PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jedno pitanje gsp. Mušnjak, pardon Nino štender



Stari
23-11-2002, 23:10
O kakvom se kretenu radi (Calibra Štender) najbolje pokazuje posljednji broj Auto-blica gdje gore navedeni umobolnik postavlja primjedbe i neukusne doskoćice-komentare.

Naravno dobije odgovor preblag od onog što zaslužuje ali dovoljan normalnom čovjeku da vidi koliki je on kreten ali ne on dođe ovdje i opet nastavi sa svojim glupostima "liječenjem". :))

BIJAŠE JEDNOM PRIJE I NJEGOV DRUG ALENKO SA ISTIM PORIVOM AL U VEZI ALFE I POSLIJE ODGOVORA ĆOVJEK UŠUTIO SKONTO STVAR.

Al ova letva od čovjeka nikad :))

P.S.-mladost ludost al on izgleda vječno mlad :)) :)) :))

Daleko
26-11-2002, 10:11
:smile06: :smile09: :smile06:

Od staroga prijatelj
26-11-2002, 11:02
Bravo stari konacno netko razuman ;)
×××× kaliburu i njegovu Vektru
BTW. svi ×××× po golfu a kao calibra je mrak :)) :))

456 - J - 678
27-11-2002, 16:19
Stenderu kad vidis ove brojke i slova znaj da si ×××× Jeza :smile07:

Skriboman
27-11-2002, 19:25
Štenderu to sam jaaaaaa! :))

sve sami bosanci
27-11-2002, 20:05
na ovoj temi. :smile07:

El diablo
27-11-2002, 22:36
A ima jedan i đukelac-Varaždinac domovine sin...pogleda to on s vremena na vrijeme.

Al coolira fol on nije pisao auto-blicu i ne zna o ćemu se radi he he he
(a svako malo eto ti ga ovdje-pratim ja to)


jedan je Calibra Štender, prodavać krafni i jebać ćehinja, sin šampiona utaje poreza i opšenarodne prevare, odojak, profa-podmićivač...uf pa i za smrad poput Calibre dosta :))

Lanser
28-11-2002, 00:22
....bravo dečki, shvatili ste da ste gnojni tapirov iscjedak, pa ste se fino izdvojili u svoju sobicu i fino ne gnjavite nas ostale na normalnim forumima. ZA pohvalu!

Kad budete gotovi, samo da još nadodam, fino se nagurajte u slonovu guzicu i škakljajte ga po trbuhu da vas ispali u tri pizde materne....pa jel vi zbilja ne shvaćate da ste najimbecilnija grupica na Hrvatskim forumima upopće, pa jel vas nije nikada zaintrigiralo, to što vam je otac mongoloidan, pa dajte se trznite, odite na pretrage i izvucite taj cepelin iz guzice i vidjet ćete da je život lijep, a sunce nasmijano. Do tada posro vas Kirk Douglas i njegova snajka, vlasnica Zeta, Katarina Đons. :))

Jos jedan Krivic
28-11-2002, 09:24
EEE Lanser, ako hoces da ti stavimo kitu prvo moras dignuti noge u orbitu :))


i ne zaboravi ga popusiti svom Stenderu, fino oblizat u za pojas zadjenut :))

Lanser
28-11-2002, 23:20
Stavi si kitu u ručnu kosilicu...kad ju već imaš volje negdje stavljat..i vadi te prste iz nosa dok čitaš postove, zaradit ćeš neku bolest budalo..


Jel ti zato mater kompjutor kupila, da sam ti ja tata ×××× bi ti mater... :))