PDA

Pogledaj cijelu verziju : Girrari



opel&alfa
27-11-2002, 10:29
Opelovi motori su u odnosu na alfine smece kao i pripadajući im neprecizni i spori mjenjaci i ovjesi. Tako da ne mislim da ce GM ili Fiat ponoviti gresku koju je Fiat napravio prije 15 g kad je previše fiatovih komada ukomponirao u alfu 155. Alfini benzinski motori jednostavno su dragulji sportskih performanski sa visokom spec. snagom po litri obujma, superkvadratnom konstrukcijom i ostalim high tech sitnicama. Opelovi motori su radni dugohodni motori koji pašu vuši cementa. Alfa če vjerovatno zadržati svoje motore i blokove, a najljep?e bi bilo kad ne bi imala nikakave veze s gnojpelom. Ukoliko se to dogodi bilo bi bolje da propadne./Interceptor P.S Po?to ovdje vise sami ×××××ni koji o tehnici i autima nemaju blage ?isto sumnjam da ste shvatili moj tekst. Ali po?to je ovo moj izlet iz dosade na va? o?ajan forum ne?u vam biti u stanju objasniti neke termine koje sam koristio. Stoga se ××××te.

Fresh
27-11-2002, 10:46
I onda su svi živjeli sretno i imali su puno djece, jedno od tih si i ti dijete mamino.

Laku noć sine,

Laku noć mama.

Koji tenkre, to se takvo mora rodit :smile08:

INTCP
27-11-2002, 11:18
Mater ti ×××××, to je moj tekst. ××××× jedna nisi ni upitnike mogao ispravit. A ovaj tekst nalazi se na iskonovom forumu.

INTCP
27-11-2002, 11:20
Dakle odnosi se na ×××××ne sa iskonovog foruma

Nasa HQ
27-11-2002, 11:23
Ma asta je vovo gore ...ja nista ne razumijem....aaaa pametna li covjeka :))


pa onda kaze:prijatelju propalice
sto ti je propalo lice
propalo je lice meni
jer ga dadoh jednoj zeni :smile06:

Girrari
27-11-2002, 11:27
Ne znam samo zašto je moj nick stavljen kao naslov teme!!?? :smile11:

Black Knight_
27-11-2002, 12:33
Alfini motori nisu nista posebno nasprem hondinih i recimo mazdinih wankela, a i drugih japanaca.

Opelovi motori su govna, ali eto moj je iznimka :P

rale unlog
27-11-2002, 12:58
ja imam opela astru iz 94,1.4 82ks

imam neke manje primjedbe na auto,ali motor je skroz ok

ne znam zakaj svi tak skacete protiv opela?

nije neki super auto,al mene je fino sluzio 8 godina, a sad ce jos buraza neko vrijeme

cak sam i na nekoj temi iznio sva iskustva sa svojom astrom

INTCP
27-11-2002, 14:45
Opelovi motori su kako sam napisao uvijek bili i još su radni dugohodni motori. Ali ovaj tekst se odnosio na poštove koje su slale ×××××× i tvrdile da su alfini motori govan a opelovi su bolji. I bilo bi bolje da su opelovi motori u alfi po njima. N ato sam ovako reagirao sa sportskog stajališta pošto se alfa orijentira prema sportskom tržištu.

Bleki hondini motori izuzev type-r-ovim i nekih drugih izuzetaka nisu nešto. Ima dosta šrotova, ali isto tako dobrih motora. Alfa ima danas samo jedan šrot. I to onaj prigušeni 1.6 sa 105 ks. Mazdini motori su prosjek čisti. Osim wankela, ali to je drugi svijet. I drugi japanci su prosječni. Nemoj sad pričat priče u imprezi i evo VII. Nisam na to mislio.

Black Knight_
27-11-2002, 14:57
Slabiji hondini motori su upravo to, slabiji. To su motori sa laganom laganom sportksom notom i velikom izdrzljivoscu. Zato su top modeli kao type-r i s2000 tehnoloska cuda.

Nadam se da ces se sloziti da su slabiji hondini motori ako nista malo izdrzljiviji od alfinih. Ali alfini su malo jaci pa eto, kako ko voli.

Honde su ipak malo lakse i ne treba im toliko konja niti honda sa svojim najslabijim modelima imalo cilja "jeftilen sportivo" trziste.

Dr. Strangelove
27-11-2002, 15:07
... ja sam imao priliku uživo usporediti Seat Leon 1.6 sa 100 KS i ALfu 147 sa 105 KS.. vozio sam oba... već sam to pisao..ali nije zgorega spomenuti... ovaj alfin je do jaja i zvuk i performanse za tu litražu (××××ga od 120 ks nisam vozio, mogu si samo mislit kako ide)... s druge strane ovaj VAG motor od 1.6 je najtromiji motor te litraže koji sam vozio.. katastrofa... samo moram priznat da je taj Leon ok autić...u kombinaciji sa "sport" ovjesom zbilja ugodan za vozit (precizan upravljač)...

DKW_
27-11-2002, 22:55
Pravo zboriš, BK.

INTCP
27-11-2002, 23:27
Bleki u tome se slažem s tobom, pogotovo da su hondini motori pouzdaniji.

Lanser
28-11-2002, 00:13
..Glupih tema je bilo, ali ova, majkooo

Pa o čemu se tu razgovara; naslov sjeban, bezveze, prvi post nekjog kretena, također izvan vremena i prostora, ali vi kreteni kakvi jeste odmah ga prihvatite i počnete raspravljati o Opelu, aLfama i Hondama i svemu..ma u kitu labudovu, koji ste vi luzeri, da neko napiše ime teme; "××××× vam majku glupu", vi bi poslije trećeg posta raspravljali o tome da novi FAP ima sportskiju getribu od Pontiac Firebirda.......kvragu, nije mi baš najbolja usporedba, FAP stvarno ima bolju getribu....idite dovraga :smile09: :smile09: :))

Calibra Zender
28-11-2002, 00:17
"prvi post nekog kretena"

INTCP, jesi ti to vidio u postu iznad? :)) :)) :))

rale unlog
28-11-2002, 04:38
.......a ti bi lancer i dalje sve to citao isto kao i mi,jedino bi tvoj odgovor bio drugaciji jer se isfuravas na nekog nihilistu :)

INTCP
28-11-2002, 18:51
Lancer, evo ti otvoreno i neću se ispričavat.

××××× TI MATER. :)) :)) :))

Girrari
09-12-2002, 22:44
Kad se već mene spominje...
http://www.patrick.fm/boobies/boobies.php?text=Girrari

Pa sad ti vidi!!! :))

Club Italia
09-12-2002, 22:50
:smile10: :)) :)) :))

ozujsko
10-12-2002, 00:03
girarri :smile10:

svaka cast