PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fiat Uno i rasipna djeca!



vlasovic
24-11-2002, 14:41
Na forumu se često vode svakojake rasprave koje obično završe sa svađom,ja bih želio da ova bude izuzetak.
Za koji mjesec od svoga oca dobivam Fiat Uno 1.0 e.i. Base,to čudo ima 45 KS i nije ništa posebno,ali će biti moj prvi auto,a to se nezaboravlja.I kada se pročita ova rečenica poteći će lavine 'lijepih' komentar u stilu baci to u smeće i sl.,no ja zato ne krivim nikoga od gospode koja to napiše,već gospodu na Vidiautu,a većina od vas nema iskustva s tim prekrasnim autićem i samo će te prenositi nametnuto mišljenje ljudi koji se nisu udostojili staviti novu sliku,a plus toga napisali su i hrpu laži poput:tijesan,neudoban,spor...
Svatko tko ga je vozio ostao mu je u dobrome sijećanju jer se nije kvario,malo je trošio,jeftina su bila održavanja...
Pomoću ovoga želim odagnati nepravedne uvrede i zamoliti ljude na Vidiautu da se provozaju jednom u tom autiću,to usporede sa cijenom i onda donesu zaključke koji će biti,garantiram,drugačiji od sadašnjih,te po mogućnosti zamjene sliku!
Da bi ovo ličilo na temu za Forum molit ću da me podržite ili demantirate,ali samom sa argumentiranim činjenicama!

Puntolino_
24-11-2002, 14:49
Ko kaže da ga niko nije vozio i volio?
To je bio i moj prvi auto.
Imao sam staru liniju '89godište sa 1100ccm i 55ks. Bio je uvežen iz italije, imao neznam kolko km i bio razbijen, al je išo dosta dobro. Onda sam kupio novu liniju '93 godina, 1.0, 45ks legendarni fire. Vadio sam mu mast, naganjao tjerao, imo je 100000 km, smanjio sam kilometražu na 50000 i opet ga prodo sa 100000 i auto još ide.
Uno je fakat za mene ostao u ljepom sječanju zbog male potrošnje i jeftinih dijelova, zbog dosta dobrih performansi za samo 45 ks(vozio sam ga jednom po karlovačkoj 170km/h - na nizbrdici), a osto mi je u sječanju i kao prvi auto u kojem sam ševio!
Dobar izbor za stjecanje iskustva u vožnji

DKW_
24-11-2002, 21:35
Mašala! :))

doc
24-11-2002, 22:23
I moj prvi auto je bio Uno 45, a vidi me sad, hahahaha!
Ja sam ga kupio sa 200.000 km, a prodao sa 120.000 km (skinuo sam ravno 100.000). U tih 20.000 kvarova nije bilo, osim ciscenja cetkica anlasera. Najveci plus mu je bio volan koji se vrtio lakse nego na Tipu sa servom. A najveca mana, mjenjač. U prvu brzinu nikad iz prve. 87. godiste je bio :)

Lanser
24-11-2002, 22:26
...eee Davore, da te sad Pinja čuje...nebi se prestali smijat do idućeg Bin Ladenovog napada... :))

hgt
24-11-2002, 23:44
Uno 55 s, 83 godina -jednostavno neuništiv (a trudio sam se), i još uvijek vjerno služi-kao drugi auto!