PDA

Pogledaj cijelu verziju : Alfa 157 i novi Spider



Cezy
27-11-2002, 21:32
Nasao sam sad slucajno slike i podatke o ova dva nova auta,i kazem samo jedno,KUPUJTE ALFE dok je ALFA jos alfa.Jel tamo pise,dobro nisu sluzbene informacije ali svejedno sam sad pao u depru,da ce oba dva modela imati isto podvozje od nove vectre i saaba 93,te da se Alfini v6 motor 2,5 i 3,0 nece vise ugradivati nego kvazi Fiat razvia neki novi v6 motor,4 zyl. motori ce biti opelovi sa alfinim zylindar kopfom.

A iskreno receno i nije 157 neko ludilo vidi se da je radena za us-trziste i sigorno ce imati mekan ovjes ko i svi auti za amie.

Jedini je spas ak digici naprave ono nes kaj su rekli da ce "NOBEL MARKE",dakle ferrkaca,maseratia i alfu strpat u jedan koncern.

Inace ocaj :( :( :(

P:S: SPIDER novi mi je ludilo stavio bi rado slike al mi je to prekomplicirano,neznam kak se radi (NIJE ZVAKA ZA SELJAKA): :)) :))

Frenki
27-11-2002, 21:47
Dobro, daj napisi link gdje se slike mogu pogledat. ×××××, trazim pa nis nemrem naci...

DKW_
27-11-2002, 21:53
Ja sad vozim fiatov 1.8 (156) sa Alfinom buljom i to tak ide da se za×××ך... Već je bilo tema i tema oko toga (Aston Martin=Ford, Bentley=VW, Jaguar= Ford, Maserati=Ferrari=Fiat...)

Alfi treba samo par dobrih inžinjera za te motore i dobar budžet za dizajnere i đenja...

Dom-Dom
27-11-2002, 22:02
Alfu treba maknuti od Fiata i budete vidli ludila.

DKW_
27-11-2002, 22:10
Istina:
Događa se jedna doduše ružna, ali istinita paradoksalna stvar: Fiat je izvukao Alfu iz dreka, a sa joj je isti taj Fiat balast...

To ti je kao kad provincijalni menadžer nađe nekakvu pjevačicu, a ona uspije tako ××××no, da preraste i tog menadžera i provinciju i postane zvijezda...

Ah, vidjet ćemo kako će to sve završit...

Treba pratiti "automotive news europe" na webu-tamo sve ima...

Cezy
27-11-2002, 22:32
Stranca :)) je mitglied.lycos.de/donhenny

Na njemackom je ali lako ces nac,pri dnu stranice

INTCP
27-11-2002, 23:44
Ma te vijesti su stare ko biblia, kao i slike. Na sklikama izgleda jadno. Osim toga slike 157 nisu konačne jer italdesing intenzivno radi na dizajnu tog auta.

Ne vjerujem da će izbacit V6 motore i stavit nešto ššto je fiat razvio. 2.5 V6 24V osvojio je titulu motora godine iako korijene vuče iz 81. Dakle po meni je glupo da fiat ide razvijat novi kad se zna tko je teh. gazda u koncernu. Isto tako neće biti ništa od posranih gnojpelovih 1.9 i 2.2. Budući da sam više puta pročitao u zadnje vrijem i to tal časopisima i njemačkim da će allfa ugrađivati JTS motorer. 1.6 oko 130 ks, 1.8 od 150 itd. P azašto bi predstavili onda JTS. Toplo se nadam da neće bit ×××××× sa američkim V8 motorima sa centralnom, bregastom. Čim se spominje da alfa za breru planira napravit 3.5 biturbo temeljen na 3.2 neće niš bit od amera. Osim toga maseratti ima puno bolje v8 motore koji bi puno bolje pasali u alfe od GM-a. Isto tako ne vjerujem da će išta radit od vectre, pa ni platformu. I nadam se da će Fiat upozoriti GM kako tržište reagira na miksanj alfe sa konfekcijom, a isto tako se nadam da se glupi ameri neće pravit pametni, u stilu šta će nama jedan fita savjete davat. Jer ako se to dogodi, alfa će propasti totalno i ne znam koji će alfist još kupiti alfu. Tako da savjetujem vam svejedno da čuvate ko oko u glavi svoje 156-ice jer ko zna. Al ne vjerujem. Isto tako se priča o osamostaljenju alfe. Čak je u ritobrisu bio jedan mali članak. Kombinacija fiat - alfa bila je još podnošljiva jer je i sam fiat imao dobru tehniku, ali ako se dogosde ova miksanj alfa-opel-gm-i ne daj bože ono govno od autsralskog holdena kako piše to če biti jedan od najvećih udaraca koji je zadesio auto industriju u zadnih 30 godina. Još gore nego to što je alfa počela radit dizele. :(