? Pa svaki je normalan progresivni električni servo pri jako malim brzinama lagan za okretanje...da još razmišljam o pritiskanju nekakvog gumba dok parkiram a nailazi tramvaj i ne pokazuje namjeru da će stati...

Ako će Panda izgledati kao na slikama u Autoklubu onda bolje da se nikada ne pojavi...kaj FIAT-u nije dosta trenutačna kriza, već ima treba još jedna u tom odjelu za dizajn? Baš šteta jer sam si izbrijao da ću za male pare moći dobiti gradski microcar sa 4x4, ali ne po cijeni onakvog izgleda...nadam se da to nije finalan look...

Puntolino_
09-12-2002, 23:12
Da, progresivni servo upravljači rade tako da pri manjim brzinama imaju jači rad, odnosno, lakše se okreču, što je dobro jer ne moraš misliti na stiskanje gumba.
Ali u fiatovom, moraš stisnuti gumb, ali što se kod njega događa - on nije pre lak na malim brzinama, odnosno, da se uključiti i isključiti, kod parkiranja ga uključiš, a kad se voziš isključiš ga da imaš bolji osječaj ceste.

mytbyte
09-12-2002, 23:28
Ali drugi servo upravljači ionako otvrdnu već nakon 10 kmh, pa još uvijek ne vidim zašto se FIAT odlučio na takvo rješenje...bar jedan gumb više u kokpitu da izgleda ozbiljnjaka... :))

intcp
10-12-2002, 18:17
rijetko koji auto ima dobrar upravljač kao alfa, ford, bmw i honda. Drugo sve je električno bezosjećajno ×××××× :))

Girrari
11-12-2002, 00:22
Ljudi moji, progresivni servo se ne može ni usporediti sa cityjem. Da li je itko od vas vozio jedrilicu sa kormilom širokog radijusa? Pri tome mislim na one do 10m, a ne na neke maxi krstaše koji imaju skoro veći list kormila od kobilice? Ako jeste, onda znate šta je to efekt brodskog kormila. Zafrkneš i pustiš, a on se još odvrti za pola kruga. To vam je dosta slična stvar. City se okreče bolesno lagano i omogučava fenomenalno brzo i lako okretanje upravljača. I naravno da ga ne uključiš u zadnji čas nego nešto prije nego što se ideš parkirati.
Za grad, izum za Nobelovu nagradu.
Mislim da se gasi nakon određene brzine.