PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bad news



seyzmo
22-11-2002, 18:20
Upravo sam iz sluzbenih krugova saznao da se novi streetrace organizira tek za iducu godinu (otprilike 5. mjesec). Ako se sjetimo obecanja ("paaaaaaaa bice na jesen" - naravno 2002.), ovo je uzas.

Kao, ponovo je sve na zmaju (!) , ovaj puta puno vece, vise, jace, sta ja znam.

Ako se dobro sjecam, prvi je put organizacija bila UZAS ! Ajde, nadam se da ce nesto biti bolje iduce godine.

Imam jos neke tipove, ali nista provjereno, pa necu lupati bezveze. Kad skupim jos poneku informaciju, javim.

Zapoceo sam temu jer mi je jako vazno kad ce sve skupa biti, da pocnem sa frendom slagat neku kramu (kako bi Trans rekao) za race.

Ima li netko jos kakvu informaciju ?

doc
22-11-2002, 21:07
tako je to kod nas. Na susretu Alfista pred nesto vise od godinu dana su rekli da ce sljece okupljanje biti cim se pojavi 156 GTA. Pa isto izgleda da ce sljedece okupljanje biti kad dodje novi zastupnik. Zao mi je sto nisam bio na street race, ××××ga more nisam mogao propustit radi toga.

bullit
23-11-2002, 10:51
Seyzmo, javi se, zna se sve. Znalo se odmah da nece biti nista na jesen. Ako te interesira vise, znas mail, ne?

seyzmo
23-11-2002, 12:00
znam, znam...
ja cu provjeriti kod svojih, pa se cujemo.

Club Italia
23-11-2002, 20:33
eh na ovaj race stizem i ja! :))

alfa099
23-11-2002, 20:39
Sve podatke o planu za Streetrace za iduću godinu možete saznati direktno kod organizatora, tj.mene! A i Bullit sve zna! Prema tome, alfa×××@yahoo.com ili kod bullita ;)

alfa099
23-11-2002, 20:42
...prema tome, seyzmo, ak te kaj zanima pitaj, ne švrljaj po sistemu "rekla-kazala"... ;)

CLIO SPORT
23-11-2002, 20:47
ma koji bad news...imam fenomenalne vijesti....vozim se iz ljubljane prema zg i na zagrebackoj obilaznici mi se prikelji jedan audi....ja mislio to jedan zlatni spusten sa tehnomagnesia crnim felgama kojeg vidim cesto u gradu a i proletio sam pored njega....pa rekoh da vidimo.....i tako nakon 10tak km sa brzinom izmedju 200 i 220kmh upali se rotirka!!!!!! :smile10: :smile10: :smile10:

zna se.....sivi audi A4 2.4!!!!! nakon vise od 20min se mi ipak dogovorili za kavicu od 200kuna, kazneni bod i jos 200 kuna u drzavni budzet!!!! preeeestrasno!!! :)) :)) :)) :)) :)) :))

e sad, jel ima ko za posudit nesto love jer sam se vec dogovorio s curom i ekipom za van???? vracam uz mjesecnu kamatu od 10%!!!!! treba mi oko 150-200kn!!!!!! :smile11: :smile11: :smile11: :smile11:

p.s. murjak me pita koliko trosi to cudo....ja rekao da slobodno moze doci pogledat u board comp ako mi ne vjeruje, 7.8l!!!! tip zacudjeno kaze....pa to je ××××te litra manje od pola moje zene a tvoj ide tako blesavo!!! :)) :)) :)) :))